Homag Machinery

Środa Wielkopolska

Opinie o Homag Machinery

AdamLeonZawodowiec

zawiedziona

Cześć, chciałem zapytać, czy macie informację, jaki jest adres mailowy, to głównych władz Homag ? To jak zostałem potraktowany nie mogę zostawić bez echa co mogę dodać, większość rzeczy, które przeczytałem tutaj, to prawda. Dlatego bardzo proszę o podanie takiego maila. Z góry dziękuję.

@zawiedziona 11.12.2017 19:52

info-polska@homag.com lub kadry@homag.com

@xxx 12.12.2017 18:43
info-polska@homag.com lub kadry@homag.com

wiesz.jak@wp.pl lub LLeonZawodowiec@wp.pll

Full Power

Majsterek

Jakie zarobki Wam oferują na dziale elektrycznym, byłem w październiku na rozmowie kwalifikacyjnej po tygodniu zadzwonili, że są zainteresowani zatrudnieniem mojej osob,y już się nawet ucieszyłem tylko zarobki oferowane przez firmę mnie trochę rozczarowały 16zł/h w okresie próbnym i 17zł/h na umowie stałej więc postanowiłem zostać przy obecnej pracy z której nie jestem zadowolony pomimo lepszych zarobków . Prosiłbym o komentarz osoby która została niedawno zatrudniona w Homag-u ile tak naprawdę można "wyciągnąć" za miesiąc normalnej pracy.

@eeeee 29.11.2017 18:57
brutto czy netto?

brutto była mowa

@Sandero 05.12.2017 18:51
To ci duzo dali. Wiekszosc po 3 latach pracy ma mniej

Na razie sobie odpuściłem pracę w tej firmie, zostaje w obecnej firmie Suzo Happ i tam przynajmniej wszyscy fizyczni mają na 100% taką samą podstawę

Sandero

Elektryczny to jest porazka. Po paru latach pracy 19 brutto. Nowi dostaja nawet po 18 jak dobrze zagadaja. Na mechanicznym slyszalem ze na dziendobry jak dobrze ponegocjujesz 23 brutto. Gdzie tu sprawiedliwosc? Czym oni sie roznia od elektrycznego? Od stycznia pewnie do 1zl brutto podwyzki i to wszystko. Dyskryminacja i nieudolnosc firmy. Plotki o wyrownaniach pensji od wrzesnia. Mamy grudzien i cisza. Ale ludzie poki robia za te pieniadze i siedza cicho lepiej nie bedzie na naszym dziale. Gdzie tu ludzie ktorzy nas reprezentuja? A no pewnie dla nich podwyzki byly obfite. Do tego socjal nizszy niz rok temu bylo 1200 brutto a obcieli na 1000zl. Ale uwaga. Dostaniemy karte haha z haslem tego jeszcze nie bylo. Faktycznie tego jeszcze nie bylo. Maja ludzi za (usunięte przez administratora) ktorzy liczyc nie potrafia

Zakaz_stekania
@Sandero 07.12.2017 08:24
To dlaczego nowy ma wiecej niz doswiadczony pracownik? Bo maja w (usunięte przez administratora) tych co juz pracuja. Sorry ale...

i tak jest z uogólnianiem, o ukraincach pisałem to jako przykład a nie ze pracuja na elektrycznym, a nowy ma więcej bo może jest lepszy od starego? może ma wykształcenie? może zna jezyk jakoś a może widac ze mu sie chce? kazdy by chcial zeby mu placili jak najwiejcej ale czasy ze sie nalezy czy sie stoi czy sie lezy minel i jak ktos chce miec to musi cos od siebie dac. i niech kazdy sam oceni czy dostaje wystarczajaco w zamian za to co daje .

?
@Zakaz_stekania 07.12.2017 09:26

Tak tak. Wiedza ze jest lepszy dajac lepsza stawke przed rozpoczeciem pracy. Brawo

Greg

Hej jak wygląda praca obecnie? Na który dział najlepiej trafić? I ile można netto zarobić? Umowa zlecenie czy o pracę.?

Dominika

@XXXXX nie ma w firmie jakiegoś podziału? Dziwne, jeśli tyle osób miałoby mieć przerwę w tym samym czasie. @Niki rozumiem, że zgadzasz się z opinią @stary wyga. Możesz powiedzieć coś więcej o zmianach jakie zaszły w firmie? Jak według Ciebie można teraz podsumować mocne i słabe strony pracy w Homag Machinery?

@XXXXX 22.09.2017 17:34
Słaba strona: Przerwa 15 minut na 10 godzin pracy, Rygor na każdym kroku, Brak części Szatnie strasznie zawalone, nawet nie...

Poczytaj kodeks pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

EM...
@XXXXX 22.09.2017 17:34

20min przerwy na 10godzin pracy-reszta sie zgadza

Byly i zadowolony

Praca jak praca, nic specjalnego, zwykla masowka jak w innych firmach. Po dawnej atmosferze i renomie ani sladu. Pracownicy z 4 letnim albo wiekszym stazem ucza nowych co maja takie same stawki na starcie, wiec jak ma byc fajna atmosfera jak kazdy chodzi wkur....? Ludzie z kilkuletnim doswiadczeniem, gdzie nie idzie sie nauczyc roboty w tydzien, bo trzeba jednak myslec maja takie same stawki jak zwykli pracownicy magazynowi w innych firmach, gdzie po godzinie stania na lini produkcyjnej wiesz o swojej pracy prawie juz wszytko, no smiech na sali. Niech pracodawca w koncu doceni starych doswiadczonych pracownikow, bo to oni napedzaja produkcje. Gry psychologiczne biurowych ktorzy mysla, ze produkcja nie potrafi myslec i lykaja wszystko jak pelikany. Zagrywka "rewolucji finansowej" co byla, haha wliczenie premii kwartalnych w stawke jako wielka rewolucja haha. Zagrywka, zeby przyciagnac nowych na "dobra place", gdy w firmach wokol stawki wyzsze to jakos trzeba bylo podniesc godzinowke, a to wliczymy premie w godzinowke. Naszczescie juz nie musze sie denerwowac, wystarczylo zmienic robote. Ide do pracy bez stresu, w pracy bez stresu, po pracy nie mysle czy dobrze cos zrobilem. Jednym slowem praca wymagajaca, ale nie za takie pieniadze.

XXX

Bmg
@XXX 20.11.2017 18:53

Nowy
@XXX 20.11.2017 18:53
Witam, na jakie zarobki można liczyć obecnie w firmie Homag jako monter.

Nowy pracownik dostaje więcej niż ten kto pracuje tam parę lat .

Były11

Tak Tak Basia Rączkowska finanse liczy. :)

Były

Witam wszystkich powiem w prost co tam taka baśka kiedys takie problemy rozwiązywali szybko na trzy pasy światło zgasło i cwaniak nie wiedział co go spotkało najlepsza metoda wychowywania ludzi trudnych ale do rzeczy takich jak ona tam jest pełno i tak było od poczatku ze ludzie donosili i mieli lepiej łatwiej np. Don hektoro co urbanowi siedzial tak głęboko w tyle ze mu nawet nogi nie wystawaly trawke mu kosił byl najlepszy o odszedł jak pojawili sie bardziej zmotywowani .jak moze być dobrze we firmie jesli pracuja klany rodzinne i swój promuje swojego mąż żone np.tępą dzide która tylko jako sposób akcetowania swoiej obecnosci widzi podpierda......nie współpracowników nie mówiąc juz o tym że wogle niezna sie na robocie ale męża ma kierasa i wszyscy sie boją co kolwiek powiedzieć bo mogą stracić robotę wiec zamiatają nieudolność takiej dzidy pod dywan i robią za nią robote byle mieć spokój .Podziwiam tych którzy pracują tam od początku i to znoszą. Pozdrawiam starych pracowników. A nowym życzę siły do walki z przydupasami

Nick

Na szczęście coraz więcej osób przestaje milczeć.. I zobaczymy kto z kim zrobi porządek.

????

Niektórzy dostali trochę więcej władzy i im sodówa strzeliła do głowy. Żeby więcej zarobic donieśliby na własne matki. Z chama na pana. Człowiek czuje presje z każdej strony bo nigdy nie wiadomo czy nie czai sie po kątach ktoś uprzejmy kto donosi. Z ludzi na produkcji robi sie bande kretynów.

2010r.
@Czawsz 25.10.2017 15:36
Dokładnie to prawda ludzie robią zdjęcia z ukrycia ( tzn tzw majstrowie) albo specjalnie nie włączają światła by obserwować lud...

Trzeba było złożyć podanie do biura to może Ty byś się też dostała. A nie oczerniać inne osoby. A pilnują bo może sami na to zasługujecie. Dlaczego na mechanicznym nikt nas tak nie pilnuje???

???
@2010r. 29.10.2017 20:10

Malo wiesz osobo z mechanicznego

Piotr

Witam mam pytanie jak wyglądają umowy chodzi mi o zapisanie o lojalności

Czesław

Witam Dostalem oferte pracy na stanowisku techika serwisu. Mam pytanko: jak wyglada praca takiego technika ? Czy czesto sa dalekie wyjazdy? Mile widziana opinia wlasnie takiego technika. Pozdrawiam

st
@Czesław 07.10.2017 17:33

Praca technika jest pracą w terenie, więc siłą rzeczy wyjazdy są na pożadku dziennym. Ilość kilometrów w miesiącu różna. Ale im więcej interwencji, tym więcej można zarobić.

Matek

Tradycyjne wrzutki słowne typu firma nie szanuje pracowników. Już poprzednicy prosili o więcej w tym temacie i cisza. Może konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania tekstów oczerniających firmę? Dlatego brak wyjaśnień ponieważ nie wiadomo co pisać?

Magda

Beznadziejna firma! Brak szacunku dla pracownika!

@Magda 10.10.2017 08:32
Beznadziejna firma! Brak szacunku dla pracownika!

Ludzie dajcie jakiś przykład! Inaczej ludzie się nie poznają na firmie. Konkrety proszę kogo to dotyczy. Kogo unikać?

Dominika

@EM... czyli wcześniej ich nie było? Jakich działów dotyczą zmiany? Czy oprócz systemu pracy zmieniło się coś jeszcze?

Norbert

Może nie macie racji pisząc o przeroście pracowników w biurze? Jak firma się rozwija to niestety biurokracja bardzo wzrasta. Kto nie pracuje przy papierkach to nawet nie zdaje sobie z tego sprawy w jakim tempie rośnie papierologia. Ważne, że Homag to dobra firma

zoo

Kibel się zrobił i tyle. Jest chyba więcej biurowych niż roboli. Dziwne jakieś stanowiska powstały, nie wiem, mające na celu poprawić chyba produkcję a jest zupełnie na odwrót. Ktoś będzie musiał zarobić na tych wszystkich ludzi ale w jaki sposób? Ano obetnie się standardy i już się pojawią oszczędności :) Dwie zmiany planują zrobić. Trzeba będzie się pożegnać...

EM...
@zoo 03.10.2017 19:30

juz są dwie zmiany

Norbi

Szukam pracy i słyszałem sporo dobrego o Homag Machinery. Trochę jestem zaskoczony niektórymi wypowiedziami na tym wątku?

zinnejbajki

szukam pracy i sprawdzam firme ale widzę że tutaj jak w całym necie to tylko hejt i g*wnoburza; ja to bych chciał usłyszeć konkret, co kto robi. na moja poprzednią firmę tez trole wylewały pomyje w necie i wszyscy mnie pytali jak tam można pracować a to była nie prawa, może ktoś rzuci przykładem - wiadomix bez nazwisk :)

tedy
@zinnejbajki 28.09.2017 17:54

roboty jest full jak wszędzie. Za soboty i niedziele płacą setki i bonus jak leci bez gadania, nadgodziny też. Zarobisz ale się narobisz. Plus jest taki że jak masz kredyt czy potrzbujesz kasy to nie musisz drugej roboty szukać. Zarobsz w fimie na miejscu.Dla mnie to ok.

????

do XXXX/xxxxx czy to oznacza ze te przerwy są zgodne z prawem czy nie? jak jest gdzie indziej?

DSK

Dzień dobry, natrafiłem na ogłoszenie z Homag na stanowisko kierownika logistyki wew. Czy ktoś się orientuje jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Stary wyga

Ale propaganda. Sa zmiany ale na gorsze. Dlaczego nikt nie napisze ze jest mobing jakiego jeszcze nie bylo. Dzial elekteyczny porazka. Nowi pracownicy maja wieksze pieniadze na start niz starzy. No ale wreszcie ludzie zaczynaja mowic o tej chorej sytuacji. Masz uczyc kogos kto ma wieksze pieniadze od samego uczacego wieloletniego pracownika. 6 kibli na caly zaklad dla pracownikow i 4 umywalki. Dowalanie sie ze w przerwe ktora trwa 15 minut mozna dopiero umyc rece, wstawic czajnik i herbate zrobic. Ostatni k kolejce do umywalki raczej rak nie umyje a gdzie tu jeszcze zjesc. Zakaz na zakazie sie robi az czlowiek nie wie czy wolno mu jeszcze oddychac. Obudzcie sie ludzie. Jak dlugo bedzie ta dyskryminacja pracownikow. Niema AU i sie robi masakra. Pozdro dla ludzi ktorzy pracowali cale lato nadgodziny soboty i niedziele a uslyszeli ze spadla produktywnosc a do roboty przychodzili sobie kawki spijac i naciagac na nadgodziny

Niki
@ona 20.09.2017 23:25
Widać komu teskno za ukladami i lizusostwem jakie było za czasów au. Jak teraz trzeba pracować w sobote za dodatkowa kasę i jes...

Ona. Widac kto tu jest przydupasem . Jednak beton bedzie betonem. Stary wyga ma racje nie jest fajnie. A bedzie gorzej. Chyba ze ktos lubi prace w atmosferze obozowej a do tego to zmierza.

XXXXX
@ona 20.09.2017 23:25

600 osób nie jest wstanie się umyć w 4 umywalkach ,zrobić herbatę i zjeść śniadania w 15 min. A kierownik z brodą tylko patrzy przez okno i patrzy do czego się doczepić.

Justus

Homag Machinery bardzo podoba mi się jako firma, zazdroszczę pracownikom.

On

Czy może ktoś podać e-maila na którego można wysyłać Cv ?

nb
@On 06.09.2017 16:05
Czy może ktoś podać e-maila na którego można wysyłać Cv ?

rekrutacja@homag.com

Mateusz

Jak pracodawca dobry to i pracownicy pracują z zupełnie innym zaangażowaniem. Czy zarobki poprawiają się?

...

Witam pytanie praca na magazynie 2 zmiany na czyn polega czego można się spodziewać proszę o normalne odp a nie robię nie sb jaj ...

Dominika

@ONto ważne informacje dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca pracy. @starszy piszesz, że w Homag Machinery jest również możliwość awansu. Jakich działów to dotyczy?

starszy
@Dominika 28.08.2017 11:58

Oczywiście w 90% na dziale mechanicznym. Tam jest siła przebicia. Na szafach ektr. ciężko, zresztą kobiety raczej nie chcą wyjeżdżać.

ON

Potrzeby kadrowe są praktycznie na każdym dziale, ponieważ firma ciągle się rozrasta. W niektórych miejscach są dwie zmiany, a w niektórych możliwość nadgodzin. Zarobki się zwiększają. Dojazd do firmy jest ok, ale gdy ktoś przyjeżdża na późniejszą godzinę do pracy to może mieć problem z parkingiem. Atmosfera też się poprawia. Homag się rozwija i jest coraz lepiej.

Mateusz

Czy może ktoś podpowiedzieć czy Homag Machinery ma aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Jaka jest teraz atmosfera w firmie, jak czytam to znacznie sie poprawia?

Ona

Cześć, zastanawiamy się nad pracą w Homag. Jak to wygląda jeśli chodzi o pracę dla kobiet. Czego mogę się spodziewać? Jak wygląda czas pracy czy to jest system zmianowy? No i jakie zarobki. Najważniejsze jak wygląda dojazd do pracy.

starszy

Jest lepiej niż kiedyś, dużo nowych osób a będzie jeszcze dużo więcej. Zarobki idą w górę, możliwość awansu, zmiany stanowiska.. 1 lub 2 zmiany czego chcieć więcej?

Olaf

Jak firma jest dobrze prowadzona to i na forum jest mało wpisów.

aga

witam czy starsza kobieta da sobie rade na szafach jako" elektromonter"?

Tynek

Jest naprawdę coraz lepiej, oby tylko ie zapeszyć. Jak tak dalej będzie to z pewnością będzie w firmie super.

Jerzyk

Czy możecie napisać coś więcej o zmianach w firmie? Czy teraz jest faktycznie dobrze?Pracowałem tu kiedyś i ciągnie mnie do firmy bo miło wspominam swoją pracę w Homag. Sądzę, że wprowadzane zmiany ożywiły firmę.

OK
@Jerzyk 11.08.2017 16:01

Jerzyk@ Może napisz co chciałbyś wiedzieć, to postaram się opisać

OK

Firma ciągle się rozwija, jest coraz więcej miejsc pracy, poszukują wielu pracowników, a co za tym idzie coraz więcej można zarobić. Nowi pracownicy na starcie mają chyba 2 dni szkoleń + 3 miesięczny okres próbny, po którym praktycznie wszyscy dostają dłuższą umowę. Jeśli ktoś ma mało, są i nadgodziny i dla chętnych praca w weekend. Możliwość rozwoju, zmian stanowisk. Do tego wyjazdy za granicę, kursy językowe i 13 pensja. Jeśli ktoś jest ogarnięty i chce pracować, to na pewno da sobie radę w Homag i nie będzie narzekać.

un

@Dominika na moje oko to zmiany idą na lepsze, robi się normalniej, nie ma już przydupasów / imbecylów a jak sa to nowy prezes nie jest głupi i szybko ich ustawi, pożyjemy zobaczymy, poza tym dobry socjal jest

Dominika

@unczy już wiadomo coś więcej o zmianach jakie zaszły w firmie? Co powinny wiedzieć osoby, które biorą Homag Machinery pod uwagę jako potencjalne miejsce pracy?

un

No AU już nie jest szefem.

były pracownik :)

Jak to: "... zmiany były i starego nie ma" ?

un

cisza bo nic złego się nie dzieje, wiadomo zmiany były i starego nie ma, teraz wszyscy czekają co będzie dalej

Kuba

Ostatnio taka cisza na forum, tylko pytania wszyscy zadają ale nikomu nie chce się pisać. Pewnie część osób wyjechała na urlop, może jednak ktoś się poświęci i pochwali się co dobrego w firmie słychać.

Frez

Witam Pracuje przy maszynach CNC Zastanawiam sie jak jest w Homagu, pomoze ktos odpowiedziec na to pytanie ;]

Matek

Czy firma podpisuje umowy o pracę czy tylko zlecenie? Jaka jest atmosfera? Wprawdzie słyszałem sporo dobrego o firmie ale dobrze jest dopytać

szuflandia

Witam, Czy ktoś może się wypowiedzieć odnośnie dość często pojawiającej się rekrutacji jako Strategic Buyer w Homagu, czego można się spodziewać na rozmowie i jak przebiega praca w tym dziale:) z góry dziękuje za rzetelne opinie!!!

Mops

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ludzie opowiadają, że w innych firmach to jest super kasa i jeszcze lepsza załoga ale są pewni tego co mówią? Jeśli nawet sa w firmie jakieś trudności to trzeba się z nimi rozprawić.

Chętny

Mam pytanie na temat pracy na dziale gdzie układają kable w szafach, ile można dostać na początek na rękę, jaka atmosfera i warunki pracy

Zostaw opinię o Homag Machinery - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homag Machinery