Lena Lighting S.A.

Środa Wielkopolska

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 28 ocen.

Lena Lighting S.A.
228

Opinie o Lena Lighting S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lena Lighting S.A.

Olga

Czy jakieś zmiany nastąpiły w firmie?

LUG

Opinie o firmie dramatyczne może trzeba by było się zgłosić do odpowiednich instytucji o pomoc w rozwiązaniu problemów. Ocena firmy również nie zachęcająca do zakupu produktów. Co można powiedzieć o jakości i technologii oferowanych produktów? Jak jest naprawdę?

Robert

Generalnie to w pracy trzeba pracować a jak czytam nie wszyscy o tym myślą.

Manager

Dramat. Na handlowcow biora wyrzutkow z innych firm bardzo czesto dyscyplinarnie zwalnianych. Jak ta firma ma walczyc na rynku skoro produkty sprzedawane sa przez ludzi nie majacych pojecia o branzy? Ode mnie wymaga sie wynikow i wzrostow ale nikt nie mowi jak z niemozliwego zrobic mozliwe. Czas chyba aby Zarzad przemyslal swoje posuniecia

Handel
@Ktosik 04.01.2018 09:50

To akurat prawda z ludzmi dobrze się współpracuje jak potrzebowałem materiałów handlowych nie było problemu z załatwieniem czego kolwiek ludzie naprawde sympatyczni jak narazie nie mogę się do niczego doczepić.

Handel

Witam Wszystkich! Dużo jest opinii Negatywnych o tej firmie i wszystkie są prawdziwe. Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, że praca w ciągłym Stresie nic się nie zmieniło i się nie zmieni jak szefowie firmy traktują ludzi jak „bydło” i mówię to z całą odpowiedzialnością. Pracuję tam już parę lat i tylko dla tego, że mam problemy zdrowotne i finansowe. Firma jest notowana na giełdzie ze sprzedaży zarabia ogromne pieniądze kosztem ludzi pracowników fizycznych to dzięki nim ta firma jeszcze funkcjonuje, ale co z tego jak o tą grupę ludzi się nie dba tylko traktuje gorzej jak zwierzęta ciężko to się pisze, ale taka jest prawda. Wyzysk pracowników jest niesamowity ludzie tam pracują za naprawdę grosze w porównaniu z zarobkami firmy. Wystarczy porozmawiać z którymkolwiek kierownikiem. Na produkcji byłem raz i to, co zobaczyłem zaszokowało mnie czułem się jak w jakimś Ruskim gułagu.

Były pracownik

Odradzam, każdemu chyba, że nie szanuje swojego zdrowia psychicznego. Praca w ciągłym stresie, ciągłe bieganie i ratowanie sytuacji, Kultura osobista pracowników woła o pomstę do nieba - wliczając w to całą kadrę zarządzającą - zostać zezwanym od najgorszych to norma. Kadra zarządzająca myśli, że jest wszechwiedząca a brak im podstaw merytorycznych na wszystkich polach. Zarobki na niższych szczeblach dramatycznie niskie, na kierowniczych/managerskich w normie dodatkowo jako manager łatwo jest dostać auto służbowe. Aż się dziwie, że brak tu większej ilość negatywnych opinii.

Ktosik
@Były pracownik 05.10.2017 14:38

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura

Kandydat

Przebieg rekrutacji Poza tym, że ogłoszenie miało dziwny, "ukryty" charakter na jednym z portali ogłoszeniowych (nie była podana nazwa firmy), sama rozmowa odbyła się w zasadzie w przyjaznych warunkach i była zapowiedziana jako jeden z dwóch etapów rekrutacji. Pomimo tego, iż zapowiedziano, że dostanę odpowiedź o wyniku rekrutacji bez względu na rezultat, to pomimo kilku zapytań z mojej strony nie uzyskałem żadnej informacji (na ostatniego maila nawet mi nie odpowiedziano). Zatem z uwagi na brak szacunku do czasu i pieniędzy na dojazd mojej osoby wystawiam czerwoną kartkę.

Jula

A mnie na rozmowie potraktowali jak szmate. Zero szacunku do kandydatów i zakładam że to samo w stosunku do obecnych pracowników. Świat na głowie staje..

bruce li

Jak nowy kierownik z Solarisa? Jeszcze pracuje czy go wywalili jak w Solarisie za oszustwa?

wera

niby każdy powinien sie wyrabiac w czasie, ciekawe dlaczego nie chca placic nadgodzin.

Anonim

Cześć! Jestem pracownikiem firmy Lena Lighting S.A. Polecam serdecznie firmę dla każdego kto nie boi się ciężkiej pracy.

Anonim

A co powiesz o Paniach-Szefowych z działu eksportu?

Byly pracownik

Nie wiem o ktory dzial pytasz wschod, zachod czy polska bo roznica jest gigantyczna. Nie placa za nadgodziny. Ale fakt faktem- ich poprostu nie ma, cudowne w tej pracy bylo to, ze wychodzisz o 16:00, sobota wolna. Sprecyzuj, o ktore stanowisko chodzi to podam wiecej szczegolow:)

Wa

Witam, co myślicie o tej firmie? Jak wygląda praca w dziale handlowym? Jakie są wymagania? Czy są płatne nadgodziny? Z góry diżkuję za opinię.

Zostaw opinię o Lena Lighting S.A. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lena Lighting S.A.