Lena Lighting S.A.

Środa Wielkopolska

Opinie o Lena Lighting S.A.

Kandydat

Przebieg rekrutacji Poza tym, że ogłoszenie miało dziwny, "ukryty" charakter na jednym z portali ogłoszeniowych (nie była podana nazwa firmy), sama rozmowa odbyła się w zasadzie w przyjaznych warunkach i była zapowiedziana jako jeden z dwóch etapów rekrutacji. Pomimo tego, iż zapowiedziano, że dostanę odpowiedź o wyniku rekrutacji bez względu na rezultat, to pomimo kilku zapytań z mojej strony nie uzyskałem żadnej informacji (na ostatniego maila nawet mi nie odpowiedziano). Zatem z uwagi na brak szacunku do czasu i pieniędzy na dojazd mojej osoby wystawiam czerwoną kartkę.

Jula

A mnie na rozmowie potraktowali jak szmate. Zero szacunku do kandydatów i zakładam że to samo w stosunku do obecnych pracowników. Świat na głowie staje..

Manager

Dramat. Na handlowcow biora wyrzutkow z innych firm bardzo czesto dyscyplinarnie zwalnianych. Jak ta firma ma walczyc na rynku skoro produkty sprzedawane sa przez ludzi nie majacych pojecia o branzy? Ode mnie wymaga sie wynikow i wzrostow ale nikt nie mowi jak z niemozliwego zrobic mozliwe. Czas chyba aby Zarzad przemyslal swoje posuniecia

bruce li

Jak nowy kierownik z Solarisa? Jeszcze pracuje czy go wywalili jak w Solarisie za oszustwa?

Odradzam, każdemu chyba, że nie szanuje swojego zdrowia psychicznego. Praca w ciągłym stresie, ciągłe bieganie i ratowanie sytuacji, Kultura osobista pracowników woła o pomstę do nieba - wliczając w to całą kadrę zarządzającą - zostać zezwanym od najgorszych to norma. Kadra zarządzająca myśli, że jest wszechwiedząca a brak im podstaw merytorycznych na wszystkich polach. Zarobki na niższych szczeblach dramatycznie niskie, na kierowniczych/managerskich w normie dodatkowo jako manager łatwo jest dostać auto służbowe. Aż się dziwie, że brak tu większej ilość negatywnych opinii.

ktoś
@Były pracownik 27.10.2016 10:14

BZDURA !!!

@ktoś 01.10.2017 18:58
BZDURA !!!

Faktycznie bardzo rozbudowany komentarz. Absolutnie odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Szkoda zdrowia i nerwów.

wera

niby każdy powinien sie wyrabiac w czasie, ciekawe dlaczego nie chca placic nadgodzin.

Anonim

Cześć! Jestem pracownikiem firmy Lena Lighting S.A. Polecam serdecznie firmę dla każdego kto nie boi się ciężkiej pracy.

Anonim

A co powiesz o Paniach-Szefowych z działu eksportu?

Byly pracownik

Nie wiem o ktory dzial pytasz wschod, zachod czy polska bo roznica jest gigantyczna. Nie placa za nadgodziny. Ale fakt faktem- ich poprostu nie ma, cudowne w tej pracy bylo to, ze wychodzisz o 16:00, sobota wolna. Sprecyzuj, o ktore stanowisko chodzi to podam wiecej szczegolow:)

Wa

Witam, co myślicie o tej firmie? Jak wygląda praca w dziale handlowym? Jakie są wymagania? Czy są płatne nadgodziny? Z góry diżkuję za opinię.

Zostaw opinię o Lena Lighting S.A. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lena Lighting S.A.