Lena Lighting S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lena Lighting S.A.

Witam, szukają pracownika do działu inżynierii produkcji i według oferty nie wymagają doświadczenia, uprawnienia sep ponoć również można wyrobić w firmie. Możecie mi podpowiedzieć czy to na pewno prawda, nie chciałbym niepotrzebnie nastawiać się na zdobycie pracy w firmie. Jak wyglądają zarobki dla pracownika, który dopiero zaczyna pracę w branży i nie ma doświadczenia?

mają jeszcze ważną miesiąc ofertę na stanowisko Inżyniera Konstruktora (R&D), ktoś może mi napisze czy warto podjąć z nimi współpracę? jest szansa rozwinąć się na tym stanowisku i potem awansować? Mile widziane u nich jest znajomość pracy z systemami ERP, miałem sporą styczność z tymi systemami, czy poza większymi szansami zatrudnienia istnieje też szansa na ubieganie się o lepsze zarobki?

ktoś

Jako były pracownik odpowiem na Twoje pytania: 1. Współpraca w formie B2B 2. Rozwinąć - W Lenie nie ma takiego słowa (czego się nauczysz to Twoje)....nie ma ścieżki rozwoju, możesz jedynie awansować na Projektanta (szefowie działu się zmieniają od upodobania Prezesa - niedawno jednego co nie wytrzymał 1 roku zwolnili). 3.Systemy...jest bardzo stary system, ale masz do pomocy jedną miłą osobę która go ogarnia w dziale :) 4. Zarobki...jest stawka godzinowa, ile wynegocjujesz to Twoje. Co do podwyżek jest ciężko, chyba że dobrze pracujesz i Twój produkt będzie "żarł" 5. Rozliczanie...tutaj jest tragedia bo starają się przyciąć kasę i utruć życie za każdym razem.

@ktoś

Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Dzięki niej będziemy mogli pracować nad poprawą aspektów, których nie oceniasz pozytywnie. Pozdrawiamy miłą osobę, o której wspominasz. Cieszymy się, że potwierdzasz to co słyszymy od wielu członków naszego zespołu: „Pracują tutaj naprawdę fajni i kompetentni ludzie”.

Larysa Nowy wpis
@ktoś

Daj znać, ile trwa proces awansu na projektanta. Jestem taką osobą, która ceni sobie progres w pracy, dlatego chcę dopytać, jak to wszystko przebiega... Co do zarobków, to ile zazwyczaj udaje się wynegocjować? Jesteś w stanie podać chociaż widełki zarobków? Będę wdzięczna za każdą informację...

ktoś Nowy wpis
@Larysa

Nie mogę powiedzieć ile trwa proces awansu bo może tak się zdarzyć, że podepniesz się pod super produkt, będziesz szybko, szczegółowo i dobrze pracować i wezmą Ciebie na Projektanta. Ta firma widziała już wiele awansów z nikąd po paru tygodniach i miesiącach jak też degradacji z Projektanta na Konstruktora. Stawki są na prawdę fajne jeśli ludzie którzy tu pracują dojeżdżają z Poznania lub nawet Konina (można negocjować o samochód służbowy).

pracownik produkcyjny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

witam, jestem nowy w okolicy i szukam pracy na produkcji. Widzę dużo firm w Środzie z halami i magazynami. Czy Lena zatrudnia na produkcję bo nie widzę ogłoszeń? Do kogo się zgłosić? Jak można się tutaj dostać? Ile można zarobić? Jakie zmiany? Czy to jest praca na magazynie czy przy tych lampach?

Poszukiwany jest manager biura, jednak opis obowiązków wskazywałby raczej na sekretarkę, bo nie ma w ogłoszeniu mowy o kierowaniu zespołem (czym w istocie jest przecież management). Prosiłabym o wyjaśnienie tego zagadnienia. Jest to jednoosobowe stanowisko, czy zarządzanie grupą pracowników sekretariatu?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie i zainteresowanie ogłoszeniem. Jest to jednoosobowe stanowisko, jednak wymagające umiejętności zarządzania czasem i zadaniami. W zakresie obowiązków jest również wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu. Stąd też szukamy osoby z wykształceniem wyższym, dla której „niekomfortowe” mogłoby być określenie stanowiska jako sekretarka.

ktoś

w dzisiejszych czasach są same dziwne nazwy Export Manager to po prostu handlowiec, House Manager to ktoś kto opiekuje się domem. Wolny zawód to bezrobotny ;) Także nie przywiązuj się do pozycji a do tego co możesz na niej zrobić, osiągnąć. Jakich ludzi poznać, sekrety firmy i czy pomoże Ci to w dalszym rozwijaniu kariery.

@ktoś

Zgadzam się z tobą, bardzo mądrze napisane, ale czy tu jest możliwość rozwoju kariery?:D Pracujesz w firmie? Polecasz się przyjąć? Pytanie też, czy chodzi o rozwój kariery w firmie, czy nabycie tu doświadczenia i pójście dalej w świat? ;)

Konstruktor - Projektant

Rekrutacja przeprowadzona w miłej atmosferze. Rzeczowe zapoznanie z działalnością i organizacją firmy.

Kilka specjalistycznych pytań dotyczących stanowiska na które przebiega rekrutacja, na które odpowiedzi są bezproblemowe jeżeli posiada się kompetencje na dane stanowisko.

Jaka atmosfera jest między działami w Lena Lighting S.A.?

Bona

Wigilia czy coś w tym stylu jest? Paczki?

Hanna
@Bona

Święta za rogiem, to ciekawe w sumie, czy coś było albo będzie, może ktoś powie. Nie tylko takie świąteczne dodatki mnie interesują zresztą, tylko w ogóle. O innych coś wiesz?

Gabriela

czyli wysokość dodatku nie jest zależna czy to od przychodów czy stanowiska? piszesz, że uroczystość to zbędny koszt.. co z integracjami? jak już to ludzie organizują ale na własną rękę?

@Gabriela

Integracja we własnym zakresie i za własne :) Są prezenty dla dzieci na Mikołaja (maskotka i słodycze czy bon do Empiku lub podobne) Dodatek świąteczny też, w zależności ile pracowałaś (symboliczna kwota). Jakieś pączki na tłusty czwartek. Jabłka codziennie ale ograniczona ilość xD Woda, kawa i mleko gratis. Ślimak przyjeżdża to sobie coś możesz do jedzenia kupić :) Zasada w LL jest taka - ciesz się, że tu pracujesz a nie licz na paczki czy inne takie!

Czy w Lena Lighting S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

były

tak, na pewnych stanowiskach

Justyna
@były

Pamiętasz może, jakie są to stanowiska? Chociaż mi by bardziej zależało na umowie o pracę. Jest taka możliwość? ;)

@Justyna

Wszyscy kierownicy, Przedstawiciele Handlowi, Projektanci, Produkci. Tam gdzie się więcej zarabia.

Konstruktor

Witam, Dużo negatywnych opinii w sieci na temat tej firmy ale postanowiłem spróbować na stanowisko KONSTRUKTOR w dziale R&D. Rozmowa odbywała się bezpośrednio z szefem działu do którego miałem trafić. Po przedstawieniu firmy i przyszłych obowiązków poproszono mnie o przedstawienie swojego doświadczenia i wymagań. Na koniec zostałem oprowadzony po firmie a po kilku dniach otrzymałem info z zaproszeniem do pracy. Na chwilę obecną nie mogę stwierdzić nieprawidłowości jeśli chodzi o współpracę.

@Konstruktor

To był jedyny etap rekrutacji? Mnie stanowisko handlowca interesuje. Ktoś już pytał o zarobki aktualne ale nie padła żadna odpowiedź - wiesz może ile handlowcy wyciągają? No i czy na to stanowisko też tylko jeden etap rekrutacji?

ciekawy
@Konstruktor

Daj znać jak po paru miesiącach się pracuje. Jestem ciekaw!

Jak wygląda praca w kadrach? Panie miłe i kompetentne? Szukam oracy.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie zmiany są w firmie ? (Ranna i popołudniowa) I jakich zarobków można się spodziewać ?

Kubi

Nie napisałeś jakie stanowisko cię interesuje. Teraz szukają doradcy handlowego w branży oświetlenia. Wynagrodzenie to podstawowa + premie, ale nie napisali konkretnych kwot. Sam jestem ciekawy czy można zrobić targety żeby dostać dodatkowe pieniądze. Ty będziesz aplikował?

@Kubi

Praca na produkcji. Jaka kwota i ile zmian ?

Grześ

Teraz na produkcje nie ma ogłoszeń ale jak wcześniej szukali operatora produkcji na montażu lamp to były dwie zmiany. Niestety o zarobkach żadnego info. Może polityka firmy zabrania o nich pisać.

Czy ktoś się orientuje ile zarabia tu przedstawiciel handlowy? Czy da się wyciągnąć 5k na rękę/m-c? Czy bardzo trzeba mocno się nagimnastykować, żeby tyle zarobić czy raczej bez większego problemu?

Wałbrzyski

Witam, jako że w Wałbrzychu brak perspektyw czy jest szansa dostać wsparcie by się przenieść i trzymać się rękami i nogami by nie wracać do Wałbrzycha i przynieść sukces firmie?

Aneta

Widzę, że ktoś już zapytał o pracę na przedstawiciela handlowego, firma na stronie aktualną ofertę pracy na doradcę handlowego :) Czy ktoś jest w stanie napisać jaką proponują podstawę na tym stanowisku i premię? Oferują zatrudnienie w oparciu o B2B, a nie ma szans na umowę o pracę?

CIEKAWSKI

Witam a jaka jest sytuacja w firmie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy ????

Wałbrzych

Witam, Czy przy przenosinach z Wałbrzycha może pracownik dostać wparcie? Umowy na stałe są, czy krótkoterminowe?

@basia

Zostalam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną przez Skype. Dwie panie które przeprowadzały rekrutacje nie bardzo wiedzialy o co zapytać. Kiedy zostałam zaproszona na drugą rozmowę Pani "kierownik" Agnieszka ktora przeprowadzała rozmowę rozsiadła się przy stole jakby była na kawie u znajomej . Zupełnie niezainteresowana tym co mialam jej do powiedzenia, jakby conajmniej juz miała kandydata na to miejsce . .. zapytala mnie czy jeśli pojawi się możliwość pracy w dziale eksportu to czy chciałabym z niej skorzystać odpowiedziałam jej ,oczywiście jeśli firma bedzie ode mnie tego wymagała lub otrzymam taka ofertę to jak najbardziej chciałabym.skorzystac z takiej możliwości/..uslyszlaam ze jej dzial nie jest przechowalnią i ona nie szuka takich kandydatów .

Piotrek
@@basia

Witaj, na jakie stanowisko aplikowałaś? Czyli rozumiem, że aplikowałaś na inne stanowisko niż do działu eksport, a proponowano ci pracę w dziale eksportu ? Z jakim językiem obcym ?

Basia
@Piotrek

To było wsparcie handlowo techniczne dział Polska. Kiedy zostałam zapytana o ewentualną możliwość pracy w dziale eksportu uznałam że Pani która prowadziła rozmowę rekrutacyjną chciala sprawdzić czy jestem elastyczna i czy będę w stanie dostosować się do wymagań firmy . Nie sadzialam ze usłysze coś takiego..."przechowalnia"... kto używa takich sformułowań na rozmowie wstępnej o pracę (?)Naprawdę rekrutacja na marnym poziomie . Zero zaangażowania ze strony Pani kierownik która przeprowadzała rekrutacje...Naprawdę czekałam na to żeby wyjść .współczuję tym którzy jej podlegają. Naprawdę ucieszyłam się że nie dostałam tej.pracy

Fufu
@Basia

Z jakim językiem niby pani kierownik szukała?

@Fufu

W tych ogłoszeniach ze strony zawsze wymagaja angielskiego, ale nie wiem, czy do działu eksportu też... Mnie coś innego zaciekawiło, szukają na stanowisko Inżynier elektronik, a wymagane jest wykształcenie min. średnie techniczne. O jakich można mówić widełkach dla osoby z tytułem technika, pracującej jako inżynier? Może wiesz Ty, lub ktoś z czytających?

XxX

Stosują segregację sanitarną przy naborze. Na bezczela, nie przyjmują ludzi bez szczepień, ciekawe, kiedy zaczną zwalniać niezaszczepionych nieobowiazkowymi szczepionkami.

@XxX

Kilka osób które nie chciały się zaszczepić już tam nie pracuje. Każdy pracownik musiał się zaszczepić z dobrowolnego przymusu.

Zgadzam się
@XxX

W pierwszym punkcie ogłoszeń o pracę powinni napisać wymagania: paszport covidowy. Tak kochają "P", że wspierają amerykańskie korpo na każdym etapie rekrutacji. Może im odpalą coś z miliardów zarobionych na szczepieniach, które miały powstrzymać grypę, a tylko uwolniły strumień gotówki do ich udziałowców?

nika
@Gość

Jezeli jest tak zle to moze zalozyc zwiazki zawodowe ?

Nijr
@Zgadzam się

Ciekawe

Edyta
@Nijr

Widzę że się udzielasz, wiesz jak teraz sytuacja wygląda? Skoro koronawirusa już mało kto się boi to czy takie kwestie mają już jakiekolwiek znaczenie?

Kandydat do pracy

Czy wypłaty są na czas? Do 10 dnia każdego miesiąca? Jak atmosfera?

@Kandydat do pracy

Wypłaty są zawsze na czas.

Gabriela

dzieki wielkie za odpowiedz, a powiedz czy jakies premie się zdazaja, jesli nie co miesiac to np na kwartał ?

@Gabriela

Tak

Edward

I ile wynoszą? Ciężko je dostać?

Sylwia

Jeśli rzeczywiście tak jest to czemu nikt tego nigdzie nie zgłosi?

Zostaw merytoryczną opinię o Lena Lighting S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Lena Lighting S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lena Lighting S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lena Lighting S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lena Lighting S.A.?

Kandydaci do pracy w Lena Lighting S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lena Lighting S.A.