Lena Lighting S.A.

Środa Wielkopolska

Lena Lighting S.A.

Opinie o Lena Lighting S.A.

Janusz

Nie polecam wszystkie poniższe komentarze prawdziwe. Janusze biznesu

Hanna

@Cezary, pracujesz w firmie Lena Lighting, na jakim stanowisku? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jak wygląda system czasu pracy? Możliwość rozwoju i szkoleń? Może również inni użytkownicy forum podzielą się swoją opinią na temat warunków pracy w firmie Lena Lighting? Rzetelne i merytoryczne informacje są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie.

Cezary

Konkurencja nie ma innego pomysłu?

Kuba

Bylem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej na PH. Po stwierdzenie Pana, który przedstawił się jako Dyr. sprzedaży, że on nie zgadza się, aby pracownicy uprawiali sport w weekend, bo będą zmęczeni w pracy, stwierdziłem, że to firma nie jest dla mnie.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Lena Lighting S.A.. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

Olga

Czy jakieś zmiany nastąpiły w firmie?

LUG

Opinie o firmie dramatyczne może trzeba by było się zgłosić do odpowiednich instytucji o pomoc w rozwiązaniu problemów. Ocena firmy również nie zachęcająca do zakupu produktów. Co można powiedzieć o jakości i technologii oferowanych produktów? Jak jest naprawdę?

Robert

Generalnie to w pracy trzeba pracować a jak czytam nie wszyscy o tym myślą.

Manager

Dramat. Na handlowcow biora wyrzutkow z innych firm bardzo czesto dyscyplinarnie zwalnianych. Jak ta firma ma walczyc na rynku skoro produkty sprzedawane sa przez ludzi nie majacych pojecia o branzy? Ode mnie wymaga sie wynikow i wzrostow ale nikt nie mowi jak z niemozliwego zrobic mozliwe. Czas chyba aby Zarzad przemyslal swoje posuniecia

Ktosik
@Manager 16.09.2017 21:04

Pierwszy raz słyszę żeby brali wyrzutków do pracy. Ja pracuję ze wspaniałymi ludźmi z dużym doświadczeniem w branży, które również posiadam. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma pamiętaj.

Handel
@Ktosik 04.01.2018 09:50

To akurat prawda z ludzmi dobrze się współpracuje jak potrzebowałem materiałów handlowych nie było problemu z załatwieniem czego kolwiek ludzie naprawde sympatyczni jak narazie nie mogę się do niczego doczepić.

Handel

Witam Wszystkich! Dużo jest opinii Negatywnych o tej firmie i wszystkie są prawdziwe. Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, że praca w ciągłym Stresie nic się nie zmieniło i się nie zmieni jak szefowie firmy traktują ludzi jak „bydło” i mówię to z całą odpowiedzialnością. Pracuję tam już parę lat i tylko dla tego, że mam problemy zdrowotne i finansowe. Firma jest notowana na giełdzie ze sprzedaży zarabia ogromne pieniądze kosztem ludzi pracowników fizycznych to dzięki nim ta firma jeszcze funkcjonuje, ale co z tego jak o tą grupę ludzi się nie dba tylko traktuje gorzej jak zwierzęta ciężko to się pisze, ale taka jest prawda. Wyzysk pracowników jest niesamowity ludzie tam pracują za naprawdę grosze w porównaniu z zarobkami firmy. Wystarczy porozmawiać z którymkolwiek kierownikiem. Na produkcji byłem raz i to, co zobaczyłem zaszokowało mnie czułem się jak w jakimś Ruskim gułagu.

Odradzam, każdemu chyba, że nie szanuje swojego zdrowia psychicznego. Praca w ciągłym stresie, ciągłe bieganie i ratowanie sytuacji, Kultura osobista pracowników woła o pomstę do nieba - wliczając w to całą kadrę zarządzającą - zostać zezwanym od najgorszych to norma. Kadra zarządzająca myśli, że jest wszechwiedząca a brak im podstaw merytorycznych na wszystkich polach. Zarobki na niższych szczeblach dramatycznie niskie, na kierowniczych/managerskich w normie dodatkowo jako manager łatwo jest dostać auto służbowe. Aż się dziwie, że brak tu większej ilość negatywnych opinii.

LENINgrad
@Były pracownik 27.10.2016 10:14

Witaj. Taka jest prawda....

ktoś
@Były pracownik 27.10.2016 10:14

BZDURA !!!

@ktoś 01.10.2017 18:58

Faktycznie bardzo rozbudowany komentarz. Absolutnie odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Szkoda zdrowia i nerwów.

Ktosik
@Były pracownik 05.10.2017 14:38

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura

Kandydat

Przebieg rekrutacji Poza tym, że ogłoszenie miało dziwny, "ukryty" charakter na jednym z portali ogłoszeniowych (nie była podana nazwa firmy), sama rozmowa odbyła się w zasadzie w przyjaznych warunkach i była zapowiedziana jako jeden z dwóch etapów rekrutacji. Pomimo tego, iż zapowiedziano, że dostanę odpowiedź o wyniku rekrutacji bez względu na rezultat, to pomimo kilku zapytań z mojej strony nie uzyskałem żadnej informacji (na ostatniego maila nawet mi nie odpowiedziano). Zatem z uwagi na brak szacunku do czasu i pieniędzy na dojazd mojej osoby wystawiam czerwoną kartkę.

Jula

A mnie na rozmowie potraktowali jak szmate. Zero szacunku do kandydatów i zakładam że to samo w stosunku do obecnych pracowników. Świat na głowie staje..

bruce li

Jak nowy kierownik z Solarisa? Jeszcze pracuje czy go wywalili jak w Solarisie za oszustwa?

wera

niby każdy powinien sie wyrabiac w czasie, ciekawe dlaczego nie chca placic nadgodzin.

Anonim

Cześć! Jestem pracownikiem firmy Lena Lighting S.A. Polecam serdecznie firmę dla każdego kto nie boi się ciężkiej pracy.

Anonim

A co powiesz o Paniach-Szefowych z działu eksportu?

Byly pracownik

Nie wiem o ktory dzial pytasz wschod, zachod czy polska bo roznica jest gigantyczna. Nie placa za nadgodziny. Ale fakt faktem- ich poprostu nie ma, cudowne w tej pracy bylo to, ze wychodzisz o 16:00, sobota wolna. Sprecyzuj, o ktore stanowisko chodzi to podam wiecej szczegolow:)

Wa

Witam, co myślicie o tej firmie? Jak wygląda praca w dziale handlowym? Jakie są wymagania? Czy są płatne nadgodziny? Z góry diżkuję za opinię.

Zostaw opinię o Lena Lighting S.A. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lena Lighting S.A.