Lena Lighting S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lena Lighting S.A.

Mistrz

Co mi się nie podoba najbardziej w tej firmie to bardzo mała kasa w porównaniu do innych firm w Środzie. Dziwi mnie ze ludzie pracują za takie pieniądze. Wiem ze ciężko jest zmienić prace w pewnym wieku, ale spróbujcie wysłać cv i chociaż iść na romzowe z ciekawości zobaczyć co oferują inne firmy, bo serio to co oni nam płaca to jest śmiech. Druga rzecz jaka mi się nie podoba w tej firmie to opryskiwa, „najmądrzejsza” starsza Pani z kadr (prawy pokoj), kilka rozmów z nia a można książkę napisać jaka jest niemiła. PS w życiu takiej wrednej kobiety nie widziałem

Jul

Jak ta panią na imię?

Agnieszka
@Mistrz

Co ty za takie historie wygadujesz ? Ta pani to jakie imię

Gabriela
@Agnieszka

Rozumiem, że wcale nikt nie jest tutaj opryskliwy i on po prostu przesadza, dlatego tak dopytujecie o kogo niby chodzi?

Jakub
@Mistrz

Jak małe pieniądze to napisałbyś ile płacą. Bo tak ciężko ocenić.

Hulajnogi walbrzych

Cze siemka Człowiek z Wałbrzycha na tyle zarobi w dziale eksport, że się opłaci przenieść? Starczy na czynsz? Zarobi na swoje ?

Leczo

Dział HR to porażka. Działają bez pomysłu tylko po to aby przypodobać się niektórym członkom rady nadzorczej. Robi problemy tam gdzie ich nie ma. Nie wiem czy wynika to ze stanu cywilnego pewnej pani ( wspominano już ją tutaj), która nie ma za grosz empatii, a często działa wręcz złośliwie. Reszta firmy OK. Jak wszędzie.

Sylwia
@Leczo

Podasz jakiś przykład działań tego działu, który Ci się nie podoba? Bo bez konkretów to trochę lipna opinia.

HR

Co sądzicie o poziomie kultury w kontakcie z HR? Jakaś pani ktoś pisał niezbyt miła? Coś więcej?

Konstruktor - Projektant

Rekrutacja przeprowadzona w miłej atmosferze. Rzeczowe zapoznanie z działalnością i organizacją firmy.

Kilka specjalistycznych pytań dotyczących stanowiska na które przebiega rekrutacja, na które odpowiedzi są bezproblemowe jeżeli posiada się kompetencje na dane stanowisko.

Dostałem pracę dyrektor bardzo konkretny, komplet narzędzi do pracy, wszystko zgodne z tym co pisali w ogłoszeniu. Zobaczymy jak będzie w pracy. Na razie pozytywnie.

@Paweł

Z ilu etapów składała się rekrutacja? I stawki da się jakoś negocjować? :D

Maniek
@Edward

Etap pierwszy: ma pan szczepienia?

Gabriela
@Maniek

XD Naprawdę? I do teraz też jest ten etap czy da radę przeskoczyć? Bo chyba w końcu zaczyna się to jakoś normować, niektórzy twierdzą, że konflikt zbrojny "spacyfikował" wirusa

Pytanko

Czy praca w tej firmie jest na akord czy godzinówka? Orientuje się ktoś jakieś mniej więcej zaroki na etacie?

Muniek

Najciekawszym wątkiem w debacie na temat tej firmy, pracy w niej, są pojawiający się moderatorzy zadający pod każdą negatywną opinią "konstruktywne" pytania na poziomie bota. Odróżnić ich można po imionach, zawsze takie w stylu Lidia, Krzysztof, Wojciech. Ciekawe czy zaszczepieni byli? I jak się ma polityka tej firmy wobec wycofywania się z pandemii rządu.

DELFIN
@Muniek

CZY SA U WAS ZWIĄZKI ZAWODOWE ?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Lena Lighting S.A.?

8-16:15

Cinek

Od 7-15 zależy jaki dział

@Cinek

No to całkiem przyjemne, mi by bardzo takie odpowiadały. Czy doradcy handlowi też pracują w takich godzinach?

Zakładowa pielęgniarka

Od szczepienia do szczepienia.

To smutne że taka firma bierze udział w tej całej propagandzie i zmusza pracowników do szczepień grożąc utratą pracy, pracownicy dają z siebie wszystko aby firma dobrze prosperowała a tu taka nagroda

gość

proszę /gowork/ o niekasowanie tej odpowiedzi, poprzednia skasowaliście: odpowiadam "Pracownikowi" - jeżeli pandemia zabrałaby ci połowę rodziny, to zamknąłbyś gębę i to właśnie ty siejesz "propagandę", włącz myślenie i nie powtarzaj głupot o propagandzie...

Ex
@gość

A zatrudnianych Ukraińców testują na obecność gruźlicy i sprawdzają czy mają szczepienia przeciwko Odrze? No i pokaż, hipochondryku, jedną rodzinę na świecie, nawet nie w Polsce, której pandemia zabrała połowę rodziny, o ile nie była to para samotnych staruszków po 80-ce. Gdyby tak było, to byłaby pandemia, a nie przedefiniowania grypą "sezonowa". No i myślenie: bierzcie szczepionkę, pandemia minie, nie minęła? Bierzcie kolejne. Nie minęła? Bierzcie kolejne...

@Ex

czy to jest właściwe miejsce do takich prywatnych dyskusji? odpowiedź brzmi NIE, spotkajcie się i kłóćcie ile chcecie...

Witam. Poproszę o konkrety. Na jaką podstawę można liczyć na stanowisku doradcy handlowego. Jaki samochód? Jest napisane, że do użytku prywatnego. Jak duże tereny? Praca w określonych godzinach czy jak to zwykle nienormowany czas pracy? Pozdrawiam

@Kandydat

Minął już miesiąc. Aplikowałeś, dostałeś tę pracę? Daj mi znać, bo też jestem zainteresowana.

Poziom hr

Wg was jaki jest poziom? Rekrutacja ? Rozmowa? Słowność?

P_nick
@Poziom hr

Pierwszy kontakt po wysłaniu CV miałem w parę godzin a po kilku dniach spotkanie. Pani szybka jak jej nazwisko haha Miałem rozmowę telfoniczną, test online i rozmowę z szefem działu online. Na każdym spotkaniu mówili że nie szukają na chwilę nikogo tylko na dłużej, przedstawiali obowiązki, pytali o to co robiłem, dlaczego zmieniam pracę jakie mam kontakty w branży, czy znam produkty, torhcę pytań się powtarzało, ale ogólnie na plus.

@P_nick

Czyli całkiem spoko z tego co mówisz. I co, dostałeś się? I co sądzisz o stawkach, jak wypadają w porównaniu do stawek rynkowych?

Mat

Jakość firmy jako pracodawcy w całej swej krasie można już poznać w czasie procesu rekrutacyjnego. Niepoważne podejście, niesłowność, brak asertywności. Dyrektor odpowiedzialny za rekrutacje w swoim dziale, prawdopodobnie nie posiada wystarczających kompetencji do podejmowania jakichkolwiek decyzji. Ewidentną nadprodukcję "kadry zarządzającej" bez zdolności decyzyjnych można zrozumieć, natomiast ubytki w elementarnej kulturze to już trudniej. Współczuję tam zatrudnionym i zdecydowanie nie polecam.

Kancelaria Prawna

Dzień dobry, jeśli Państwo czują się dyskryminowani lub są światkami "segregacji sanitarnej" prosimy o kontakt, pomożemy państwu przed sądem pracy. kontakt@legaartis.pl

@Kancelaria Prawna

Jeżeli pomagacie tak jak stosujecie się do gramatyki języka polskiego to ja dziękuję.

Horban
@Kandydat

Po co zabierasz głos jeśli nie masz nic do powiedzenia. Ustaw się w kolejce po czwartą dawkę.

W świeżych ogłoszeniach o pracę w pozycji o dodatkowych benefitach jest zapis o darmowych szczepieniach. O co chodzi? To są gdzieś płatne?

Nicki

Darmowe=obowiązkowe

@Nicki

Cześć, pracujesz w Lena Lighting? Zastanawiam się czy obecnie warto tu aplikować, jak sądzisz? :) Są tu jakieś szkolenia? Przyjmują w ogóle ludzi bez doświadczenia czy raczej nie?

aGAPA

Szczerze odradzam prace w tej „firmie”, najgorsza w jakiej pracuje. Oprócz atmosfery między współpracownikami nie przemawia za ta organizacją zupełnie nic. 2/10 nie polecam. ;) Pozdro

Iwona
@aGAPA

Dlaczego uważasz, że to najgorsza firma, w której pracujesz? Jakie stanowisko zajmujesz w Lena Lightingu? Opiszesz konkretne warunki zatrudnienia (zarobki, umowa, grafik)? Do czego masz zastrzeżenia?

Co z pracownikami którzy się nie zaszczepili ?

Zostaną zwolnieni jak kilka osób. Wiadomo, że wprost nikt tego nie powie ale wszyscy dobrze wiedzą jaki był powód.

@Gość

A skąd wiesz że tak będzie? To jakieś potwierdzone info czy tylko głośno myślisz? Skoro pracujesz w Lena Lighting, to powiedz mi coś proszę na temat atmosfery w pracy. Jak się tam dogadujecie między sobą?

Hanna

Niewiele tutaj piszecie o warunkach pracy oferowanych przez Lena Lighting i czy jest w porządku czy nie. Właśnie chciałabym wiedzieć, czy uważacie, że aplikowanie do firmy to obecnie dobry pomysł. Jaka jest obecna sytuacja przedsiębiorstwa? Napiszcie, czy wszystko ok, czy wypłaty są w terminie.

Pytampytam

Czy można otrzymać dofinansowanie do dobrych studiów podyplomowych ?

Hehehe xD
@Pytampytam

Ktoś z poczuciem humoru. ;D

haha
@Pytampytam

Najwyżej możesz otrzymać pensję z której to sobie sfinansujesz. Jedyne na co możesz liczyć kwestii samorozwoju to urlop żeby móc w tym uczestniczyć :)

Witek

Witam. Jak to jest, że w ogłoszeniu (konstruktor mechanik) warunkiem koniecznym jest miejsce zamieszkania w Poznaniu, bądź okolicach? trzeba dojeżdżać do środy, pracuje się zdalnie, czy jak? Pozdrawiam.

stop

stop segregacji sanitarnej

Zostaw merytoryczną opinię o Lena Lighting S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Lena Lighting S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lena Lighting S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lena Lighting S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lena Lighting S.A.?

Kandydaci do pracy w Lena Lighting S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lena Lighting S.A.