Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

Sz.P.Kolego!Poczytaj sobie ze zrozumieniem Kodeks Pracy-dział czas pracy.Jest tam wszystko dokładnie opisane.Czytaj z uwagą i zrozumieniem.Masz rację,jest też mowa o 40-sto godzinnym czasie pracy , ale jest również mowa o miesięcznym czasie pracy , oraz trzy miesięcznym okresie rozliczeniowym.I to jest ważne!!!Ciesz się że nowa ustawa o elastycznym czasie pracy w tej firmie nie obowiązuje , bo to wtedy była by tragedia.Więc o pracy w soboty nawet nie dyskutuj.Każdy z Was kiedyś podpisywał dyspozycyjność ! Tak? może nie pamiętasz?Albo skąd możesz wiedziec nie będąc pracownikiem tej firmy? Pchasz się na stanowisko kierownika magazynu a nie znasz podstawowych zapisów Kodeksu Pracy.Dopiero było by tragedią, gdyby taki człowiek jak Ty zostałby kierownikiem magazynu.Widac jednak, że uczestniczysz w spotkaniach skoro wszystko tak dokładnie wiesz...Taki jesteś geniusz z języka niemieckiego? chyba tak skoro to tak oceniasz.

Kolego!! w sobotę to Ty łaski nie robisz że przyjdziesz do pracy!!!Sobota wg.polskiego prawa nie jest dniem wolnym od pracy.(poczytaj sobie kodeks)Dlatego napisałem że jest tolerancyjny że Was pyta i prosi,a może wydac polecenie służbowe i żadnej łaski nie robisz przychodząc w sobotę.Bądz zadowolony że masz to od razu zapłacone i to jako nadgodziny.Zobacz jak jest w innych firmach i może to Ci troszkę rozjaśni umysł.A czy jak jego nie będzie(czego nie życzę jemu)będziecie umieli Wy przyznac się do tego, że jednak z nim było dobrze?Bo następny nie będzie się tak z Wami patyczkował. I naprawdę jeszcze jedno:nie Wam jest oceniac w jaki sposób kierownik porozumiewa się z Niemcami....Koniec i kropka.

taaaa

Taaa , jeśli umowy są 40 godzinny tydzień pracy to nic nie może zrobić ...ani planować nadgodzin ...Każdy może odmówić zrobienia tego polecenia JEŚLI faktycznie umowy są 40h / tydzień , inna bajka że ciągle on wymusza to i sugeruje pozbycie się premii...i tu jest pies pogrzebany...I tak , jak najbardziej jest nam oceniać jego pracę i relację z Niemcami której w ogóle nie ma i jest pośmiewiskiem , chyba nie widziałeś jego żałosnych prób rozmów albo unikania tematu i rozmowy z nimi , najlepiej zamiatać wszystko pod dywan . Spokojnie , jeszcze trochę i mu również podziękują , jakoś audyt wypadł kiepsko więc biedny musiał iść na urlop na tydzień i unikać tematów . Jak się nie zna języka to się nie pcha na stołek bo same statystyki to nie wszystko ...

Kierownik na magazynie BMW jest jak (usunięte przez administratora), żądzi ludzmi zastraszając ich zwolnieniem byłem tego światkiem ,ponieważ mnie też straszył, że mnie zwolni jeśli nie przyjdę w sobotę. On jako kierownik jest jedną wielką pomylką. Nie potafi nic zrobic wszystko robią za niego księgowe. (usunięte przez administratora) łazi i tylko gapi się w monitor, jakby mógł to wlazł by do monitra i sam zamienil sie w te cyferki albo jak (usunięte przez administratora) skakał by po nich i zbierał je.

taaa

Taaaa może i Ceva jest normalna jako firma ale niestety aktualne kierownictwo na tym magazynie to pomyłka i sobie nie radzi... ale bądźmy cierpliwi...

@taaa

Takiego tolerancyjnego kierownika to w tym magazynie jeszcze nie było!!!Cały czas znosi Wasze fochy , grymasy i oczywiście oczernianie jego osoby na tym forum.Zobaczcie trochę wstecz , wszyscy przełożeni którzy do tej pory byli według Was żli .Pamiętam to dobrze bo wtedy z Wami pracowałem.Ciągłe narzekania były wtedy .Ta garstka pracowników która jest od samego początku doskonale to pamięta.Na szczęście i to wielkie!!!! nie pracownicy szeregowi decydują kto ma byc np.kierownikiem magazynu bo była by to porażka firmy.Kierownik ma swoich dalszych przełożonych i przed nimi musi się tłumaczyc z tego co robi i jak wykonuje swoje obowiązki.A czy kierownik powinien znac języki obce? (bo do tego też macie ale)moim zdaniem nie!!!Kierownik jest od tego aby w odpowiedni sposób Wami zarządzał tak abyście mu na głowę nie weszli, był porządek w magazynie i wszystko było zrobione tak jak sobie klient życzy.Jesteście jak te papugi w klatce: jeden palnie że jest zły a reszta to w koło powtarza... a nikt nie potrafi wytłumaczyc dlaczego.Jestem tylko zadowolony z tego że od Was odszedłem nie tak dawno i to na własną prośbę.(usunięte przez administratora).Może wtedy się coś rozjaśni.Pozdrawiam.

Wulgaryzm należy zwalczac! Czy Ty byłbyś zadowolony i tolerował byś to gdyby ktoś w wulgarny sposób publicznie kłamał i w ten sposób wypowiadał się na twój temat?Dlaczego nie powiesz to na apelu?lub prosto w oczy temu komuś co go oczerniasz! Co, pewnie brak odwagi? Tak też myślałem.

taaaa

Daj spokój , koleś nie nadaje się na kierownika i sie nic nie zmieni w tym temacie . Chyba mało wiesz i żyjesz skoro jesteś przekonany że kierownik nie musi znać języka obcego ? W cale ? To kto będzie robił jego robotę i obowiązki ? Przecież to jest kontrakt z niemiecka firma więc wymagane jest minimum angielski lub niemiecki komunikatywny a nie rozmowy na gesty...Klient to sobie życzy ale nic z tego nie ma bo ten nie radzi sobie . Ciekawe jaki byłby kierownik z niego jak każdy by powiedział ze w sobotę nie przyjdzie ? i wtedy niech go każdy nagra na pamiątkę jego wypowiedz . Łatwo wytłumaczyć dlaczego jest zły : brak kompetencji i nie nadaje się na to stanowisko, braki w wiedzy postepowania z pracownikami bo gadaniem i wywieraniem presji to nic nie zdziała . A teraz mam pytanie : jak już go wyrzucą to przyznasz się do błędu czy jak go będziesz dalej bronił ...?

Czwartek

Popatrzmy na firmę CEVA-BMW optymistycznie, przecież to bardzo fajna firma i kierownictwo bardzo tolerancyjne. Naprawdę są dużo gorsze miejsca i ludzie tam pracują.

@Czwartek

No w końcu ktoś coś mądrego napisał!!!Rozglądnijcie się trochę w około a szybko dojdziecie do wniosku że w CEVA jest ok!!!Pozdrawiam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (057)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
juz były

Co dalej ??? a co ma byc ? Przecież Wy już jesteście przegrani!!! Będziecie tyrac aż nie padniecie , a potem Was wymienią .Jesteście tanią maszynką do robienia kasy , tanią siłą roboczą , która tylko niestety jedynie co może zrobic to ponarzekac i troszkę popisac na swój temat.Byliście (byliśmy) blisko sukcesu , można było to wszystko zmienic , ale jak zwykle nabraliście wody w usta.Teraz tyrajcie nawet po 24h na dobę a kierownictwo zbierze żniwo po Waszej ciężkiej pracy.Przecież to im się należy zaplata za Waszą ciężką pracę.Prawda ???

???????????

I co dalej? Magazyn BMW w Słubicach jest na strefie jedną z niewielu firm gdzie nie urywa się rąk przy pracy (wiem, bo pracowałem) TYLKO godziny, godziny,godziny.........

?

Oni sami nas dzielą. A nie ciężko zauważyć jakie jest podejście do Cevy a do Adecco!!!! Chociażby z nadgodzinami Adecco a Cevy!!!!

nie rozumiem

Ja dalej nie rozumiem czemu ludzie tak sie obawiaja postawić i sprzeciwić ? Przecież wystarczy powiedzieć ze wychodzimy całą grupa z pracy. Wszystkich Was zwolnia ? No proszę Was a kto wtedy bedzie pracował ? Jest jawne dymanie pracowników ale nikt soe nie chce odezwać , , czemu ?????

Poniedzialek

Ha ha jacy naiwni ludzie pracują w BMW Słubice, masakra. Czy ciężko zauważyć że nie chodzi o to kto pracuje w Ceva a kto w Adecco. Chodzi o to kto lepiej umie (usunięte przez administratora) lizać. Ja rozumiem że rynek pracy jest jaki jest, ale każdy człowiek powinien mieć odrobinę szacunku, jeśli nie może mieć do szefa to chociaż do siebie samego.

sobota

Mnie jakoś nigdy nie zmusili do soboty ale może dlatego że Ceva a nie Adecco.

egon

Nie przestrzeganie przerw godzin pracy pomiędzy kolejnymi dniami jest normą.Pracownicy są zmuszani do wpisywania godzin do pracy pózniejszych np.teraz jeden ambitny kolega pracował dzien w dzien do 20ej i o 6stej był spowrotem w pracy.Liste obecności jak wypełnia każdy może sprawdzic.A soboty to już całkiem komedia...ludzie muszą się tłumaczyć dlaczego nie mogą przyjsc w dzien wolny do pracy.A kiedy nie mogą przyjsc ,nie chcą są zabierane im np.premie

krystyna

wszyscy maja dość ale każdy sie pana w rurkach boj ja mam zasadnicze pytanie do kadr tej firmy i do pana sib jak to jest gdy 16 osób jest w pracy w sobote i żadna się nie odbija w rcp i nikt sie tym nie interesuje? dla ciekawostki powiem ze ludzie pracują z tylko 8 do 9 godzina przerwą odpoczynku po 10 do 11 godzinach pracy są zastraszani gdy nie przyjdą do pracy w sobotę resztę zostawiam dla pana sib on zna szczeguły tylko boj ze straci kieszonkowe od pana w rurkach

były

oj słabi jesteście,jedna osoba a wami rządzi!!!Tylko płakać ze smiech jak pajaców z was tam się robi.

BLADY

BRAWO.(usunięte przez administratora)DOSTAŁA A TEN (usunięte przez administratora) NIC NIE ZROBIŁ.PRZECIEŻ JAK TO MÓWIĄ DZIEWCZYNY W FIRMIE TO (usunięte przez administratora)

?

i tak najwiekszym nierobem na magaznie jest (usunięte przez administratora)!!stoi i w (usunięte przez administratora) grzebie do tego ciagle klamie w zywe oczy!

czemu ?????

Mam pytanie do Was wszystkich : skoro wiecie że jest źle , jest przesada , jakieś podejrzenia o mobbing i wymuszanie / szantaż TO CZEMU Z TYM NIC NIE zrobicie w końcu ? Ciągle narzekanie i nic więcej , zepnijcie du*y swoje i zróbcie coś z tym , tylko w was nadzieja żeby coś zmienić . Ile jeszcze to bedzie trwalo ...... ??????????

do pana kierownika

panie kierowniku mysle ze dobrze pan wie ze delikatnie mowiac jest pan bardzo nielubiany przez pracownikow !ale glownie nie dlatego jakim jest pan kierownikiem a kazdy lacznie z panem samym wie ze jest pan fatalnym , asle glownie dlatego jakim jest pan czlowiekiem !Mozna byc kiepskim kierownikiem jak pan ale dobrym czlowiekiem a pan jest fatalny w jednym drugim!pana metody pracy to szantaz , mobing , i cos za cos a takze calkowity brak komikacji miedzy panem a pracownikami , brak rozmowy wrak nawet takiej checi pan tylko ucieka i unika trudnych tematow!do tego zachowuje sie pan jak jakis kapo w obozie koncentracyjnym stojac przed melina z zakasanymi rekawami jak jakis esesman !!i jak mi mamy zbierac jak widze pana wstretna mine z odleglosci a 60 !!jest pan okropny a za brak interwencji w kwestii magdy ktora zostala uderzona przez pracownika dla nas dziewczyn jest pan zerem!

W.K.

Małe sprostowanie. Forum to jest forum i każdy może użyć nicku na jaki ma ochotę, PROSZĘ jednak aby nie używać mojego nazwiska do wyrażania swoich opinii. Już ktoś się podszył pod RUDZITSU. Ja wiem kto........... pracownik (ponoć lubiany)

pik

Witam. Masz rację zostając superpisiorem (usunięte przez administratora)wygląda już jak cień. Ale zgadzając się na takie stanowisko chyba nie wiedział że będzie robił od 10 do końca wysyłki hahahaha ale czego nie robi się dla kolegi (usunięte przez administratora). Dziwie się brygadzistą że po 2 razy dziennie przyjeżdżają do roboty chyba mają zwrot za benę!!! Ale pamiętajcie kierownik tak się cieszy jak po 8 godzinach możemy wyjść do domu :-)

trudne sprawy

panie wojtku daj pan spokoj nie bylo sensu zostawac brygadzista w tej firmie skonczyl by pan jak pan stanislaw cz.powoli wrak czlowieka tak wlasniesie konczy zgadzanie sie na wszystko co ten czlowiek powie a stanislaw stal sie pieskim pmpersa i powoli staje sie tak samo zaklamany jak on .szokda gadac jak mozna tak czlowieka zmenic!pan stanislaw powinien stanac przed lustrem llustrem i sie zastanowic jakim jest czlowiekiem i czy warto!pozdrawiam..........

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland