Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

Wojtek Kosik

Zreszta co mi nie poszlo? Jakbym sie zgodzil byc brygadzista chodzilbys pod moje dyktando. Nieistotne czy mam pojecie o systemie czy nie. Zrezygnowalem przez solidarnosc z zaloga, ale SERIO mie bylo warto.

ludzik

Sam wszedłeś z nim w układ zgadzając się na brygadziste,(tylko Ty bo po kolei wszyscy odmawiali bo z burakiem nikt nie wchodzi w układy )teraz Ci nie poszło i kolegów szukasz?nie kompromituj się

Wojtek Kosik

Dlugo myslalem ze pracuje z fajnymi ludzmi. To przykre, w tej chwili wszystkich was (pracownikow cevy i adeco) traktuje jako zolnierzy (usunięte przez administratora). Fajnie. Przy takim tempie wszyscy zmiescicie sie w rurki. Ja nie dalem rady. Ha ha widac sie (usunięte przez administratora)

Wojti

I co dalej ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (057)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Mando

Ludzie z adecco przeliczajcie dokładnie godziny i sprawdzajcie kwitki z wypłaty bo nie wypłacili setek. Ja zadzwoniłem do (usunięte przez administratora)i wywalczyłem wyrównanie. Kto to przeczyta niech rozgłosi na magazynie bo wala w (usunięte przez administratora) ostro!!!

dyrektor

szkoda ze nie ma bylego inspektora (usunięte przez administratora)!

Chińczyk

Kolejny doświadczony pracownik dziś się zwolnił.Który to już?Kim my będziemy pracować jak wszyscy już pracy szukają.Czy dyrekcja firrmy nie widzi co się dzieje?Każdy przecież wie że nie chodzi to o same nadgodziny.Tylko jak ludzie są traktowani ,jak szantażowani zastraszani.Jak traktowana jest odmowa nadgodzin.Patrz (usunięte przez administratora)i .Filary których już nie ma..kim szanowny kierownik ich zastąpi?Sama młodzież nic nie zdziała.A kontrakt się posypie.Wiedzą to wszyscy a dyktator nadal robi swoje.Atmosfera nie do wytrzymania .Masakra

Siemka

Witam. Związki zawodowe są na bieżąco z naszym tematem i wiedzą o tej stronie. A jak chcecie nr do Pana (usunięte przez administratora)tWam go da. Pozdrawiam

beduin

dajcie numer telefonu i maila a ja to zglosze bo juz czytac mi sie sprzykrzyło !!!

JJ

(usunięte przez administratora) Wystarczy jeden telefon do związków, albo zwykły mail z linkiem do tej strony, nic trudnego i może w końcu ktoś zainteresuje się tym burdelem.

Froni

Trzeba dzwonic do zwiazkow zawodowych ,czarno na bialym wszystko powiedziec, co sie dzieje, To jest (usunięte przez administratora) on nie ma prawa, zadnego zmuszac ludzi do takich rzeczy, tak samo mi jak sie zwalnialem (usunięte przez administratora)fraszke ,ze mozemy nadgodziny robic na wypowiedzeniu ,ten (usunięte przez administratora)nie wie nic o kodeksie pracy , przestancie sie bac, wystarczy podpis10 osob nawet bez brygadzistow , na apelu bunt, wloski strajk i facet jest skonczony, osra sie po cale rurki bo (usunięte przez administratora)go zeżre jak nic nie wyjedzie z magazynu ,sami mozecie go zniszczyc- (usunięte przez administratora)

yeaaaaa

A ja popieram inicjatywę , trzeba się koniecznie spotkać i coś zrobić , tak jak ktoś pisał : w grupie siła . Coś w końcu musi się zmienić ...

yeaaaaa

Widze ze moze w koncu ktos tu ma jaja i znajdzie kilku chetnych zeby cos w tym temacie w koncu zrobic bo ile mozna tyrac i robic od rana do wieczora...zrobcie cos w koncu , niech znajda sie odwazni kolejni a nie tylko (usunięte przez administratora)

yeaaaaa

Patrząc na (usunięte przez administratora)to bardzo lekki chleb hheheh , teraz jest nowe haslo : im mniej wiesz tym dalej zajdziesz / awansujesz ...niestety. No ale pampers nie może mieć pod sobą kogoś kumatego wiec wybrał NAJLEPSZEGO z całej trójki brygadzistów hehehhe , nie mogę . Wszyscy wiedzą ze po niedzieli to (usunięte przez administratora)będzie ogłoszony brygadzistą ....

patrzący z boku

Ja wiem kto nim będzie.............. Myślicie że to lekki chleb? Ilu odmówiło lub zrezygnowało? PYTAM ILU?

yeaaaaa

hmmm , no proszę , (usunięte przez administratora) kierownikiem zmiany , (usunięte przez administratora)mina nie ciekawa a i ponad polowa ludzi nie biła brawo hehehe :) Teraz czas na nowego brygadziste...

KSSE

Kolego tak włąsnie mysli kadra zarządzająca i kierwonictwo , brawo !!! Dać im wódki i piwa i wystraczy , prawda ? Dobrze ze poruszyłes ten temat . A po drugie co Cie ku*wa obchodzi kto gdzie kiedy z kim pije ? I nie mamy co chwile imprezek , mowa o jednym wyjedzie imprezie na 2 lata , a to że siedzimy kazdą sobotę czy drugą na piwie to niech Cie nie interesuje . Piszesz o chamstwie ? Chyba masz na myśli kierownika pampersa który nic nie czai i łapie i jest oporny na cokolwiek , najpierw on musi polecieć bo on reprezentuje chamstwo na tym magazynie. Nie pisz że jak u mamy . !!!!!!

ktoś znany

Czytam te wasze wpisy i powiem szczerze: Wstyd mi za Was. Ciągłe narzekania na pracę , płacę itd. A tutaj okazuje się że jest jak u mamy! co chwilę macie jakieś imprezki typu, kręgle , piwka, pizze oraz integracje wyjazdowe. Co wam jeszcze potrzeba do szczęścia ? Według mnie tylko zgody i szacunku jeden do drugiego .Złością oraz chamstwem niczego nie załatwicie. Wiecie co czuje kadra zarządzająca jak widzi z chlanych pracowników na imprezach ? ''że wóda i piwo im wystarczy do szczęścia. Miłej i spokojnej imprezy życzę !

głupoty

Powiem jedno rzadko tutaj wchodzę ale powiem wejdźcie na Słubice 24 na forum i tam się kłóćcie!!!

patrzący z boku

Tak się złożyło że nie jadę do Piły, ale wysyłam swoich szpiegów..........

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland