Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

obserwatoe

Widzę że powoli zaczynamy się rozumieć. Ale niestety to nie jest miejsce na prowadzenie dalszej rozmowy. Myślę że niebawem się spotkamy i na pewno sobie spokojnie porozmawiamy i wyjaśnimy sobie wszystko.(oczywiście jeżeli będziesz miał ochotę i nie wyłamiesz się ). Ja jestem ZA !!! a Ty ? chyba też. Jeszcze tylko jedno w sprawie pracowników agencyjnych. Jest to proste. Gdyby nie nadgodziny ( a z tego co wiem to mają bardzo dużo nawet w tygodniu ) to jaka według Ciebie by wyszli ? Dlaczego chcieliby być zatrudnieni przez CEVE . Jak myślisz ? czy chodzi tylko o krótkoterminową umowę ? może też , ale głównie chodzi o kasę. Niestety oni tych premii nie mają, i żal ich mi bardzo !!! I z tym niestety nic nie zrobimy bo ich pracodawcą jest Adecco. Pozdrawiam.

w grupie siła

Lubię rzeczowo i konkretnie więc piszę : [usunięte przez moderatora] – nie wszyscy ich znają i ich historię wiec krótko bo inaczej wyjdzie ze się nie znam : [usunięte przez moderatora] pisał na [usunięte przez moderatora], pisał na [usunięte przez moderatora] do góry do Cevy i miał chrapkę na kierownika magazynu bo rzekomo znał niemiecki i z [usunięte przez moderatora]( kojarzysz ) rządził i ten mu niby obiecał stanowisko , za co tez [usunięte przez moderatora] poleciał i jest za niego Ilona . Oczywiście że pracownicy się przyczynili do odejścia ich bo nie wiem czy pamiętasz jeden apel [usunięte przez moderatora] do [usunięte przez moderatora] gdzie [usunięte przez moderatora] powiedział że [usunięte przez moderatora] ja Cię zmuszę do nadgodzin a on chciał wyjść o 16 bo dziecko musiał odebrać . Anki tekst pamiętasz : KTO MA SZKOŁĘ TEN MA LŻEJ ??? Całe kierownictwo z brygadzistami rządziło i mieszało żeby skłócić ekipę i tu masz rację . Pamiętasz jak [usunięte przez moderatora] zmusił [usunięte przez moderatora] do zmiany obuwia ? nie raz [usunięte przez moderatora] płakała przez niego więc proszę cię na prawdę jestem bardzo bardzo w temacie magazynu . Rafał jeśli pobiera jakiś dodatek za funkcje to powinien to robić ( jeśli pobiera jeśli nie to okey ) , myślisz że czemu tak ucichł ?nie chce się wychylać i pisać do pampersa pism bo się obawia że będzie miał pod górkę i problemy i nie chodzi tylko o urlop na ślub tylko ogólnie . A to że pampers zasypuje go pracą CEVA więc na inne sprawy nie ma czasu. Jeśli chodzi o dodatek to jest ale co z tego : zapytaj się ludzi ile osób zrezygnuje z niego aby mieć więcej na rano , znaczy nie pracować po 3-4 tygodnie na popołudnie ( czytaj niby na 12 ale dzwonią i najpierw proszą ze na 10 a później wiesz …. ) . PIP był i co z tego jak przychodzi zapowiedziany więc dokumentacja się zgadza ale mam jeden przykład : pamiętasz poniedziałek jak siedziało się do godziny 0.20 ??? i teraz powiedz mi czemu ludzie wpisali się na listę na 12 , robili do 0.20 a na drugi dzień była robiona korekta w dokumentacji :) ????? Odwagą to nie grzeszy cały magazyn . Jeśli dobrze pamiętasz , pysiak na apelu powiedział że będzie [usunięte przez moderatora]i że do dobry moment do gadania . Przyjechała [usunięte przez moderatora] i były śmieszne tematy [usunięte przez moderatora], a z tematem pampersa zrobiła nas jak młodego tekstem : o nie obecnych nie rozmawiamy bo nie mają jak się bronić i koniec . TO JEST POKAZ ODWAGI !!!!!!!!! A już nic nie pisze o 1 listopada jak go przedstawiła jako kierownika , czy wtedy ktoś się odezwał ? Tacy twardzi byliśmy jak gąbka więc masz racje bo tu nasuwa się jedno : KOZAK W NECIE , [usunięte przez moderatora] W ŚWIECIE …. Skoro dzwoni do mnie pani z Adecco i mówi mi stawkę 11zl lub 13zl brutto za godzinę i tak jest na u mowie to o jakiej stawce Ty mówisz ? Skoro pracownicy agencji maja po 2100 z nadgodzinami to jaka jest stawka i czy na umowie jest błąd ??? O 3-miesięcznym okresie rozliczeniowym nic nie wiedziałem , przyznaje .

obserwator

Brawo ! wreszcie ktoś mądry się znalazł . Nie jest sztuką pisac , oczerniać anonimowo. To nie jest sztuka! to jest gówniarstwo oraz brak odwagi !!! Ten ko to pisze jest po prostu tchórzem , gówniarzem nieodpowiedzialnym w tym co robi. Pomyśl trochę to nic nie kosztuje. Ilu miałeś przełożonych w tym magazynie ? i co wszyscy byli zli ? Była pani [usunięte przez moderatora], i inni i co ? wszyscy byli zli do zarządzania ? A może prawda jest zupełnie inna ? Może ty jesteś leser , obibok oraz człowiek o małym ilorazie inteligencji.Na koniec czepiasz się [usunięte przez moderatora]. W czym on ci jest winny ? Co on może zrobić skoro zostawiliście go samego .Ciągłe tylko pretensje o wszystko. Może należałoby go wesprzeć ?Na pewno nie wiecie jak .Oj to takie trudne...Narzekacie że macie pracę (nie zawsze)na popołudniówki. OK zgadzam się z tym jest to uciążliwe ! ale czy nie macie za to dodatku ? o tym się nie mówi co ? to nie jest ważne ! a premie inne to też nic ?(urlopowa , świąteczna , itd...). Policz sobie jeden z drugim jaka to jest kwota w ciągu roku ! Czy dalej będziecie twierdzili że związki , oraz [usunięte przez moderatora]nic dla was nie zrobiły ?Pamiętajcie tylko jedno ! Jak nie będzie związków w firmie to wszystko co wcześniej napisałem zwyczajnie samo zniknie. Wtedy będziesz pracował za 1600 zł brutto .tj.ok.1180 na rękę. Czy dalej twierdzisz że jest tak żle ? Więc proszę , zanim coś napiszesz to chwilę pomyśl . To naprawdę nic nie kosztuje. Pozdrawiam wszystkich.

...

masz coś do [usunięte przez moderatora] to powiedz mu w twarz a nie oczerniasz go na forum, odważny się znalazł!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C + E w ruchu międzynarodowym
Słubice
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
xoxo

Strasznie zabawnie musicie tam miec. Kiedyś tam pracowałem i powiem szczerze, że cały czas tak traktują pracowników. I nie ma co sie spuszczać nad pampersem jak ktoś się taboretem urodził to krzesłem nie umrze. [usunięte przez moderatora] też myślała, że jest cwana ale dało się ją zgasić, a jak wiadomo pampers też jest tak przygłupi więc co to za problem :D pozdro.

STARY CZŁOWIEK

(usunięte przez administratora) uderz w stół a nożyce się odezwą. Rewelacja.

STARY CZŁOWIEK

w grupie sila......... trzeba się jakoś odnależć na hali i zacząć powoli robić porządki hi hi

w grupie siła

Dzieje się na forum i to jest dobre . Trochę po odpowiadam : Pytacie o [usunięte przez moderatora] a on przecież się żeni pod koniec czerwca bo wspominał na apelu więc jasnowidzem nie trzeba być żeby wiedzieć że nie chce się wychylać … Z tą listą będzie nie wypał :) ale żarcik dobry… Do kolegi kozaka : a co mi zrobisz ? prawda w oczy kole że pisze / piszemy o pannie G tutaj ? wszyscy wiemy jaka ona jest i jaki szczyt jej ambicji wiec proszę bez tekstów że łeb rozwalisz bo to żałosne , co panna G się pożaliła….. ????PAMIĘTAJ : KOZAK W NECIE ,[usunięte przez moderatora] W ŚWIECIE . Będzie temat poruszany każdego bez wyjątku … Fajnie że się w końcu coś ruszyło , szkoda tylko że kolejni ludzie odchodzą i stoją w kolejce do odejścia. W soboty już pracujemy , jeszcze czekać aż noski wprowadzą . Może jeszcze jakieś pytania / przemyślenia macie

zajebie

ty stary o ta panna G . twoim zdaniem to kto taki? Jak masz na myśli tą osobe co ja to lepiej więcej o niej nie wspominaj bo [usunięte przez moderatora]. pozdrawiam

STARY CZŁOWIEK

Może stworzymy listę osób które kablują w magazynie? Będzie to pełna lista pracowników za wyjątkiem nielicznej grupy, której można ufać.

Pampalini

[usunięte przez moderatora] i jego dyktatura dobiega konca , sam tego chcial ,nie nadaje sie kompletnie do niczego i tylko mydli oczka [usunięte przez moderatora] to jest zalosne., gdzie tak plytki facet moze ogarnac taka potezna firme? Nie rozumie co sie do niego po polsku mowi a co dopiero w innym jezyku bueheheh. [usunięte przez moderatora] na magazynie a przez to konkretni ludzie odchodza , Pani [usunięte przez moderatora] byla zupelnie inna ,wracaj!! hehe

STARY CZŁOWIEK

Cześć -w grupie sila- napisz dlaczego [usunięte przez moderatora] nie może się udzielac?

w grupie siła

Oj dzieje się u nas dzieje :) Pampers ( kierownik – wyjaśnienie dla tych co czytają a nie wiedzą kto to ) chodzi tak osr@ny że masakra . Ktoś się pytał kto go zatrudnił/dał na stanowisko kierownicze bez znajomości jezykow obcych , i nie ogarniania wszystkiego ? To pytanie do góry , może na początek do pani [usunięte przez moderatora]. Zmuszaniem daleko nie zajedzie jak ktoś to zauważył wyżej. Kwestia czasu, a myślę że w końcu Rafała trzeba zagonić to roboty tylko że on teraz nie może się udzielać i wychylać…Niech robi pampers tak dalej i zmusza ludzi tekstami typu umowa/notka służbowa/premia… Myślę że ludzie maja wielki ubaw z pampersa i jego poziomu wiedzy i znajomości językow obcych , niech wie że ludzie to wiedzą i się śmieją za jego plecami i że jest nie udolny. Jeśli chodzi o brygadzistów to jest masakra. Ogólnie może i dają rade ale : są zbyt ambitni i maja wysokie mniemanie o sobie , każdy liże pampersowi bo liczy na premie/awans . Ludzie nie są ślepi więc nie ma co się rozpisywać. Ogólnie każdy miły z nich jak coś chce … a jak nie to kawał szui… Lizaki, cukierki – żałosne i śmieszne ale prawdziwe ale sami jesteśmy winni takiej sytuacji . Wystarczy nie gonić za tysiącem i robić mniej i już jest po temacie ale weź to wyjaśnij i zrozum co niektóry. Jeśli chodzi o pracę to ok, warunki i sama praca to ciężki temat w Słubicach ale ludzie , nie podoba się to proszę droga wolna . A jak ktoś nie ma ambicji jak np. Panna G to niech siedzi tutaj… A jak ktoś na końcu zauważył że mocni w gębie więc na zakończenie pozwolę sobie zacytować dwie wypowiedzi z neta : KOZAK W NECIE ,[usunięte przez moderatora] W ŚWIECIE… a druga : PRAWDZIWY FACET W RURKI SIĘ NIE MIEŚCI…

STARY CZŁOWIEK

I jeszcze jedno, ktoś kto oczernia na każdym kroku firmę a pcha się na każdą imprezę firmową , bo sie napije za darmo jest dla mnie [usunięte przez moderatora].

STARY CZŁOWIEK

Żal mi się robi jak czytam te wszystkie opinie........... Kto was trzyma w tej firmie? Po co się spuszczacie? Po co walczycie o lizaki? Każdy bohater między regałami a na apelu.............. PYTAŃ BRAK. To wszystko jest dla mnie bardzo chore. nikt się teraz nie odezwie bo jest szansa do CEVY . A CEVA to co? szczyt marzeń? np Panny G. Pracuję w tej firmie, bo lak każdy normalny człowiek potrzebuje pracy a na rynku jest jak jest. A jak pisałem wcześniej ............ komu nie pasuje ... ok. Niech szuka dalej. A że zrypana atmosfera to inna sprawa. Prosty przykład..... Załoga ok a co drugi kabluje hi hi. Brygadziści super a nad niczym nie panują hi hi.

hehe

pamietaj ze w czerwcu Ci sie konczy umowa ...albo przyjdziesz w sobote albo wiesz .........o to poziom naszego zalosnego kierownika ......co tu duzo mowic jak ten czlowiek nawet ubrac sie nie potrafi....nie dziwie sie ze nie ma kobiety bo ktora by chciala takiego.........na pewno nie ja !fu..

masakra

przeciez ten czlowiek mogl kierowniczce buty czyscic i nic wiecej a zreszta jak go przyjmowala to powiedziala ze takiego tepego koordynatora nigdy nie miala wiec wszystko w temacie. samym mobbingiem daleko nie zajedzie a dziwi to ze [usunięte przez moderatora] jeszcze zadnego pisma nie wyslal a szantaz z kierownika strony ,nieudolnego zreszta jest codziennie.... nie ma wiedzy nie ma pojecia o tym co robi i tylko oczami swieci ciemna masa...biedna [usunięte przez moderatora] do nocy musi siedziec bo kierownik nawet maila nie potrafi wyslac . ale trzeba sobie zadac pytanie jak ktos taka nieudolna osobe mogl zatrudnic na takim stanowisku ...brak slow !

yeaaaa

Heh , mówiłem że zaczną ludzie odchodzić... jak tak pampi zarządza to nie mam pytań , i jeszcze zmuszanie do nagdozin i teksty typu ze albo przyjedziesz w sobotę albo... cały magazyn o tym wie i huczy , może w końcu ktoś mu utrze nosa i (usunięte przez administratora) i coś z tym zrobi , czy ktoś to zgłosił [usunięte przez moderatora] ....???? A no tak , zapomniałem że on....

zajebie

zje..any kierowniku jeżeli któraś kobieta pracująca w tym zajebanym zakładzie, przez te nadgodziny będzie miała jakiś uszczerbek na zdrowiu to Ty będziesz całe życie po sądach się toczył. POZDROWIENIA ps. żeby twoja żona musiała (usunięte przez administratora) 24h...bez przerwy......

ripo

jakiś nowy koordynator magazynu ma być...

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland