Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

P.W. Nowy wpis

Prosimy o kontakt osoby ze Związków Zawodowych. Sprawa zamrożonych podwyżek. Stawki w Cevie od początku kontraktu 3 lata - pozostają bez zmian (60zł podwyżki). W tym czasie stawka podstawowa (pracownik tymczasowy) u klienta "MAN" - wzrosła o 1200 zł.

Magda Nowy wpis

Macie nowych kierowników ?

Jak jest z awansem w CEVA?

Weronika Nowy wpis

Czy to pytanie retoryczne? Mniemam, że skoro piszesz tutaj na forum, to wiesz co nieco o warunkach zatrudnienia i ścieżce kariery w CEVIE. Może jednak chciałbyś napisać coś więcej na ten temat - to z pewnością istotne dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Scheuren Nowy wpis
@Weronika

Nie wiem jak w innych zakładach ale w Gorzowie jeśli.. nie podlizujesz się, nie donosisz i nie pijesz to długo się nie utrzymasz w pracy więc żaden awans w grę nie wchodzi

Weronika

@Wozek widlowywidzę, że do tej pory nie doczekałeś się odpowiedzi na swoje pytania. Czy mimo to zdecydowałeś się aplikować do CEVA? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny oraz obecne warunki zatrudnienia. Co warto wiedzieć przed przesłaniem do firmy swojego CV?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Słubice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Wozek widlowy

ktos teraz pracuje na magazynie w slubicach? jaka atmosfera? a nowy kierownik? warto szukac pracy na magazynie?

Weronika

@jolek, i jak? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie? Jak wrażenia?

Rafcio

A jak to teraz w Cevie wygląda, jak ten nowy kiero na magazynie?

jolek

A ja aplikowałem na Magazyn bo spodobała mi się oferta, mam nadizeję że się odezwą.

pracowałem w tej "firmie" 2 lata i w całości potwierdzam negatywne opinie pisane na tym forum. Mobbing, dyskredytacja, kolesiostwo, nepotyzm, donosicielstwo, zastraszanie i wieczny stres przed wizją utraty pracy. Innymi słowy, stanowczo odradzam.

mietek

rodzaj wykonywanej pracy nie nalezey do najgorszych i ciezkich, ale sama atmosfera napedzana przez najwyzsze szczeble jest straszna. Pracuje sie w ciaglej niepewnosci o to czy Cie zwolnia, nikt nie jest pewny czy przedluza umowe, zaden sprzeciw, zadne roszczenia nie wchodza w gre, masz byc wdzieczny ze wogole pracujesz, nie masz szans na zadne podwyzki (niewazne jak dlugo pracujesz, czy rok, czy 8lat...no chyba, ze ustawowe) (usunięte przez administratora)

Pysior

Pozdrawiam pysiorexa kolega z olsy

pieknie

Aktualnie szukaja wozkowych i brygadzistow , koordynator magazynu - kierownik maagzynu przychodzi od jutra do pracy . Jest juz wybrany . Innych ofert nie ma na magazyn slubice ceva. Jako brygadzista dostac mozesz max 3500 netto , tak slyszalem.

zwyczajny
@pieknie

Cześć,przepraszam że się wtrącę ale te 3500 netto to z kapelusza chyba,pracuje w Krakowie od jakiegoś czasu i jedno co mogę powiedzieć(właściwie napisać)zarobki w tej firmie to jakiś koszmar,ta kwotę wymienioną powyżej to za 2 miesiące zarobisz.

zwyczajny
@pieknie

yes yes

Witam,nowy kierownik przychodzi od 1 marca , a na wozkowych dalej przyjmuja do pracy.

tak

Na wózki widłowe cały czas szukają . Jeśli chodzi o kierownika to od 1 marca przychodzi nowy kierownik . O jakim rozwoju i możliwościach piszesz ? Bo raczej nie o magazynie ceva Słubice :)

ciekawa

Cześć mam pytanie jakie są stawki dla osób na stanowisko profesora. Magazynowy lub Brygadzista? I czy firma dopłaca do dojazdów do pracy?

kierownik

Aktualnie ceva ( specjalnie z małej ) szuka tylko kierownika .

nowy kierownik

Może zrobią SHOW i przedstawią w "Kormoranie" ?

kierownik

Ponoć już jest wybrany nowy kierownik więc czekać tylko na oficjalna informacje/prezentację...

Od

Jaki kandydat na kierownika dowiaduje się o firmie na tym portalu???no ale prawda jest taka na pocz był jeden kierownik na krótko drugi na ponad 3 lata trzeci na 3 lata, ostatni jest kilka Mcy no się chyba nie sprawdził wiec nie wiem może to często a może i nie

bagno

O proszę ,kolejny zainteresowany wiec odpowiadam : stanowisko kierownika magazynu jest najmniej stabilnym i najkrótszym jeśli chodzi o pracę w ceva . Samym zarządzaniem ludźmi i praca na magazynie żaden kierownik się nie utrzymał długo . Jeśli praca na magazynie ceva to bardziej na wózek widłowy albo brygadzista...A kasa jakoś furory nie robi nawet na tym stanowisku...

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland