Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

hard pussy

szkoda słów.. kto tam lubi tą kamilę xD wgl musicie ostro tam zasuwać co? :D

ppp

Musiala byc bardzo nie lubiana w dzieciństwie

zero

wykorzystywana?ona to uwielbia ale tylko w gronie tych ktorych jest:)pustak ale po trupach do celu :)

Kamila czuje się jak ważna osoba. A jest tam zwykłym pracownikiem który daje się wykorzystywać. I kapuje na każdego, kto zwróci jej uwagę i powie jej prawdę w oczy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz - Praca od zaraz DL
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
miłosz

hej zegarek też zostałem hahaha

szczyt głupoty kamila drukująca,nie mieli gdzie jej dać bo nic nie umie to tam ją wcisneli i jak ten magazyn ma dobrze funkcjonować?

xxx

ciekawi mnie tylko kto zatrudnia na stanowiska brygadzistów i koordynatora takich jełopów jak kuba,kamil i stachu,a teraz jeszcze ta drukująca przemądrzała kamilka

abraham

Kazdy wie ze to obóz pracy i bardzo spora ilość ludzi woe jak tam jest.. w urzędzie pracy ludzie widząc oferte na bmw pomijaja ją starając się o pracę w której będą mogli osiągnąć coś więcej niż tylko bolące kolana i plecy.

czarny

jest wysokie bezrobocie i zawsze się ludzie do pracy znajdą ,nawet za grosze i te mendy na tym żerują .Nadchodzą wybory każdy może "podziękować" tym co m.in.wprowadzili umowy śmieciowe...

sms info

niestety macie racje,te osoby co teraz kieruja nie uratuja tego magazynu juz , one po prostu zamkna drzwi.Gdzie ci wszyscy chetni.Leci jedna wielka sciema o zatrudnianiu a okazuje sie ze robia redukcje etatu.byli pracownicy to zle...to kto ma przyjsc ?

jedna wielka ściema

@xxx

na pewno nie są to osoby które aktualnie kierują tym magazynem.

pieknie

No to sie kierownik dzisiaj o 12 zaprezentowal , chce walczyc z L4 i zmeczeniem ludzi, zyczymy mu powodzenia , cale szczescie ze jak to powiedzial ze zostal mu miesiac wiec podzekujemy i poczekamy na nastepnego . Nie tedy droga straszeniem i zmuszaniem do pracy w sobote. Jeszcze sie okaze ze w niedziele tez bedzie kazal przyjsc...

...
@pieknie

czy jest w ogóle ktos kto mógłby uratować jeszcze ten magazyn, kto ma na to wszystko pomysł?

czarny

pudrowany -vel Pan samochodzik:) on beędzie wiedział o co kaman

Abraham Lincoln

Sporo ludzi maczało tam palce ;) A wszystko wychodzi na jaw. Oczywiste że nie raz było widać że pudrowany zaglądał tam dość często.. w tamtym roku mniej więcej.

masz racje

Nowy klucz , nowe plomby , bramka no i kamera na V i widac efekty czemu pudrowany nie przychodzi w soboty ....

QXD

dzień dobry CEVIKI, nie bede pisal o godzinach bo juz wyszystko zostało napisane!,nie bede pisał jak sie pracuje bo juz napisane!, ale zastanowilo mnie ostatnio jedno.................,mianowicie dlaczego w soboty nie przychodzi juz tak chetnie pudrowany brygadzista, czy to zasługa bramki ???czy moze klucze od Vki zmieniono??....

Ceva ? Żenada

w tej firmie nic sie nie zmieni !!! Jeżeli chcecie pracować po 10 lub 11 H to życzę powodzenia... Marne pieniądze i brak szacunku do pracowników dających z siebie bardzo dużo . Zbierając 800 , 900 plików na godzinę i tak nie zadowolisz swojego pracodawcy a wręcz przeciwnie staniesz sie jego parobkiem ! Zabronione ci będzie korzystanie z 5 min przerwy na papierosa oraz z powodzeniem dostawać będziesz najgorsze zlecenia ... Wiec najlepiej nie robic tam nic , nic sie nie odzywać i ociągać sie od rana do nocy ... Nigdy tam noe będzie dobrze bo każdy z brygadzistów jest fałszywy i każdy z nich ma pracownikow w (usunięte przez administratora)

z
@Ceva ? Żenada

800 , 900 pików na dzień *

Ceva ? Żenada

Abraham Lincoln

Ja już wiem jak to jest z tym szeregiem :) są pracownicy którzy chętnie podeprą skrzydła firmy.. poza tym ma się wszystko wyuczone i swojego QX'a ale pewnie już nie istnieje. Sporo osób by doszło z powrotem, nawet z wielką chęcią. A co do L4 z powodu przemęczenia.. wiadome że po dłuższym czasie non stop dajmy na to rok czasu.. kości już siadają, mięśnie ale trzeba żyć dalej i zasuwać.

sms info

Nie chcą przyjmować bo byli pracownicy będą kłopotliwi i nie do ustawienia w szeregu :) tylko o to chodzi . Kierownik sobie nie radzi a co dopiero jak wrócą byli wiec leci ściema ze zatrudnienia ale nie dla wszystkich. Spokojnie myślę ze będzie ciekawie w tym tygodniu... I tez tak sadze ze jak ktoś przemęczony to na l4/urlop

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland