Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

last hope

Witam. powiem że reklamacje jak się robią tak będą się robić. główny nie ogar..

heheszki

najpierw trzeba nazbierać dość dużo bandówek

Wladimir

Cześć, Może zorganizujemy jakąś imprezę integracyjną?

Andrzej Pysiak IT

Witajcie wszyscy . Doceniam troske o nasze zdrowie wiec milo nam poinformowac ze przenosimy sie a raczej zamieniamy biurami na biuro na gorze wiec czeka nas troche ruchu , dzwigania i ciezkiej pracy po schodach :) Pozdrawiamy IT

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
logo firmy Spawacz - Praca od zaraz DL
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
prawda

ceva usunęła już wszystkich ludzi problematycznych i krzykaczy i teraz maja spokój i mogą skupić się na pracy. Oni potrzebują ludzi co znają swoje miejsce i za dodatkowe 200zl będą siedzieć cicho i pracować tez w soboty. Przykre tylko ze zrobili z Rafałem jak zrobili a reszta z cevy ucichła i pracuje sobie grzecznie.

wp

Przecież każdy wie że sms-y wysyłała 1 z osób z IT. I nie zazdroszczę im pracy bo tyłki im już do foteli przyrosły trochę ruchu Panowie.

prawda

Odpowiem jak tutaj każdy : tutaj nikt nikogo nie oskarża ani nie sugeruje . Tu chodzi o to ze ciągle piszecie na ten sam temat a i tak dalej nic nie robicie . Tacy mocni jesteście w gębie tylko . A jeśli coś wiesz konkretnego , powtarzam konkretne i wiarygodne informacje to proszę napisz nam wszystkim o co chodzi z IT i w jaki sposób dostali po (usunięte przez administratora) Czy tylko piszesz sponsorowany komentarz i zazdrościsz im pracy...

Haha

Sugerujesz, że smsy wysyłał Rafał? Dałeś tylko dowód, że IT się osrało. Najpierw biegali co to nie oni, że będą stawiać warunki itp. itd. i dostali po (usunięte przez administratora) a teraz siedzą w swojej kanciapie i trzęs (usunięte przez administratora)

qxd

hmmm no firo pracuje bo on kradł dla zony nie dla siebie- tak stwierdzila pani ktora juz tez poleciala!gdzie wasze smsy czyzby IT sie osralo czy doladowanie sie skonczylo? pozrawiam .

komedia
@qxd

Marna prowokoacja...Ty chyba zazdroscisz chlopakom z IT pracy bo skoro zle ci na magazynie to sie zwolnij. Pomysl troche ze ceva zwolnila jednego pracownika i nagle przestaly przychodzic smsy. Myslenie nie boli...Nie dziwota ze nikt z kadry zarzadzajacej cevy nie chce tego goworka czytac jak jest walkowany jeden i ten sam temat . To juz jest nudne .

lysy

Dziwne źe jeszcze pracuje człowiek ,który został złapany na kradzieży....przypadek czy robi to dla kogoś kto jest wyżej postawiony?

brzenczyszczykiewicz

a jak tam bracia? robią jeszcze?

Putin

poczekajcie polaczki:)tylko ukraincy sie ogarnoa ze tu niemcy na zut beretem i zara bedoa spie...ac:)

UA

Na jutro wszyscy obowiązkowo rozmówki Polsko-Ukraińskie.. Wsparcie jedzie z Ukrainy masakra!!!!

aldi

zegarki przychodza na crosa nie na v-lke wiedz ktos kto ma z crosem stycznosc mogl cos kabinowac :DDD bramy pozamykane niedlugo trzeba bd miec wypiske zeby wyjsc z magazynu :D

lombardzik

Hmmmm,zegarki gotowe do wyniesienia,hmmmm chetnie przyjme!kamery nie dzialaja czy to pudrowany wyniosl z rana i liczyl na majowa premie????no chyba monitoring dziala i dojdziemy w koncu kto z vki wynosi.........

helmut

jaja se robia:)na apelu kabaret:)a panstwo brygadzistostwo ani be ani me:)jaja na calego:)i ratuje sie?:)Mozna mozna:)

rudolf hess

Sledze te forum i sledze ale jak juz po raz 3 najlepszy wozkowy wraca (jakubek) to mnie smiac sie chce,bezradnosc brygadzistow i tego slonia morskiego tzw.kierownika rozklada mnie na lopatki a co dopiero Was?!na tylu pracownikow oni dosylaja tyle samo delegacji ale podwyzek to daja 3% ha ha ha .....Panie kierowniku daj pan polowe delegacji na kazdego pracownika a l4 nie bedzie tluku i naucz sie ze jak masz taka zajefajna frekfencje to chodzi o kase ,pieniadze ,mamone,czy rozumiesz to w koncu??? Dobra koncze bo czas leciec sie odbic.

zero

tak nie mozna mowic:(jezeli wiesz kto kradnie to go sprzedaj:(ja osobiscie nie chce aby widzieli w nas zlodzieji,wrecz przeciwnie:(pracownik magazynu::)

Auschwitz

ojej to fajnie. Kilka rzeczy zniknęło ale i bezpieczeństwo pracowników jest.. a złodzieje jak są tak będą. Ludzie mają sposoby.. ja bym powiedział że każdy musiałby przy sobie nadajnik jeszcze na nodze nosić :)

zero

pracowac trzeba ,bo za to placa:)a i lepiej jest niz za pompersa:)terror zniknol i jestesmy bezpieczniejsi bo obserwuja nas kamery i Ochrona jest silniejsza:)fajnie jest:)

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland