Opinie o CEVA Logistics Poland w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CEVA Logistics Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEVA Logistics Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Słubice

nk

Powiedz Mi gdzie w Słubicach pracują po 28 dni w miesiącu!!!! Każdy wie że kierowniczka to złotówa oszczędza na wszystkim, jakby mogła to by światło i ogrzewanie wyłączyła, zdrowiem pracowników oszczędzać !!! chore!!! A nie wiem czy to \"bydło\" to najlepsza ekipa z jaką mogłem pracować. A bydłem to może ty jesteś XYZ \"piesku kierowniczki\".

xyz

jeżeli komuś tam nie pasuje to buciki w Niemczech są w ciąż otwarte. Nikt nikogo tam nie trzyma siłe.ciekawe gdzie taka wypłate dostaniecie za 5 dni pracy...po 8 godzin... jak ma sie dobrze to wiadomo ze chciało by sie lepiej.... Ci co mniej zarabiaja i zaiwaniaja po 28 dni w miesiacu w innych firmach siedza cicho i ciesza sie ze wogole maja prace... a co do Pani Kierownik radzi sobie bardzo dobrze. dysponuje kasa jak trzeba... ale z takim bydłem...hmm sie nie da.. wspomnijcie poziom wszystkich imprez mniej lub bardziej firmowych.. byle sie nachlac i pope zrobic... az zal patrzec....wiec nie ma sensu tu dyskutowac. jacy ludzie taki poziom dyskusj

Andrzej Pysiak

Widzę że dosyć ciekawa dyskusja tutaj się prowadzi ... :)

Inspektor

KSSSE ( nie Pani kierownik ) - 2012-01-05 10:28:02 PL - 2012-01-04 20:03:35 KSSSE - 2012-01-04 08:40:29 Widzę że kolejny nie zadowolony BYŁY pracownik . Ty ,jako były pracownik powinieneś wiedzieć że przede wszystkim BMW nie jest właścicielem magazynu , a złote medale były dla całej drużyny pracującej na magazynie ale może za krótko pracowałeś żeby to wiedzieć. Apele a raczej odprawa , apelem nazwali pracownicy. Jeśli chodzi o dzwonek to jest on dla tych którzy palą papierosy i nie radzili sobie z zegarkiem i nałogiem bo był wiecznie problem. Kwestie zatrudnienia przez agencję przemilczę......I pamiętaj , na Twoje miejsce jest zawsze 10 chętnych więc czy ktoś będzie omijał czy nie podań jest wiecznie pełno i zawsze znajdą się chętni . Aha , wiesz że wszystkie weekendy były i są wolne :) Nikt nie każe pracować , nie podoba się to szukaj innej pracy a jak chcesz się dorabiać to na pewno nie w Polsce...To żle Szanowna Pani widzi .Jeszcze pracownik!!!.Tak to prawda \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"złote medale \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" oczywiście dla całej drużyny , a nagrody ? tylko dla wybranych.Na moje miejsce już w tej chwili jest tylko 5 chętnych , a w niedługim czasie będzie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"0\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (zero!)jeśli postępowanie Szanownej Pani w stosunku do pracowników nie ulegnie zmianie.Weekendy są wolne to fakt.Ale co ze świętem Bożego Ciała co roku ? czy tu nie jest łamane polskie prawo ? My mieszkamy w Polsce i chcemy pracowac i dorabiac się w tym kraju. Więc co ma oznaczac \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"jak chcesz się dorabiac to na pewno nie w Polsce...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Czy dalej należy się domyślec że w Cevie ??No tak , komentarze się rozjechały , teraz wiem skąd takie błędy. Po Twojej wypowiedzi też się dziwię że jeszcze pracujesz na tym magazynie , skoro nawet nie potrafisz normalnego komentarza napisać - , to świadczy tylko kto przychodzi tutaj pracować i jakie ma oczekiwania , może jesteś młody i uważasz że te 1500zł czy ile tam masz to zwojujesz świat i będziesz rządził , skoro Tobie się nie podoba to nikt Ciebie na tym magazynie nie trzyma , myślę ze kierownik magazynu Ciebie puści bez problemu ,idź do Niemiec , a tak zapomniałem , język Niemiecki i [usunięte przez moderatora]a - auć . Jeśli chodzi o prace po godzinie 20.00 to nie wiem co tam macie ustalone w umowie i w ogóle ale macie przecież społecznego inspektora pracy więc niech ruszy [usunięte przez moderatora]ę i coś poradzi jeśli jest problem , same nazwisko na tablicy , tytuł inspektora i przynależność do związków nic nie załatwi . A pisanie publicznie że to jest [usunięte przez moderatora]pracy to jest już poważne oskarżenie. Pamiętaj że Was na tym magazynie obowiązuje Niemiecki i Polski kalendarz pracy , pracowałem to wiem co i jak . A na narzekanie napiszę coś co pewnie niektórzy będą kojarzyć , jeden z pracowników mawiał : ,,Kto ma szkołę ten ma lżej" więc drzwi są otwarte , idź w świat a nie narzekasz ale się nie zwolnisz , a czemu ? bo w Słubicach jest wielka lipa z pracą a takie kozaki jak Ty siedzą cicho, narzekają publicznie a i tak przyjdą robić.... Jakoś wszyscy narzekają a i tak siedzą na tym magazynie i jeszcze długo będą siedzieć bo się boją zmian.... dziwne ....."macie przecież społecznego inspektora pracy więc niech ruszy [usunięte przez moderatora] i coś poradzi jeśli jest problem , same nazwisko na tablicy , tytuł inspektora i przynależność do związków nic nie załatwi"

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CEVA Logistics Poland spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy міжнародний водій C+E
Słubice
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
samsung

KSSSE - 2012-01-04 08:40:29 Widzę że kolejny nie zadowolony BYŁY pracownik . Ty ,jako były pracownik powinieneś wiedzieć że przede wszystkim BMW nie jest właścicielem magazynu , a złote medale były dla całej drużyny pracującej na magazynie ale może za krótko pracowałeś żeby to wiedzieć. Apele a raczej odprawa , apelem nazwali pracownicy. Jeśli chodzi o dzwonek to jest on dla tych którzy palą papierosy i nie radzili sobie z zegarkiem i nałogiem bo był wiecznie problem. Kwestie zatrudnienia przez agencję przemilczę......I pamiętaj , na Twoje miejsce jest zawsze 10 chętnych więc czy ktoś będzie omijał czy nie podań jest wiecznie pełno i zawsze znajdą się chętni . Aha , wiesz że wszystkie weekendy były i są wolne :) Nikt nie każe pracować , nie podoba się to szukaj innej pracy a jak chcesz się dorabiać to na pewno nie w Polsce...[usunięte przez moderatora]nie firma

strefa

Pamiętajcie koledzy słowa jednego z Nas "Nie jesteśmy Azjatami" Święte słowa kolegi, który już z Wami nie pracuje!!! Pozdr.

bmv

kazy juz ma w[usunięte przez moderatora] i wszyscy chca odchodzic nie przez prace ale przez kierowniczke !!pozdrawiam

mokra stokr

praowalam tam przez prawie pol roku wiec i ja moge wypowiedziec sie na temat tego magazynu:)ogolnie rzecz biorac praca nie jest zla!nie jest lekka i nie jest bardzo ciezka:)zalezy co kto robi! najwiekszym problemem jest nie rowne traktowanie pracownikow ogolnie w zakladzie pracy ale najbardziej przez kierowniczke ktora zamiast dawac przyklad pracownikom zachowuje sie jak wiesniara wszystkich ludzi traktuje jak przedmioty i smieci a jej motto jest takie i pisze to bo slyszalam to z jej ust ze 3 razy:jak nie ty to kto inny mam na twoje miejsce 10 i tyle w temacie!wiekszosc ludzi pracujacych tam niema normalnej umowy w cevie bo ceva to s[usunięte przez moderatora] i mowia to nawet ci ktorzy w niej sa !!ludzie przychodza do pracy i czeka ich umowa na zlecenie za marne grosze a praca od 10 do 20 albo i dluzej bez urlopu bez niczego a kierowniczka zadowolona tylko medale zbiera i oficjalnie jak to nie jest fajnie delikatnie piszac:)umowe mozna w cevie dostac ale trzeba niezle sie podlizac kierowniczce oczywiscie nie wszystkich pracownikow sie to tyczy bo prawda jest taka ze niektorzy na nia zasluzyli ale w wiekszosci jest to lizanko a za plecami pani kierownik zgodnie z calym zakladem mowi sie jaka to nie jest...........:):)ze nic nie napisze :) ogolnie wrogiem i za taka atmosfere odpowiada sama pani kierownik dlatego ze ja zauwazylam osobiscie ze ludzie ktorzy tam pracuja sa bardzo wporzadku sa przyjacielscy i milo nastawieni do nowych pracownikow latwo sie z nimi zaprzyjaznic zawsze kazdy sluzy pomoca!!ale pani kierownik zawsze mowi ze wszystko jest zle i nigdy za nic nie potrafi podziekowac bo takiego slowa chyba nie zna ale medale odbiera z usmiechem na twarzy.......... jak by sama je zdobyla a tak naprawde zdobywaja je pracownicy tymczasowi w wiekszosci i pracownicy cevy ktorzy takze sa dobrymi pracownikami i kolegami! jezeli chodzi o personel to jest brygadzistow i tak dalej to sa JAK najbardziej wporzadku(wszyscy) a najbardziej KUBA ktory zawsze sluzy pomoca nigdy jej nie odmawia i sam pracuje i robi to czego wcale nie musi !!pozdrawiam mokra stokrotka hehe

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Słubice

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

CEVA Logistics Poland