Opinie o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Espersen Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Espersen Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espersen Poland Sp. z o.o. w Koszalin

Anka

A powiedzcie jak tam kierownictwo w espersenie? W porządku są?

luby
@Anka

kierownictwo i brygadzistki tragedia oczywiście nie wszyscy ale przez to co tam się dzieje nie ma ludzi do pracy i uciekają na zmianę Haliny bo kierownik się nie nadaje do zarządzania ludźmi on i jego pupilki czyli brygadzistki.Dziwie się ze nikt się tym nie zainteresuje ale po co jak to wszystko koledzy i rodzina rządzi

Czym Espersen zachęcają? Jakie mają dodatki?

Polędwica i ogonek

Ano dają nam kasiorke na urlop i święta. Deputat rybny 2 razy w roku po 2kg. Wyjścia integrscyjne,zniżki na spotkania kulturowe i generalnie dużo dają od siebie. Ale zabierają za dużo urlopu tak sobie teraz wymyślili że nie mamy urlopu dla siebie nawet jak się zachoruje. 22 dni trzeba i oddać A co człowiek.ma zrobić jak ma 20 dni i małe dzieci ? I I jest za młody aby mieć 26 dni

Bum.

Pracownik powinien być szanowany, a nie że kierownik wie lepiej....o jego życiu. Do pracy powinno przychodzić się z uśmiechem, a nie pracować w stresie. Tak samo jest człowiekiem jak my. Nieraz pracownik ma lepiej jak kierownik w życiu swoim prywatnym.. Więc szanujcie swoich ludzi do pracy... Bo puzniej dziwicie się że ludzie odchodzą.... Pozdrawiam.

Halo Góra

Halo Góra czy jakiś bal z okazji 25 lecia, oddziału na Mieszka będzie?? Tylko nie róbcie wiochy i napiszcie otwarcie . Bo nie wiem czy mam już zacząć się odchudzać . A.N

Agatka
@Halo Góra

Myślisz,że napiszą nam tutaj czy jest bal? Z tym odchudzaniem to stara dałas czadu hehe Będzie to będzie jak nie to nie sami sobie zrobimy bal . Na parkingu w piątek heheszki ja jestem gruba cały rok to nie będę się na 25 lecie odchudzać. Niech widzą,że u biedaka nie pracuje i mi się powodzi. Gruba jestem bo mnie stać buhahah

Halo Góra
@Agatka

Agata ino raz się zyje

Leszno
Yvette

Witam, mam pytanie odnośnie rekrutacji, uważacie ze ktoś z zewnątrz ma realne szanse na zajmowanie stanowiska funkcyjnego? Konkretnie chodzi mi o prace liniowego? I jakie są realne zarobki na tym stanowisku?

Zawiedziona
@Yvette

O jakie stanowisko chodzi?

@Yvette

Yvette, wakaty w pierwszej kolejności podawane są do wiadomości wewnątrz firmy. Podstawowe stanowiska funkcyjne typu brygadzista otrzymują powyżej 20 zł brutto za godzinę. Jeśli jakaś oferta pojawia się na portalach z ogłoszeniami, zachęcam Cię - aplikuj. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko kierownicze w zakładzie wyrobów gotowych, ogłoszenie znajdziesz min. na pracuj.pl

Yvetye
@HR

Na stronie zakładu widnieje ogłoszenie na operatora lini produkcyjnej i o tym stanowisku właśnie myślałam. Wykonuje obecnie dokładnie to samo co w opisie stanowiska.

@Yvetye

To proszę złóż swoją aplikację zgodnie z procedurą opisaną w ogłoszeniu.

Rozbawiony
@Yvette

Raczej nie to sami kolesie

@Rozbawiony

Raczej tak. Tym bardziej, że na tym stanowisku jest kilka wakatów. Najlepiej jeśli Yvetye sprawdzisz i przekonasz się sama. Zapraszam :-)

BYŁY Pracownik

Espersen swoje dobre lata ma już za sobą Korporacja to teraz,a każdy wie jak się pracuje w korpo Pracownik z długim stażem zwalnia się i robią to od ręki Ciężka praca i nie adekwatna do zarobków Co roku zwiększają tonaż i tylko on się liczy To trochę też winna pracowników bo godzą się na to Awanse w Firmie następują drogę protekcji Kierownictwo np.dzieł Consumer to byli pracownicy z produkcji ,którzy się jak można powiedzieć wykazali ,ale żaden z nich nie ma wykształcenia do zarządzania zespołem lub technolog żywności Na 10 kierowników 2 zna język angielski Można mnożyć przykłady Ale dla pracownika działu produkcji zawsze jest na minus

Prawda
@BYŁY Pracownik

Jest dokładnie jak mówisz. A na niektórych działach im bardziej wchodzisz w tylek tym masz lepiej

Ciekawy

Mam pytanie do was szukacie ludzi do pracy a tymczasem nie przedłużaćie umów ludziom o co chodzi dlatego tak się dzieje?

@Ciekawy

Poruszasz bardzo istotną kwestię. Jednak myślę, że należałoby ją omówić już bezpośrednio z Dyrektorem firmy Espersen. Ale skoro już zechciałeś wypowiedzieć się na tym wątku, to opowiedz Nam o innych warunkach zatrudnienia, na jakie mogą liczyć pracownicy tej firmy. Macie tam organizowane jakieś cykliczne szkolenia?

Brak szacunku
@Aneta

Kierownictwo ma nas gdzieś. Nie mamy żadnych spotkań, zebrań,szkoleń. Kierownik prostego dzień dobry nie umie powiedzieć. Jak sie do niego po cos idzie to siedzi zapatrzony w monitor udając że coś robi nawet sie nie odwróci. Całkowity brak szacunku.Kierownicy i brygadzistki wiecznie sie szkolą a coraz gorzej ludzi traktuja.

@Brak szacunku

Dziękuję Ci z wyrażenie swojego zdania na temat aktualnej sytuacji w firmie Espersen. Pamiętaj, że czasem wystarczy normalna rozmowa z Szefostwem o wzajemnych oczekiwaniach. Takie podejście może naprawdę wiele zmienić. A jak z wysokością wynagrodzenia podstawowego w tym przedsiębiorstwie? Jest na tyle wysokie, iż warto byłoby tam aplikować?

Halina
@Aneta

Wysokość wynagrodzenia jest w trakcie analizy więc wszystko może się zmienić. Wstępnie powiedziano, że stawka na start to 17 zł na godzinę. Jeśli chodzi o relacje to przecież jest Pan Marcin - specjalista ds. Relacji pracowniczych, którego można odwiedzić i poprosić o pomoc. Jest to bardzo inteligentny i mądry człowiek, który z pewnością zrobi wszystko aby pomóc.

@Halina

Powinnaś wiedzieć, że na forum o charakterze publicznym nie używamy żadnych danych personalnych - w tym samych imion. Ale tak, czy inaczej - serdecznie dziękuję za to, że zechciałaś udzielić mi merytorycznej odpowiedzi. Jednak stawka, o której nadmieniasz, wydaje się być już bardzo rozsądna. Za co jesteś właściwie odpowiedzialna w strukturach firmy Espersen?

Brak szacunku
@Aneta

Z szefostwem sie nie do normalnie rozmawiać. Całkowity brak szacunku do ludzi. Zła atmosfera w firmie jest głównie przez złe zarządzanie kierownika i brygadzistek które sie do niczego nie nadaja tylko lataja za kierownikiem i się z ludzi śmieją. Mały przerób jest przez ich błędy do taśmy są nie dopilnowane

@Brak szacunku

Fajnie, że postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji o firmie Espersen jako pracodawcy. Skupiłeś się w swojej wypowiedzi na opisaniu nam swoich współpracowników, co jest oczywiście bardzo ważne. Ale chętnie poznalibyśmy tamtejsze ogólne warunki zatrudnienia. Przedstawisz je zatem? Zacznij od zarobków. Można je już uznać za godne?

Zawiedziona
@Aneta

Obecnie zarobki sa bardzo niesprawiedliwe bo wahaja sie między 1800-3000zł za 20dni pracy. Kazdy tak samo ciezko pracuję na każdym dziale a każdy inaczej zarabia. Ja zarobiłam 1800 a koleżanka która robi to samo co ja 2300 zł bo jest naliczona średnia osobista od bardzo dawna. Nie ma widoków na zmiany n lepsze w najbizszym czasie. Moim zdaniem jest bardzo niesprawiedliwe takie wynagrodzenie bo odbiera checi do pracy. Bo czemu mam miec takie same obowiazki a mniej zarabiać bo firma nie potafi nam normalnie.sprawiediwie zapłacić

Dość
@Zawiedziona

Niestety te średnie osobiste były wręcz celowo obniżane. Pracownicy byli specjalnie dawani na miejsca gdzie zarabiali mniej a co za tym idzie średnia w dół i to ostro. A tak w ogóle to nie było żadnej informacji że średnia będzie czy tam była liczona tylko do maja. Espersen sie nie stara o pracownika. Totalna żenada na dzień dzisiejszy. Pora przeglądać oferty pracy

goha
@Dość

bylam na urlopie 14 dni a nie dostalam wczasow pod grusza, czy ktos mi powie czy mi sie nalezy? czy swiadczenie urlopowe wtedy powinni mi zaplacic? jak macie info to dajcie znac margareta.msil@gmail.com

Bunia
@Halina

Stawka na start 17zł? Ha ha! Ja tyle mam po 8 latach pracy tam. Kierownik nie chce z nami rozmawiać. Kpina

BYŁY Pracownik
@Halina

Dział HR w Espersen widzi tylko słupki w Excelu Nawet nie chcą gadać z Tobą musisz wcześniej się umówić A za tym idzie ,że Twój bezpośredni przełożony wie i zaczyna się 100 pytań Nie liczą się z pracownikiem to są sztuki Rotacja jest olbrzymia Zarobki to trochę powyżej najniższej Pracownik z działu wyrobów panierowanych- Consumer zarabia netto 2200-2400

Super

Naszym zdaniem powinna być jedna zmiana tak jak w większośći zakładów człowiek by był wypoczety i lepiej jedna zmiana. Chętnych jest sporo pomyślcie o tym parkingi puste zaoszczędzone na prawdzie itp... ???? Jak się popiesci to się zmieści zorganizować to lepiej ludzi na 1 zmianę i super by było dla dojezdzajacych z daleka też super Bo przychodzi już czwartek piątek człowiek zmęczony a tak do 14 i do domku. Szefostwo pomyślcie nad tym super by było więcej czasu popołudniu a dopoludnia to biegiem coś załatwiać na wariata ido pracy człowiek zmęczony napewno jest rozwiązanie. Pozdrawiam.

Grzegorz
@Super

Praca na jedną zmianę byłaby oczywiście mniej uciążliwa, ale podejrzewam, że zakład musi pracować na trzy zmiany gdyż wymaga tego produkcja. Czy w związku z tym dostajesz jakieś dodatki finansowe lub gratyfikację za pracę na akord lub za nadgodziny? Fajnie byłby gdybyś przybliżył temat wynagrodzeń i obowiązujących bonusów.

Takkkk
@Grzegorz

Trzeba dać propozycje wszytko da się zrobić jak się chce...

Na wypowiedzeniu

Rekrutację prowadzą 365 dni w roku... jak nie masz żadnej godności i szacunku dla siebie zapraszamy....

Sas
@Na wypowiedzeniu

A moze na kierownika? Obecnie poszukuja

Antyd
@Sas

Haha na kierownika Polędwic ,jeden tłuścioszek ma juz na te stanowisko ochote. Hmmm ?

Tres
@Antyd

Nie nadaje się masakra jak go wybiorą

@Antyd

Nie gorzej jak pani z grubą cztero literowa, z marela ta ma dopiero parcie na te stanowisko. Wybiła się po przez lizanie każdy wie czego, i robi to nadal jaķ jej koleżanki

Tres
@Anonim

Wszyscy siebie warci. Tragedia, wstyd dla zakladu jak wybiora któreś z nich...

@Antyd

Nie na nadaje się totalnie bo zamiast zająć się robota ciągle na tel siedzi grzeje tylek na kaloryferze i palarnii za (usunięte przez administratora) ciągle się ogląda a ludzie robią sobie co chcą sami taka osoba nie powinna być funkcyjna tam potrzeba ostrzejszej ręki

Brygadzista
@Ania

A może ty się nadajesz na osobę funkcyjną ci ludzie którzy tam pracują wykonują kawał dobrej roboty. Zazdroscisz że to nie ty wygrzewaz się na grzejniku i nie możesz posiedzieć sobie na palarni, jesteś żałosna następnym razem podejc do takiej osoby i powiedz jej to w twarz A nie zachowujesz się jak pospolita fałszywa gnida co w oczy pięknie ładnie A za plecami jak burak się zachowujesz. JESTEŚ ŻAŁOSNA HAHAHAHA

Yvette
@Na wypowiedzeniu

Jakie są realne zarobki i szanse na dostania pracy na stanowisku funkcyjnym dla osoby z zewnątrz?

Wiki

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Grazka
@Wiki

Atmosfera grobowa nie aplikuj

andzia
@Wiki

Nigdy w życiu ludzie nie aplikujcie do espersenu ta firma to porażka

Jssa

Nie polecam, pracowałam 5 lat i nie przedłużyli mi umowy ponieważ potrzebowalam brać wolne gdy dziecko zachorowalo, syf,brud,smród, zimno jak cholera. Pupilki brygadzistow tylko latały donosic, zero szacunku dla czlowieka, liczy się tylko tonaz ( mówię o dawnym Royalu). Zarobki marne jak na taką harowe. Dno i wodorosty, mam nadzieję że niedługo padnie ten (usunięte przez administratora) i skończy się ten (usunięte przez administratora)

Kjonjj

"Więc szkoda ze tylko pisałeś w rodzaju męskim " hahahahahaha ale jaja. Mogłem pisać w żeńskim hahahaha. Boże co za pustaki tu piszą. Brak komentarza . Firmy nie polecam. Ludzie bez przyszłości. Hahahaha.

Kjonjj

Ooo Pani widać tez lubi haahhaa

Kjonjj

Chyba yyyxxx nie umiesz sie wypowiedzieć w rodzaju męskim czy żeńskim. Hahah patola i żałosne. Naucz sie zasad ortografii i pisz. Masakra 21 wiek. Mi sie podoba ow owa Pani? Hahhahahahhaahahaahah. Jacie wypowiedzi obydwoje da dorośli i moga sie ruch.... gdzie chcą ch.uj z rodziną masz rację mądry post. Ja akurat genialnego życia nie mam tylko szczere. Żałosne i oblesne.

Nuka

Dajcie spokój juz. To sa opinie o pracy a nie o zyciu pracowników. Niech każdy żyje jak chcę. I jak mu sie podoba. Kazdy wie co robi jest dorosły. Kazdy wybiera swoje drogi. I wam nic do tego. Tak nie mozna pisać i kogos ponaglać . A swoje myśli zostawcie dla siebie i takie opinie.

@Nuka

Muszę Ci przyznać rację - celem obecnego wątku jest aktywna dyskusja na temat szeroko rozumianych warunków pracy w Espersen. Dlatego może Ty zechciałabyś opowiedzieć Nam o tym pracodawcy? Na początek skup się na opisie atmosfery między pracownikami tego przedsiębiorstwa.

Zainteresowny

Jak obstawiacie kto bedzie nowym kierownikiem działu polędwic? Chodzą różne pogłoski jednakże oficjalnej informacji na ten temat brak. Na szatnich tylko szepty .. zero wycieków kto skakał podanie ? Az dziwne heh a moze szyj(usunięte przez administratora)

Sas
@Zainteresowny

Kierownikiem powinien zostac ktos z zewnątrz zrobiłby porządek na tym dziale

AG
@Sas

A co masz do tego działu. Ludzie dwoja się i troją na poledwicach aby sprostac oczekiwanią. To nie z działem polędwic trzeba zrobic porządek a z osobami funkcyjnymi. Nie zdajecie sobie sprawy,jak obecnie jest ciężko na tym dziale. Dzieczyny naprawdę wykonują okropnie ciężka prace . Ktos kto jak ja przygląda sie ich pracyna codzien moze tylko wywnioskować,że dziewczyny na poledwich robią kawał dobrej i owocnej pracy

ssaaa
@AG

Hmmmm, z osobami funkcyjnymi ciekawe a może z niektórymi osobami na dziale. Moim zdaniem to nie oni są winni tylko co nie które osoby pracujące na tym dziale, pracuje na tym dziale od siedmiu lat i nie narzekam. Dotychczas wszyscy mieli nas gdzieś, a teraz te osoby funkcyjne jak to napisałaś potrafią podziękować za naszą ciężką pracę i docenić to. A jak ci nie pasuje to zawsze możesz zmienić dział albo po prostu się zwolnić nikt cię tam nie trzyma na siłę. Ci co na tym forum piszą to nie mają odwagi powiedzieć tego w twarz i na głos na hali, są tylko najmądrzejsze na tego typu forach i na szatniach oraz kantynach.

amanda
@ssaaa

Prawda to nie osoby funkcyjne są winne tego wszystkiego tylko pewne grono ludzi, też pracuje na tym dziale i nie narzekam na osoby funkcyjne. Mogę śmiało powiedzieć że teraz jest o wiele lepiej niż za czasów H......., teraz jest spokój mniej zamieszania i nie ma problemu z osobami zarządzającymi idzie szybciej i łatwiej się dogadać niż kiedyś. Popieram osobę powyżej, jeśli ci nie pasuje to się albo przenieś na inny dział lub zwolnij. Właśnie przez takie osoby jak ty zaczyna robić się chaos, a tylko przez to, że prawda w oczy boli i nie możesz się z tym pogodzić. Na dzień dzisiejszy nie chciała bym zmieniać nic a szczególnie osoby funkcyjne bo w końcu jest dobrze. I zwracam się szczególnie do osób, które oczerniają cały czas osoby funkcyjne powiedzcie to wszystko im w oczy a nie za plecami i na tego typie forum wypisujecie, jesteście poprostu tchużami dzieciakami nie ma cie odwagi powiedzieć to w oczy......

Pppp
@amanda

Ludzie ogarnijcie się!!! Wszędzie trzeba pracować a nie tylko ploty wam w głowie. Popieram dwie powyższe wypowiedzi .Funkcyjni są spoko, nie krytykujcie ich gdyż to jest naprawdę ciezki kawałek chleba. Na dziale jest ciężko to fakt, każdy narzeka .ale zamiast siebie wspierać, pomagać, współpracować ze sobą to bzdury wypisujecie.

Emilka
@Zainteresowny

Jest wolność słowa i nikt nie zabrania nikomu szeptać lub rozmawiać w szatni najlepiej pozakładajcie podsłuch lub kamery , chyba Halinka najlepiej wasz problem rozwiąże,ona zna sposoby....

holender 26

Firma espersen to mordor ,mają limit dni kiedy możesz być chory jeśli przekroczysz takowy limit zostajesz zwolniony.Ludzie tam pracujący oddają siebie a jak zachorujesz przestaje być potrzebny nie polecam.

kin

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwiększyć płace

Gonzo z marela

Jeśli jesteś murzynem lubiącym dostać w pracy istny wpierdziel za kilka stówek wiecej od najnizszej krajowej - to tak, przyjmą Cię z otwartymi rękoma.

Lech

Cały czas szukają ludzi do pracy. Ale jak narazie więcej ucieka niż przychodzi.

CiociaDobraRada

Radziłabym poczekać ze złożeniem CV do espersenu aż określą nowe warunki finansowe

Nieoplacasie
@CiociaDobraRada

Odpowiadając - w nowym systemie wynagrodzeń nie polecam

Karol polędwice....
@Gonzo z marela

Średnia krajowa to ok.1500 zl.w espersenie raczej te 2200 masz gwarantowane...dla mnie te "pare stowek"robi różnicę. Dla chcącego nic trudnego....

Liliana ????
@Karol polędwice....

Jasne warunki pracy i w końcu praca bezstresowa! Tak- to na to czekałam ja i większość dziewczyn na ościowaniu ????. Te co płaczą że miały więcej i że wciąż im mało niech cieszą się że każdy oko przymykał do tej pory na ich jawne oszustwo i lanie na maxa wody bo już dawno mogły wylecieć na zbity..???????? Żeby jednak nie lać tylko miodem to dodam że jeszcze mogliby wziąć się za te wszystkie funkcyjne stanowiska instruktorów, brygadzistów ( trochę dużo ich) czy panie od pseudo jakości(?)! No i projekt " shark"... - czemu dotyczy tylko nas? A Was wszystkich na górze nie??

Liliana
@Liliana ????

Te wszystkie pytajniki to minki -różne co by nie było wątpliwości.

dorcia
@Liliana ????

@Liliana???? ......taka święta jesteś? i nie pomagałaś sobie w pracy? tam każda jest uczciwa,ale jak przyjdzie do do czego to z boku widać jak każda kombinowała jedna mniej druga więcej...jasne warunki pracy??? ile razy nas w konia zrobili? jedynie co do brygadzistek itp. się z tobą zgadzam

koraa
@dorcia

za 2000 to już da się znaleźć pracę ,tylko trzeba poszukać ...a nie w tym syfie,wilgoci,hałasie o 200 zł więcej...szkoda zdrowia

Liliana
@dorcia

I co? Odpowiadała Ci taka praca? Uda się albo nie? Fakt- niektórym pasuje taka praca , ale to może lepiej ubrać kominiarkę i iść w miasto na włamy to prawie to samo ( kradzież).

dorcia
@Liliana

a to że czasem giną skrzynki? a że naliczanie jest co chwile zmieniane na naszą niekorzyść?złe sortowanie ryba straszna do ościowania,zamrożona porozrywana ...nie ma jak osiągnąć procentu ....to nie jest okradanie pracownika?...pracuje tam kilka lat i żadnej świętej nie widziałam,która sobie nie pomaga....nawet teraźniejsze kierownicy,brygadziści sobie w ten sposób pomagały...... gdyby ryba była taka jak kiedyś ....ba marzenie...nie trzeba było kombinować

marek

Super aż chce się pracować i fajna pensja 2550netto polecam

koraa
@marek

buhhahaha jakoś w to nie wierze

Lech
@marek

Cieszmy się taką pensją. Po nowych stawkach może już tak kolorowo nie być.

Fakt
@marek

Razem z nadgodzinami haha haha????

Kama

Koleżanki i koledzy co sądzicie o nowej stawce którą nam proponują ?

Xxx
@Kama

Jaka stawka??

Jako
@Kama

Ja myślę, że należy poczekać jak będzie to wyglądało w praniu. A Wy?

Xlm
@Xxx

Stawka 17.80 brutto plus premia za obecność plus premia bonus ( oczywiście jak to z takimi premiami bywa są albo i nie ma zawsze coś się znajdzie aby jej nie dać pracownikowi )

zmęczona

Przerwy podmiankowe to porażka. Człowiek chodzi nieregularnie na przerwy,a przez to podupada na zdrowiu. Ale co tam ludzie, cyferki się liczą... Jak będą nadal takie przerwy to trzeba będzie chodzić na zwolnienia lekarskie, bo człowiek nie wyrobi. Lepiej niech się nie wygłupiają z takimi przerwami.

Janusz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy prowadzą rekrutację?

@Janusz

Prowadzą

Zostaw merytoryczną opinię o Espersen Poland Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espersen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Espersen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espersen Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espersen Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espersen Poland Sp. z o.o.