Odbycie praktyki studenckiej w Agencji reklamowej i nieruchomości „Certus”

Rzeszów

Opinie o Odbycie praktyki studenckiej w Agencji reklamowej i nieruchomości „Certus”

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie Odbycie praktyki studenckiej w Agencji reklamowej i nieruchomości „Certus”? Napisz nam jak wspominasz pracę u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Odbycie praktyki studenckiej w Agencji reklamowej i nieruchomości „Certus” - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odbycie praktyki studenckiej w Agencji reklamowej i nieruchomości „Certus”