„MIKRUT” – Wyroby z metalu, import – export

Gorlice

Opinie o „MIKRUT” – Wyroby z metalu, import – export

habib

Ode mnie pracuje w tej firmie członek rodziny i opowiadał mi jak to tutaj płacą. Kasa może nie przeraża, ale i nie poraża swoją wysokością niestety. Niemniej gdzieś robić trzeba a w mikrucie trochę tej roboty jest

Pracownik2

Super firma, Płaci zawsze w terminie, Jazda zawsze wg czasu pracy i zajebisty kierownik.

Właściciel nie wypłaca na czas w szczególności kierowcy są pokrzywdzeni,obciążenia za paliwo wyssane z palca jak i normy paliwowe, postoje w trasie za freeeeee, itp. temat woda, ciągłe straszenie i pospieszanie "bo za mała wydajność" Jeśli się tam wybierasz zastanów się dwa razy

Zostaw opinię o „MIKRUT” – Wyroby z metalu, import – export - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „MIKRUT” – Wyroby z metalu, import – export