Opinie o ARPI & Partners Sp. z .o.o. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ARPI & Partners Sp. z .o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARPI & Partners Sp. z .o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARPI & Partners Sp. z .o.o. w Gorlice

Były pracownik Nowy wpis

Nie płacą godnie jak większość większych gorlickich firm. A sami chcą miliony. Firma ogólnie może solidna. Ale praca na stałe jako pracownik odpada

irek1988

Cóż, byłem tam na "rozmowie kwalifikacyjnej" gdzieś koło lipca. Wysłałem CV i za 2-3 dni było zaproszenie do siedziby firmy. Szukali współpracownika. Stawiłem się o okreslonej porze, czekałem kilkanaście minut aż zjawił się jegomość w dresie. chwilę porozmawialiśmy po czym obwieszczono mi, że będzie jeszcze kilka osób do rozmowy. Pytano mnie ile bym chciał zarabiać. Powiedziałem, że 2-2,5 tyś. Miałem wrażenie, że to za dużo. A robota pożerająca jednak sporą część życia - od pon do piątku od 8 do nawet 19-20. Wyjazdy poza Gorlice itd. Pewnie znaleźli jakiegoś gościa, który był gotów praciować za mniejszą stawkę, bo ze mną, mimo obietnicy poinformowania mnie o wyniku tak lub nie, nikt się już nie kontakował. Pracę znalazłem jakis czas później, ale już nie w tej firmie i myślę, że dobrze się stało.

x

dobrze zrobiłeś, cala prawda

Ivanhoe
@irek1988

Dzień dobry, Pana odpowiedź nie dotyczy ARPI & Partnes. Tylko Firmy o podobnej nazwie. Pozdrawiam

Anonim Nowy wpis
@irek1988

Dobrze zrobiłeś Płaca grosze a oczekują tyrania Nie polecam nikomu!

Ania Nowy wpis

@Ivanhoe a ile się zdobywa mniej więcej doświadczenie które wystarczy do awansu?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ARPI & Partners Sp. z .o.o.?

Ivanhoe Nowy wpis

Po zdobyciu doświadczenia jak najbardziej.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ARPI & Partners Sp. z .o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorlice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Gorlice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o ARPI & Partners Sp. z .o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w ARPI & Partners Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARPI & Partners Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ARPI & Partners Sp. z .o.o.