Tematrans

Sosnowiec

Opinie o Tematrans

gula

potwierdzam, zmienili nazwe na Villanova Transport And Shipment Poland Sp. Z O.o. i tak trzeba ich googlować

bezstronny

podawanie na ogólnym forum danych adresowych z nazwiskiem nie jest łamaniem prawa ?

wooda

Przyjmują bez doświadczenia na podwójną obsadę ??

WYSOKI

POZNALEM SWGO CZASU OBECNA DYREKTOR TEMA TRANSU A BYLA JASU KATOWICE AGNIESZKE DZIUBEK Z MILOKLOWA Z UL.STOLARSKIEJ 5/2 TO KAWAL SCIERWA A POZNALEM JA DOBRZE W ZYCIU CHODZI Z FACETAMI NA PRAWO I LEWO DO LOZKA Z TYMI Z KTORYMI MA ZYSK I Z KTORYCH MA PROFIT TO KAWAL TEZ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZLOSLIWEJ Z JAS KATOWICE ZOSTALA WYRZUCONA PRZEZ NOWYC LASCICIELI I DOBRZE Z NIA ZROBILI NIE DZIWIE SIE ZE JEST PO ROZWODZIE ORAZ ZE Z JASU KATOWICE JA (usunięte przez administratora)TO (usunięte przez administratora).RADZE WSZYSTKIM UWAZAC NA (usunięte przez administratora)

WYSOKI

POZNALEM WGO CZASU OBECNA DYREKTOR TEMA TRANSU A BYLA JASU KATOWICE AGNIESZKE DZIUBEK Z MILOKLOWA Z UL.STOLARSKIEJ 5/2 TOKAWAL SCIERWA APOZNALEM JA DOBRZE W ZYCIU CHODZI Z FACETAMI NAPRAWO I LEWO DO LOZA Z TYMI Z KTORYMI MA ZYSK I Z KTORYCH MA PROFIT TO KAWAL TEZ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZLOSLIWEJZ JAS ZOSTAL WYRZUCONA I DOBRZE Z NIA ZROBILI

temowiec

Zgadzam się w 100%

leoncio - 2009-11-22 12:09:54 Firma wporządku lecz kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia co niektórzy zapominaja że leoncio nawet wiem kogo masz na myśli ,pracowałam tam kiedys i napweno chodzi o (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

leoncio

Firma wporządku lecz kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia co niektórzy zapominaja że "góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem TAK".Taka postawa w/w.kadry rzutuje na złą opinie i ocenę tej firmy.

Zostaw opinię o Tematrans - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tematrans