Opinie o Sices Polska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sices Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sices Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sices Polska w Kielce

sztywny lewar

Informacja od firmy transportowej - zalegają na kilkaset tysięcy złotych za wykonane transporty. Ciągłe zbywanie. Takze nie jest kolorowo.

Może jednak nie jest tak źle jak niektórzy piszą?

Maja

@anonymous Dlaczego tak uważasz? Możesz jakoś uargumentować swoją opinię, aby brzmiała wiarygodniej? Takie nieuzasadnienia mogą zostać odebrane jako niewiarygodne insynuacje. Zależy nam na poznaniu prawdziwego obrazu firmy Sices Polska.

kontrahent
@Maja

UWAGA !!! Firma nie płaci kontrahentom aktualnie zalega mi kwotę 6 cyfrową i zaległości stale rosną. Pionki w Kielcach nic nie wiedzą a telefony w Warszawie zakazane to koniec firmy

Max

Pracowałem w tej firmie i musze powiedzieć że tragedia . Polacy są wykorzystywani do granic możliwości a Ukraińcy i hindusi stoją i jest dobrze. Włoski kierownik jest tyranem dlatego wiele doświadczonych osób odchodzi. Jesli chodzi o wypłatę zawsze była na czas ale jej wysokość pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem szerokim łukiem omijać

@Max

Terz tam pracowaLem jest masakra wyzysk

Maja

@Antoni Czy firma ogłosiła upadłość? To potwierdzona informacja? Przypominam, że jesteśmy na forum publicznym, gdzie obowiązuje pisanie prawdy. Dlaczego uważasz, że administrator broni pracodawcy? Zostało jedynie zadane pytanie o atmosferę w firmie Sices Polska. Pytanie to miało na celu jedynie poznanie opinii na temat pracy w firmie.

Antoni

Już upadłość !!! (usunięte przez administratora) ,KIŁA,MOGIŁA,MALARIA.Nie polecam.Tylko dlaczego administrator broni takiego pracodawcy ??????

tylko angielska wersja strony

Maja

@Metatron a co się stało, że firma Sices Polska ma ogłosić upadłość? Czy są jakieś problemy w firmie, że nie wypłaca ona swoim pracownikom lub współpracownikom należności? Informujcie bieżąco o rozwoju spraw na forum.

Kris

Sices nie płaci dostawcą.Czy może ktoś wie coś na ten temat, albo zna jakieś forum zajmujące się tym tematem.

Metatron
@Kris

Z tym tematem idz do sądu, a nie szukaj forum. Sądząc po własnych doświadczeniach z tą firmą i działaniami ich prawnika, szykują spółkę do upadłości.

kris
@Metatron

Sprawa jest już w sadzie od sierpnia, ale napisali sprzeciw od nakazu zapłaty i rozprawa ma byc dopiero w maju.Boje się, że nie zdążę przed ich upadłościa podobnie jak z Dorbudem. Dla tego szukam pokrzywdzonych dostawców przez SICES, może wspólnie coś dałoby się zrobić.

metatron
@kris

W takim razie proszę o kontakt 503 042 218

Senor
@metatron

Witam,już złożyli wniosek o upadłość?

michal

Kolezanko pracuje w tej firmie i Max ma racje. Można powiedziec ze i tak delikatnie określił to co się tam dzieje. A ty jesli twierdzisz ze jest wszystko ladnie to się chyba z choinki urwalas . Tu panuje wyzysk pracownika do granic możliwości i oto jest cala prawda o Sicesie

@michal

W Kielcach firmę świadomie doprowadzają do upadku. Fabrizio to bardzo nie uczciwy i wyzuty z ludzkich uczuć człowiek. Nie obchodzi go, że pogrąża polskie firmy poprzez nie płacenie im za towar, który dla niego dostarczyli. Trzymać się z dala od takich ludzi.

Wicia
@michal

Teraz podobno zwalniają prac. umysłowych, a fizycznym proponują pracę w Gdańsku. Może ktoś wie co to za praca w gdańsku czy to jakiś odłam Sices?

zzzz
@Wicia

Pracownicy sami sia zwalniają w biurze tak jak i na hali. Zero szacunku i kiepski pieniadze. Sices z gdańska przenosi się do szczecina bo ich wyrzucają z placu który wynajmowali. A wygląda to tak ze w Kielcach sa robione fragmenty zbiorników a w porcie składają w calosc i na statek. W gdańsku katastrofa zero warunków do pracy i jak niewolnik po 12 lub 14 godzin niw ważne ze pada

CK
@Ania

Potwierdzam te słowa w 100%.Fabricjo bez honoru i ludzkich uczuć, a jeszcze gorszy jedyny członek zarządu prawnik specjalista od upadłości.

C.K.
@Ania

Jeśli jesteś poszkodowana przez Sices to się odezwij.Będzie nas troje.W kupie siła.

mala

Witam w biurze jest wszystko dobrze a nawet lepiej wkoncu wszystko jest poukladane i tak jak powinno byc nie pracuje tu dlugo ale widac ze wszystko idzie ku dobremu. Jest co prawda malo zlecen ale sa dopieszczone :)

Viola
@mala

Totalna brednia. Widać ze kompletnie nie wiesz o czym piszesz.

Maja

@mala Twój komentarz jest świeży, czyli oznacza, że aktualna sytuacja w biurze Sices Polska jest dobra? Polecałabyś tam podjąć pracę? Co znaczy dla Ciebie, że zlecenia są dopieszczone? Czy biuro wspiera swoich pracowników, którzy wyjeżdżają? Myślę, że komentarz z tej perspektywy, którą reprezentujesz przyda się na forum.

Maja

@Słowacja Dusslo a czy przed podpisaniem umowy ktoś z firmy Sices Polska powiedział jak będą wyglądały warunki pracy? Wiedziałeś jak to będzie wyglądać? To wazne w tej sytuacji informacje, o których nie wspomniałeś.

Słowacja Dusslo

Witam pracuję na tej budowie i w tym syfie ostatni raz pod sicesem i pod włochami na budowie nawet warunków żeby umyć się a o narzędziach do pracy zapomnijcie co miesiąc kogoś na godzinach oszukują zakład który robimy Dusslo dają karki na wyżywienie po 3.50 to wydawają z opóżnieniem miesiąc porażka firma

Maja

Na jakie benefity/warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy Sices Polska?

maxi33

wie może ktoś coś na temat pracy biurowej na produkcji jeśli chodzi o stanowisko planisty albo technologa ? są może teraz jakieś przyjęcia ?

Siwy kon

Moi poprzednicy pisza cala prawdę bo tak jest Polak rolowany na wszystkim tzw biały murzyn do roboty. Za mało osób się odzywa aby coś zmienić i brak jedności różni. Zapamiętanie w ludziach siła. Sices nie jest najlepsza firma i radze omijąć długim łukiem nie zważając na ich obiecanki które nie są spełniane a wyzysk pracownika na porzadku dziennym. Żarcie paskudne lub jego brak. Mieszkania fatalne. Internet jak sobie kupisz. Odpocząć się nie da po robocie. Mało godzin i tak odliczająć bez prawnie 30min. Mógłbym tak w nie kaczyc, ubranie robocze jeslub dadzą to i tak musisz zdać. O niczym nie informuła. Samemu musisz chodzić i dowiadywać się. Brak sprzętu na budowie i totalny chaos. Jest to mała budowa zakłady chemiczne amoniaku. Ocena w skali od 1 do 6 - oceniam - 5 wiec jeśli niemusicie tutaj jechać to nie pchajcie się. Emerytom to pasuje bo biorą emeryture w Polsce a wszystkie dochody zostają w slowacji czas aby ktoś się tym zajol - nie blokujcie miejsc innym. Umowa slowacko - angielska i ubezpieczenie tylko na slowacja. Masakra poniżej dna. W Bułgarii był chaos a tutaj majac 100 osób jest jeszcze większy.

Zygmunt

Popieram kolegę rurarza który opisał dokładnie sytuacje na slowacji. Z daleka od pośredników od pani Rupn..... i od Pana parzy..... bo się można głęboko przajęchac. Nie interesuja się ludźmi których wysyłają i dodam od siebie nie ma ubezpieczenia w pl tylko na slowacji. Umowa po slowacku i angielsku. Wlosi uważają że wszysto jest ok. To nie jest Bułgaria. Mamy 21 wiek i jak przostalo takie warunki powinno byc a nie jak chlew dla świnek z polski. O świadectwie pracy to pomarzyć można.

Rurarz

Witam o to całe serum prawdy o pracy na slowacji. Jedziesz jako rurarze i masz na poczatku kwaterę w ala motelementy. W nim 2 pokoje 2 i 3 osobowe na wspólną łazienkę z czasów PRL. Sniadanią to są Alla paczki której masz kanapkę cienko posmarowana i plasterek sera do tego batonik i soczek. Obiadokolacja jest o 18 zupy zawsze brakuje i jestaram to kpina. Internetu brak. Robota ok. Brak cieplej wody. Majstry mają warunki bardzo dobre mieszkaniowe. Byl strajk i obiecali poprawę kwatery na lepsza po tygodniu. Reakcja z ich strony do poprawy warunków była poprawi na małe domki letniskowe w których smierdzialo. Byly 4 lozka obok siebielizna na 150 cm z przejściem 20cm łazienka 1m na 1m. Bez zabezpieczeń. Wiec był dalej strajk z ktOrego wyszło ze nie maja innych kwater i albo bierzemy to albo do polski mamy jechać. Na tym zakończyła się historia slowacji i włoskiego bur..... przed wyjazdem radze się powaznie zastanowic

martin

na slowacji kicha brak socjalu. sniadania i obiadokolacje niepojesz tym .hotel tez beznadziejny .stawki 8,5-12 euro

Zostaw merytoryczną opinię o Sices Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Sices Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Sices Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sices Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sices Polska?

Kandydaci do pracy w Sices Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sices Polska
2.8/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Kielce