Sices Polska

Kielce

Opinie o Sices Polska

Maja

@mala Twój komentarz jest świeży, czyli oznacza, że aktualna sytuacja w biurze Sices Polska jest dobra? Polecałabyś tam podjąć pracę? Co znaczy dla Ciebie, że zlecenia są dopieszczone? Czy biuro wspiera swoich pracowników, którzy wyjeżdżają? Myślę, że komentarz z tej perspektywy, którą reprezentujesz przyda się na forum.

mala

Witam w biurze jest wszystko dobrze a nawet lepiej wkoncu wszystko jest poukladane i tak jak powinno byc nie pracuje tu dlugo ale widac ze wszystko idzie ku dobremu. Jest co prawda malo zlecen ale sa dopieszczone :)

Maja

@Słowacja Dusslo a czy przed podpisaniem umowy ktoś z firmy Sices Polska powiedział jak będą wyglądały warunki pracy? Wiedziałeś jak to będzie wyglądać? To wazne w tej sytuacji informacje, o których nie wspomniałeś.

Słowacja Dusslo

Witam pracuję na tej budowie i w tym syfie ostatni raz pod sicesem i pod włochami na budowie nawet warunków żeby umyć się a o narzędziach do pracy zapomnijcie co miesiąc kogoś na godzinach oszukują zakład który robimy Dusslo dają karki na wyżywienie po 3.50 to wydawają z opóżnieniem miesiąc porażka firma

Maja

Na jakie benefity/warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy Sices Polska?

maxi33

wie może ktoś coś na temat pracy biurowej na produkcji jeśli chodzi o stanowisko planisty albo technologa ? są może teraz jakieś przyjęcia ?

Siwy kon

Moi poprzednicy pisza cala prawdę bo tak jest Polak rolowany na wszystkim tzw biały murzyn do roboty. Za mało osób się odzywa aby coś zmienić i brak jedności różni. Zapamiętanie w ludziach siła. Sices nie jest najlepsza firma i radze omijąć długim łukiem nie zważając na ich obiecanki które nie są spełniane a wyzysk pracownika na porzadku dziennym. Żarcie paskudne lub jego brak. Mieszkania fatalne. Internet jak sobie kupisz. Odpocząć się nie da po robocie. Mało godzin i tak odliczająć bez prawnie 30min. Mógłbym tak w nie kaczyc, ubranie robocze jeslub dadzą to i tak musisz zdać. O niczym nie informuła. Samemu musisz chodzić i dowiadywać się. Brak sprzętu na budowie i totalny chaos. Jest to mała budowa zakłady chemiczne amoniaku. Ocena w skali od 1 do 6 - oceniam - 5 wiec jeśli niemusicie tutaj jechać to nie pchajcie się. Emerytom to pasuje bo biorą emeryture w Polsce a wszystkie dochody zostają w slowacji czas aby ktoś się tym zajol - nie blokujcie miejsc innym. Umowa slowacko - angielska i ubezpieczenie tylko na slowacja. Masakra poniżej dna. W Bułgarii był chaos a tutaj majac 100 osób jest jeszcze większy.

Zygmunt

Popieram kolegę rurarza który opisał dokładnie sytuacje na slowacji. Z daleka od pośredników od pani Rupn..... i od Pana parzy..... bo się można głęboko przajęchac. Nie interesuja się ludźmi których wysyłają i dodam od siebie nie ma ubezpieczenia w pl tylko na slowacji. Umowa po slowacku i angielsku. Wlosi uważają że wszysto jest ok. To nie jest Bułgaria. Mamy 21 wiek i jak przostalo takie warunki powinno byc a nie jak chlew dla świnek z polski. O świadectwie pracy to pomarzyć można.

Rurarz

Witam o to całe serum prawdy o pracy na slowacji. Jedziesz jako rurarze i masz na poczatku kwaterę w ala motelementy. W nim 2 pokoje 2 i 3 osobowe na wspólną łazienkę z czasów PRL. Sniadanią to są Alla paczki której masz kanapkę cienko posmarowana i plasterek sera do tego batonik i soczek. Obiadokolacja jest o 18 zupy zawsze brakuje i jestaram to kpina. Internetu brak. Robota ok. Brak cieplej wody. Majstry mają warunki bardzo dobre mieszkaniowe. Byl strajk i obiecali poprawę kwatery na lepsza po tygodniu. Reakcja z ich strony do poprawy warunków była poprawi na małe domki letniskowe w których smierdzialo. Byly 4 lozka obok siebielizna na 150 cm z przejściem 20cm łazienka 1m na 1m. Bez zabezpieczeń. Wiec był dalej strajk z ktOrego wyszło ze nie maja innych kwater i albo bierzemy to albo do polski mamy jechać. Na tym zakończyła się historia slowacji i włoskiego bur..... przed wyjazdem radze się powaznie zastanowic

martin

na slowacji kicha brak socjalu. sniadania i obiadokolacje niepojesz tym .hotel tez beznadziejny .stawki 8,5-12 euro

Maximus6y

Znacie maila gdzie można wysłać CV lub tel na pracę na Słowację

Oliwek

Mało płacą Polakom...tylko dla siebie ...branża fajna ale ludzie odchodzą ze względu na płace oraz atmosferę która raczej nie jest dobra...każdy chce zarabiać więcej na rodzinę więc ucieka

baba

Ile można zarobić jako spawacz UP (121, 123) w Kielcach? Pozdrawiam

spawacz

eee fizyczna nie jest tylko musisz być zdolny ,a nie na obrotniku po 20 coli na dzin krycic -:)

Sicesiak

Grzegorz w jakim charakterze?

gryl

Ale byly jaja na grilu ;)

Ikona

hm ikona jakosci odchodzi...

ja byłem od nich ras w szwecji i nie moge po wiedziec złego słowa kasa super przd czasem 20 tysiency na łape

tik tak

majstry klajstry hehehe

Montier

Dokladnie "Foreman" to najslabsze ogniwo w Sices zero doswiadczenia co rusz wychodza jakies problemy na wydziale.Eh pamietne lata z Laskiem

spawacz
@Montier 15.02.2015 14:32

O Lasek to gość(UB) .Pracowałem na rurowni i kiedyś tam była ekipa nie do wy.....nia .Najlepszy to stary spawacz ksywa --śmieć'' ten od śliwowicy .Lasek- panie J. niedługo wracasz pan na moj dział .J- "prędzej krzywej Mance huj urośnie jak ja do ciebie wrócę śmieciu"!Nawet po takich akcjach pracował (majster był slaby ale zapierdala jak truteń, atakich tam trzeba nawet i teraz )

helper

krowa ktora duzo buczy malo mleka daje a to sie tyczy tych pseudo "foremanow"

fabricjo B.&bono

monter swieta prawda

Monter

Witam wszystkich przeglądających te opinie. Pracowałem w Burgas kilka miesięcy jako monter. Zjechałem bo były redukcje, ale czy do końca tak było to nie wiadomo. Mój kolega, który jest do tej pory na budowie twierdzi, że przyczynił się do tego foreman Lorek, ale to juz nie ważne. Chciałbym tutaj napisać o innej sprawie, która mnie irytuje. Wielu ludzi było niezadowolonych z tego, że Sices nie wypłaca za urlopy, nie płaci setek itp. Wielu pozakładało sprawy. Na budowie było takich dwóch foremanów polskich Z Małecki ps. Żaba i Balcerek znani jako papuszki nierozłączki. Ci najwięcej krzyczeli zachęcali, podburzali innych mówili, że im więcej złoży pozwy to wygrana sprawa i można od Sicesu sporo kasy wyrwać na koniec. Mówili, że im nie zależy i że złożą pozy i będą się sądzić i to już ich ostatni kontrakt z włochami nie będą pracować bo bałagan na budowie i traktują ludzi jak śmieci. Słali obelgi na Rupniewskiego z APT, że oszust i naciąga ludzi, że koordynator Radek przed przyjazdem do Burags prowadził jakieś dziwne interesy w Płocku i że jak to możliwe, że taki tępak siedzi w kontenerze nic nie robi dla ludzi i firmy i bierze 3500 euro na miesiąc a oni muszą tak ciężko pracować. Ostatnio dzwoniłem do kumpla, który jest jeszcze na budowie i powiedział mi, że Ci co tak krzyczeli i pomstowali na Włochów na Rupniewskiego i koordynatora i chcieli się sądzić siedzą cicho ja mysz po miotłą pozwów nie złożyli i śmieją się z tych, którzy to zrobili i za to ich potem zesłali do domu i przechlapali sobie w Sicesie i w APT. Myślę, że nie ma co więcej pisać Tylko prosić Boga, aby uchronił nas od takich ludzi jak Małecki i Balcerek niby foremni, którzy powinni dawać dobry przykład na budowie a niestety jest inaczej....

Spawacz B...

Witam wszystkich. Co Rafinerii w Burgas mogę napisać szczerze po wielu miesiącach pobytu, że jest spoko. Jestem tutaj ponad rok i nie narzekam. Wypłata co miesiąc na czas robię godziny i ponad 3tys euro na miesiąc na czysto mi wpływa, jedzenie nie jest najlepsze ale zależy gdzie się mieszka ostatnio porozrzucali nas po hotelach i polepszyło się. Szwedzki stół najeść się można jak komuś nie smakuje to sobie sam robi. Pokoje na pomorii spoko w warli briag też trochę daleko lae ok. Praca lajtowa tu strukturka tam rurka dzień leci i euro kapie też więc na co narzekać. Owszem z urlopami prawda, że co 3 miesiące i bałagan na budowie też, ale kogo to obchodzi jedziesz zarobić to pracujesz i po 3 miesiącach bez zjazdu na konto wpływa ponad 30 tys zł ja ponad rok byłem i grubo ponad 100 tys odłożyłem na czysto. Jak się skończy ta robota to poszukam drugiej, ale czy znajdę lepszą nie wiem. Na razie mam chleb więc nie szukam bułek. Na budowie przez ten cały czas co jestem przewinęło się ponad 100 spawaczy a teraz jest nas tylko 4 Polaków spawaczy na budowie. POzdrawiam wszystkich którzy mają podobne zdanie jak ja.

pomocnik

bylem 10miesiecy 2400euro na reke regularnie co miesiac,jedzenie no liche ale mozna w restauracji zjesc cos pozadnego,pijakow wiencej niz niepijacych,ale takie pijaczysko jak tyle kasy zarobi to hleje i nie przepije bo trupem by padl,na budowie chodza alagan bhapowcy i non stop sprawdzaja trzezwosc ,pijaków co tydzien wywoza na zjazd do kraju,transporty z nowymi co dwa tygodnie zwoza po 40chlopa,balagan i brak orgaizacji okropny ale budowa idzie do przodu,a tak w ogule to fajnie jest,gorzej z bydlem z okolic plocka prostaki i naprawde brak okreslenia na ich zachowanie ale sa tez pozadni i da sie pogadac i nawet sie napic

markc

Ja również polecam!

ostrołęka

Prawda balon sam to testowałem to niech nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głupot że nie leja jak każdy napiera a puźniej sie dziwią że jebneli ich na robocie z tej zachlanności im wychodzi panowie kamińska radzi i pomaga nawet na kaca a baranuw na głowe nie leczy pozdrawiam kadre płocką i makaronuw . Bertoci

balon

Ty nick yyy kontrole to sa codziennie na chotelu rano jak unikasz a może sie uda przejśc przez brame to ok ale uciekasz przed muchomorami po estakadzie lub kolumnie

balon

Ty nick yyy kontrole to sa codziennie na chotelu rano jak unikasz a może sie uda przejśc przez brame to ok ale uciekasz przed muchomorabi po estakadzie lub kolumnie

balon

Prawda pija jak wszedzie w łikend jak posíedzicie ze 3,5 miesiaca bez zjazdu na planowany usrlop 10 dni i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ałtokarem w jedną i druga stro ne 3dni to nie zawesoło posiedziec w domu 7 dni i jeszcze niepłatnym

balon

Witam ta bułgaria to porażka jak w obozie jedni wyjeźdźaja drudzy przyjeźdźaja nic síe nie należy poraźka umowa można [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzeć a tak miało być pięknie coś ci síe stanie to za wszystko płacisz sam a od nich nic nie dostaniesz nawet bedzíesz na zwolníeniu pozdrowionka dla płockich naganiaczy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teraz pieska wzieli do pracy żeby byli czyści a naganiacze maja cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a urlopy daja na pisz wniosek miesiac wcześniej to niedostaniesz odp lub ci go porwą makarony [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

saldatore 121 co tak milczysz napisz coś ciekawe o tej pracy

nr JS 121-co to za numer

ccc

Do saldorate-to chyba jakiś zgrywasz się js słyszałem zupełnie inne opinie to jakiś pic

spawacz hs.....
@ccc 09.06.2014 17:48

Prawda o Bułgarii jest taka, że jak ktoś chce zarobić to aby mu śie tylko chciało przychodzić do pracy, robota nie jest ciężka. spawacz przy stawce 12 euro smiało ponad 3tys euro. jedzenie nie jest może wymazone, ale jest straszny bałagan na budowie to fakt, z urlopami też lecą w knota, ale jak ktoś chce się odkuć na pare miesięcy i potem szukać czegoś lepszego to jest ok

xyz
@spawacz hs..... 08.08.2014 21:34

witam jak czytam te wpisy, to az sie zle robi. moj maz jest w bulgarii od roku, ja z dziecmi bylismy u niego cale wakacje. praca jest ok, kasa super, zawsze na czas, bez zadnych przekretow. jedzenie do przezycia a na hotelu bywa roznie. prace to traca ci, co pija cale dnie i nie chce im sie chodzic do pracy. sa tacy, ktorzy pojechali tam na wakacje, siedza na hotelu pija i nie chodza do pracy, to po co trzymac takich ludzi. a ci co chca pracowac, to sa zadowoleni.

złote piaski

Zapraszamy wszystkich na Bułgarie Lukoil , wspaniałe parówki, obiady, kolacje, wszystko tip top, zjazdy na urlopy jak komu pasuje, niema żadnego problema. W pracy atmosfera -super,dużo się leży mało się robi , chyba że ktoś chce popracować i potrenować, bo są i tacy- wybór należy do was. Pozdrawiam saldatore nr JS 121

w23

gdzie są ofert pracy w sices dla inżynierów ?

kkk

to ty daj namiar skąd mam wiedzieć,że kto ty jesteś

złote piaski

no więc daj namiar,jestem chętny Bułgaria the best

kkk

w celach prywatnych ale nie chodzi o pracę raczej przekaz informacji

złote piaski

cześć kolego, a w jakim celu potrzebujesz tego maila odpisz to coś się może załatwi.spawacz

kkk

potrzebuję e-maila bądz innego kontaktu do jakiegoś brygadzisty w bułgarii mającego pieczę nad grupą spawaczy.Sprawa pilna!

yyy

jak im nie wprowadzicie częstszych kontroli stanu trzeźwości to pod koniec kontraktu będziecie mieć samych alkoholików i ok.50%żon na karku z pismami o wypłaty zadośćuczynienia.To naprawdę nie są żarty-tak walą w hotelu,że trudno już wytrzymać.

yyy

a pozostałym i tak to nie daje nic do myślenia

yyy

bbb - 2014-05-15 10:37:23-bardzo dobrze w końcu ktoś napisał prawdę,myślę,że powinniście robić im częściej kontrole trzeźwości nawet na hotelu bo tak jak chlają codziennie a w soboty to już osiągają dno-a cwaniakują, że hej.

bbb

Kogo zwolnili bezpodstawnie !!! Po pierwsze jak sie nieprzychodzi do pracy tylko pije na hotelu to powinno sie tylko miec pretensje do siebie. Po drugie ludzie wypisuja w CV jacy to nie monterzy czy spawacze a w rzeczywistosci nie wiedza jak ustawic styk lub pierwsze probki spawow nie przechodza testow. Stawki sa opuszczane po testach przeprowadzonych przez foremanow jezeli nie potrafi sie wyginac kawalka drutu zgodnie z izometrykiem to stawki sa opuszczane i osoby z montera sa przekwalifikowane na pomocnika. To tyle co mam do powiedzenia. Pozdrawiam XXX

ccc

o coś nowego się pojawiło co jest grane dlaczego was zwolnili bezpodstawnie

pipefitter

Panowie jedziemy z nimi, zakladamy sprawe o bezpodstawne zwolnienia. Jest nas sporo z mazowieckiego i jedziemy z blazami.. A reszte z kadry znajdziemy w Plocku. Beda mieli lipe.

burgas

Sices obiecuje zlote gory. Przyjezdzamy na stawke 9€, a po miesiacu zostajemy przy 7€,a zarcie jest tak ochydne ze psy nawet tego nie chca jesc. Warunki w hotelach w zaleznosci od tego do jakiego hotelu kto trafi w skali od 1 do 5 szacuje srednio na 2,00. Dziekujemy posrednikom Sices za wakcje w Bulgarii:|

CCC
@burgas 10.05.2014 16:48

PRACA W KIELCACH TYLKO DLA EMERYTÓW -DO BIURA SZUKAJĄ NAIWNYCH

Seba
@CCC 15.05.2014 12:12
PRACA W KIELCACH TYLKO DLA EMERYTÓW -DO BIURA SZUKAJĄ NAIWNYCH

Co jest złego w pracy w biurze tam??

piotr

widzę że większość wypowiedzi jest na temat Bułgarii. A jakie panują warunki w zakładzie w Kielcach? Czy jest sens tam aplikować?Chodzi stanowisko technolog, project manager itp.

ccc

do budynia-mówią że jesteś podstawiony i specjalnie tak piszesz bo cię wywalili za wódę i teraz się mścisz.Jeżeli tak nie jest to napisz całą prawdę,żeby w końcu wszystkim otworzyć oczy

Kamil
@ccc 09.05.2014 10:01

Koleś a po co by facet pisał bajki jakieś z opowieści i z sprawdzenia firmy to jest prawda co kolega Budyń opisuje o tej firmie z braku laku jedynie

Zostaw opinię o Sices Polska - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sices Polska