Opinie o Sices Polska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sices Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sices Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sices Polska w Kielce

Maximus6y

Znacie maila gdzie można wysłać CV lub tel na pracę na Słowację

Oliwek

Mało płacą Polakom...tylko dla siebie ...branża fajna ale ludzie odchodzą ze względu na płace oraz atmosferę która raczej nie jest dobra...każdy chce zarabiać więcej na rodzinę więc ucieka

Mag
@Oliwek

Ja znam osobiście osobę która tam pa rowala jest to wloch i oc niego wiem co tam sie wyprawia .polzcy cowy robicie jezdli nikt by do nich nie poszedł to sami by się zwie (usunięte przez administratora)bo Włoch za te pieniądze nie będzie pracował. Mój znajomy zarabiał u nich 4.500 euro bo to Włoch.. przy czym Polak około 2000 do 3000zl.

baba

Ile można zarobić jako spawacz UP (121, 123) w Kielcach? Pozdrawiam

spawacz

eee fizyczna nie jest tylko musisz być zdolny ,a nie na obrotniku po 20 coli na dzin krycic -:)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sicesiak

Grzegorz w jakim charakterze?

gryl

Ale byly jaja na grilu ;)

Ikona

hm ikona jakosci odchodzi...

admin

ja byłem od nich ras w szwecji i nie moge po wiedziec złego słowa kasa super przd czasem 20 tysiency na łape

tik tak

majstry klajstry hehehe

Montier

Dokladnie "Foreman" to najslabsze ogniwo w Sices zero doswiadczenia co rusz wychodza jakies problemy na wydziale.Eh pamietne lata z Laskiem

spawacz
@Montier

O Lasek to gość(UB) .Pracowałem na rurowni i kiedyś tam była ekipa nie do wy.....nia .Najlepszy to stary spawacz ksywa --śmieć'' ten od śliwowicy .Lasek- panie J. niedługo wracasz pan na moj dział .J- "prędzej krzywej Mance huj urośnie jak ja do ciebie wrócę śmieciu"!Nawet po takich akcjach pracował (majster był slaby ale zapierdala jak truteń, atakich tam trzeba nawet i teraz )

helper

krowa ktora duzo buczy malo mleka daje a to sie tyczy tych pseudo "foremanow"

fabricjo B.&bono

monter swieta prawda

Monter

Witam wszystkich przeglądających te opinie. Pracowałem w Burgas kilka miesięcy jako monter. Zjechałem bo były redukcje, ale czy do końca tak było to nie wiadomo. Mój kolega, który jest do tej pory na budowie twierdzi, że przyczynił się do tego foreman Lorek, ale to juz nie ważne. Chciałbym tutaj napisać o innej sprawie, która mnie irytuje. Wielu ludzi było niezadowolonych z tego, że Sices nie wypłaca za urlopy, nie płaci setek itp. Wielu pozakładało sprawy. Na budowie było takich dwóch foremanów polskich Z Małecki ps. Żaba i Balcerek znani jako papuszki nierozłączki. Ci najwięcej krzyczeli zachęcali, podburzali innych mówili, że im więcej złoży pozwy to wygrana sprawa i można od Sicesu sporo kasy wyrwać na koniec. Mówili, że im nie zależy i że złożą pozy i będą się sądzić i to już ich ostatni kontrakt z włochami nie będą pracować bo bałagan na budowie i traktują ludzi jak śmieci. Słali obelgi na Rupniewskiego z APT, że oszust i naciąga ludzi, że koordynator Radek przed przyjazdem do Burags prowadził jakieś dziwne interesy w Płocku i że jak to możliwe, że taki tępak siedzi w kontenerze nic nie robi dla ludzi i firmy i bierze 3500 euro na miesiąc a oni muszą tak ciężko pracować. Ostatnio dzwoniłem do kumpla, który jest jeszcze na budowie i powiedział mi, że Ci co tak krzyczeli i pomstowali na Włochów na Rupniewskiego i koordynatora i chcieli się sądzić siedzą cicho ja mysz po miotłą pozwów nie złożyli i śmieją się z tych, którzy to zrobili i za to ich potem zesłali do domu i przechlapali sobie w Sicesie i w APT. Myślę, że nie ma co więcej pisać Tylko prosić Boga, aby uchronił nas od takich ludzi jak Małecki i Balcerek niby foremni, którzy powinni dawać dobry przykład na budowie a niestety jest inaczej....

Spawacz B...

Witam wszystkich. Co Rafinerii w Burgas mogę napisać szczerze po wielu miesiącach pobytu, że jest spoko. Jestem tutaj ponad rok i nie narzekam. Wypłata co miesiąc na czas robię godziny i ponad 3tys euro na miesiąc na czysto mi wpływa, jedzenie nie jest najlepsze ale zależy gdzie się mieszka ostatnio porozrzucali nas po hotelach i polepszyło się. Szwedzki stół najeść się można jak komuś nie smakuje to sobie sam robi. Pokoje na pomorii spoko w warli briag też trochę daleko lae ok. Praca lajtowa tu strukturka tam rurka dzień leci i euro kapie też więc na co narzekać. Owszem z urlopami prawda, że co 3 miesiące i bałagan na budowie też, ale kogo to obchodzi jedziesz zarobić to pracujesz i po 3 miesiącach bez zjazdu na konto wpływa ponad 30 tys zł ja ponad rok byłem i grubo ponad 100 tys odłożyłem na czysto. Jak się skończy ta robota to poszukam drugiej, ale czy znajdę lepszą nie wiem. Na razie mam chleb więc nie szukam bułek. Na budowie przez ten cały czas co jestem przewinęło się ponad 100 spawaczy a teraz jest nas tylko 4 Polaków spawaczy na budowie. POzdrawiam wszystkich którzy mają podobne zdanie jak ja.

pomocnik

bylem 10miesiecy 2400euro na reke regularnie co miesiac,jedzenie no liche ale mozna w restauracji zjesc cos pozadnego,pijakow wiencej niz niepijacych,ale takie pijaczysko jak tyle kasy zarobi to hleje i nie przepije bo trupem by padl,na budowie chodza alagan bhapowcy i non stop sprawdzaja trzezwosc ,pijaków co tydzien wywoza na zjazd do kraju,transporty z nowymi co dwa tygodnie zwoza po 40chlopa,balagan i brak orgaizacji okropny ale budowa idzie do przodu,a tak w ogule to fajnie jest,gorzej z bydlem z okolic plocka prostaki i naprawde brak okreslenia na ich zachowanie ale sa tez pozadni i da sie pogadac i nawet sie napic

markc

Ja również polecam!

ostrołęka

Prawda balon sam to testowałem to niech nie (usunięte przez administratora) głupot że nie leja jak każdy napiera a puźniej sie dziwią że jebneli ich na robocie z tej zachlanności im wychodzi panowie kamińska radzi i pomaga nawet na kaca a baranuw na głowe nie leczy pozdrawiam kadre płocką i makaronuw . Bertoci

balon

Ty nick yyy kontrole to sa codziennie na chotelu rano jak unikasz a może sie uda przejśc przez brame to ok ale uciekasz przed muchomorami po estakadzie lub kolumnie

balon

Ty nick yyy kontrole to sa codziennie na chotelu rano jak unikasz a może sie uda przejśc przez brame to ok ale uciekasz przed muchomorabi po estakadzie lub kolumnie

balon

Prawda pija jak wszedzie w łikend jak posíedzicie ze 3,5 miesiaca bez zjazdu na planowany usrlop 10 dni i (usunięte przez administratora) ałtokarem w jedną i druga stro ne 3dni to nie zawesoło posiedziec w domu 7 dni i jeszcze niepłatnym

Zostaw merytoryczną opinię o Sices Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Sices Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Sices Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sices Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sices Polska?

Kandydaci do pracy w Sices Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sices Polska
2.8/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Kielce