Opinie o Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. w Katowice

ex-pracownik

Firma storzył prezes conresu z dyrektorem tejże firmy. po tym podziale firma działała dość prężnie, a wynagrodzenia były całkiem wporządku. jednak od dwuch lat, kiedy to pokończyły się wielosezonowe prace firma ma nielada problem aby zapewnić pracownikom konkretną robotę, a co za tym idzie godziwy zarobek ( zwłaszcza jest to odczuwalne w okresie zimowym) Jest jeszcze jeden aspetk z tym związany, ponieważ firma po odłączeniu się od conresu miała spore problemy w sądach, tak więc nie chcąc aby pracownicy zeznawali przeciw nim dobrze płacili. Obecnie te sprawy ucichły i ludzie nie są dobrze traktowani, powiedziałbym nawet, że nieludzkie traktowanie, poprzez wypłacanie prawie podstaw, lub podstaw, powoduje że niektóre z rodzin pracowników mają spory problem. To z kolei zmusza niektórych z nas do opuszczenia tej firmy, a szkoda, bo przez jakiś czas to była naprawdę fajna firma i super się tu pracowało. No niestety, szefostwo nie potrafi docenić starań swoich pracowników. Jeżeli chcesz zatrudnić się w Reco dobrze to przemyśl, ja osobiście nie polecam tej firmy ( umowy są tak konstruowane, że w każdym momencie możesz zostać z gołą podstawą )

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jordana 25
    40-952 Katowice
  • NIP: 9542579159 KRS: 0000278967
Reco Konserwacja Zabytków Sp. z o.o.