Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

niki

kiedyś ktoś pisal żeby zrobić przed wyjściem w pole pospolite ruszenie, albo podniosą stawke na 3 euro albo więcej nawet bo jak nie to nikt nie wsiada do autobusu jadącego na pole . i musieliby to zrobić bo co sami by poszli ?? jasne ze nie.

niki

mam nadzieje ze "swój swego" , wyczuje tam na odleglosc , chodzi mi o poglądy które Naczelnik wyżej przedstawil . ja tez jestem mloda osoba, może dam rade w tym polu, oby . ale będzie bolec widok tych którym sily opadna. do zobaczenia Naczelnik :)

Naczelnik

Dzieki rock że wspomniałeś mój wpis, ale najważniejsze że zrozumiałeś a to że usunęli mój wpis to jest logiczne, słowa prawdy zawsze nie jest na ręke tym którzy niewolników mają trzymać w ryzach. oczywiście ja też jadę na te truskawki.z różnych względów... jedynie dałem do zrozumienia dziewczynie "niki" która się obawiała jak tam będzie, i czy jak już nie będzie miała sił czy bedzie mogła zjechać. A więc Dziewczyno musisz być przygotowana na najgorsze upodlenie, ale mam nadzieje że jest więcej osób którzy mają na tyle inteligencji że dostrzegają te nasze narodowe upodlenie że na Niemca na kolanach musimy tyrać by zarobić, do Polski wrócić i przez jakiś czas nie martwić się o jutro... To jest tragedia. Ja jeszcze nie mam 30 lat i czuje się stosunkowo młody więc poradzę sobie, ale na pewno będą osoby którym sił może zabraknąć, i jak sobie pomyśle "bo tak będzie napewno" że będzie nabijanie, szydzenie z osoby która po prostu nie daje rady w zbieraniu... będe miał ból serca. Dlatego mam nadzieje że znajdzie się tam towarzystwo wzajemnego szacunku dla siebie i pomocy...., nie materialnej bo wiadomo każdy pracuje dla siebie, ale w typu wzajemnego wspierania siebie, i mimo tego upodlenia, nie zabraknie uśmiechu i zrozumienia dla rodaka. Tyle ode mnie, mam nadzieje że ktoś zrozumiał i do zobaczenia.

Witam serdecznie forumowiczów mam takie pytanie jezdzi ktoś z mojego regionu to jest koło tarnowa małopolskie do Cappeln do firmy Mählmann-Gemüsebau Cappeln dziękuje za opd to moj adres pabllo21@poczta.fm

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
julian

podobno w tym roku maja tepic jeszcze bardziej, ma być przerabane w polu

marcin

ja tez nie jade, mój kumpel tak samo nie zrezygnowal , tam jest (usunięte przez administratora)

rock

widze ze ktoś kasuje wspisy ! to pewnie szefostwo . to skandal. jak im nie wstyd ,zapracowali sobie na taka opinie a teraz chcą się wybielić. był powyżej wpis kogos kto miał nick NACZELNIK , tam było wszystko powiedziane

marcin

bo tam Cie w ogole nie będą szanować, będą tylko pomiatac

kristina

ale dlaczego nie chcecietam jechaac

mnich

ja się szczerze zastanawiam czy się tam wybierac... w tym roku z kumplami odpuścimy ten wyjazd ,bo żeby poczuc się jak szczur ladowy to już chyba nie na moje nerwy. ludzie nie jedzcie tam jeśli nie chcecie mieć zrytej psychy przez pare ladnych lat!

marzena

ja nie jade , rozmyslilam się , moje dwie koleżanki tez zrezygnowaly. szkoda was tam ludzie

rudy

co tam stychac u tego osterloha ruszyla ta stawka 2,30 cos do gory -hyba nie jedzcie tempe buraki niech was pomiata ta cala patologia z wioch dookola miechowa-naczelnik madry z ciebie chlop postawilbym ci piwo jakbym cie znal

niki

A mnie się wydaje ze Naczelnik ma jednak sporo racji .. pani z eurasami zgrywać nie zamierzam , to by było jedyne z czym się tam nie mogę zgodzić. wiadomo może być tam różnie, nie jedzie się na wakacje tylko tyrac

Żal mi cię bo jesteś jakiś niedorozwiniety. Może polske porównasz tez do obozów zagłady hahaaha idiota

niki

hej, czy można pojechać do domu jeszcze przed koncem sezonu ? gdyby ktoś już nie miał sil

M-ka

okolice Rzeszowa

ka

a dokładnie z jakiego rejonu na podkarpaciu jedziesz ?

M-ka

jedzie ktoś z podkarpacia?

esiek

gdzie cos pisze o wyjazdach w ktorej zakladce ich strony nie moge nic znalezc

kinga

a co to oznacza ze "o terminach wyjazdu będzie informowala firma alfastar" ???

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh