Erdbeerhof Osterloh

Halter

Opinie o Erdbeerhof Osterloh

truskawa

dostał ktos juz odpowiedz na wyjazd na listopad?

pewniak

kombajny zarobily w tym roku po 7 tys.euro za niecale 2 mies.to chyba spoko sezon

pew3niak
@nick 10.08.2017 11:01
tak zarobiły ale tylko z pierwszej listy i ci co byli do końca premia za skrzynki i ende premia dały niezły zastrzyk €uro...

to byl zart bo tyle to nikt nie zarobil hehhe

Zadowolony pracownik
@pew3niak 10.08.2017 13:09
to byl zart bo tyle to nikt nie zarobil hehhe

Hahaha nikt nie zarobił?!? Bardzo śmieszne. Osoby które dobrze zbieraly z 1 listy lecz nie kombajny zarobiły po 5-6 tys euro kombajny ponad 8 wyszli oczywiście ci którzy byli cały sezon. Nikt nie mówi o tych którzy byli miesiąc itd. Sezon byl udany podobny do tego dwa lata temu więc warto było jechać. ;)

truskawa

Kiedy koniec sezonu? a wogole jak sezon w tym roku?

Anty Kombajn

Sami PESYMIŚCI tutaj :D Poczekajcie na NOWĄ truskawkę :D

psikuta
@Anty Kombajn 08.07.2017 13:10
Sami PESYMIŚCI tutaj :D Poczekajcie na NOWĄ truskawkę :D

Zmartwie Cię , ale zbieramy nową juz trochę ponad tydzień....

Meggi

Witam jak tam sezon teraz ? Czy oplaca sie przyjechać jeszcze? Po ile pracujecie?

Lolo
@Meggi 04.07.2017 18:51

Wczoraj do 11 dziś do 12 i wolne

g
@Meggi 04.07.2017 18:51

Zdecydowanie odradzam przyjazd , jest słabo a za chwilę będzie jeszcze gorzej

Mat11

Zależy czy pierwszy raz jedziesz na truskawki czy już jesteś doświadczona. Obecnie dla początkujących straszna lipa. Ledwo na social się zarabia na starej truskawce na nowej może trochę lepiej lecz w dalszym ciągu nie są to zawrotne kwoty. Obecnie tak codziennie to pada lub jest pochmurno ale podobno od jutra lyb poniedziałku ma być już ładnie. Póki co to sezon się jeszcze nawet na dobre nie zaczął przeważnie pracuje się do obiadu do 13 i potem wolne.

czarnula

Warto przyjeżdżać Koło 7 lipca? Czy sezon się powoli kończy?

iza202020

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy przy sprzedaży produktów z wymaganą płynna umiejętnością posługiwania się językiem niemieckim: czy zna ktoś osoby pracujące na podobnym stanowisku? Osobiście nigdy nie pracowałam za granicą, dlatego jestem ciekawa jak to wygląda, dokumenty mam już wysłane, ale nadal nie wiem czego się spodziewać, czy ktoś mógłby powiedzieć na czym polega ta praca?

Mat..

Witam. Mam jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd jutro.w.nocy. Wyjazd z Miechowa

Spakowany

Co prawda to prawda, jestem pierwszy sezon, na koncie nie za duzo ale myślę już tylko o tym żeby bezpiecznie wrócic do domu. Wszystko jest naprawdę spoko, pełna profeska, baraki świetne, rajkowe pomagają jak mogą (prócz pani Renatki oczywiście) i cała ta atmosfera jest naprawdę cudowna. Ale największym błędem jest nastawianie się na jakieś ogromne pieniądze już przed wyjazdem do Ahlhorn. Wiadomo że kombajny spokojnie pieciocyfrowki wyciągną w przeliczeniu no ale kombajny powiedzmy rządzą się swoimi prawami. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze więc powoli się ewakuuję. W przyszłym sezonie chciałbym się wybrać z kumplami ale już własnym transportem bo to duże udogodnienie. Mnie ten sezon wykończyl totalnie i fizycznie i psychicznie niestety. Pozdr dla Wszystkich Sympatycznych Pań Rajkowych

far
@deja vu 21.06.2017 14:42
Po dwóch tygodniach sezonu jesteś wyczerpany fizycznie i psychicznie?????oj widać ze słaby jesteś. Ciekawe co byś powiedział g...

Dobrze mówisz kolego....tu naprawdę nie było się jeszcze czym zmeczyc ,najgorsze dopiero przed nami :)

Olooo
@deja vu 21.06.2017 14:42

Tak maskakra była był to mój ostatni sezon teraz wybrałam prace w innym miejscu .

Dukee

Orientuje się ktoś z was do kiedy mniej więcej trwa sezon z truskawkami, i czy firma oferuje jakieś późniejsze pracę?

truskawa

Jedzie ktos jutro z Krakowa?

anduc

Witajcie, Czytając komentarze, zarówno te pozytywne i negatywne, postanowiłam, że tez napiszę. W tym roku jadę 7 rok, jeżdżę od matury i jest to dla mnie zawsze jakaś odskocznia psychiczna od studiów i pracy w Polsce. Nie jest łatwo , bo jest to praca jest fizyczna i wymaga czasami zaciśnięcia zębów. Przez 4 pierwsze lata zbierałam. Dla tych co naprawdę dobrze zbierają jest to naprawdę bardzo dobra praca, gdzie w krótkim czasie można zarobić wiele. Nie oznacza to, że jeżeli ktoś słabiej zbiera nie jest w stanie przywieźć do domu przyzwoitych pieniążków. Wszystko zależy od nastawienia. Krytykowanie i użalanie się, że inni mają o wiele lepiej to przesada. Ktoś jest stworzony do zbierania to i efekty inne :P Uważam, że jeżeli ktoś naprawdę chcę pracować to można zarobić. Od 3 lat jestem rajkową i może na kolana jest to praca o wiele przyjemniejsza ok. Ale też o wiele bardziej stresująca i patrząc na to z tych dwóch perspektyw muszę powiedzieć, ze wszędzie jest ciężko. Wiem, że ludzie sie stresują rajkowymi, tez się nimi stresuje :) Ale taka rada ode mnie ja się Wami stresuje bardziej czasami :P Ale lubię z Wami chodzić, nie narzekam :) Nie ma zlotej recepty. Jak widzicie ze nie da sie z rajkowa dogadać to się lepiej nie oddzywac. Ja taka metode praktykowalam, chociaż nie miałam problemów z rajkowymi. Na wszytko trzeba zawsze znależć zdrowy balans. Zyczę Wam powodzenia i do zobaczenia w rajkach. G.C

zmeczony
@anduc 17.06.2017 19:59

Hej Cudna G.C. Wiem o co Ci chodzi bo znam Cie z tego jaka rajkowa jesteś. Ja rozumiem ze każdy się tam stresuje (zbieracze rajkowymi a rajkowe Melita) ale czasem trzeba zrozumieć człowieka w szczególności zbieracza bo Melicie często zalezy tylko na truskawkach a nie na zdrowiu zbieraczy, czy ulewa czy upal, to pierwsze co wymaga to przykrywać truskawki ale to ze w upalach ludzie padali jak muchy z wycieczenia i trzeba ich bylo wynosić z rajek to tego nie chciała widzieć. Za dużo się na to napatrzyłem i jak dla mnie to zawsze uwazalem ze rajkowe za bardzo się boja Melity bo nie potrafią jej w prost powiedziec ze ludzie sa wycieczeni, ze zbieranie w upal nie ma sensu bo truskawka jest za miekka i sie łatwo miażdży nawet juz zebrana dobrze ale w skrzynkach podczas transportu tez się potrafi zmiażdżyć. Ja sam osobiście nigdy nie usłyszałem z ust rajkowej "nie Melita, tak się nie da, tak nie można". Bo te rajkowe które chociaz w małym stopniu byly za dobre dla ludzi i nie chciały słuchać Melity, zostały zdegradowane na kolana albo poprostu wola nie przyjezdzac. Tak ze Cudna miej to na uwadze i staraj się zrozumieć lepiej ludzi, bo ludzie zasluguja na większy szacunek niż truskawka Melity. Pozdrawiam wszystkich pracowników Erdbeerhof Osterloh, trochę mi szkoda że nie zobaczę jak wygląda ten sezon, ale musiałem sobie zrobić przerwę. Ale kto wie moze za rok...

anduc
@zmeczony 19.06.2017 09:42

Pozdrawiam ciepło ;) powodzenia :)

kasia

Hej hej, probuje juz kolejny raz napisac ale cos mi internety nie teges wiec bedzie krotko! Jestem od dwoch dni, sezon sie rozkręcil bo wczoraj bylo 12 godzin, a dzis 10 godzin pracy, ponoc za 2-3 tygodnie kolejny szczyt bo bedą nowe truskawki wiec raczej warto :) wszystko zalezy od doswiadczenia i tempa, dla mnie zarobek nie jest szałowy ale mam nadzieje ze bedzie mi lepiej szło a plecy przestaną tak potwornie boleć :P a warunki i ludzie wg mnie bardzo w porządku. Na ew. pytania postaram sie odpowiedziec (jutro wieczorem jak znowu odpalę internet). Jak ktos w PL to czyta i klaszcze uszami ze ktos z Ahlhorn wreszcie sie odezwał to b. bym prosila o info na temat prognozy pogody dla Ahlhorn i do ktorej jest otwarty sklep Netto w weekend w tym miasteczku :) a przyjezdzajach zachęcam do zabrania jakiejs masci na ból plecow i zapukania do 410 :P miłego!

hehe
@kasia 16.06.2017 21:24

410 mówisz :) muszę obczaic kto tam mieszka :P

jxx
@hehe 20.06.2017 16:45
410 mówisz :) muszę obczaic kto tam mieszka :P

Ja kombajnem nie jestem, zbieram powoli bo taka prawda, że nie każdy ma to coś do zbierania..nie każdy umie i może się nauczyć tak, o zbierać szybko. Jedni idą jak burza a inni wolniej. Jednak jeśli się wychodzi w pole to każdy zarobi może. Ten rok jest inny, jest niby gorąco ale teraz truskawki nie ma i nie będzie do końca czerwca. Trzeba czekać na nową. Bo póki co to się będzie na social zbierać. Jeśli ktoś chce teraz przyjechać, lepiej niech zaczeka z tydzien jeszcze. A rajkowe w tym roku tez szaleją. Jak MELITA przyjdzie to leją w gacie i straszą minusami.

Aga. S

Hej jedzie ktoś na początku lipca? Jak tam jest? I co mam zrobić żeby mi podpisali że jestem gospodynia domowa skoro obecnie Pracuje ale w chwili wyjazdu zrezygnuje z pracy?

lou

@Kik Juz wszystko wyzbierane? :D

miszcz

A nie mowilem ze na początku zawsze jest lipa?? :D

Kik

Jestem na miejscu od tygodnia, koncem czercwa nie ma po co tutaj przyjezdzac. Praowaliśmy na początku tylko do 9 później do 11...tragedia

Chyba jednak nie tym samym bo sprawdzałem trasy allstara :/

@Kee 13.06.2017 00:51
Chyba jednak nie tym samym bo sprawdzałem trasy allstara :/

Ja mam być jutro nad ranem na miejscu to pewnie się spotkamy gdzies przy kwaterowaniu :) Opitoliłam się wczoraj na krótko to jestem charakterystyczna :P Przyjemnej podróży!

Ja z Bochni 12:30 czyli jednym Autokarem pewnie będziemy jechać :P

kasia

Dziwi mnie że nikt z obecnych na miejscu nie pisze. A sama wyjeżdżam jutro, pierwszy raz :P więc obiecuję że najpoźniej w czwartek napiszę, jaka sytuacja.

@kasia 12.06.2017 23:32

Też jutro jadę pierwszy raz :) skąd jedziesz?

@Kee 12.06.2017 23:55
Też jutro jadę pierwszy raz :) skąd jedziesz?

Katowice :) koło 15:30 wyjazd.

new

jedzie ktos 20 czerwca ?

Kee

Już mi się podoba, lubię takie klimaty, serio :)

@Kee 09.06.2017 22:51
Już mi się podoba, lubię takie klimaty, serio :)

Nie wiem czy ci sie tak spodoba :D ale chwali się pozytywne nastawienie

Kama
@oo 09.06.2017 23:46
Nie wiem czy ci sie tak spodoba :D ale chwali się pozytywne nastawienie

Ma ktoś jakieś informacje jak tam idą zbiory??

Kee

Rozumiem, ale nie można po prostu zrezygnować z obiadów i coś samemu ogarniać? Kontenery to swoją drogą.. Trzeba brać jakieś śpiwory?

@Kee 09.06.2017 21:07

Zrezygnować możesz nikt ci nie każe jeść ,ale płacić i tak będziesz :D Co do kontenerów to ...w chłodniejsze dni robi się tam naprawdę zimno poduszkę i kocyk musisz mieć swój (polecam zabrać cos dodatkowego ) Za to gdy jest upał z kontenera robi się piekarnik ciężko tam wtedy wytrzymać mimo otwartych okien. Z dodatkowych atrakcji czasem się zdarzal nagły atak mrówek :D

Kee

Czyli dla niektórych ta zaliczka to będzie dniowka jak sądzę. Bo wiem że tempa są różne. A jak wygląda sprawa z socialem? Odliczaja dziennie 10€?

@Kee 09.06.2017 20:00

Tak ,codziennie ci z konta znika bodajże 9,80. I to jest oplata za obiad ( z roku na tok coraz gorszy :/ ) Kontener ....(nawet nie skomentuje) I jakieś ubezpieczenie w tym jest

Kee

A właśnie. Zaliczkę dostaje się do ręki w gotówce?

@Kee 09.06.2017 18:06
A właśnie. Zaliczkę dostaje się do ręki w gotówce?

Tak w dany dzień tygodnia o określonej godzinie kolejka i pieniądze do reki. Kiedyś można było sobie kwotę wybrać w zeszłym roku juz chyba tylko po 50e dawali

Kee

Ile € zabrać na pierwsze kilka dni?

@Kee 09.06.2017 13:50
Ile € zabrać na pierwsze kilka dni?

To juz kwestia tego ile jesz i czy zabierasz cos z Polski. Co jakiś czas sa zaliczki ale nigdy nie chciało mi się stać w kolejce wolalem sobie hajs z bankomatu wypłacić :)

Mietek

Jak jest ktoś juz na miejscu to jak zapowiada się sezon na ten rok ?? warto przyjezdzać końcem czerwca ?

Kee

Cebulka cebulką ale ja też nie zamierzam bulić 20 ojro i się zastanawiać czy mnie połączy czy nie wybaczcie :v roaming znoszą więc będę pisał smsy. A jak już bardzo będę potrzebował to się do miasta przejdę :D

@asda 07.06.2017 21:33
Kupi sobie doładowanie > starter?

true story bro
@Kee 07.06.2017 21:39
Dokładnie, np. ten starter albo chociażby poszukam WiFi które nie jest tak obciążone i nie jest płatne :)...

Do najbliższego miasteczka masz niecałe 3km...biorąc pod uwagę fakt ze często pracuje się do 18-19 taka wycieczka to ostatnia rzecz o jakiej będziesz marzył. Na miejscu na żadne nie zabezpieczone Wi-Fi nie masz co liczyć ,co więcej znalezienie jakiegokolwiek startera na stacji to tez nie lada wyczyn. Jeśli jednak ci się to uda to pakiety internetu mobilnego kosztują w okolicach 8-10 e za 1Gb O korzystaniu w kontenerze można zapomnieć ,ta puszka odbija skutecznie wszelki sygnał a i na zewnątrz działa jak dla mnie tragicznie.

ktis

taki maja ( usunięte przez administratora ) ze nawet nie maja czesu neta wykupic

heheszki
@ktis 07.06.2017 18:09

Kolego....( ͡° ͜ʖ ͡°) tam to przyjezdzaja takie cebule że za te 20E za tego neta to by sobie jajka dali ogolić coniektórzy

Kee

To lipa, w takim razie szukam współlokatora :P

@oo 06.06.2017 20:58
Nie ty jedne kolego :) jak znam zycie znów trafie na jakiegoś gamonia któremu wystarczają 3 godziny snu na dobe...

To możemy się zgadać, nie widzę problemu :) Alko nie dotykam a i pospać lubię.

xczzx
@Kee 07.06.2017 01:24
To możemy się zgadać, nie widzę problemu :) Alko nie dotykam a i pospać lubię.

Czy już ktoś jest na miejscu? Co tak cicho w tym roku? Jak to tam wygląda? Halo halo? Są przeloty? Rajkowe zaczynaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Kee

Jak to jest z tymi Baranami dokładnie? Są tylko dwuosobowe?

v
@Kee 05.06.2017 19:24
Jak to jest z tymi Baranami dokładnie? Są tylko dwuosobowe?

Baraki tylko dwuosobowe :) a baranów niestety cala masa tam.

szukam

witam ma moze ktos dwa miejsca na wyjazd do Ahlhorn 9 tego w piatek samochodem? okolice Tarnowa Gromnika Rzepiennika

Pablo

W allstarze zawsze bylo tak ze jeśli jechalo się do Erdbeerhof Osterloh to nie bylo wagowego limitu bagażu.

xyz

Czy w allstarze jest jakieś ograniczenie do wagi bagażu ?

loqo

TERMINY WYJAZDU FIRMA ALLSTAR PO TERMINIE 2.06.2017 PROSIMY UZGADNIAC Z FIRMA ALLSTAR.

Kee

A co jeśli napisałem że będę w okolicach 20 czerwca a chciałbym przyjechać około 13 lub wcześniej? Będzie jakis problem czy mogę przyjechać i zacząć pracować?

ixi
@Monia 03.06.2017 13:28
Martwie sie troszke.. Bede dobrze zbierac, postaram sie. Ale te opinie. Koszmarne niektore. A jade uzbierac dla mamy pieniadze...

Ależ nie ma za co :) to bedziesz tam przedemną bo ja gdzies po 10 dopiero sie zjawie . Damy rade inaczej być nie może :) Pozdrawiam

Goska
@ixi 03.06.2017 18:36

Hej, jade pierwszy raz.. jak się przygotować na zbiór? Ja wiem, że na początku będzie ciężko, ale jaka tam panuje atmosfera? W ile osób jest się w jednym baraku? Jak to tam wygląda? Jade pierwszy raz i nie wiem czego moge sie spodziewać. Ciężko uzbierać 1 skrzynke?

borys

Sezon ,a więc pierwszy dzien zbioru zaczyna sie 05.06 (poniedzialek) Rozumiem ze jak jedziemy allstarem 2.06 (03.06 jestesmy na miejscu ) to dwa dni siedzimy w kontenerze ? :D

v
@emila199584 05.06.2017 12:29
Ok, dam znać. Tak, mam. Emila Brzezinska Ełk

Ty sero chcesz jechac z Ełku do Wrocławia by sie dostać na allstara ? :D

@v 05.06.2017 14:09
Ty sero chcesz jechac z Ełku do Wrocławia by sie dostać na allstara ? :D

Ja juz jestem we Wrocławiu ;) w sumie od tygodnia, mam tam rodzine.. Wiec nie opłacało mi sie wracać do Ełku :)

xyz

Jaki internet mobilny tam polecacie?

ll
@xyz 28.05.2017 19:20
Jaki internet mobilny tam polecacie?

za 20euro mozesz sobie wykupic dostep do internetu na miejscu na miesiac ,niestety sieci sa czesto przeciązone ale do sprawdzenia poczty itp wystarczy

Pablo

Na przelotach można sie zniechęcić ale nowym lepiej jechac na przeloty niż od razu wskoczyć na głęboką wode i być w szoku jak inni to robią ze tak szybko zbierają. Każdy musi sie jakos wprawić w zbieranie.

@Pablo 27.05.2017 20:23

Nie patrzcie na to ile KTOŚ ZBIERA. Każdy ma swoje tempo i tego niech się trzyma. Nic dobrego z tego nie wyjdzie, jeśli ktoś zacznie się zniechęcać, że mało zbiera, że sąsiad lepszy.. i po co to. Zbierać dokładnie a będzie kasa.

oo

Pierwsze dni to zwykle są takie przeloty wiec nowym osoba raczej nie polecam jechac na sam poczatek bo sie tylko zniechecicie :)

Creative

A jakie są tam średnie zarobki? Mniej więcej ile można zarobić? Za miesiąc pracy?

@Creative 26.05.2017 19:58

Nie ma takiego czegoś 'ILE MOGĘ ZAROBIĆ' Rok do roku nie podobny, zależy jak będziesz zbierać, na jaką rajkę trafisz, jaki będzie rok tego nikt nie wie. Do cholery.. jak będziesz dobrze zbierać to dobrze zarobisz.

Creative

Ludzie jedzie ktos z okolic Gorlic do Ahlhorn na truskwaki?Bo ja jade pierwszy raz z dziewczyną i nie wiem jak tam jest.I czy ten przewoznik allstar pewny jest?Bo opini dobrych nie maja i zastanawiamy sie czy nie jechac lepiej przewoznikiem ale juz wplacilismy te 50 euro.Pozdrawiamy.

@Rosse 27.05.2017 21:50
Masz datę. 02.06.2017. To pierwszy termin, więc zapisz się na ten, bądź zaczekaj na nowe informacje i nowe terminy. Powinny się...

Pieniazki juz do nich dotarły. I papiery.. Na szczęście, mimo tego ze wpisalam nie ten adres. A są tu osoby które jada 2.06 allstarem?

@emila199584 28.05.2017 15:40

Ciesze się! Powodzenia w rajkach!

adam

witam mam 4 wolne miejsca w busie do ahlhorn na 4 czerwca-szukasz transportu dzwon( usunięte przez administratora )

Rks

WITAMY, INFORMACJA DOTYCZACA PRZYJAZDU NA SEZON 2017 SEZON ZBIOR TRUSKAWEK ROZPOCZNIE SIE OD DNIA 05.06.2017: OSOBY JADACE TRANSPORTEM PRYWATNYM PROSIMY O PRZYJAZD NA TEREN WOHNPARK AHLHORN OD DNIA 3.06.2017 W GODZINACH OD 8:00 DO 14:00 OSOBY KTORE JADA FIRMA ALLSTAR WYJAZD 02.06.2017 PROSZONE SA O KONTAKT Z FIRMA ALLSTAR POD NUMERAMI TELEFONU: 696 807 594 604 541 642 84 638 85 86 TRASA I ZAMOŚĆ PZU 11.00 TOMASZÓW LUBELSKI CMENTARZ 12.00 JAROSŁAW 13.00 PRZEWORSK-ORLEN 13.20 RZESZÓW PKP 14.00 SĘDZISZÓW MAŁ.-ORLEN 14.15 PILZNO-TAURUS 14.30 GOGOŁÓW 15.00 TARNÓW BAR SECESJA 15.00 RZEPIENNIK 16.00 GOLANKA 16.00 GROMNIK 16.00 KRAKÓW BALICE 17.00 WIELICZKA 17.00 KATOWICE PRAKTIKER 19.00 WROCŁAW BIELANY-ORLEN 21.30 TRASA II BIŁGORAJ LIDL 12.00 NISKO PKP 13.00 STALOWA WOLA BIEDRONKA 13.20 STASZÓW CPN 15.00 JĘDRZEJÓW RONDO 16.00 MIECHÓW PKS 17.30 OLKUSZ PKS 19.30

@emila199584 26.05.2017 13:54
No to,ja w takim razie pochrzanilam.. Tam było milion adresów ze ja juz sama sie pogubilam. A jak myslicie dojdzie tam? Czy bed...

Moga być problemy. Ale najlepiej to zadzwoń tam i wszystkiego się dowiesz. Wytłumacz całą sytuację, pewnie zrozumieją! ; ] Bądź dobrej myśli.

@Rosse 26.05.2017 14:45

To mnie pocieszyles/as.. Muszę czekać aż papiery dojdą pod tamten adres. I jak na razie jestem w dupi*.

Rks

aga2

emila podaj jakieś namiary do siebie bo zostało usunięte przez administratora

hue hue
@Madzia 22.05.2017 09:05
Masakra, jak może nie być wagi.. oszukują i jeszcze tyle człowiek pieniędzy traci.. ;/

To nie jedź :D Co bedziesz tracić..... Siedź w domu i zgarniaj 500+

Josem
@hue hue 23.05.2017 12:44
To nie jedź :D Co bedziesz tracić..... Siedź w domu i zgarniaj 500+

500+ na Ciebie? ^^ Szczyl przez internet haha XD

X

Ktoś wybiera się w maju do purkshof?

X

Z tego co sie dowiedzialam oni nie organizują dojazdu tylko samemu albo dają numer do przewoźnika. Nic nie słyszałam o jakiejś opłacie 50 euro

Bait
@emila199584 16.05.2017 00:29
Ełk woj. warmińsko - mazurskie. Jak coś to zapraszam( usunięte przez administratora )

Karina
@Bait 17.05.2017 20:03
Ja również w tym roku pierwszy raz. Motywacja jest, leki antydepresyjne są. Nigdy nie wiadomo na jakie się rajkowe trafi.....

PYTANIE DO STARSZYCH JEŻDZĄCYCH DO HALTER. . . Dlaczego tak wiele osób narzeka na zbiory i zdawkę? Tzn. ponoć jest napisane, że zbiera się 5 kg skrzynkę a w praktyce to 6-7 kilo. Czy tam nie używają WAGI? Wszystko na oko? Dlaczego więc WY na to patrzycie i dajecie się okradać z własnych pieniędzy? . . Ja sama pracowałam na Niemieckim polu gdzie pamiętaj jak dziś, była sytuacja, że poinformowano nas, że WSZYSTKIE SKRZYNKI będą LICZONE NA OKO. . 800 osób STANEŁO NA PLACU I ZAŻĄDAŁO WAGI aby nie być okradanym z własnych pieniędzy. Uwierzcie na słowo, szefostwo się poszczało chyba ze strachu i 2 dni później była nowa waga. Wiedzieli, że jeśli jej nie załatwią to mają po zbiorach. Nie daliśmy się oszukać ; @. A Wy? Dlaczego WY OD TYLU LAT TOLERUJECIE 'WAŻENIE' skrzynek na OKO? NIE SZKODA WAM WASZYCH PIENIĘDZY? Policzcie ile tracicie. Szkoda słów.

wk..wiona

widze ze te forum sie przeksztalca na forum sprzataczek i ich zali jakby je ktos do pracy zmuszal w tej firmie moze niech zalaza sobie inne forum pod tytulem okrutna przymusowa praca sprzateczek w erdbeerhof osterloh bo ludzie tu chca sie dowiedziec o pracy sezonowej w polu a nie o jakim lizaniu lub nie lizaniu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] beacie

Zostaw opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erdbeerhof Osterloh