Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

prawie kombajn

Papiery + 50 € wyslij na adres: Erdbeerhof Osterloh Wohnpark Ahlhorn GmbH Am Scheidewald 1 26197 Ahlhorn Pozdrawiam!

maggle19944

Jak mieć dostęp do internetu w alhorn?

marcin181

Witam a ja mam pytanie inne.W tym kwestionariuszu wpisać Aktualne miejsce zamieszkania? czy zameldowania? bo mieszkam gdzie indziej a zameldowany jestem gdzie indziej?żeby nie było problemów?.... i jeszcze jedno jeżeli pojadę wcześniej do pracy na przykład na szparagi w kwietniu?nie bedzię potem problemu z przyjazdem na truskawki tutaj? Bardzo proszę o porade.

lukh

Ponawiam pytanie: na jaki adres trzeba wysłać kwestionariusz?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
zamilanazycie

a ciezko sie tam dostac wgl ? przyjmuja wszystkich ? i czy duzo chetnych ogolnie na to jest ?

xx

na jaki trzeba wyslac adres

hhh

Te 50 E wkładam do koperty+kwestionariusz i wysylam poleconym? Czy 50 e wysylam przez poczte na adres jako przekaz ? Pozdrawiam

@hhh

wsztstko listem piorytetem poleconym

lukh

A ja słyszałem że z tym potwierdzeniem notarialnym jest tak że jeżeli jest się studentem to wystarczy tylko zaświadczenie o byciu studentem z uczelni i nic poza tym (notariusz zbyteczny). Może ktoś to potwierdzić?

marcin181

Witam.O co chodzi z tym załącznikiem z potwierdzeniem notarialnym że jestem na utrzymaniu rodziców?Co mam zrobić i gdzie się udać? to wogóle jest potrzebne?

@marcin181

z potwierdzeniem notarialnym to nic strasznego. bierzesz dowód osobisty i 24.60 zł i idziesz z tym kestionariuszem do notariusza i w jego obecności się podpisujesz trwa to okło 5 minut

Aga

tak zwroca Ci te 50 euro jak przyjedziesz innym transportem

anka
@Aga

ja jade drugi raz, pochodze z Mazur tam Allstar nie jezdzi, zamawiam swojego Busa. Po przyjezdzie melduje sie w biurze i w tym samym dniu lub na drugi 50 euro mam na koncie.Pozdrawiam

Patryk

Witam, właśnie otrzymałem od nich email z kwestionariuszem, wszystko ok jestem zdecydowany jechać lecz mam pytanie bo jadę z Gdynii busem, a firma All Star jest ze śląska,czy jak wyjadę inną firmą przewozową to też mi zwrócą ;x w co wątpie i czy jest ktoś też z pomorza kto też tam się wybiera?

hetman
@Patryk

Allstar jest z Zamościa.Pozdrawiam!

lilia

wypełniasz papiery i wkładasz w koperte te 50euro,jesli nie pojedziesz to ci kasa przepada

pablo
@lilia

moj zanjomy w zeszlym roku zglosil przed sezonem ze nie przyjedzie i po sezonie mu kase oddali - zlamal noge na imprezie. spox

marcin181

Witam właśnie dostałem maila od nich z Kwestionariuszami do wypełnienia.Rozumiem że Wypełniony Kwestionariusz wysyła się tam do nich do firmy?razem z 50euro???...A co w przypadku jeżeli z różnych względów nie będe mógł przyjechać? przepadną mi te pieniądze co im wysłałem?Proszę o Porade

truskaweczka
@marcin181

heheheh to co piszesz jest niezle! chyba byles pijany caly sezon ze masz takie informaacje! 20€ na dzien jasne jak spales w krzakach! albo w kontenerze po imprezie! ludzie trzeba robic zeby sie dorobic! DO ZOBACZENIA PONOWNIE WASZ KOMBAJN!!!!!!!

ja jeszcze nie bylam dopiero pierwszy raz

kk

Ja nic jeszcze nie dostałam, w tamtym roku nie byłam ale ogólnie to byłam tam już 6 razy, trochę mnie dziwią te opinie które inni tu wypisują, zastanawiam się czy faktycznie przez ten 1 sezon aż tyle się tam zmieniło.. No i czekam na papiery, zazwyczaj o tej porze juz miałam, teraz jeszcze cisza.

@kk

Zmieniło się barrrrddddzzzzoooo duzo tamten sezon to masakra.Rajkowe pyskują że szok borsuk w 7 niebie przywiózł synka i jest on na pierwszym miejscu na liście na satelity a i jej szwagier no i reszta po znajomości. szefowa robi porządek z rajkowymi czyli zdejmuje na kolana i oni jak ją widzą to dostają szału . były osoby w tamtym sezonie które przez ponad 2 TYGODNIE zarabiały po 20 euro i z tego oczywiscie 9.80 na socja i to nie tzw muły tle zarabiały to była wina truskawki. jak bardzo duża była ulewa były takie dni że wyszło w pole tylko 300 osób

wiadomo juz cos dostal ktos e-mail

Moniak

Praca jak w (usunięte przez administratora),płaca jak w polsce minimalna krajowa.

lilia

firma wypłacalna w 100%,jadę wtym roku 4raz i jeszcze nigdy nie było problemów z kasą,pracujesz legalnie, masz też ubezpieczenie,aumowe dostajesz po kilku dniach,wynagrodzenie dostajesz do ręki w biurzę a zaliczki 50-100euro co dwa tyg.jest spoko

Mateusz

Ja chcę pojechać tam do pracy pierwszy raz. Mam kilka pytań. Po pierwsze czy firma ta jest wypłacalna i jeśli jest to kiedy wypłaca wynagrodzenie i jak? Po drugie czy dostaje jakąś umowe czy praca na czarno. Mój email Mateusz.slusarczyk7@interia.pl

karla

ja byłam pierwszy raz i było ok, zbierałam wolno ale nie narzekam, bywało ciężko, zależy od pogody, najgorzej jak pada, zachorowałam na leptospiroze ale opieka była! wystarczylo się jak najwcześniej zgłosić do biura i wysyłali do lekarza, warunki też w miare ok. nie przeraziłam się a wyjechalam sama

krysti
@karla

masz racje karla jak sie komus chce to bedzie pracowal

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh