Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Jacek K.

Dodzwonił się ktoś na ten numer podany na stronce? U mnie ktos odbiera a dalej cisza a chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z wolnymi miejscami. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Postaram się :)

lilia

ok.jak dotrę tam to będe spoglądać na twój nr a ja sobie poradzę żeby cię odnależć-:)mam prośbę jak tam już będziesz i będziesz miała możliwość odezwać się na forum to napisz jak truskawka się dojrzewa i czy jest po co tam jechać tak wcześnie. Tam są komputery to jest dosęp do internetu.

nowa

lilia: musiałam tam dzwonić specjalnie przed chwilą, żeby mi podali nr pracownika: 1249, chętnie bym się z Tobą spotkała na miejscu :) Borowik Szlachetny: ja zdawałam w tym roku maturę, mam 18 lat i jakoś nie robili żadnych problemów :D

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
BorowikSzlachetny

Witam, mam zamiar właśnie tam jechac - mam 20 lat, ale chcę zabrać 2 kolegów z których jeden ma 20. urodziny w czasie samego pobytu a drugi ma niestety tylko 18 lat. Mocno trzymają się tych norm wiekowych, wie ktoś? Proszę o pomoc i pozdrawiam!

lilia

tak dziennie ,ciocia mi mówiła ze nawet coś z hakiem 10euro,ja miałam jechać 3 czerwca ale zrezygnowałam bo coś mi się wydaje ze najpierw będą takie przeloty ze mało się zarobi a się nabiega po polu i wstępnie wyjeżdzam 6 czerwca z polski,masakra z tym socjalem i chyba tak zostanie do końca a jaki masz nr pracownika to jak dotrę to sprawdzę na listach i się stykniemy pogadamy jak jedziesz pierwszy raz to dobrze wiedzieć jak tam się pracuje i ogólnie co się tam dzieje

nowa

jadę już pojutrze. 10 euro dziennie??? :O sadzisz, ze tyle bedziemy placic do konca sezonu?

lilia

myślę,że tak bo ja zarobiłam w 5tyg i to pracowaliśmy tylko przez jakieś 2tyg maksymalnie cały dzień a tak to do południa,mam informacje pewne od mojej cioci która teraz już jest w Niemczech i mówiła ze truskawka pzemarzła,a za mieszkanie podnieśli było 7euro teraz jest 10 także jest różnica,wszystko zależy od pogody,a kiedy jedziesz?koleżanka moja w tamtym roku jechała też pierwszy raz i w 5tyg zarobiła10tysięcy złotych

nowa

Lilia, myślisz że mogłabym zarobić za cały sezon 12 tys, czy raczej nie ma co liczyć na takie zarobki? Oczywiscie o ile wstawałabym codziennie do pracy i zbierała w miarę swoich możliwości szybko.Podkreślam, że jade tam dopiero po raz pierwszy :/

lilia

jak macie pytania to na forum odpisze,mam pytanie do Grzegrzółka-kiedy wyjeżdzasz na zbiór?

Grzegrzółka

Hej,ja też byłbym wdzięczny za Twojego maila,gg,lub jakis inny kontakt lilia :)

lilia

wszystko zależy od pogody,jak w tamtym roku padał deszcz z początku to rwaliśmy gdzieś od około 6rano do 12-13 w południe i było wolne tak było przez jakieś pótora tygodnia a póżniej zrobiła się pogoda to tak do 18-19 idzie wytrzymać

@lilia

mogłabyś dać mi swojego maila albo gg? chciałabym zapytać się o kilka rzeczy ;)

ktos

Przewóz osób POLSKA - NIEMCY email: monito@go2.pl >> z adresu pod adres

tkd

Witam, Jadę swoim samochodem, ruszam z Siedlec przez Warszawę i prosto na Niemcy. Jedziemy we dwoje. Mogę wziąć jeszcze 2 osoby,aby spokojnie starczyło miejsca w bagażniku na torby i jedzenie. Kontakt do mnie: - gg 3214622 -mail karpro1@o2.pl

lilia

ja uważam,że jeżeli Jasus chcesz jechać,żeby zarobić to nie będziesz żałował,wiadomo,że też zależy jaka będzie pogoda ale jak nie pojedziesz to nie będziesz wiedział czy się opłaca czy nie.Ale skoro w polu pracuje tam 1200osób i większość stali pracownicy to chyba samo przez siebie mówi że jest ok.

@lilia

ile czasu pracuje się tam dziennie?

Szympii

Mam opcje jechać z koleżanką i nie wiem mam czas do dzisiaj... mógłby ktoś odpisac jak tam jest ??? Podaje e-mail szympi1990@o2.pl

kasia

Szukam kolezanki do pokoju gg 50699023

kasia

Szukam kolezanki do pokoju jade na poczatku sezonu kasiap777@interia.pl. pozdrawiam:-)

lilia

złotówki,chciało by się euro-:naprawde są osoby tAKIE CO ZA 5tyg potrafią nawet więcej zarobić ja polecam tam jechać,trzeba się napracować ale wole tam się poświęcić na kilka tyg i zarobić tyle co tu w Polsce za prawie cały rok

miska

a kiedy wpłace 50 euro na autokar to skad on mnie zabierze? z mojego miasta czy ma okreslona trase?

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh