Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger

Opinie o Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger

ZŁODZIEJE I KRĘTACZE

Najgorsze firmy na bavarii 1 SYLDORF 2 HEADWEY 3 TEAMOARTNER PORAŻKA

Komosjoner DUBEN

Pracowalem jako komisioner netto w Duben. Firma to jeden wielki przekret. Zawsze jakis pieniadz sie nie zgadzaja na koncie, ucinaja ludzia po 50,200€ z wyplat i nawet nie wiadomo czemu, po co I dlaczego. Duzo niescislosci w papierach.(poprzekrecane daty, adresy [I to niejedno krotnie!!!] ) Pan krzysztof P. To albo zyciowy nieogar ktorego przerasta stanowisko kierownicze albo bardzo dobry krętacz ,ktory udaje takiego by w latwy sposob okradac na lewo I prawo.

Krzysztof P
@Komosjoner DUBEN 08.10.2017 21:54

Popieram w 100%. Firma w której Pan pracował to Na pewno Jakiś przekręt. I to grubymi nicimi szyty. Mam na to wielu świadków. Wszyscy powiedzą jedno W DUBEN NIE MA MAGAZYNU NETTO. Pomylone miasta, inne adresy? Z całym szacunkiem ale troszkę się Pana wypowiedź kupy nie trzyma a na pewno jest w tej wypowiedzi wiele nieścisłości. Pozdrawiam

FRANEK

OPOWIEM WAM BARDZO CIEKAWĄ HISTORIE O DWÓCH BARDZO FAJNYCH FIRMACH (LUDZIE BROŃCIE SIE REKAMI I NOGAMI OD TYCH FIRM JEŚLI MOŻECIE ). 3 miesiące temu wybrałem się za granice do pracy przy komisjonowaniu miałem sie dostać gdzieś indziej a wyszło całkiem inaczej ponieważ pewna osoba Pan E.K projektant tego projektu postanowił mnie wysłać do innej firmy a dokładniej do TEMPARTNER -Personal & Logiscic . Jak przyjechałem na mieszkanie to okazało sie że pokój jest za mały i nawet dla mnie nie ma szafki na rzeczy . Po półtorej tygodnia dostałem umowe a na drugi dzień dostałem wypowiedzenie . Co się okazało że dostałem Umowe na jeden dzień . Wszystko fajnie alemoja wypłata też była za jeden dzień 47 euro zaje**ście naprawde(rawdzajcie daty na umowach żeby was nie wyrucha*i jak mnie). Mój projektan powiedział że DSV rezygnuje z jego firmy i nie ma pracy dla mnie ponieważ ludzie którzy pracowali tam już kilka miesięcy nie wyerabiali norm i ma dla mnie oferte znajomego który podzukuje ludzi do pracy , co mi zależy se pomyślałem O.K , i tak sie dostałem do HEADWAY LOGISTIC.TAM PRZEPRACOWAŁEM DWA MIESIĄCE . PAN P.N. człowiek który zawsze mi mówił że ma za dużo na głowce wogule do głownego biura nie złożył moich papierów z banku( moj nr. konta i tak dalej) . Ja sie musiałem sam zameldować w niemczech bo ten DUP*k mi powiedział że to nie jego problem . wpierdol*ł mi najwyższą klase podatkową (niby bo jak dostałem papier za miesięczna wypłate zamiast klasy 6 była 1 ciekawe moja wypłata za 178 godzin to 641 euro fajnie nie( to była wypłata za lipiec ) oczywiscie musiałem oddać kase ludziom co pożyczyłem i nie zostało mi z byt wiele wiecznie problemy z zaliczkami bo on nigdy nie miał czas jechać po papiery żeby wypisć zaliczki . W lipcu połowe miesiąca do pracy jeździłem prywtnie albo sie szło poprostu z buta 5 kilometrów, fajnie nie a firma za miesiąc i tak i tak mi potrącała za dojazd pełną kwotę czyli 50 euro. gdy napisałem mojemu szefowi wypowiedzenie to sie pytał CO SIE STAŁO ŻE REZYGNUJE ten zasrany rasista dla polaków i węgrów (sam mi to powiedziałże dla niego się tylko liczą niemcy co pracują dla niego).wypołata przychodziła każdego 15 dnia przepracowanego miesiąca fajnie nie TYLKO ŻE JEST 21 A JA K*rwa jeszcze nie mam pieniędzy za SIERPIEŃ DO H*JA PANA . JAK DZWONIŁEM Z POLSKIEGO NR. TO TEN SKRWIEL WOGULE NIE ODBIERAŁ. DZWONIŁEM DO BIURA POWIEDZIELI ŻE W PONIEDZIAŁEK I JAKOŚ CZEK MI NIE PRZYSZEDŁO DOBRZE SŁYSZYCIE CZEK BO TEJ K*RWIE NIECHCIAŁO SIE JEJ JECHAĆ DO GŁOWNEGO BIURA ZŁOŻYĆ MIOCH PAPIERÓW Z KONTA FAJNIE NIE . JA MAM DLA WAS KOCHANI PROŹBĘ UDOSTĘPNIAJCIE TO ILE SIĘ DA BO TAKICH ZŁODZIEJI JAK TE DWIE FIRMY TO JESCZE W ŻYCIU NIE SPOTKAŁEM

Egzekutor
@FRANEK 21.09.2015 18:07

Firma syldorf tosamo łajno

Złodziejskie firmy 1944

To samo robi firma syllddorrf tak jak w opiniach na dole omijajcie tą firmę jak najdalej współczuje polakom pracujących w takich firmach jak syldorf/headwey/teampartner i podobne Jesli chcesz sie poczuc jak smiec nie polecam

pyra

Ogłoszenie na mypolacy.de, oferują na rękę po potrąceniach 950€ netto. To chyba praca na pół etatu....

Sebastian

Mafia narkotykowa na coswig anhalt, ćpuny ! Kierownik i inni zjadacze wiedzą i czerpią z tego zyski ! Bo połowa tam wali w nos.

Krzysztof

Witam pracowałem w hedwey lodzisik w Magdeburg i powiem szczerze że tak rasistowskiej firmy to nie widziałem dawno kiedy to pracodawca nastawia cie negatywnie do Niemców oprócz tego przekonałem się sam jacy są kiedy to byłem tam na sprzątaniu i szef mnie poganiał szybciej szybciej jesteś tu tylko murzynem i na spotkaniu mówił ze mamy zapier d a l a c jak murzyni mam na to z 8 osub które sa świadkami tego zdarzenia z którymi mam kontakt a swidków było więcej jeśli ktoś ma jakaś firmę gdzie można ich zaskarżyć to zostawiam do siebie kontakt oprócz tego godziny ucinają i kasy nie wypłacają jak należy kasę powinienem dostac do 15 na konto a dają czeki nawet 20 i kasy na kato nie dostajesz jak kończysz prace to twój czek znika i nie odbierają od ciebie telefonu itp zostawiam tutaj swój nr telefonu 574422181

Ktos

Dajcie sobie spokoj tu nie zarobicie!!!!!!!!

Dubaj

Coswing anchalt Sebastian też taki jest podrywa każde laski co przyjdą do roboty (Babiarz). Krzychu Wielki nie ogar, fleja, nie zbyt mile zapachy od niego lecą. Pani Małgorzata L_ _ _ _a z mopro, Wielka cwaniara, myśli że każdy ja lubię a tak naprawdę każdy z jej się nabija, kobieta która przyjechała niby zarabiać pieniądze, a w rzeczywistości szuka na siłę partnera (jak by ktoś byłby jeszcze nią zainteresowany) brak chetnych. Pozdrawiamy cię Pani Małgorzato, my cię tu w Niemczech nie chcemy. Zrozum to i nie bądź nachalna. Z kas przybylas to tam wracaj. Ps. Osoby które muszą z nią przebywać nie stety ????

ja

Absolutnie NIE POLECAM, złodzieje oszuści brak organizacji pracy!!! Na wypłate w czeku czekam juz dwa tygodnie!!!!

oszukany

Witam, widzę że jest wielu poszkodowanych i oszukanych przez tą cudną firmę, może pora abyśmy się tym zajęli i zrobili co trzeba.

Ooo

Sebastian i krzychu w cosvig anhalt to jedna wielka porażka wypłaty po 600eur za cały miesiąc. Brak organizacji , i brak pomocy. Nie polecam tego miejsca

cb

Na tych komisjonowaniach w Niemczech to chyba wszędzie tną ludzi w h....ja. Też byłem na tym tylko pracowałem dla Edeki przez agencje.750 euro do 800 za cały miesiąc.po odliczeniu pokoju ,odjąc od tego ze 200 euro na żarcie cały miesiąc w Niemczech.Zostawało 500 euro i jeszcze żyłem na dwa domy.Jak tam się jedzie pracować to zawsze ściemniają zarobki 1200 -1600 euro ,premie a jak przyjdzie co do czego to zostaje goła stawka godzinowa najniższa przeważnie.I tak będziecie harować cały miesiąc za tysiąc euro a Niemiec za taką samą robotę dostanie 2tyś.euro.Poza tym kilkanaście razy korzystałem z różnych agencji pracy.Prawie wszyscy to krętacze i oszuści.Cudów Wam naopowiadają żeby tylko znależć chętnych do roboty.Do Niemiec to się chyba opłaca jeszcze jeżdzić na kierowce ciężarówek bądż autobusów lub też na budowe pracować ale też najlepiej przez poleconych znajomych żeby was nikt nie oszukał.

uczciwy

Tez tam pracowalem totalna porazka

Zły

Nie polecam pracować w tej firmie!!! Nie dość,że ciągle coś się nie zgadza to jeszcze Steffan oszukuje!!! Złodziej tak go można nazwać!

Ludzie widzę że jest nas tu coraz więcej ,ja również zostałem żle potraktowany przez wyżej wymienionego Bartka.A. Dlatego chętnych o kontakt proszę pisać na sramnajurgen@wp.pl

Niezniszczalny

Ci co tu piszą same superlatywy na temat tej firmy to właśnie Ci werbujący i ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Niezniszczalny

Witam,pracowałem parę dni nie polecam nikomu tej firmy mnie po paru dniach okradli z zegarka telefonu i kilkunastu euro a co gorsza pobili miałem dużo szczęścia ze przezyłem miałem liczne obrażenia wewnętrzne jak i zewnętrzne . Sprawe zgłosiłem na policje i szukam do swojego pozwu osób chętnych które się dołączą do pozwu zbiorowego na tę właśnie firme, chętnych zapraszam na abcddcba1234@wp.pl. Tak mnie załatwili nasi rodacy którzy werbują tam ludzi do pracy na policji powiedziano mi że to jest traktowane jak handel ludzmi,a po za tym polecam przeczytać artykuł na temat pana jurgena z 2015 r. Który stwierdził że zrobi tam cytuję'Polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Także omijać ,jeszcze jedna ciekawostka polacy tam robią 40tyś normy a Niemcy tylko 4tyś więc o czym tu jeszcze pisać.

fuc. Jurg... i Bartek.A.
@Niezniszczalny 01.03.2017 19:53

Czy wytniecie czy nie i tak każdy wie co tu jest grane oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale wszystko działa w dwie strony i prędzej czy póżniej was tęż to czeka!!!!

Ktosiek

Aha dla tych co pisać i korzystać z Google nie potrafią oficjalna strona firmy, są tam wszystkie adresy i telefony jakie potrzebujecie wraz z projektami http://www.headway-logistic.com/ . A jak szukacie lepiej płatnej pracy to 4 punkty: 1. Naucz się pisać i czytać po polsku 2. Wykształć się w konkretnym zawodzie 3. Naucz się niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie chociaż, tyle wystarczy na początek 4. Szukaj pracy w Niemczech w zawodzie w którym się wykształciłeś. Jeżeli nie spełniasz tych warunków idź pracować do headvay za 1000 euro,nikt za darmo wam nie da i za to że na niczym konkretnym się nie znacie, tyle w temacie. Pozdrawiam

Ktosiek

Ciemna masa i pijaki wracać do pl rowy kopać za 1300 PLN miesięcznie,jak czytam te wasze komentarze to się wierzyć nie chcę. Powiem tak naprawdę bardzo dużo zależy od projektu na którym będziecie pracować i kto będzie waszym regionalnym bossem, firma ta zatrudnia tysiące osób nie tylko w samych Niemczech i w każdym miejscu jest inaczej. Z kasą szału nie ma ale zawsze mam przed 15 lub pietnasego,nie przewalam wszystkiego na organizowane codziennie biby i dzięki temu coś tam zostaje. Uprzedzam pytania po odciągnięciu za chałupe mam 1050 do 1200 na konto, nie robię na żadne premie bo firma po prostu kantuje na tym i się nie opłaca zbytnio,pracuje max 22 dni w miesiącu a przeważnie ok 20 zależy od tego jak zmiany wypadają,150 do 180 godzin w miesiącu wychodzi max. W sumie to mój trzeci projekt w tej firmie i tu zostaje puki co, po krótce o dwóch poprzednich netto-źle ale ludzie ok z hedway w miarę, kaufland-niewolnictwo długo nie zabawiłem, teraz jest ok gdzieś indziej (Stefan mat.ł wie gdzie a teraz rowy kopie na czrnucha w PL ) trzeba do pracy przychodzić i robić swoje a kasa jaką jest napisałem, i jeszcze raz WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO GDZIE TRAFICIE, NA DOBRY PROJEKT Z OGŁOSZENIA NIE POJEDZIECIE, u nas wszyscy się znają ponad 60 osób, trzeba szukać i tyle. Znam firmy u nas na magazynie które biorą nawet po 350 euro za chałupe(work service) od głowy także 160 w headvay nie jest tragedią.

EDEKA

WITAM UWAŻAJCIE NA STEFANA .S OKOLICE ROSWAIN ,DREZNO JAK PRACUJESZ JEST OK CHCESZ SIĘ ZWOLNIĆ ,TO TEN PAN STOSUJE METODY ISTNE Z CZASÓW WOJNY ZA BARDZO SIĘ WCZUWA I ROBI POD GÓRKĘ CZASAMI NAWET SOBIE .ogólnie nie polecam hedweya jako posrednika NIEMCY NA TAKIM SAMYM STANOWISKU ZARABIAJĄ 1,700 E URO A TY ZAROBISZ 950 EURO -150 MIESZKANIE ITD POZRAWIAM SZANIJCIE SIĘ LUDZIE ....

johny

Witam, Zamierzam wyjechac za granice do pracy jako komisjoner. Czy firma Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger to ta sama firma co: http://www.german-logistic.pl/ pozdrawiam.

YcR
@johny 01.08.2016 13:18

Ten German Logistic to kiepski odłam firmy Personel international. Odradzam tą firmę

Zalamani

Witam.Pracowalismy przez firme headway w czerwcu tego roku w Oranieburgu.Nigdy w zyciu nie mielismy tak ciezkiej pracy.Nigdy.Bylismy w nocy w domu.Czekalismy na wyplate.Klamali nas przez telefon zebysmy czekali i ze pieniadze przyjda czekiem a nie na konto.Czekalismy.Przyszly Abrechnungi.Okazalo sie ze nie dosaniemy zadnej wyplaty.Wrecz przeciwnie mamy doplacac jeszcze po 150 euro bo dostalismy kare za zwolnienie sie.Nic nam o tym nie mowiono .Koordynator powiedzial ze niema probremu ze wyjezdzamy.Jestesy zalamani.Uwazajcie i nie pracujcie w tej firmie.Nawet niechca podac numeru telefonu do glownej siedziby.Chyba nawet biura nie maja.Ostrzegamy wszystkich.Przszlismy tam pieklo a pieniedzy nie zobaczymy.....

Oszukany

Odradzam. Nie ja pierwszy i nie ostatni oszukany zostałem przez tą firmę. Umowa do podtarcia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeden wielki pic na wodę. 200 godz./mies - 1050 euro na koncie. Czy cokolwiek muszę dodawać?

Slouweet

Tak wiem, pracowałem i nie polecam nikomu. Chyba że chce się stracić zdrowie i żyć jak niewolnik za 800 euro. Za 18 dni pracy wypłata 640 euro to jest przesada jak i warunki życia zaoferowane przez panią syldorf

laki

Prosze o opinie ,praca jako komisjoner.Jle da sie zarobic na czysto po zakwaterowaniu.Jak atmosfera w robocie czy szefostwo w porzadku.

gość

Czy wiecie coś o firmie Syldorf z Landshut , szukają do magazynów

Komi komi

co się wpisuje na te polskie L4 pod nr 20? Nip headwaya bo pl jeszcze nie chorowałem

reksio

premie? dobre sobie haha...extra bonus to mozesz dostac.. co najwyzej podniesc Ci moga norme!!

stefan

Pracowałem tam ponad rok czasu w turingen.lipa z kasą bo ledwo 1000euro wypłaty.a co chwilę podnosili normy a kasą szła w dol.

załamana

ze szczerego serca nie polecam tej firmy ! żal mi ludzi którzy rzucają wszystko i jadą do takiej pracy a po miesiącu wracają do PL wpadając przez to w dlugi.. firma to oszuści i tyle! praca po 10h dziennie ( z czego jesteś w niej 13h, bo godzinę wczesniej trzeba przyjść, godzina przerwy bezpłatnej i godzine zanim wyjdziesz z firmy! ) jak na tak ciężką pracę powinno się pracować po 8hmax, trzeba zasuwać żeby wyrobić normę, straszą grożą że zwolnią jak nie będziesz zapierdzielał, szkolą cię ludzie którzy sami gówno potrafią bo pracują np miesiąc w firmie, dziewczyny zasuwają jak faceci na równi, jak można kazać kobiecie dźwigać przez 10h zgrzewki wód i pudła piw!? chore i nieludzkie ! chodzi o pracę w LUBBENAU, jedyny plus tego miejsca to PRACOWNICY którzy są zajebiści! pomogą każdemu, bo sami przez to przechodzili, szefostwo nic nie wytłumaczy, nic nie powie, wszystkiego musisz dowiedzieć / domyśleć się sam. . . zero organizacji, sama znajomość języka niemieckiego nie wystarczy by być menagerem/ liderem/przełożonym w firmie PANOWIE i PANIE :) że tacy ludzie są na takich stanowiskach, a później firma to jedno wielkie szambo. Nigdy nie wiesz o której kończysz pracę, dowiesz się pod koniec pracy że masz pół godziny żeby dokonczyc pracę i możesz iść do domu, MASAKRA ! i najlepsza wypłata - jakieś marne grosze. w Polsce więcej zarobisz, przynajmniej w moim przypadku tak jest. A ostatnia wypłata przyjdzie czekiem, którego w Polsce nie da się zrealizować, trzeba zakładać konto w innym banku, zapłacisz kasę , prowizję i procent za realizację czeku a na kasę czekasz miesiąc ! a może i wcale nie dostaniesz... jesteśmy w UNII tak ciężko zrobić przelew i przewalutować wypłatę ??? firma dupsiata LUDZIE po co wyjeżdżać jak w Polsce zarabia się podobnie, tylko dobrze szukajcie a znajdziecie. POWODZENIA ! :)

z coswig

(usunięte przez administratora) i złodzieje!!! Ostatnia wyplate czekiem wysylala do Polski drugi tydzien mija a jej dalej niema...

Pracuje w tym headway w Lubbenau już prawie rok z dnia na dzień jest co raz gorzej... i to nie tylko Niemiec terroryzuje Polaków tam pracujących. To tez Polaki którzy tak liżą Jurgenowi Dup.e aż ich awansował i teraz to wielcy panowie a nie pamietaja jak sami pracowali tak jak my... Poniżają swoich rodaków by utrzymać stanowisko głównie chodzi o Pana Bartłomieja;] Który tu zrobił taki cyrk. Wcześniej wszyscy uciekali z PSL do Headway a teraz jest odwrotnie... taka jest tam lipa. Nie polecam podejmować tam pracy!! Polacy muszą robić normę a niemiec nie... Lajstung!!! banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pzdro!!!

@Poszkodowany 01.03.2017 20:51
Proszę o jakiś namiar na siebie.Sprawa bardzo ważna.Jestem osoba poszkodowana przez Pana Bartłomieja A....

witam,prosze pisać na abcddcba1234@wp.pl po mojej weryfikacji udziele więcej wskazówek do kontaktu ze mna ponieważ za dużo szpiegów Pana B.A TU JEST. Pozdrawiam.

@Poszkodowany 01.03.2017 20:51

zależy ci na kontakcie ze mną czy jesteś osobą podstawioną przez te szumowiny!

OBST

Dokladniej mowiac, jesli nie wyrobi NORMY to obcinaja mu godziny, tak zeby ta norma wyszla !!! Oczywiscie z nadmiaru godzin, ktore dzien w dzien sa wypracowywane tzn. 10h dziennie przewaznie. Krotko mowiac pracujesz 10h..nie masz normy dla tych 10h to obcinaja np 1h i norma jest!! Stad nizsze wynagrodzenia.

jurgen cwel

Tak jak tu większość mam zdanie negatywne na temat tej firmy. Nigdy nie wiadomo ile godzin będziesz pracował w ciągu zmiany niby podają planowo ale zazwyczaj jest przedłużanie, ciągłe opóźnianie z wypłatą, jeśli nie wyrabiasz normy kroją Cię z godzin. Pracujesz 6 dni w tygodniu jak murzyn a jeśli chcesz pracować tylko 5 to szybko się z Tobą pożegnają. Tak samo w przypadku L4 zachorujesz to licz się z wypowiedzeniem. Po zwolnieniu z firmy ostatnią wypłatę nie przelewają normalnie na konto jak wcześniej tylko na złość wysyłają czeki, których realizacja w Polsce trwa do 6 tygodni oraz płaci się za jego zrealizowanie. NIE POLECAM!

Guest

Regenstauf i Landshut to oboz pracy. Sami jugole tym wszystkim operuja

Paterr

Szkoda gadac,Obecuja koksy,zostaje 600 euro

Kinga

Brak słów o tej firmie, złodzieje , oszuści i tylko tyle powiem bo szkoda słów!!!!

shadow

Serdecznie nie polecam tej firmy.Ciągle jakieś problemy z wypłatami setki telefonów a i tak dalej nic.Odradzam każdemu tą firmę.

Robert

Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger to najbardziej złodziejska firma w Niemczech , nie wiem jakim sposobem nikt nie kontroluje tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mimo wielu skarg do urzędów pracy w Niemczech.Firma ta oszukuje ludzi na godzinach na stawkach i tak napisał przedmówca na dniach wolnych od pracy wpisując urlop .Na dodatek układy z ludzi którzy wynajmują mieszkania i naciągają na niby odszkodowania w mieszkaniach.Najwięksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Niemczech.

POMOCNI

Witamy Panstwa serdecznie! Nasze Biuro powstalo z mysla o pomocy Rodakom w rozwiazywaniu roznorodnych problemow na terenie Niemiec. Masz Problem i nie wiesz gdzie sie z tym zwrocic? Zglos sie do Nas!!! (usunięte przez administratora)

dinksa

Czy ktos pracował w Herten oder Bottrop w firmie Headwaylogistic

malutki
@dinksa 27.02.2015 09:35
Czy ktos pracował w Herten oder Bottrop w firmie Headwaylogistic

siema nie jedz tam czlowieku!!!!! nie badz durny oni durni szukaja nie wlaz do bagna ktore tonie ta firma tonie ma duzo kar do zaplaty caly czas kantuje praciwnikow kadzda inna ale nie headway logistic dobra rada dla innej jedno wielkie dzidostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dalajlama

Masakra! Czytając niektóre z opinii, zastanawiam się, czy większość z piszących tutaj potrafi się porozumiewać ze światem zewnętrznym chociaż w języku polskim? Ciężko złapać sens i logikę..... Jeśli chodzi o pracę, to szału nie ma. Owszem, jeśli ciśniesz na maxa, to pieniądze są adekwatne. Ale bardzo często firma tnie pieniądze, tłumacząc się pokrętnie, że w księgowości bałagan, a że coś tam się nie należy... . Dokumenty oddane do sprawdzenia giną, wyjaśnianie trwa miesiącami, po czy i tak nie dostajesz tego, co zajebali. \ Trzeba się ostro pilnować z godzinami i kasą, bo kolega prowadzący dokumenty, lubi się pomylić, albo urlop bezpłatny wpisać w dniach, kiedy mieliście wolne, np. za sobotę. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i trzymać łapę na pulsie!

Phoenix

Aaaa jeszcze jedno kindergeldu nie dostaje bo moje dziecko mimo iz mam dziecko . Nie potrzebuje . Nie pracuje tu po to by jeszcze zebrac o grosze od panstwa ...

Phoenix

Wiem co pisze bo wiem jak jest . Pracuje dobrze to i nikt mnie nie zwalnia , a jesli zwolni to znajde inna prace i plakac nie bede . Ty myslisz ze to moja jedyna praca w zyciu ? Jestes za granica i liczysz na super warunki super place i umowe na stale ? Znasz jezyk to jest szansa a jak nie znasz to zapomnij . Piszesz ze za granica pracujesz 20 lat no widac chlopie ze faktycznie znasz temat jak malo kto hahahahha. Skoro przez te 20 lat nie zauwazyles ze my polacy i nie tylko w obcym kraju jestesmy ci drudzy to widocznie przespales te 20 lat albo przetanczyles XD Ja widze co sie dzieje... w polsce jestesmy nikim ( we wlasnym kraju) i nas wykozystuja a ty chcesz by za granica stopy ci calowali czy co ? Malo ci 800e ? To wracaj do PL i dymaj za 1000 zl . Kto ci takie bajki opowiedzial ze po 800e zarabiasz hahahahah Moze tyle dostawales jak siedziales w chacie bo niby chory jestes :)Jak sie lekarza nie umie ogarnac aby zwolnienie wystawil to tez sie na tym traci . A ty mislisz ze w innych krajach to super zarobki sa ? Juz nie te czasy kolego . W Nl zarobisz 1400e ale za pokoj zaplacisz 320e do tego ubezpieczenie 120e i dojazdy do pracy 100e miesiecznie . To samo masz w Anglii, Austrii, Belgii . Zawsze mozesz do Hiszpani pojechac i zarobic 600e miesiecznie :p Ale widze ze kolega nie doinformowany i uswiadamia mnie w przekonaniu ze polacy tylko narzekaja . Bo tacy jak ty to by chcieli miec wille z basenem zarabiac 3000e nic nie robic i najlepiej nie placic ubezpieczenia i podatkow . Ogarnij sie czlowieku !!! A przedewszystkim zanim zaczniesz wysoko mierzyc to naucz sie pisac i zwracaj uwage na skladnosc zdan , interpunkje i ortografie to byc moze ktos da ci szanse na stala prace . Bo jak ty chlopie pisac nie umiesz to ty stolek prezesa chcesz ?

Phoenix

Boszeeeee ludzie ogarnijcie sie. Mam w swoim życiu przepracowane 20 lat !!! To nie moja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia . Pracuje dla tej firmy juz prawie rok , nie narzekam bo nie mam prawa . Zarabiam tyle ile zarabiam , stać mnie utrzymać syna kupic samochód i żyje mi sie dobrze . Widzę co tu sie dzieje . Większość tu zamiast odkładać to po pracy odrazu leci po browarki , napierdzieli sie jeden z drugim a potem dziwić sie ze mało zarabia bo większość czasu to siedzą na chorobowym aby sie po tych browarkach wyleczyć . Jak ja widzę ze większość chleje po wypłacie aż sie kasa skończy a potem latają po zaliczki do Szefa to mi sie żal ich robi . My Polacy potrafimy na wszystko narzekać i na wszystkich !!!! Nie pasują wypłaty to droga wolna nikt was tu nie trzyma , to wracajcie do Polski przecież tam jest lepiej !!!! Ale nie najlepiej chlać , bawić sie i mieć wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a potem narzekać ze wypłata beznadziejna , ze oszukują , ze Bieniek to taki i taki . To spoko gość . Taki powinien byc każdy szef , człowiek chory to i do lekarza zawiezie , masz problemy to pomoże , trzeba cos załatwić to bez problemu . Potrzebujesz wolnego bo musisz zjechać do PL to nie ma sprawy . Jak sie szefa i prace szanuje to zawsze jest ok ale jak większość przychodzi zaropiala po nocy balowania , odwala na maxa to ja sie nie dziwie ze potem z pracy leci. To jest normalne . Co do mieszkań to fakt jest czasem po 7 osób na chacie ale to kwestia dogadania sie z mieszkańcami . Ja nie narzekam . Zgrana ekipa , u nas nie ma imprez ma chacie , każdy dba jak P swoje . A co wy może chcecie wille z basenem i jakuzzi w łazience ? Nie podoba sie i to to trzeba było dobie wynająć mieszkanie . Jest ich w cholerę !!! 415€ miesięcznie za 2 pokoje . Mozna ? Mozna ! Ale trzeba chcieć . Następna sprawa ... Bzdury piszecie na temat meldunku i druków z wypłaty . Meldunek masz juz pierwszego dnia , a druki jak nie ogarniasz to sie pytaj innych . Co to za filozofia . Jak byś jeden z drugim zobaczył holenderskie druki to dopiero byś mógł powiedzieć ze za h...ja nie idzie zrozumieć .. Siedzę za granica juz 9 lat . 8 lat w NL a teraz tu . I nie ważne czy praca jest dobra czy zła czy za dobre pieniadze czy małe , chaty wypasione czy skromne my Polacy zawsze bedziemy narzekać i tak o nas mówią wszyscy !!! Wszyscy są bleeeer ale my za to zajebisci . Dobra rada ... Praca nie pasuje to sie zwolnij to nie wiezienie .., nic na sile . Chata zła to se wynajmij , proste . Kasa mała ? To przestań jeden z drugim chlać i latać co tydzień do PL to sobie odłożysz !!!! A przedewszystkim zacznijcie szanować prace to i was bedą szanować . Tego nauczyło mnie zycie !!!! Ja nie pije , nie żyje od wypłaty do wypłaty , odkładam i dla mojego syna wysyłam pieniadze zamiast wydawać na głupoty . Nie narzekam !!! Bo nie mam na co .

byly pracownik
@Phoenix 07.01.2015 05:45

uwazaj zeby cie na zwolnieniach nie zrobili w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czlowieku malo wiesz na teamty agencji jakis firm na drukach biora ci nawet nie wiesz za co jak 20 lat jestem poza granicami kraju to pracownik z ciebie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] fest jest i juz dawno powinienes bys w jakies porzadnej firmie i miec umowe na stale a nie na komisie jakims gdzie dzisiaj robisz a jutro cie zwolnia albo sam bedziesz musial bo miejsc ie bedzie zajebisty pracownik z ciebie

odra !!
@Phoenix 07.01.2015 05:45

to chyba sam seba pisal. hahah

Waldi slubice

pracowalem w tej firmie lepiej ludziom wegiel do szopy za pare groszy wrzucac niz tam robic placic nie chca marne euro przelewaja ktos podrabial podpisy bral na mnie zaliczke ja sie dziwilem ze slabe zarobki brygadzista pierdolony bieniek szmata jebana ja sie nie pokapowalem bo te rozliczenia sa pojebane nawala duzo tych cyferek specjalnie zebys nie mogl dojsc oco chodzi inne rozliczenia widzialem innych firm niemieckich znajomy robil to normalne w miare bylo a to rozliczenie to specjalnie zebys nie mogl dojsci wogole wzieli podfatek koscielny jak ja powiedzialem ze jestem nie wierzacy niby nie duzo 40 euro ale to tam 30 za cos wziete tu czterdziesci i sie uzbiera pozniej 200euro gdzies znika jak moze byc na odcinku 1700brutto a z tego sie robi 870 na konto to jest przeciez nienormalne jakies to panstwo bierz tyle

Zachariasz

witam mialem okazje pracowanie w tym syfie jebanym oszukiwali mnie ciagle na pieniadze jezyka nie znalem to mozna z takiego kogos wariata robic odliczali godzi wiec pensje byly marne a ja sie dziwilem skad dlaczego ja tak malo zarabiam chodzilem i marudzilem a pozniej sie wyjasnilo zlodziejska firma najgorsza na dzien dzisiejszy

***

Możesz napisać coś więcej jak wygląda to wszystko? Byłeś w stanie wyrobić tą normę? Ile odciagaja i wychodzi na czysto? A jak z tymi godzinami i wolnymi weekendami?

agnieszka mndook
@*** 17.12.2014 13:28

najberdziej to smiac mi sie chce z jakis norm nie ma takiego czegos zeby kierownik na tobie norme wymuszal, w pracach na magazynach powinna byc stawka godzinowa i to wyzsza a norma jest po to zeby ciebie zmusic do wiekszego nacisnieccia w pracy to firma wtedy ma dodatek na ciebie prace magazynowe wczesniej byly ok ale to polacy spierdolili te prace byly stawki akord zaczeli wypierdalac firmy musialy duzo placic i zmienili na stawke godzinowa dlatego teraz chca zebys dalej wypierdalal normy i te inne glupoty a placa grosze kiedys sie wypierdalalo i zarobek byl w miare a teraz nie ma zarobku w miare czekaja bna rumunow smierdziuchow

puma oranienburg
@*** 17.12.2014 13:28

jestem Puma najgorsza firma dla mnie na dzien dzisiejszy pracowalem na oranienburg praca jak praca ale podejscie cos zalatwic chcialem jakies wolne czy cos masakra ciagle w dupie maja zebym im nie zawracal i nie nie dopytywal nie lubieja ludzi co sie pytaja i cos jarza ile raze mi cos zabrali zlodzieje jebane

tomaszek

90% pracujacych tam to patologia. premia jest, ale tylko na papierze..jakos kase musza rozpisac i do kieszeni tam gdzie trzeba.jednym slowem kretactwo z najwyzszej polki.z niewyjasnionych przyczyn pieniazki na swieta tez zniknely..

waski
@slavo 21.12.2014 15:34
cala ta firma za klamana najgorsza firma na dzien dzisiejszy co niektorzy to maja problem z wyplatami mysla ze pojada na zachod...

coraz wiecej ludzi niech pisze i powinno wmediach sie o tym mowic co te firmy wyrabiaja zeby ludzie nie padli ofiarami przekretow bardzo dobrze ktos opinie dodaje na ta skuyrwiala firme najgorsze firma za granivcami sa gliwice,opole osrany slask bieda tam jak cholera inne firmy z wroclawia np tak nie kantuja jak te od tych slazakow to jest syf rzeczpospolitej polskiej ktora ciazy na ojczyznie brydasy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robile i mieszkalem z nimi nigdy wiecej nie dajcie sie namowic na prace we firmie headway najgorsze dziadostwo na dzien dzisiejszy

bogumiL
@tomaszek 16.12.2014 15:33

zgadzam sie w 100% 90 % ludzi to patologia i pieiadze znikaja bo firme se bierze zlodzieje jebane a ktos wypisuje ze taka super firme w polsce nie zarobi tego co za glupo kurwa ludzie przy granicy pracuja gubin i zarabiaja po 3tys 200,300, i kazdy pierdoli w polsce nie zarobisz niektore osoby w polsce lepiej zyja niz ci co za tymi granicami, ktos wypisuje ze super fima awansowac mozna chlopie ty nawet nie wiesz jaki szef firmy headway jest a najwiecej gadasz jak jakies napisal 20 lat pracuje i dla jaiego hedwaya pracownik po huju 20lat za granica i dla leif firmy robi kiedys szybcie mozna bylo sie dostac bezposrednio pod firma trzeba ludzi ostrzec bo po co maja sie przejechac a wiekszosc tak to dziala firmy w biura to tez w polsce nakrecaja ludzi specjealnie ktos dodaje dobre komentarze ale kto w to uwierzy ktos kto byl za granica to wie jak kto wyglada nabrac sie moga smarkacze zpod bloku ale i to nie zawsze ta firma to czy duzo godzin jest czy malo czy jakies dodatki to ciagle praktycznie te same pensje moze jest rozniaca 50 euro to sa smiecie smieciarska firma nawet w bundes agentur niemiecki urzad pracy ze niemcy w brandenburgi mowi ze ta firma to nie chca robic kiedys tylko niemcy robili w tym hedwayu teraz tez robia ale juz coraz mniej na polakow glupich sie przezucili robia z nas glupkow, ja pisze niech nikt nie pisze ze tak gadasz bo bys chcial byc dyrektorem mam zatrudnienie na magazynach i siedze w biurze jestem kierownikiem tez niemiecki kraj ale normalna firma w miare i pracownicy tez se chwala nie traktuje ich jak psow jakies tylko mam jakies pdejscie a firmy typu headway, lub jakis personel international to psa sie lepiej traktuje niz czlowieka zero ainteresowania pracownikiem chodzi mi glownie o sprawy np typu wolne lub inne, tylko cos by chcieli rzucic na konto jakies ochlapy cos tam przelac tak tylko abys sie za duzo nie interesowal nic zebys nie gadal tylko byle co podpisal i robil niczym sie nie interesowal chca ukryc ze ci sie nalezy dodatek a nalezy sie duzo dodatkow jest kodeks pracy w niemczech jesli robisz na niemieckiej umowie dotyczy cie kodeks pracy niemcy jestem kierownikiem i sam wyciagnalem pracownikow z tych firm i robia u mnie ztych hedwayow,i personeli jakis to jest smieszne wszystko

Zostaw opinię o Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger - Kleszczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger