Opinie o Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger w Kleszczów

Phoenix

Boszeeeee ludzie ogarnijcie sie. Mam w swoim życiu przepracowane 20 lat !!! To nie moja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia . Pracuje dla tej firmy juz prawie rok , nie narzekam bo nie mam prawa . Zarabiam tyle ile zarabiam , stać mnie utrzymać syna kupic samochód i żyje mi sie dobrze . Widzę co tu sie dzieje . Większość tu zamiast odkładać to po pracy odrazu leci po browarki , napierdzieli sie jeden z drugim a potem dziwić sie ze mało zarabia bo większość czasu to siedzą na chorobowym aby sie po tych browarkach wyleczyć . Jak ja widzę ze większość chleje po wypłacie aż sie kasa skończy a potem latają po zaliczki do Szefa to mi sie żal ich robi . My Polacy potrafimy na wszystko narzekać i na wszystkich !!!! Nie pasują wypłaty to droga wolna nikt was tu nie trzyma , to wracajcie do Polski przecież tam jest lepiej !!!! Ale nie najlepiej chlać , bawić sie i mieć wszystko w (usunięte przez administratora) a potem narzekać ze wypłata beznadziejna , ze oszukują , ze Bieniek to taki i taki . To spoko gość . Taki powinien byc każdy szef , człowiek chory to i do lekarza zawiezie , masz problemy to pomoże , trzeba cos załatwić to bez problemu . Potrzebujesz wolnego bo musisz zjechać do PL to nie ma sprawy . Jak sie szefa i prace szanuje to zawsze jest ok ale jak większość przychodzi zaropiala po nocy balowania , odwala na maxa to ja sie nie dziwie ze potem z pracy leci. To jest normalne . Co do mieszkań to fakt jest czasem po 7 osób na chacie ale to kwestia dogadania sie z mieszkańcami . Ja nie narzekam . Zgrana ekipa , u nas nie ma imprez ma chacie , każdy dba jak P swoje . A co wy może chcecie wille z basenem i jakuzzi w łazience ? Nie podoba sie i to to trzeba było dobie wynająć mieszkanie . Jest ich w cholerę !!! 415€ miesięcznie za 2 pokoje . Mozna ? Mozna ! Ale trzeba chcieć . Następna sprawa ... Bzdury piszecie na temat meldunku i druków z wypłaty . Meldunek masz juz pierwszego dnia , a druki jak nie ogarniasz to sie pytaj innych . Co to za filozofia . Jak byś jeden z drugim zobaczył holenderskie druki to dopiero byś mógł powiedzieć ze za h...ja nie idzie zrozumieć .. Siedzę za granica juz 9 lat . 8 lat w NL a teraz tu . I nie ważne czy praca jest dobra czy zła czy za dobre pieniadze czy małe , chaty wypasione czy skromne my Polacy zawsze bedziemy narzekać i tak o nas mówią wszyscy !!! Wszyscy są bleeeer ale my za to zajebisci . Dobra rada ... Praca nie pasuje to sie zwolnij to nie wiezienie .., nic na sile . Chata zła to se wynajmij , proste . Kasa mała ? To przestań jeden z drugim chlać i latać co tydzień do PL to sobie odłożysz !!!! A przedewszystkim zacznijcie szanować prace to i was bedą szanować . Tego nauczyło mnie zycie !!!! Ja nie pije , nie żyje od wypłaty do wypłaty , odkładam i dla mojego syna wysyłam pieniadze zamiast wydawać na głupoty . Nie narzekam !!! Bo nie mam na co .

P

Pracowałam z chłopakiem na magazynie Rewe w Grossbeeren, w motelu (usunięte przez administratora) grzyb na oknach taki, że na firankach kozuch zaczynał się robić, pan Ariel oczywiście udawał bardzo zdziwionego, miał przyprowadzic Hausmeistera na drugi dzień i ostatecznie się go nie doczekaliśmy :) praca bardzo ciężka, norma 260 "koli" na godzinę (jedna to np. Zgrzewka mleka, jakiś wędlin, soków, jogurtów itp), większość pracujących tam to buraki, patrzą tylko aż zrobisz błąd i idą na Ciebie naskarzyc, albo śmieją się między sobą zamiast Ci pomóc i powiedzieć, bo jesteś nowy. Już nie mówię o naćpanych łebkach (nawet się z tym nie kryją, zostawiają rurki w męskiej toalecie i białe grudy :)) którzy biegają jak szaleni i nawet nie patrzą jak zeskakuja z wózka elektrycznego czy kogoś nie ma przed nimi ???? pracowalismy 2 tygodnie i nie dostaliśmy ani grosza, ale widać Headway wolą pracować z cpunami, (chyba tylko oni są w stanie wyrabiać normę) niż z normalnymi ludźmi. Mam nadzieję, że jeśli zgłosi się to do odpowiednich urzędów inspekcji pracy to zrobią z tym Headwayem porządek, bo żadne zasady bhp tam nie panują i kiedyś w końcu ktoś tam zginie.

Lalade Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Polecam zapoznać się z opiniami firmy z która chce się podjąć współpracę. Pojechałam w ciemno. Przekonałam się. I szczerze? Zastanawiam się jakim cudem firma prześlizguje się z roku na rok.

Jaka atmosfera jest między działami w Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger?

Lolo Nowy wpis
@Pytanie

Raczej dobry. Ale osobiście nie polecam. Za duże (usunięte przez administratora) żeby zdzierżyć wszystkich tych " Kierowników "

Xd Nowy wpis
@Lolo

Haha, dokładnie! Każdy żyje swoimi prawami a rządzić chciał by każdy i w kaszę dmuchać. ;)

Xd Nowy wpis

Jak widać renoma firmy nie zmienia się od kilku lat. I nie zmieni. Pracowałam i nie polecam nikomu. Brak porządku i osoby która by się tego całego syfu pozbyła i stworzyła zgrany zespół.

Kominjoner Kaufland

Nie wypłacili mi ani moim znajomym pieniedzy za cały miesiąc Nie polecam o wszystko trzeba się chodzić i prosić. Miałem przedziurawione rękawiczki więc poszedłem do biura po nowe tak usłyszałem że nie mają rękawiczek i że mam pracować na hali przy -2 stopniach cale 8h bez rękawiczek

Mateusz M
@Kominjoner Kaufland

Również Pracowałem i nie dostałem pieniędzy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz M

Banda zlodzieji czekam na pieniądze już 2 miesiące. Omijać to szerokim łukiem. Nie polecam

SzumiaKlakiKoloSraki

Nie polecam, (usunięte przez administratora) na pieniądze frędzle przebrzydłe. Jakiekolwiek próby kontaktu z przedstawicielem są bezcelowe. KAMILEK, TY JUŻ WIESZ CO!

P

Max
@P

Zgadzam się cała prawda

Phoenix

kraczan
@Phoenix

to wlasnie sie ludzie zwalniaja czlowieku ty 20 lat robisz w lei firmach aa w ty sranym hedwayu robisz to tylko siedzisz bo ci kindergeld placa jakby to zabrali to juz by sie nie oplacalo to ludzi zasilek na dzieci jeszcze trzyma nawet nie wiesz jak szef firmy wyglada nawet w rbeitssvermitlung niemieckim w lubbenau gadaja ze niemcy mowia ze to dziadoska firma jest wiec trzeba ludzi przestrzegac prze dtym w tych firmach nie ma zarobkow ludzie po 800 euro zarabiaja wiec nie gadaj ze ze zarabia nie wiadomo ile to bzdury sa euro pieniadza maja zostawac w niemczech a polacy i inna cholota ma (usunięte przez administratora) na nich tak to wyglada jest innaczej ktos kto byl to wie jak jest a bajki to mozna ludziom z pod budki z piwem robic robia w miastach i te same zarobki na to samo sie schodzi premie placa se wybieraja pracownikow jednym placa innym nie ktos kto mowi

byly pracownik
@Phoenix

uwazaj zeby cie na zwolnieniach nie zrobili w (usunięte przez administratora) czlowieku malo wiesz na teamty agencji jakis firm na drukach biora ci nawet nie wiesz za co jak 20 lat jestem poza granicami kraju to pracownik z ciebie po (usunięte przez administratora) fest jest i juz dawno powinienes bys w jakies porzadnej firmie i miec umowe na stale a nie na komisie jakims gdzie dzisiaj robisz a jutro cie zwolnia albo sam bedziesz musial bo miejsc ie bedzie zajebisty pracownik z ciebie

odra !!
@Phoenix

to chyba sam seba pisal. hahah

Ktos tam
@Phoenix

Ale bzdury???? jakos pracowalam pol roku, zawsze w pracy bylam a to ze sie nie daję i umiem sie odezwać to mnie zwolnili i do tej pory nie zaplacili. (usunięte przez administratora)

Max
@Phoenix

Ty Phoenix piszesz takie bzdury że można pomyśleć że z kosmosu się urwales.???? Headway to najgorsza firma w jakiej pracowałem. A co Ty tak Bienka bronisz ? On jako przełożony pozwala na to żeby Vizir nacpanym emaizie jeździł, mało tego mój kierownik palił trawę i oficjalnie się z tym nie krył.jak sam piszesz masz dziecko więc moje pytanie jak często to wpisujesz skoro piszesz żeby nie zjeżdżać do pl bo nie odlozysz. Idź do lekarza od głowy bo na nogi za późno.

Benek

Zastanawiam się co jest powodem, że tak mało informacji o pracy zostawiacie na tym forum?

Marcin9

Pracuje ktos na magazynie netto w Ganderkesee i moglby sie podzielic opinia??

Sbx
@Marcin9

Kasa mała a roboty dużo. Jak chcesz mieć plecy popsute po paru miesiącach to się. Przyjmij

xyzz

Można prosić o opinie pracy w Lidlu?

Adam

Nie polecamtej firmy, uważajcie na koordynatora Wojciecha W*lczaka, ta osoba wyrzuciła nas na magazyn i sobie pojechała zostawiając nas bez żadnej pomocy. Ten cały headway to jedna wielka patologia, proszę nie jeździjcie do pracy przez tą agencję, ponieważ zatrudnią was i po 2tyg zwolnią. Pan Wojciech potrafi tylko manipulować ludźmi, zwykły (usunięte przez administratora) któremu nie chce przeszkolić się ludzi, na firmowych spotkaniach nawet kielicha nie wypije, wyzywa Polaków od alkoholików, wygląda na człowieka którego bili w szkole a teraz odgrywa się za to w dorosłym życiu. Wśród innych koordynatorów wyróżnia się tym że chodzi w garniaku, a mimo tego nie ma żadnego stanowiska wyżej, dostał służbową Skodę i nagle mu starasznie ego urosło i się mści na innych.

karol2
@Adam

witam możesz mi dać namiary gdzie ten wojtek w. jest kierownikiem na magazynie i telefon co do informacji to masz racie ta osoba nie nadaje się na kierownika to alkocholik cichy

Joanna
@karol2

@karol2 Tematem forum nie jest ocena innych ludzi, a informacje o warunkach zatrudnienia w Headway. Czy w tej firmie wymagany jest język obcy?

Xx
@Joanna

Nie jest wymagany.

Wojciech W
@Adam

Adamie, napisz konkretnie , gdzie Was zostawiłem , na którym konkretnie magazynie. Kolejne pytanie, czy potrafisz odróżnić biała koszule z logiem firmy od „garniaka” ( jak to napisałeś ) i czy potrafisz odróżnić Skodę od Forda (którym jeżdżę ) . Konkluzja jest następująca - Jesteś osobą która jest na tym forum , żeby wprowadzać innych w błąd , moim zdaniem zakompleksioną osoba, lub tez Jesteś osoba z innej firmy, której zadaniem jest oczernianie innych, ponieważ tylko na tyle Cię stać. Forum to służy do opinii o firmie, jaka jest w niej praca, a nie do pisania kłamstw , przez osobę, która nie ma odwagi cywilnej, żeby podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem

Ja
@Wojciech W

Ale tak jest ściema na każdym kroku

Dimi

Hej pracuję ktoś na Lidlu w ludwogsfelde przez headwey?jakie macie opinie ?ile godzin się pracuje bo zapewniają 130..wypacaja nadgodziny czy są problemy ?

Tragedia odradzam nawet wrogowi , jeśli chcesz za Free robić ,to akcji charytatywnych jest bardzo dużo - niestety oni chcą się dorabiać na nas nie dajcie się pozdo

Elo
@Pracownik

Byłem tam w tamtym roku. Na jakim dziale robiles? Dalej po 10h pracuje się tam? Jakie pieniądze?

Zapierdalaka

(usunięte przez administratora) nic sie nie zgadza ODRADZAM !!!!!

Oskar K

Pracowałem w Getränke Waldhoff Erfurt Logistik und Service GmbH przez argenture Headway i mogę powiedzieć że z moich 3 lite firm, headway był najlepszy. Kasa na czas, mieszkanie git, zaliczki dają. Polecam :)

Ellideus

Znam ludzi którzy robią dla Headway i po przeczytaniu kilku waszych opinii chce mi się śmiać. Ludzie zatrudniacie się przez firmę, która ma na was zarabiać. Ich nie interesuje czy znacie język, jakie posiadacie kwalifikacje. Liczy się kolejny naiwny dostarczony na miejsce pracy. Ile razy spotykałem się z osobami, które podpisywały umowy o pracę nie rozumiejąc ani słowa a później były zdziwione, że zostają im grosze. Wam się wydaje, że Niemcy przy wsparciu ich polskich pomagierów będą za wami latali, pomagali z każdym dokumentem, pytali czy czegoś wam nie brak. Nie. Idziecie robić w nieznane, bez komunikatywnego języka niemieckiego, wieeeelkie nadzieje a okazuje się, że nie tak miało być, zakwaterowanie złe, kto mi konto w banku założy, a to nie jest netto tylko brutto, po 2 tygodniach poszedłem na chorobowe i mnie zwolnili a przecież tak nie można, socjal jakiś muszę mieć, ale jak go załatwić itp itp. Sami siebie wpychacie w pracę, której nawet czarni i muzułmanie nie chcą robić. Zamiast poświecić tydzień na szukanie pracy w necie, to idziecie na łatwiznę, myśląc, że wam Niemcy i wasi headhunterzy podadzą wszystko na tacy. Nie, oni w was widzą tanią siłę roboczą, głupków, których trzeba za rękę prowadzać, bo nie macie pojęcia co się dzieje. Kto wytrzyma ten na wolnym czy urlopie w Polsce jest milionerem, trzeba pokazać jak mi się powodzi, albo ściubie te grosze, żeby z czymś wrócić, nie zje jak człowiek, łazi ciagle w dresach i cieszy jak 1100e na czysto dostanie. Jesteście sami sobie winni. Żyje dość długo w Niemczech i chyba tylko Polacy potrafią dać się tak szmacić.

Janik

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Miałem ochotę popracować z nimi ale teraz to trzeba przemyśleć.

GCK
@Janik

Z pełną odpowiedzialnością nie polecam tej agencji , przynajmniej na magazyny Rewe okokice Berlina,typowi dorobkiewicze kosztem pracownika , wiadomo jedzie sie tam za chlebem i za darmo się go nie dostaje, Ale podejście dla świadomego pracownika który zna swoje prawa (usunięte przez administratora) , dla ludzi wiecznie dających sobie wmówić wszystko i być wykorzystywanym może się podobać;) , warunki mieszkaniowe: ( niemiecki pgr pozdzierany gumolit sfont patoli za tylko 200€ ;)) , zarobki nie adekwatne do czasu i wykonywanej tak ciężkiej pracy. Na dodatek nie otrzymałem od tych państwa listownie czy chociaż mailowo dokumentów żeby się rozliczyć z PIT-U . Nie polecam , I życzę owocnych poszukiwań .pzdr.

Murzyn
@GCK

Witam jak wygląda u nich system wypłacalność? Za kilka dni mam tam zacząć pracę ale się zaczynam zastanawiac

Zly
@GCK

Potwierdzam co tu jest napisane wszędzie gdzie Polak jest wyżej w biurze to jest jeba.... Cwaniaczek i myślą że wszystko im wolna.

Siasia
@GCK

No kolego powiem Ci ze tez miałam ogromny problem z uzyskaniem od nich pitu, po czym Pani z biura powiedziała mi, że muszę wpłacić na ich konto 15 e i wtedy wyślą mi pit. No paranoja bo inna agencja wysłała mi bez problemu.

Joanna
@Siasia

To rzeczywiście dosyć specyficzny problem. A jak ogółem oceniasz pracę dla Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger, poleciłabyś? Nie napisałaś nic o tym, jak wyglądała Twoja praca.

Zły

Witam ja też nie polecam tej agencji właśnie wczoraj zakończyłem z nimi współprace a pracowałem w Rewe koło Berlina na dzień dobry już nas w hu.... Zrobili a mianowicie Polski pośrednik obiecywał nam mieszkanie a jak dojechaliśmy na miejsce to zawiuzl nas na hotel jeśli można nazwać to hotelem :) weszliśmy do salonu i zobaczyłem strach w oczach mojej żony (usunięte przez administratora) straszny jakąś kupa śmieci na środku salonu. Pośrednik do nas wyskoczył że ma dwa pokoje na dole z aneksem więc poszliśmy zobaczyć a tam niesamowity brut smród no ale trzeba było gdzieś zamieszkać i zaczęliśmy sprzątac więc trzeba było kupić środki do czyszczenia a pośrednik powiedział że nam odda i hu... Nam nie oddał. A w pracy na tym magazynie powiem że to jest Sajgon atmosfera jest zjeba.... Każdy na każdego buro patrzy i wszyscy z morda skaczą do siebie bo tylko norma jest ważniejsza i pierdolo.... Kasa. A jak chcieliśmy wziąść zaliczkę to pośrednik nas tak w kulki robił żeby tylko nam kasy nie dać trzeba było dzwonić do niego i pisać smsy. I co najlepsze jest to że właśnie wczoraj z rana moja żona strzsznie się źle czuła wymiotowala w domu kilka razy a do pracy mieliśmy na godz 11 ale poszliśmy do pracy myśleliśmy że wszystko będzie u żony Oki ale niestety źle się czuła dalej poszliśmy do biura zgłosić to tam siedział Rusek i jak mu opowiedzielismy że żona wymiotowala i że się źle czuje to on z tekstem że mamy wracać do pracy więc nie patrząc się na nic pisze do pośrednika jak sprawa wygląda i że idziemy z buta do hotelu a mieliśmy jakieś 4 km drogi a ten kuw... Jeban... Polski pośrednik po 40 minutach nam odpisuje że opuscilismy stanowisko pracy i dostajemy dyscyplinarke nawet się kurw... Nie zapytał jak się czuje moja żona tylko od razu dyscyplinarke nam wjeba.... Więc napisałem smsa do niego ze moja żona idzie do lekarza na koszt agencji to on mi odpisał na smsa że do godz 16 mamy opuścić hotel. Mówię ludzie uważajcie na tych polskich hu... Traktują ludzi jak śmieci i nic więcej.

John Wick

Witam forumowiczów napiszę krótko i na temat jeżeli nie odpowiada komuś praca w tej firmie to poprostu niech się zwolni i idze do innej firmy.Po co opisywać firmę jak komuś nie odpowiada taka praca!!!!!!! Popracujcie dłużej potem oceniajcie i wyrażacie opinie.

Rudolf
@John Wick

Masz rację..ale po co kłamią, że wszystko załatwią a później mają cię gdzieś i jak idziesz na zwolnienie to jesteś przestępcą.

Paulina
@John Wick

Większość osób, które tutaj się wypowiedziały już pewnie od dawna nie pracuje w tej ''firmie'' i przestrzega po prostu innych ludzi aby nie wpakowali się w (usunięte przez administratora) My z partnerem mamy bardzo złe doświadczenia z Headway i wszystkie te negatywne komentarze które są napisane TO SAMA PRAWDA. Ludzie szukajcie czegoś lepszego tylko nie współpraca z nimi !

Lee
 Rekomendacja
@John Wick

Weź ,co ty gadasz...... Według mnie takie informacje są bardzo przydatne dla ludzi ,którzy mają zamiar zacząć przygodę z tą firmą. Stuknij się w czułko

Zostaw merytoryczną opinię o Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger - Kleszczów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger
2.3/5 Na podstawie 97 ocen.
Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger