headwaylogistic gmbh

Opinie o headwaylogistic gmbh

Dimi

Hej pracuję ktoś na Lidlu w ludwogsfelde przez headwey?jakie macie opinie ?ile godzin się pracuje bo zapewniają 130..wypacaja nadgodziny czy są problemy ?

Nie polecamtej firmy, uważajcie na koordynatora Wojciecha W*lczaka, ta osoba wyrzuciła nas na magazyn i sobie pojechała zostawiając nas bez żadnej pomocy. Ten cały headway to jedna wielka patologia, proszę nie jeździjcie do pracy przez tą agencję, ponieważ zatrudnią was i po 2tyg zwolnią. Pan Wojciech potrafi tylko manipulować ludźmi, zwykły (usunięte przez administratora) któremu nie chce przeszkolić się ludzi, na firmowych spotkaniach nawet kielicha nie wypije, wyzywa Polaków od alkoholików, wygląda na człowieka którego bili w szkole a teraz odgrywa się za to w dorosłym życiu. Wśród innych koordynatorów wyróżnia się tym że chodzi w garniaku, a mimo tego nie ma żadnego stanowiska wyżej, dostał służbową Skodę i nagle mu starasznie ego urosło i się mści na innych.

Joanna

@karol2 Tematem forum nie jest ocena innych ludzi, a informacje o warunkach zatrudnienia w Headway. Czy w tej firmie wymagany jest język obcy?

Xx
@Joanna

Nie jest wymagany.

Wojciech W
@Adam

Adamie, napisz konkretnie , gdzie Was zostawiłem , na którym konkretnie magazynie. Kolejne pytanie, czy potrafisz odróżnić biała koszule z logiem firmy od „garniaka” ( jak to napisałeś ) i czy potrafisz odróżnić Skodę od Forda (którym jeżdżę ) . Konkluzja jest następująca - Jesteś osobą która jest na tym forum , żeby wprowadzać innych w błąd , moim zdaniem zakompleksioną osoba, lub tez Jesteś osoba z innej firmy, której zadaniem jest oczernianie innych, ponieważ tylko na tyle Cię stać. Forum to służy do opinii o firmie, jaka jest w niej praca, a nie do pisania kłamstw , przez osobę, która nie ma odwagi cywilnej, żeby podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem

Oskar K

Pracowałem w Getränke (usunięte przez administratora)przez argenture Headway i mogę powiedzieć że z moich 3 lite firm, headway był najlepszy. Kasa na czas, mieszkanie git, zaliczki dają. Polecam :)

Ellideus

Znam ludzi którzy robią dla Headway i po przeczytaniu kilku waszych opinii chce mi się śmiać. Ludzie zatrudniacie się przez firmę, która ma na was zarabiać. Ich nie interesuje czy znacie język, jakie posiadacie kwalifikacje. Liczy się kolejny naiwny dostarczony na miejsce pracy. Ile razy spotykałem się z osobami, które podpisywały umowy o pracę nie rozumiejąc ani słowa a później były zdziwione, że zostają im grosze. Wam się wydaje, że Niemcy przy wsparciu ich polskich pomagierów będą za wami latali, pomagali z każdym dokumentem, pytali czy czegoś wam nie brak. Nie. Idziecie robić w nieznane, bez komunikatywnego języka niemieckiego, wieeeelkie nadzieje a okazuje się, że nie tak miało być, zakwaterowanie złe, kto mi konto w banku założy, a to nie jest netto tylko brutto, po 2 tygodniach poszedłem na chorobowe i mnie zwolnili a przecież tak nie można, socjal jakiś muszę mieć, ale jak go załatwić itp itp. Sami siebie wpychacie w pracę, której nawet czarni i muzułmanie nie chcą robić. Zamiast poświecić tydzień na szukanie pracy w necie, to idziecie na łatwiznę, myśląc, że wam Niemcy i wasi headhunterzy podadzą wszystko na tacy. Nie, oni w was widzą tanią siłę roboczą, głupków, których trzeba za rękę prowadzać, bo nie macie pojęcia co się dzieje. Kto wytrzyma ten na wolnym czy urlopie w Polsce jest milionerem, trzeba pokazać jak mi się powodzi, albo ściubie te grosze, żeby z czymś wrócić, nie zje jak człowiek, łazi ciagle w dresach i cieszy jak 1100e na czysto dostanie. Jesteście sami sobie winni. Żyje dość długo w Niemczech i chyba tylko Polacy potrafią dać się tak szmacić.

Rozmowa jak rozmowa. Pani z rekrutacji odpowiedziała na moje pytania. Praktycznie wszystko się zgadzało z tym co mi mówiono. Szczerze to nie wiem na co ludzie liczą jeżeli piszą ze nawet analfabeta dostanie pracę.. analfabetą jest każdy kto nie zna języka niemieckiego i jedzie do pracy.

Czy znam język niemiecki lub angielski Czy mam auto Czy szukam pracy z kimś czy sam Czy już pracowałem w magazynach jako komisjoner

Janik

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Miałem ochotę popracować z nimi ale teraz to trzeba przemyśleć.

Murzyn

Witam jak wygląda u nich system wypłacalność? Za kilka dni mam tam zacząć pracę ale się zaczynam zastanawiac

Siasia

No kolego powiem Ci ze tez miałam ogromny problem z uzyskaniem od nich pitu, po czym Pani z biura powiedziała mi, że muszę wpłacić na ich konto 15 e i wtedy wyślą mi pit. No paranoja bo inna agencja wysłała mi bez problemu.

Joanna
@Siasia

To rzeczywiście dosyć specyficzny problem. A jak ogółem oceniasz pracę dla Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger, poleciłabyś? Nie napisałaś nic o tym, jak wyglądała Twoja praca.

John Wick

Witam forumowiczów napiszę krótko i na temat jeżeli nie odpowiada komuś praca w tej firmie to poprostu niech się zwolni i idze do innej firmy.Po co opisywać firmę jak komuś nie odpowiada taka praca!!!!!!! Popracujcie dłużej potem oceniajcie i wyrażacie opinie.

Rudolf
@John Wick

Masz rację..ale po co kłamią, że wszystko załatwią a później mają cię gdzieś i jak idziesz na zwolnienie to jesteś przestępcą.

Paulina
@John Wick

Większość osób, które tutaj się wypowiedziały już pewnie od dawna nie pracuje w tej ''firmie'' i przestrzega po prostu innych ludzi aby nie wpakowali się w (usunięte przez administratora) My z partnerem mamy bardzo złe doświadczenia z Headway i wszystkie te negatywne komentarze które są napisane TO SAMA PRAWDA. Ludzie szukajcie czegoś lepszego tylko nie współpraca z nimi !

Lee
@John Wick

Weź ,co ty gadasz...... Według mnie takie informacje są bardzo przydatne dla ludzi ,którzy mają zamiar zacząć przygodę z tą firmą. Stuknij się w czułko

Patrycja

Nie polecam tej firmy. Pracowalismy razem ze znajomymi 4 miesiace z ta firma. Mieszkanie nam zalatwili w ladnej okolicy i duze ale 70 km do pracy i codziennie musielismy tyle dojezdzac. Od poczatku mowili,ze staraja sie znalezc nam mieszkanie blizej pracy i tak szukali przez 3 miesiace,az w koncu zlozylismy wypowiedzenia z powodu jeszcze innych wybrykow. Po zlozeniu wypowiedzenia nagle nowe mieszkanie sie znalazlo. W tej firmie o wszystko trzeba sie upominac, bo inaczej nic bysmy nie dostali. Zrobili bledy z godzinami w naszym ostatnim miesiacu pracy gdy bylismy na delegacji i do tej pory nie dostalismy pieniedzy za caly tydzien pracy i niby gratisowe 100 e za delegacje. Zakonczylismy wspolprace w listopadzie,a jest luty. Dodatkowo po jej zakonczeniu trzeba samemu ubiegac sie o wyslanie przez nich potrzebnych nam dokumentow jak np swiadectwo pracy , o ktorym tak na prawde nawet nie powinnismy pamietac bo to jest w obowiazku pracodawcy. (usunięte przez administratora)A jedyne co my dostalismy to stres i marne pieniadze za spore godziny i nadgodziny. Z calego serca nie polecam tej firmy. Szkoda zdrowia.

Kriss
@Patrycja

Hey masz jakiś kontakt do tej firmy do biura do kogoś kto mówi po polsku

Gośćówa

Myślę że postępowanie pracodawcy prowadzi do tragedii, w końcu ktoś nie wytrzyma. A szkoda bo ci ludzie w Lubben mają wielki potencjał niestety postawą szefa są zniechęceni. Ponadto moim zdaniem naruszają zasady RODO w biurze, np ponieważ tabele z normami np miesiecznymi są opatrzone naszymi imionami i nazwiskami dostępne dla wszystkich

juniorek

banda zlodzieji szczegolnie na wschodnich niemczech Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: byc bardziej odpowiedzialniejszy za funkcje jaka została mu dana

Edyta

Czy pośród Was są osoby, które w najbliższym czasie rozpoczynają współpracę z Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger? Jakie warunki zostały Wam zaproponowane i za jakie obowiązki będziecie odpowiedzialni na czas zatrudnienia? Każda informacja posłuży innym użytkownikom tego forum.

Siasia

Witam, dostałam ofertę wyjazdu do pracy w Lübbenau na magazynach kauflandu. Jakieś opinie? Ile można zarobić na czysto? Jak wygląda praca, atmosfera?

matje
@Siasia

Byłem tylko na wakcjach. Podobno taki przemiał ludzi przez cały rok. Co chwilę ktoś mądry odchodzi z tej roboty. Nie wiadomo nigdy ile bedziesz pracować. Jeśli jest dużo ludzi ok 55 na frischu to robisz jakies 8h a zwykle ludzi brakuje i czesto robisz 10h. Pieniądze zgadzają sie tylko w 1 miesiacu a póżniej to dostaje sie zwykle mniej. Jeśli masz wysoką normę 400 na 290 to zarobisz jakies 1990e ale zeby wyrobic w 1 roku taka norme trzeba biegac po magazynie. W sobote robisz do 23:30 max. Niedziela dla chetnych. Mieszkania nawet spoko są, nie ma co narzekac. Atmosfera tam jest niezła. Brygadzista wczesniejszy Polak, taki łysy luzer. Później Rumun znający jezyk polski to jeszce lepszy. Wolne Ci da kiedy potrezbujesz. Pracuje tam troche Polaków, każdy się ze sobą zna. Jest trochę jak na małej wsi. Każdy o Tobie troche wie. Plotki roznoszą sie bardzo szybko:) Ogólnie to za dużo roboty a za mało kasy. Robota taka na chwilę

@matje

Byłam pracowalam 3 miesiące i się przekonałam jak tam jest, tragedii nie było,ale niektórzy ludzie z pracy to dno..

@Siasia

lepiej się tam nie pakuj

już od kilku miesięcy nie mogę uzyskać pitu z headway-logistic już nie wiem co mam robić

Niezadowolony pracownik

Uwaga na tą firmę!!!!! Chodzi dokładnie o magazyn w coswig. Po pierwsze robią tam 2 agencję i niestety ja trafiłem do headwaya . Okazało się, że warunki mieszkalne to była po prostu nora po menelach. Ściany brudne, w 5 osobowym mieszkaniu 3 krzesła w kuchni która miała 3x2. Mieszkanie nie posprzątane itp. szkoda gadać. 2 sprawa godziny w pracy robisz po 10h z czego 1godzina to nadgodzina w tygodniu uzbierasz 5h (pracując od 10-20) gdzie na następny dzień przyjdziesz na 2h i cię odeślą do domu i masz jeszcze niedogodzinę. Porażka. Więcej załatwisz sam okaleczonym językiem z szefem firmy dla której robi headway niż twój kordynator. Pieniądze też nędzne. Ogólnie przychodzisz pierwszy dzień do pracy i jak pracownicy magazynu dowiadują się że robisz przez headway to spuszczają smutno głowę i mówią że takie pieniądze to w Polsce udałoby się zarobić. I hit robiąc 9 miesięcy w takich warunkach napierdalajac normę jak beduin możesz przejść jako pracownik magazynu nie przez Headway i zarabiać więcej ale musisz znaleźć Jelenia na swoje miejsce bo inaczej ciebie nie puszczą. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! Cieszę się że tak szybko uciekłem z tego bagna

@Niezadowolony pracownik

Zgadzam się z tobą w stu procentach obecnie jeszcze pracuje w headway ale siedzę spokojnie do wypłaty bo wtedy to już wcale mi nie wypłacą zalegają mi jeszcze 260 € do poprzedniej wypłaty bo niby źle policzyli zrobili korektę i czekam już półtora miesiąca na te 260 € to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) najwięksi jacy mogą być w Niemczech chyba pracuję od ponad roku ale z dnia na dzień coraz gorzej jest koordynator Polak on nawet nie wie co to znaczy być kierownikiem spotyka się z dwoma pracownikami które też pracują w headway A jak go o coś poprosisz to tylko zasłania się regionalnym Kiedym słowem headway to porażka nie polecam nikomu nie pakujcie się w takie samo (usunięte przez administratora) jak ja się wpakowałem nie polecam nikomu

rar
@Tomek

Zgadzam się jak najbardziej jeden z najgorszych pośredników pracy opryskliwy brygadzista którego interesuje tylko norma ale słyszałem,że ów firma przegrała masę spraw w sadzie i należy straszyć sądem jeśli coś się nie zgadza to ponoć szybko wyrównują niedopłaty a ze zwolnieniami jest tak w Niemczech,że pracodawca płaci 6 tygodni zwolnienia niezależnie czy to umowa na okres próbny czy na rok czy na stałe i to jest święte nie dajcie się oszukać walczcie o swoje!!!

cb

Na tych komisjonowaniach w Niemczech to chyba wszędzie tną ludzi w h....ja. Też byłem na tym tylko pracowałem dla Edeki przez agencje.750 euro do 800 za cały miesiąc.po odliczeniu pokoju ,odjąc od tego ze 200 euro na żarcie cały miesiąc w Niemczech.Zostawało 500 euro i jeszcze żyłem na dwa domy.Jak tam się jedzie pracować to zawsze ściemniają zarobki 1200 -1600 euro ,premie a jak przyjdzie co do czego to zostaje goła stawka godzinowa najniższa przeważnie.I tak będziecie harować cały miesiąc za tysiąc euro a Niemiec za taką samą robotę dostanie 2tyś.euro.Poza tym kilkanaście razy korzystałem z różnych agencji pracy.Prawie wszyscy to krętacze i oszuści.Cudów Wam naopowiadają żeby tylko znależć chętnych do roboty.Do Niemiec to się chyba opłaca jeszcze jeżdzić na kierowce ciężarówek bądż autobusów lub też na budowe pracować ale też najlepiej przez poleconych znajomych żeby was nikt nie oszukał.

Newton
@cb

Też pracowałem przez Headway dla Edeki. Frustrujące dostawać około 50% za tę samą pracę w stosunku do bezpośredniego zatrudnienia, ale potrafiłem wyciągnąć i to na 1 Stk. więcej niż niektórzy bezpośrednio zatrudnieni (oczywiście pracując duuużo więcej) . Obecnie nie jest źle zaczynać: 9 miesięcy i jak się robi normę, nie choruje (czy w większości wypadków "choruje"), nie spóźnia i nie robi konfliktów to idzie się na bezpośrednie i zarobki wzrastają 2 krotnie. Firma jak to "Leihfirma": traktować jako "staż" i okupione ciężką pracą za nikłe pieniądze oczekiwanie na przejęcie przez firmę-klienta. Najlepiej Edekę i to na dziale z pracującymi niedzielami, bo najwyższe zarobki.

Polski Niewolnik

Witam wszystkich zainteresowanych. Pracowałem w firmie Headwaylogistic dwa lata, nie ćpam i nie chleję alkoholu dzień w dzień i nie patrzę co by tu ukraść jak większość w tej firmie. Powiem tak jeśli ktoś zastanawia się nad tą firmą lub inną niech wybierze inną firmę, bo naprawdę ciężko trafić gorzej. Kierownictwo Headwaya to już dawno powinno w kryminale siedzieć oszukują we wszystkim w czym tylko mogą zaczynając od umów a na wypłatach kończąc podrabiają podpisy pracowników i podpisują za nich różne dokumenty co jest przestępstwem w każdym kraju. Przez telefon obiecają wam złote góry a w rzeczywistości nic się nie pokrywa z prawdą. Np. umowę dostaniecie jak każdy od poniedziałku do piątku na 7 godzin pracować będziecie od sześć dni w tygodniu po 10 godzin plus pauza czyli 11. W umowie nic nie będzie o niedzieli bo za niedzielę pracującą przysługuje ci dzień wolny w tygodniu a w Headwayu wszystkie niedziele są obowiązkowe jak nie chodzisz to cię zwolnią. O nadgodzinach też nie będzie ani słowa w umowie bo zwyczajnie ich nie płacą a robić musisz płacą jak za zwykłe godziny, wszystkich godzin i wykonu musisz sobie pilnować i wszystko zapisywać bo jak tłumaczy pan Bieniek księgowa się uczy i się pomyliła szkoda tylko że zawsze myli się na naszą niekorzyść a poza tym księgowa uczy się w szkole nie w pracy. Każdego miesiąca kręcą ludzi z godzinami brakuje przeważnie około 30 godzin czasami więcej czasami mniej. Koordynatorzy z niczym wam nie pomogą wiedzą że ludzie są bez języka a wysyłają ich po urzędach żeby sami się meldowali i załatwiali różne sprawy a jeśli potrzebujecie lekarza to jak nie macie znajomego który mówi po niemiecku to nikt z firmy wam nie pomoże nawet jeśli będziecie mieli wypadek w pracy. Są tacy bezczelni że wydzwaniają do ludzi na chorobowym nawet jeśli mają coś z kręgosłupem np korzonki albo jakieś skręcenia żeby przyszli do pracy bo oni potrzebują a jeśli wy potrzebujecie wypełnić np wniosek o odszkodowanie to wam powiedzą żebyście sobie wzór znaleźli w internecie. A pracownicy większość to narkomani i alkoholicy, nie mówię że wszyscy bo są też normalni ludzie którzy tam pracują ale to tylko kilka osób. Tylko z terminem wypłat nigdy nie lecą w kulki zawsze jest do 15go każdego miesiąca tylko nie zawsze jest cała. Jak już wspomniałem nie dość że ciężko pracujecie to jeszcze musicie się wykłucać o wasze pieniądze. Po przepracowaniu w tej firmie dwóch ciężkich lat bo musiałem szczerze odradzam każdemu tą firmę. Od razu uprzedzę dlaczego się nie zwolniłem wcześniej bo pierwsze trzy wypłaty były OK i myślałem co ci ludzie gadają a później nie zmieniałem pracy z przyzwyczajenia no i nie lubię pracować wszędzie po miesiącu a sytuacja życiowa mnie zmusiła do pracy za granicą a tu miałem w miarę blisko do domu. Jak teraz myślę co tam się dzieje to naprawdę szkoda zdrowia tracić fizycznego i przede wszystkim psychicznego. Pozdrawiam Polski Niewolnik

Silver

Prawda jest taka że dużo zależy od tego na jaki magazyn się trafi.. Przez headway pracowałam w dwóch firmach z czego jedna była bardzo spoko, pieniążki się zgadzały ludzie byli spoko, oczywiscie zdarzały się wyjątki, koordynatorzy w miarę. Natomiast na drugim magazynie był nieogar totalny, kiepski koordynator, małe pieniądze a w dodatku pracowała tam sama patola. Jeśli chodzi o sama agencje to nie mam żadnych zastrzeżeń bo pieniądze były na czas, w miare sie zgadzały i nigdy nie dostałam czeku jak to niektórzy straszyli.

Edyta

Dawno nikt z Was nie zamieścił żadnej merytorycznej opinii o Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger jako pracodawcy. Może jest jakiś temat dotyczący tej firmy, który Waszym zdaniem wart jest poruszenia na forum? Warto ciągle aktualizować informacje o tym pracodawcy, ze względu na osoby rozważające ubieganie się o zatrudnienie w tym miejscu pracy.

Filip

Firma jest dobrym pracodawcą i mydlę, że niektóre osoby nie potrafi pracować tak jak oczekuje firma . Stąd te negatywne opinie!!

Rox
@Filip

Magazyn Rewe w Mariendorfie nie polecam nikomu! Cisna o norme.. A sami kierownicy komisjonujacy jakis czad temu nie byli w stanie zrobić normy. . pani Joanna kierowniczka Headway lubi młodych chłopców. Od jakiegoś czasu awansowala do Rewe.. Nie znajac jezyka Niemieckiego. Masz kase to i masz Aske ha

Dopóki chcą pracownika jest super. Dzwonią, odbierają telefony, podają adres pracy, kontakt jest 24/dobe. Jak już dostaniesz adres i wiedzą że jedziesz maja człowieka w czterech literach. Nikt nie odbierze nawet w srodku dnia, na miejsce dotrzesz w nocy, to przy dobrych wiatrach czekasz z trzy godziny pod blokiem i jeśli inny szeregowy pracownik Cie wpuścić to super. Bo mając nawet cztery numery do kierowników nikt nie odbiera i się tobą nie interesuje. Jeśli chcesz się stresować czy śpisz pod gołym niebem, to możesz się zatrudnić. Wypłaty są nieporozumieniem. Robisz ponad normę, obiecują Ci premię a na koncie mniej niż bez premii widmo.

Edyta

@Awgan, @Ż A R Y, Wasze komentarze zawierają wyrażenia niedopuszczalne na naszym forum. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z regulaminem obowiązującym w tym miejscu, zróbcie to proszę jak najszybciej: https://www.gowork.pl/regulamin, jeśli nadal chcecie brać udział w dyskusji na temat pracy w Fu.Headway Logistic Gmbh Aleksander Vockinger. @aleksander, czy podjąłeś zatrudnienie za pomocą tego pośrednika? Czy jesteś zadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o headwaylogistic gmbh - Recklinghausen

• Jak się pracuje w headwaylogistic gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy headwaylogistic gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w headwaylogistic gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy headwaylogistic gmbh?

Kandydaci do pracy w headwaylogistic gmbh napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

headwaylogistic gmbh