Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

sylwia88

Witam, czy jest jakaś dziewczyna , która w tym roku jedzie sama? chodzi mi o żeby się z kimś poznać i żeby było raźniej :)

@sylwia88

Witam! Ja jadę pierwszy raz sama.(usunięte przez administratora)

@sylwia88

Napisz do mnie na gg 50272842,bo też jadę sama i szukam koleżanki.

renia3ks
@czaarnaa18op

Cześć. Ja też do Schneiderkrug wybieram się w czerwcu wraz ze swoją kolezanką. Zostawiam swojego maila renata.gawinska@tlen.pl . Dobrze poznać kogos =)

Iza
@czaarnaa18op

cześć czy jedziesz w czerwcu do Ahlhorn bo jade pierwszy raz sama i poznam miłe osoby .Aby było raźniej

@Iza

Tak jadę w czerwcu do Alhorm...Napisz na gadu jak chcesz 50272842

maja

jest jasno napisane że jeżeli miesiąc przed wyjazdem zgłosisz im że rezygnujesz biuro odsyła ci to 50 euro. to jest takie zabezpieczenie bo jak by go nie było to nikt by ich nie zawiadamiał że rezygnuje i nagle nie przyjechało by ze 100 osób. jeżeli jedziesz za tą kase masz opłacony autokar jężęli na miejsce przyjedziesz swoim autem kase przelewają na twoje konto z zarobionymi pieniedzmi

synal

Tylko coś czuję, że potem jest cyrk i problem z wyegzekwowaniem tych pieniędzy. Nie mam pewności, ale w 80% firm zawsze są jakieś opóźnienia czy niedomówienia.

kasia

Czy ktos z osob , ktore jada pierwszy raz do ahlorn na truskawki dostal juz numer pracownika lub termin wyjazdu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
mati

napisze ktos czemu trzeba gdzies podbic ten kwestionariusz?

dora

do Jacka: troche mnie uspokoiłeś ale sytuacja dotyczy mojej sąsiadki której zgłoszenie wysyłałam (jak już pisałam było wysłane pomyślnie),ona zadzwoniła do Niemiec i okazało się że zgłoszenia z takim nazwiskiem nie mają,no i teraz jest niefajna sytuacja bo ja wiem że z mojej strony jest ok. a ona nie ma szansy na wyjazd bo drugie zgłoszenie było wysłane za póżno...

zoska

na stronie pisze ze trzeba wyrobic min 7 euro na godzine to jakies 15kg czy poczatkujacy da rade

zoska

a czy jest jakas norma i jesli jej nie wyrobie to podziekuja mi za prace ile zbierze czlowiek jadacy pierwszy raz na godzine z gory dzieki za odpowiedz

dora

a czy ktoś miał taką sytuację że wysłał swoje zgłoszenie (po wysłaniu było info.że zostało wysłane pomyślnie)a póżniej się okazało że takiego zgłoszenia nie było?

wojtek

dzięki ;]

hej

pobierasz kwestionariusz ze strony startowej wypełniasz podbijasz u sołtysa w szkole lub u notariusza wkładasz 50 euro w kopertę i wysyłasz listem poleconym.

wojtek

takie pytanko do tych ktorzy juz tam pracowali.Chodzi o dokumenty potrzebne do pracy,wystarczą te co są na ich stronie?bo słyszałem coś o jakimś papierze z zus-u.A druga sprawa to taka co jeśli jestem zarejestrowany w PUP?w papierach mam zamiar napisać że nie jestem(przed wyjazdem sie wyrejestruje) bo ponoć zarejestrowanych nie przyjmują? z góry dzięki za odp.;)

bea

moja poprzednia odpowiedź do Sylwii dotyczy zbioru pieczarek w ahlhorn (z małej litery bo na samo wspomnienie mam mdłości )

Gagdmara

Wysłałam zgłoszenie do pracy na : Erdbeerhof Osterloch Wohnpark Ahlhorn GmnH Am Scheidewald 1 26197 Ahlhorn i przesyłka wróciła - adresat nieznany. Podajcie właściwy adres

aNecik

W jakie miesiące najlepiej jechać?

marzenaA

Witam.Bylam tam w tym roku 2-gi raz i nie narzekam . Nie wiem dlaczego tak narzekaja na biuro,ja nie narzekam. Zawsze jestem mile przyjeta, dobrze potraktowana. Jak ludzie biegaja z byle bzdetem i sa natretni to kazdy by nie wytrzymal. Praca jest naprawde ciezka ale jak sie wie po co tam jedzie to mozna zarobic naprawd ebardzo duze pieniadze:) Szefostwo- czyli Melita i Jej maz to az nie prawdopodobne, ze to niemcy:) przecudowni i dobrzy ludzie!!! pozdrawiam serdecznie

ghg

Czy ktoś z was jedzie na sadzonki 15 listopada??

dd

jedzie ktos na sadzonki?

hehehe

tak szczerze to idzie tam zarobić, ale to jest jakas paranoja, 10euro za mieszkanie w jakims garazu bez ogrzewania zimno,deszcz, w burzy pracowanie, rajkowe to tylko gnoja nie wszystkie oczywiscie czesc jest naprawde wporzadku ale wiekszosc pokazuja co to oni niby nie sa powinno sie ich wszystkich powymieniac zreszta hehe jak kilku szefowa zdjela z rajkowania i kazala kleknac to ci co byli pamietaja ze pare osob ucieklo do polski oh jej nie dali rady zbierac truskawki jak mi ich szkoda...

Peter

Ali - 2013-06-04 10:41:16 Witam , czy wy na tym forum piszecie o firmie w Halterweg 2 49685 Schneiderkrug gdzie zapisy robi pani Iwona Kruszniewska jak tak to proszę [usunięte przez moderatora]Pracowałem tam i jest OK pozdr Peter R

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh