Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

cziki

ja sie pytalam czy mogę to nie dostalam jeszcze zadnego maila, wiec po wyslaniu papierów przyjdzie czy jak ?

nikita

nr pracownika masz w mailu , w tytule maila kolo imienia i nazwiska , 3-cyfrowy.

cziki

Oni numer pracownika wysylają po wysłaniu do nich papierów czy przed?

cziki

Ta babeczka z biura;d Bo powiedziala mi takie slodkie "papa"

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
cziki

Nie wiem , kumpel jedzie 16ego to się zapytam ;p Powie jak jest ,a nie tak jak tu jak ktoś nie chce robić i jedzie na wakacje to dla niego najgorzej ;] i sie dziwi ze nie zarobi ,ale jak ktos pracuje swoim tepem ale codziennie to bez problemu da sie zarobic, te kombajny to po 120 skrzzynek rwali 2 lata temu , moze teraz pogoda bedzie inna i tez bedzie dobry sezon ... zobaczymy :) A co do Dagmary byla dzisiaj jakos wyjątkowo mila ;D hehe

@cziki

skad wiesz ze była mila ? i kto to jest ta Dagmara .. ja jade 1 raz wiec dlatego mam dużo niejasności i metlik w glowie

nikita

cziki, myślisz ze nie oplaca się jechać teraz w polowie czerwca ?

cziki

A w zeszlym roku akurat był bardzo zły sezon , ja bylam tez 2 lata temu i zarobilam sobie 8 tys przez 6 tyg .

ONA

JEDZIE ktoś z malopolski albo podkarpacia w weekend albo w następnym tygodniu allstarem ? :)

ona

JEDZIE ktoś z malopolski w weekend albo w nast. tyg allstarem ?

nikita

cziki a kiedy dokładnie jedziesz ? jedzie ktoś w nast. tyg we wtorek z południa polski ? :-)

@nikita

ja raczej planuje 3 lipca :)

Ja byłam i nie żałuje ;D I jade i tym razem :D Pozdrawiam ;d

niki

i jak tam ludziki z praca ? ja dojade za kilka dni . pozdrawiam wszystkich zbierajacych

Zbieracz

Ja byłem tam w zeszłym roku i powiem tak, jeśli nie masz tam jakiś większych znajomości to coś tam zarobisz ale niewiele więcej niż w Polsce, a weź pod uwagę że będziesz daleko od rodziny i kraju. W umowie piszę że dostajesz 2,3 euro za 5 kg tylko, że na miejscu okazuje się że Twoje skrzynki mają mieć "górkę" i ważą co najmniej 6kg, to jest zawsze sprawdzane na oko i czasem trzeba sypać nawet więcej. Poza tym musisz te ładne truskawki układać na wierzch szypułkami do góry. To wszystko zajmuje czas. Czasem jak tego nie robisz to dostaniesz minus 50% tego co nazbierałeś w dany dzień. W tamtym roku płaciliśmy też 9,7 euro za jedzenie i kontener. Nie powiem bo obiady dobre i bez nich było by bardzo cięzko a cena za nie 2,7 euro jak najbardziej w porządku, ale za kontener w którym mieszczą się 2 osoby płacić po 7 euro dziennie to duża przesada. Byłem tam około 50 dni, i dni gdzie naprawdę można było dobrze zarobić to było max 20, w pozostałe dni często zbierało się pół dni tylko po to aby mieć na socjal. Od osób które jeżdżą już kilka lat wiem że z roku na rok jest coraz gorzej, truskawek coraz mniej a ludzi biorą więcej. Na nowej truskawce gdzie można by było sobie dorobić zbiory przeważnie kończyliśmy o 10-11. Umowa jest na 2 miesiące ale to nie jest wiążące, możesz jechać kiedy chcesz, choć w tamtym roku tyle ludzi chciało wyjechać że przez 2 tygodni blokowali i nie pozwalali po czym straszyli, że potrącą po 10 euro do końca umowy ale tak się nie stało. I ostatnie psychicznie, jeśli ktoś jest słaby to nie polecam, czasem szefowa niemka wprowadzała taka atmosferę, że nikt nie wiedział co się dzieje i wszyscy byli mega zestresowani. Ogólnie więc jeśli ktoś zarobi 100 zł dziennie w Polsce to zostańcie tutaj i pilnujcie swego bo 2 miesiące w deszczu i mega upale na kolanach odbiją wam sie kiedys na zdrowiu a za taką cenę to nie warto

@Zbieracz

Brawo za obietywizm.pozdrawiam

mar

Moze ktoś napisac kto tam był ile tam wogóle można zarobic, jadę pierwszy raz i niewiem czy będzie mi się to opłacać, z tego co patrzyłem te 2,3 euro za 5 kg to trochę mało, tak naprawdę niewiele więcej co dają w Polsce, wydaję mi się że jak na Niemcy to mało, ale moze mają tam ladną truskawkę i można tam trochę narwać, a wogóle to sie zrywa z koconami czy bez, a czy jest tez tak, że jak sie zjedzie wcześniej i tak potrącają za kampa do końca trwawnia umowy a wogóle na ile są te umowy,

tomek

nie bo mi ta pani powiedziała ze w wtorki w czw tez można zamowic kurs ,

Nie alfaStar tylko allstar chyba i nie w każdy wtorek i piątek bo ja jadę w sobotę a kolejny kurs jest w poniedziałek

ola
@:)

w każdy wtorek i piątek można zamówić kurs

tomek

dzwoniłem do AlfaStar i wyjazdy są w każdy wtorek i piątek do niemiec, można rezerwować miejsca kiedy pasuje . pozdrawiam wszystkich

ron

żeby dzwonic sms-owac z tamtad do pl to trzeba jakiś roaming wykupić ? jak to jest ?

rock

kwiatuszek weź się w glowe puknij. jest roznica miedzy "praca" a "praca". ale jedz niech Cie tam dobrze wyruhaja, dosłownie i w przenosni .

kwiatuszek

Jak wam sie robic nie chce to tak jest. Cale zycie mama z tata kase daja a ty pewnie nawet nie wiesz co to znaczy słowo 'praca'Kto chce to zarobi na miare swoich mozliwosci:))

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh