Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Jak CO

Ja tam wpłaciłam i ok

_

Zanim ktokolwiek wyślę pieniądze na podane wcześniej konto zadzwoncie do biura i zapytajcie w jaki sposób wysłać kasę bo to może być ktoś kto tylko chce wyłudzić pieniądze. UWAŻAJCIE!

anonim54

Jadę pierwszy raz od której się pracuje ?

Ada

Ja właśnie na ten numer konta wpłaciłam kasę i ok

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Erdbeerhof Osterloh

Teraz pieniądze proszę nie wysyłać tylko przelewem na konto 93 1020 5402 0000 0102 0332 9026 Dane w tytule przelewu

lilia

Nigdzie nie ma lekko,wszędzie coś człowieka denerwuję,ale ogólnie jest spoko,czasem zdarzy się denerwująca rajkowa,ale nie ma co narzekać. W Polsce też w pracy sprawdzają i ludzie też narzekają tylko za jaką kasę się pracuję w Pl każdy wie.Warunki atmosferyczne są zmienne ,ale przeciez jedzie się tam zarobić szybką kasę,także trzeba się wziąć w garść i pracować,ja tam jezdżę od 5 lat i nie narzekam i tak naprawdę to nie mogę się doczekać kiedy znów wyjadę na sezon

Donna

Ok tys euro na miesiąc tak średnio.Możesz nawet z 3 tys euro na miesiąc zarobić nigdy nie wiadomo jaki będzie sezon i jak ty będziesz pracował.

Pitu Pitu a ile zarobiliście tam

Donna

Nie masz się czego obawiać. Jedynie to ciężkiej pracy i zmiennej pogody. Pensja swoją drogą a premie swoją :)

zyx

Cz moze ktos wrzucic tutaj filmik z incydentu przy rozliczaniu ludzi?Chcialabym pokazac znajomym bo nie wierza ze cos takiego moglo sie stac:)

nmj

Minus dostawales za niewyjscie w pole rano/po poludniu,za złą jakosc truskawek i podobno za samowolną zmiane autobusu(tzn.gdy nie jechales swoim autobusem ktory byl przypisanu do danej listy tylko innym dowolnie wybranym).Jesli uzbierales 3 minusy,niewazne za co,nie dostales premii chociaz slyszalam ze nawet osoby ktore mialy po kilka minusow a byly do konca to mimo to premie dostaly,ale nie wiem ile w tym prawdy.

Donna

No cóż z tymi minusami to prawda. Można je dostac za złą jakość truskawek, za złe odnoszenie się do rajkowych no jak każą się wrócić a ty pyskujesz ze się nie wrócisz. Za Nie usprawiedliwiona bumelke czyli jak nie poszedles w pole masz obowiązek poinformować w biurze dlaczego nie poszedles. Za zmianę autobusu chyba nie dostawalo się minusów chyba tylko tak straszyli. Po uzbieraniu trzech minusów nie przysługuje Ci premia czyli 10procent od zarobku. Za skrzynki chyba dają. Nie wiem ponieważ ja niemialam żadnych minusów. Jak dobrze pracujesz nie stawiasz się rajkowym to i nie będziesz miał problemu. Kase mozna zarobić niezła jednak praca jest naprawdę ciezka rano czasem jest bardzo zimno itd.

Donna

A tak apropo premi ten kto zasłużył czyli nie miał 3 minusów ani nie bumelowal ten dostał premie bez żadnych problemów :)

OBIEKTYWNY

Witam. W kilku punktach opiszę warunki w Erdbeerhof Osterloh. BARAKI: bardzo słabo. jest w nich albo gorąco albo cholernie zimno (grzejniki wykręcone przed naszym przyjazdem) OBIADY: średnio. to że niekiedy były mało apetyczne to swoją stroną. bardziej martwiła ilość która w połączeniu z jakością nie zadawalała. Łącząc to z ceną baraku 9,8 Euro stawia to w bardzo nieadekwatnym połączeniu. BIURO: o jegomości Andrzejku i waćpani Dagmarce szkoda się wypowiadać. Zwłaszcza pod koniec odnosili się do człowieka jak do zwierzęcia. Brak kompetencji no chyba że mowa tu o kompetencji oszukiwania i mydlenia oczu ludziom. ATMOSFERA W PRACY: w zależności od rajkowych panowała różna atmosfera. jednego dnia było nieprzyjemnie żeby kolejnego było bardzo wesoło. Szefowa powinna brać więcej dobrego przykładu od męża. Aaaa i kombajny :-D Wesoło było patrzeć jak biegacie z taczkami. Dzięki Wam była niezła beka. ZAROBKI: jak pracowałeś tak Ci płacili. Byłem średnim zbieraczem i zdołałem zarobić w moich najlepszych 2 tyg 1000 Euro. Szkoda że z premiami zrobili niezłe zamieszanie i niewiele osób ją dostało. OGÓLNIE ubolewam że musiałem patrzeć na takie chamstwo w biurze (niekiedy jednak byli przyjemni). Ocena za całokształt 5/10.

Donna

Poprzednie wpisy to chyba same muly pisali. Sezon bardzo dobry choć ciężki bo pracowało się cały dzień jednak stan konta był zadowalający. Kto chciał to zarobił i wszyscy mówili że nawet się nie spodziewali ze aż tyle zarobią ze zrobili więcej niż myśleli.

;-)

no cóż jeśli ktokolwiek cokolwiek wie jak zlokalizawać wkurwiajace ludzi tam osoby to zapraszam do udostępnienia info.będa pożyteczne

zosia146

Witam wszystkich Obiady ochydne a najbardziej denerwowały mnie tam rajkowe dla mnie najgorszy był MIŁOSZ i jego stara. Miłosz to jak miał swoją grupę to upatrzył sobie jakąś osobę i ją gnębił zbierał po innych rajkach truskawki a mówił tej osobie że to z tej rajki. Ja jak jechał z moją listą to zmieniałam autobusy żeby tylko go nie mieć. A jego matka Ewa to też niezła pizda i na dodatek taka paskudna że płakać się chce rodzina wariatów poprostu

merita ty sama jestes smieciem wez luknij na sb co ty sb reprezentujesz stara glupia babo

necromanta

zbior truskawek to jest porazka pomiataja ludzmi obiady masakra i jeszcze odbijaja 10 euro na dzien ja nie wiem za co za obiad dla psa? prad i tak maja za darmo a cala ta szefowa MERITA uwaza nas za SMIECI z polski ostatnio sie tak wyslowila o nas jak nie chcielismy zbierac miniatur ( SMIECI Z POLSKI NIE CHCA ZBIERAC TRUSKAWEK) zaluje ze tu przyjechalem masakra nie polecam !!!

cash
@necromanta

no właśnie jak to jest z tymi śmieciami z polski? też mi się kilkakrotnie obił ten tekst o uszy na barakach, ale, że ludzka wyobraźnia, a nawet zachowania podpadające pod mitomanie nie znają granic to podszedłem do tego z dystansem. Teraz widzę, że kolejna osoba o tym mówi. Co do obiadów to chyba wszyscy się zgodzą, w tym roku to była raczej przystawka albo przekąska. Trudno to nazwać obiadem.

ktoś kto był.

tak tak w sumie problemu nie robili z tym dali kase i do domu

MisiekOna

BENY- Chodzi Ci o taką grubą larwę która sobie przywiozła całą familię?. Z tego co wiem nikt ich nie lubi tam, trzymają się bokiem nawet rajkowa specjalnie ją na sianie poniewierała bo wie jaka jest. Taką ma gębę jak kobyła wielką :P.

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh