Opinie o ZPOW Orzech w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZPOW Orzech. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ZPOW Orzech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPOW Orzech w Kolbuszowa

Blado

Lipa i tyle kasa mala wymagania duze kazdy chce Cie wykiwac

Zainteresowana

Możecie powiedzieć jak tam jest w kontroli jakości?jakie pieniądze i jak sie pracuje?

Iza

@mery skoro tak, to dlaczego pojawiają się negatywne głosy o pracownikach innych narodowości w firmie? W takim przypadku, jak mówisz - prawdopodobnie nie było by takiego problemu. Czy jesteś pewna, że taki stosunek do ZPOW Orzech mają wszyscy polscy pracownicy?

Iza

@Eryku aktualnych ofert o pracę brakuje, więc chyba nie do końca rotacja w ZPOW Orzechu w tym roku się odbywa? Narodowość też nie ma tutaj nic do rzeczy - Polacy niczym nie różnią się od Ukraińców, więc to że pracują nie wpływa w żaden sposób na obraz firmy.

mery
@Iza

Nie zupełnie. Wpływa na tyle ze pokazuje ze Polacy nie chcą już tam pracować.

Rozmowę kwalifikacyjną w ZPOW Orzech masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ELEKTROMONTER – ELEKTRYK ZAKŁADOWY?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Eryk

Praca na dniówkę za 9 zł/h, mniej niż gwarantowane przez prawo 13 zł brutto, a (usunięte przez administratora) trzeba ostro. Za nakładanie ogórków 16gr/słoik, jak zapieprzasz jak murzyn to dużo zarobisz, ale to są wyjątkowe osoby, a jak trochę wolnej robisz to szkoda gadać. Brakuje ludzi do pracy. Pracuje się po 10h. Wiele osób pracuje na czarno, w sezonie pracuje tu około 70 Ukraińców.

Iza

@śmiech jesteś pracownikiem tej firmy i możesz opowiedzieć coś więcej na temat zarobków w firmie? Na pewno ta wiedza przyda się wszystkim zainteresowanym nowymi ofertami pracy.

Śmiech

za 1500?

nikt

to niech jada

Lewandowski

ludzie wyjeżdżajcie za granicę, tam pracy za kilka razy większe pieniądze jest multum a nie tu mękolicie za 1500zł

ilonka

hej hej @nioe mnie to oceniaćno to może zawieraly one jakies nazwiska albo wulgaryzmy no nie wiem..przecież w przeciwym razie nie sadze żeby takie opinie były usuwane przecież dlaczego w sumie tak miałoby być..

Roman

dobry to jest Łowicz a ich produkty to dolna półka

błądzisz

Nie prawda. Piast Kolbuszowa jest o wiele gorszy. Tam rządzi dwóch poj..anych braciszków. Jeden głupszy od drugiego.

gość

Firma 1000x gorsza od Biedronki dla pracownika, podejmują tu pracę tylko sami sfrustrowani desperaci co się do niczego nie nadają.

Księgowa

Główna Księgowa za 4-5tys opłacalne? W tej wielkości firmie to są żenujące pieniądze, w dodatku duża odpowiedzialność za dokumenty księgowe w firmie o tak fatalnej reputacji. Kwota rzędu 20tys jest adekwatna do Głównego Księgowego z prawdziwego zdarzenia.

Nina

A dlaczego szanowna firma nie wspomina na swojej stronie o jej założycielu szanownym panie Stefanie Orzechu. W galerii zdjęć też jego osoba nie jest podpisana pod żadnym z nich. Nikt nie wspomina o głowie rodu ojcu, który ciężko harował, założył i rozwijał firmę. Teraz ciężko schorowany tatuś pracuje za granicą na miskę zupy a mógł tyle dobrego zrobić jeszcze dla firmy ten wspaniały, zaangażowany i uczciwy menadżer.

Matkin

Zatrudnijcie się sami to zobaczycie jakie kokosy zarobicie, a jak was interesuje przetwórstwo warzyw i owoców to polecam ale w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Kana

Pracę w tej firmie mozna znaleźć co jakiś czas, a szczególnie w handlu i produkcji. Ogłoszenia o prace zamieszczane sa na portalach pośredników pracy, musicie szukać, ostatnio pojawiła się również oferta do działu handlowego. Sądzę, że warto. Chociaż, to właśnie z handlu odeszło połowę osób w tym roku. na marginesie śmieszne są te pozytywne posty,ale ich nie komentuje, odpowiedni marketing musi być. Jednak należy pamiętać, że najważniejszy jest marketing szeptany o czym wiedzą mieszkańcy Kolbuszowej.

kolbuszowa city

Chyba każdy mieszkaniec Kolbuszowej i okolic jest tego świadom.

nastul

Hej, a gdzie w ogóle znaleźliście ogłoszenie pracy od ZPOW Orzech, bo na ich stronie internetowej co prawda jest zakładka praca u nas, ale jest ona pusta. Czy w ogóle jest szansa na angaż tutaj na produkcję i jeśli jest to na co orientacyjnie można liczyć. Z góry dzięki za wszystkie informacje, pozdrawiam.

karolcia60

mam duże doświadczenie w przetworach z owoców i warzyw, robię to od lat dla siebie i kilku znajomych rodzin, i to według babcinej receptury. czy myślicie że takie doświadczenie pomoże mi w otrzymaniu zatrudnienie w ZPOW Orzech i pomoże mi ewentualnie już podczas samej pracy? mogłabym się wiele nauczyć i was wiele nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o ZPOW Orzech - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w ZPOW Orzech?

Zobacz opinie na temat firmy ZPOW Orzech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPOW Orzech?

ZPOW Orzech