ZPOW Orzech

Kolbuszowa

Opinie o ZPOW Orzech

Zainteresowana

Możecie powiedzieć jak tam jest w kontroli jakości?jakie pieniądze i jak sie pracuje?

użytkownik zarejestrowany

@mery skoro tak, to dlaczego pojawiają się negatywne głosy o pracownikach innych narodowości w firmie? W takim przypadku, jak mówisz - prawdopodobnie nie było by takiego problemu. Czy jesteś pewna, że taki stosunek do ZPOW Orzech mają wszyscy polscy pracownicy?

użytkownik zarejestrowany

@Eryku aktualnych ofert o pracę brakuje, więc chyba nie do końca rotacja w ZPOW Orzechu w tym roku się odbywa? Narodowość też nie ma tutaj nic do rzeczy - Polacy niczym nie różnią się od Ukraińców, więc to że pracują nie wpływa w żaden sposób na obraz firmy.

mery
@Iza 13.08.2017, 10:29

Nie zupełnie. Wpływa na tyle ze pokazuje ze Polacy nie chcą już tam pracować.

Eryk

Praca na dniówkę za 9 zł/h, mniej niż gwarantowane przez prawo 13 zł brutto, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba ostro. Za nakładanie ogórków 16gr/słoik, jak zapieprzasz jak murzyn to dużo zarobisz, ale to są wyjątkowe osoby, a jak trochę wolnej robisz to szkoda gadać. Brakuje ludzi do pracy. Pracuje się po 10h. Wiele osób pracuje na czarno, w sezonie pracuje tu około 70 Ukraińców.

użytkownik zarejestrowany

@śmiech jesteś pracownikiem tej firmy i możesz opowiedzieć coś więcej na temat zarobków w firmie? Na pewno ta wiedza przyda się wszystkim zainteresowanym nowymi ofertami pracy.

Śmiech

za 1500?

nikt

to niech jada

Lewandowski

ludzie wyjeżdżajcie za granicę, tam pracy za kilka razy większe pieniądze jest multum a nie tu mękolicie za 1500zł

ilonka
użytkownik zarejestrowany

hej hej @nioe mnie to oceniaćno to może zawieraly one jakies nazwiska albo wulgaryzmy no nie wiem..przecież w przeciwym razie nie sadze żeby takie opinie były usuwane przecież dlaczego w sumie tak miałoby być..

Roman

dobry to jest Łowicz a ich produkty to dolna półka

błądzisz

Nie prawda. Piast Kolbuszowa jest o wiele gorszy. Tam rządzi dwóch poj..anych braciszków. Jeden głupszy od drugiego.

gość

Firma 1000x gorsza od Biedronki dla pracownika, podejmują tu pracę tylko sami sfrustrowani desperaci co się do niczego nie nadają.

Księgowa

Główna Księgowa za 4-5tys opłacalne? W tej wielkości firmie to są żenujące pieniądze, w dodatku duża odpowiedzialność za dokumenty księgowe w firmie o tak fatalnej reputacji. Kwota rzędu 20tys jest adekwatna do Głównego Księgowego z prawdziwego zdarzenia.

Nina

A dlaczego szanowna firma nie wspomina na swojej stronie o jej założycielu szanownym panie Stefanie Orzechu. W galerii zdjęć też jego osoba nie jest podpisana pod żadnym z nich. Nikt nie wspomina o głowie rodu ojcu, który ciężko harował, założył i rozwijał firmę. Teraz ciężko schorowany tatuś pracuje za granicą na miskę zupy a mógł tyle dobrego zrobić jeszcze dla firmy ten wspaniały, zaangażowany i uczciwy menadżer.

Matkin

Zatrudnijcie się sami to zobaczycie jakie kokosy zarobicie, a jak was interesuje przetwórstwo warzyw i owoców to polecam ale w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Kana

Pracę w tej firmie mozna znaleźć co jakiś czas, a szczególnie w handlu i produkcji. Ogłoszenia o prace zamieszczane sa na portalach pośredników pracy, musicie szukać, ostatnio pojawiła się również oferta do działu handlowego. Sądzę, że warto. Chociaż, to właśnie z handlu odeszło połowę osób w tym roku. na marginesie śmieszne są te pozytywne posty,ale ich nie komentuje, odpowiedni marketing musi być. Jednak należy pamiętać, że najważniejszy jest marketing szeptany o czym wiedzą mieszkańcy Kolbuszowej.

kolbuszowa city

Chyba każdy mieszkaniec Kolbuszowej i okolic jest tego świadom.

nastul
użytkownik zarejestrowany

Hej, a gdzie w ogóle znaleźliście ogłoszenie pracy od ZPOW Orzech, bo na ich stronie internetowej co prawda jest zakładka praca u nas, ale jest ona pusta. Czy w ogóle jest szansa na angaż tutaj na produkcję i jeśli jest to na co orientacyjnie można liczyć. Z góry dzięki za wszystkie informacje, pozdrawiam.

karolcia60
użytkownik zarejestrowany

mam duże doświadczenie w przetworach z owoców i warzyw, robię to od lat dla siebie i kilku znajomych rodzin, i to według babcinej receptury. czy myślicie że takie doświadczenie pomoże mi w otrzymaniu zatrudnienie w ZPOW Orzech i pomoże mi ewentualnie już podczas samej pracy? mogłabym się wiele nauczyć i was wiele nauczyć

bolec
użytkownik zarejestrowany

Przedmiotem działalności Spółki jest produkcja przetworów ze świeżych owoców i warzyw. Zakład specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy: sałatek, dżemów, powideł, marmolad, pieczarek, papryk, ogórków oraz wielu innych przetworów, łącznie w asortymencie firma oferuje ponad 80 pozycji. Jeśli chodzi o Kolbuszową to jedna z większych firm

mary

nie należy do najgorszych bo tu już nikt nie chce pracować za głodowe stawki

max
@mary 22.01.2015, 22:35
nie należy do najgorszych bo tu już nikt nie chce pracować za głodowe stawki

A jakie są ten "nie głodowe" stawki ?

sonia

Jak nie masz gdzie pracować to idż ale nie polecam.To tylko z zewnątrz wydaje się,że jest tak ładnie.Płacą w terminie ale marne grosze.Stosunek do pracownika tak jak do niewolnika.Jak się wykażesz,że coś umiesz to wylecisz.Musisz być matołem i podp.....em to będziesz dobry.

obcy

obcystefanowi orzechowo prostemu chłopu rodem z porąb kupieńskich powinno się w kolbuszowej postawić pomnik jako pionierowi lokalnego rozwoju gospodarki , on życie temu poświęcił, nikt nie zrozumie z młodych jakie wtedy były warunki i czasy, , nikt tego nikt zrozumie, nie doceni, chwała takim ludziom i szacunek

pietras

dobre hahaha, socjał u orzechów, akord na zlecenie raczej

Ludzie bardzo wam wspólczuje jak musicie pracowac w takich firmach za takie wynagrodzenie, wole harowac caly dzien w Paryzu albo Londynie za podobnie ciezka prace 10x wyzsze wynagrodzenie

Dobra

Sklepy są w porządku,z wyjątkiem pakowania ziemniaków.Są pakowane w worki foliowe a jak chwilę poleżą w sklepie to się zaparzają iśmirrdzą stęchlizną.

Lepiej tam nie trafic wystarczy popatrzyc na zalozyciela firmy ojca rodziny wzorowego katolika Stefana Orzecha, najlepiej by wszystkich zmusił do niewolniczej pracy za darmo i jeszcze zadal od panstwa pieniedzy za zatrudnienie pracownikow.

tokas
użytkownik zarejestrowany

ciężko w normalnych sklepach znaleźć produkty Orzecha na półkach. Czy oni produkują tylko w konkretne miejsca polski?

koko

ok

gugu

część tych pozytywnych opinii brzmi jakby właściciele je pisali "jest super cudownie, wspaniale zarobki - po co ci Anglia idź do Orzecha..." masakra ludzie to nie osły żeby im wciskać takie kawałki!!!

pracownica

Co za bzdura 11 gr za słoik ogórków to jest dobra płaca!!!! i jakie traktowanie!

dede

Osobiście lubię państwo Orzechów.Dla mnie są normalni i kulturalni.I polecam zawsze znajomym produkty firmy "ORZECH".Życzę rozwoju.

wojtek

Pracuje na sezonie w tym zakładzie. Jestem już 7 rok w tej firmie, bo jest cudownie. Naprawdę polecam ten zakład wszystkim, którzy chcą zarobić!!!

Właśnie pracuje od miesiąca w tym zakładzie, i mam jak najlepsze zdanie o tej firmie. Jakości pilnują bardzo. Co to sprzątania przed kontrolą niewiem, bo w trakcie mojej obecności kontroli nie było, ale uważam, że na zakładzie jest czysto i i nie ma co tam sprzątać przez 2 tygodnie. Moja rodzina i znajomii kupują różne rzeczy z tej firmy i nigdy nie było żadnych zastrzeżeń. Osobiście będe wszystkim polecał te produkty. Zobacze jaka będzie wypłata, ale z tego co wiem jedno jest pewne! - zawsze płacą na czas tyle ile obiecują.

A

Jakość tylko tak z zewnątrz wygląda a jak jest kontrola to przez 2 tygodnie sprzątają..

[usunięte przez administratora]Oj Boże ! Widzisz a nie grzmisz ! Praca w sumie dobra. Prawda troche szkła jest no bo jak się słoik zbije no to co ? Ale w produktach to nigdy. Jakości pilnują bardzo , płaca bardzo dobra jak na taką prace. Szefostwo bardzo miłe i wymagające bo trzymają jakość. Gorąco polecam ten zakład

pawel

Słuchaj gostek ! Właśnie dzisiaj wziołem kaskę za sierpień. Jest OK. Firma płaci bez problemu w terminie (a w innych zakładach bywa różnie). Pracuje u Orzecha 3 sezon nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,że szkło leży wszędzie , pilnują tego na maxxa. A co do octu to tak jest go pelno na płytkach ,ale gdzie ma być jak to jest produkcja i maszyny rozlewają do słoików. Przez takich jak ty ktoś nie skorzysta z tej pracy ,bo się Orzech [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i więcej nie zatrudni takich jak ty czy ja. PS:Lamusie jedź do Angli to tam ci będzie lepiej... (lol2)

Zostaw opinię o ZPOW Orzech - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPOW Orzech