Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Alex

Totalny bałagan w zarządzaniu firmą.. Ilość pomyłek w zleceniach zastraszająca. Duża rotacja kadry (zwłaszcza nizszego szczebla) ma za zadanie ukryć niekompetencje i indolencje kadry kierowniczej. Gratuluję Prezesowi Firmy Emerson takich wyników i takiej kadry kierowniczej. Nigdy nie ulokowałbym tam zlecenia.

Chłopek roztropek

Żeby to wiedzieć trzeba mieć chociaż "blade pojęcie o wyobrażeniu" ...

tegoniewienikt

Nie wie też do końca, i raczej nie dowie, kto z oddaniem przyczyniał się do budowania firmy i odchodził w niby niełasce, wszystko przez czarny PR.

Prezes nie do końca wie, kto stoi za sukcesem takiego czy innego projektu.

logo firmy Pracownik Ochrony
Piotrków Trybunalski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Piotrków Trybunalski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Archiwista
Służba Cywilna
Kasandra

Co dalej? Ciąg dalszy nastąpi ...

zdziwiona

jestem w szoku co tam się wyprawia...bez uprzedzenia zwolniono tyle osób, osób które pracowały tyle lat- które dobrze pracowały....i co dalej... wiecie coś.....????

em

test

obecny 2

obecny-DC - 2010-01-19 22:24:17 Popieram, jak ktoś ma ochotę do pracy to pracuje. Ja nie narzekam, jak chcecie leżeć to proponuję zatrudnić się jako tester w fabryce materacy. Jest OK.następny pupilek pana (usunięte przez moderatora)

kadrowa

Nowy - 2011-12-10 13:23:11 Pewnie jak ise nie wyrabia wskaźników dziekują? A jak z kierowanictwem w tym dziale? wyścig szczurów i tyle omijać zakład z daleka !!!!! na stanowiskach sama rodzina i przyjaciele

Hurtownik

Tam to dopiero jest rotacja kadr, chyba większa niż na kasach w Tesco.

A jak wygląda praca w działach handlowych? Też taki przemiał? jak z zarobkami? Widziałem ofertę i nie wiem czy w ogóle zaprzątać sobie tym głowę;\

Nie dowiary, żeby taka osoba budziła tyle negatywnych emocji, bez wątpienia musiała swoją pracą zasłużyć się na sprawowaną funkcję ?

Anka

Dziekuje za odpowiedz. Jeszcze nie przeslalam CV, bo zastanawiam sie, czy wogole mam szanse. Mam licencjat z logistyki, pracowalam na studiach na produkcji u Panstwa, ale tylko zeby sobie dorobic na wakacje. Troche pracuje w sklepach. Znam angielski. Pewnie sa lepsi, wiec nie wiem, czy Pani jeszcze dozucac pracy przy czytaniu mojego CV. Konkurencja jest duza:( ale co sie dziwic.

Witam, rekrutacja do działu handlowego w dalszym ciągu trwa, CV złożyło 240 osób, zatem w dalszym ciągu spotykam się z kandydatami. Jeśli chciałaby Pani poznać status swojej aplikacji, proszę o telefon na sekretariat firmy, a koleżanka połączy Panią ze mną. Pozdrawiam

Anka

Ej, a ja tam bylam kiedys na studiach na maszynie i bylo niezle. Praca byla, kasa na czas i ludzie calkiem mili. Ale jak ktos chce wiecej, to niech do Irlandii jedzie. Nie ma co nazekac. Ja tam teraz chce do handlowego. Dyplom jest, firme znam, tylko kadrowa podobno inna. Wie ktos moze, jak tam teraz wyglada przyjmowanie do pracy biurowej?

Możliwość wyrażania własnego zdania o pracodawcy jest celem tego portalu, ale niektórzy chyba się zapominają i zbyt mocno dają upust swoim emocjom, dodatkowo żyjąc w błędnym przekonaniu że są całkowicie anonimowi. Art 6 Ustawy o ochronie danych osobowych 1.W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. 2 Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny, albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne Warto więc może zastanowić się nad tym, że ktokolwiek ujawnia takie informacje - a nie jest do tego uprawniony - narusza dobra osobiste osoby fizycznej. Dalsza lektura - Kodeks Cywilny

Jeszcze mało

Panowie (usunięte przez administratora) bardzo dziękujemy za zmiany. Mamy nadzieję źe zmiany związane z(usunięte przez administratora)... nie wyczerpały się.

Zmiany

Nareszcie zmiany długo oczekiwane

annonim - 2011-11-13 22:07:35co do nowych zmian... brakuje mi tu wzmianki o pewnej pani ktora zaznala pracy juz na dwoch dzialach a teraz przyszedl czas by popsula atmosfere i na kolejnym. ten co pracuje wie o kim mowa (usunięte przez administratora)\Kto ją stawia wyżej?Na obecnym stanowisku jest tylko dlatego,że ja z magazynu wywalili

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska