Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Prawda

Prawda jest taka, że jak jest próba organizacji to większości nie pasuje. Ludzie się zapisują, firma płaci za miejsce, a potem się wycofują. Jak jest propozycja szkolenia to pracownik oczekuje że mu zapłacą za nadgodziny. Ludzie opamiętajcie się. Potraficie narzekać na firmy, uważacie, że dajcie z siebie wszystko, firma jest zła, a jaka jest prawda? Wiecznie większość niezadowolona. Zdecydujcie się. Spójrz najpierw czy Ty jesteś fair wobec pracodawcy,a potem narzekaj.

@Prawda

Kiedy w tej firmie były szkolenia?Przychodzą nowe maszyny i nigdy nikt nikogo nie szkolił.Pracownicy sami szukają rozwiązań z różnych źródeł ,które mają mocno ograniczone.Natomiast często jest tak ,że jak jakiś problem jest rozwiązany po konsultacji z producentem słyszy się pytanie" to pan tego nie wiedział ?

Prawda Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@Prawda

Wiecie, czy Emerson Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jakie są warunki zatrudnienia w Emerson Polska?

Bolo

Ciekawe kiedy jakaś integrację zrobią bo za biedre trochę zarobili, pozatym dawno już integracji dla wszystkich pracowników dawno nie było, nie mówię o wigilii dla wybrancow....

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Borys

Żenada w każdej normalnej firmie robi się wigilię pracownicza dla wszystkich, tutaj oczywiście dla wybranych, ten nie bo za mało pracuje ten nie bo za dużo pije ten nie bo coś tam, co by zmieniło jakby wszyscy pojechali nic.... Jak macie znów zrobić wigilię dla plebsu na stołówce pracowniczej to sobie w w cztery litery wsadźcie, dajcie lepiej nasze socjale co przez 3 lata zescie trzymali i nic nam nie daliście... Ani wycieczki ani wyjścia do teatru...

Magda
@Borys

Trafione w punkt albo wszyscy mają wigilię kilka godzin na miejscu w Piotrkowie a nie tylko wybrańcy którym trzeba zapłacić za nocleg w hotelu dojazd . Żałosne zarządzenie góry ????????wstyd ???????? przecież wszyscy pracują dla dobra firmy

Pracownk

W tej firmie każdemu kto jest wyżej od pracownika produkcyjnego ,wydaje się ,że jest bardzo obyty i mądry a tak nie jest.Bo ludzie na produkcji wiedzą ,że należy powiedzieć dzień dobry jak jest się osoba wchodzącą do pomieszczenia,wiedzą ,że przełożony pierwszy podaje rękę na przywitanie,i wiedza ,że takiemu palcowi wystaje słoma z butów tak jak pani dyrektor bo oni nie znaja takich podstawowych zachowan .Musimy ich nauczyć bo wstyd ,żeby "elita" nie znała podstaw savoir-vivre'u

Jak wygląda ścieżka kariery w Emerson Polska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Radek

Nie ..bardzo łatwo..wystarczy podpierd. I dać się klepać po (usunięte przez administratora) ci którzy się na to nie godzą to lądują na najniższym szczeblu...za to z czystym sumieniem

Bożydar

Nie polecam, omijać z daleka pseudo "Pani Dyrektor" bo inaczej się jej nazwać nie da wiecznie drze gębę i ciągle jęj coś nie pasuje traktuje ludzi jak śmiecie a sama nie jest lepsza, słoma z butów jej wystaje, majstry myślą tylko o sobie żeby się nie narobić, wiecznie trzeba ich szukać chowaja się po kątach, pracownicy jak przychodzi nowa osoba średnia chcą przekazywać swoją wiedzę nowym. Pracowałem/łam w kilku firmach ale co się dzieje w Emersonie to woła pomstę do nieba, nie wiem czy prezes tego nie widzi czy tylko udaje że wszystko jest w porządku. Jak na początku omijać z daleka!!!!

@Bożydar

No nie żartuj sobie...studentów sobie chwalą i kontrolę jakości co nic nie robi...a co...darmozjady

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Emerson Polska?

Jancio

Nie :)

filip

nie ma żadnych

Agnieszka

Jajie sa normy w pakowaniu ?

Bronisław
@Agnieszka

Też chcę wiedzieć! I dajcie znać ile jest podstawy i czy te normy da się wyrobić co miesiąc.

Andfju
@Agnieszka

Nie ma normy bo zawsze jest za mało...

Em

W tej firmie pracowników traktuje się jak niedorozwojkow .Trzeba mu napisać i wywiesić na tablicy ,że jak kończy pierwsza zmianę to musi przejść na drugą zmianę.Nie polecam

Li

Ss

Bill

Czy to prawda że w tej firmie obecnie praca odbywa się w systemie 2 LUB 3 zmianowym a po sezonie letnim faktycznie będą tylko 2 zmiany? Mam tu bardzo blisko i praca siedząca na indywidualnych stanowiskach bez akordu (tak zostałem poinformowany to prawda czy teoria? ), więc uznałem że to dobre miejsce pracy ale jak tak czytam te komentarze to nie wiem już sam, warto tu się zatrudniać ?

Abdul

Zmieniło się, dali nam 80 procent etatu w związku z covid a hajs ma mercedesy są... Żenada ta firma jest nawet bonów dla dzieci nie dali, wszystkie pieniądze są chowane do kieszeni prezesów. I co chwilę zebrania że jesteśmy najgorszym sortem pracowników, serio pani dyrektor kto ci przyjdzie do takiego (usunięte przez administratora) ...

Y
@Abdul

I te ciągłe bezsensowne sms-y. I to straszenie &52 (innych pewnie nie zna). I te zebranie co nic nie wnoszą .I ta chęć pokazania jaka jestem ważna (choć nic nie wiem o produkcji).I bójcie się bo ja mam taką władzę, że każdego mogę zwolnić.

@Abdul

Szczera prawda Człowiek bez kompetencji i bez kultury dla którego liczy się władzą i pieniądze

Obserwator
@Abdul

Nie rozumiem prezesa tej firmy Nie rozmawia z pracownikami o tym co się tam dzieje na produkcji? Przecież całe miasto o tym wie i o tym mówi jak ta baba traktuje ludzi,jak się do nich odzywa ,jakie wypisuje smsy Szkoda mi tych ludzi Panie prezesie a panu nie?

Rzetelny
@Abdul

Bardzo cwaniakuja podczas rozmowy kwalifikacyjnej..sądzą że marzeniem każdego kandydata jest praca u nich. Rekruter arogant który zjadł wszystkie rozumu świata.

Jack
@Abdul

Dzień dobry chciałem się was zapytać jak jest naprawdę w firmie Emerson bo ja się przyjmuję do pracy na Logistycznej jak tam jest jaka atmosfera bo to jest ważne Pani Dyrektor na rozmowie była bardzo miła i mnie zachęcał do pracy proszę was żebyście mi odpowiedzieli

Jancio

I co dm miałaś zwolnić komendanta a dalej robi... Jurgen ci nie pozwala czy dalej wierzysz w niego że będzie świetnym drukarzem....

Linde

Uważam że praca ok tylko jest jeden kierownik który nie traktuje ludzi jednakowo.Lepiej mają Ci którzy donoszą.Masakra!!!

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Emerson Polska?

Edek

pic na wodę aby zrobić otoczkę, że się trudno dostać. Taki sam pic jak z tą "uczciwością" i "etyką". P.S. Wczoraj anulowali wszystkim urlopy. Taki prezent na święta.

O

Uwaga na telewizory na stołówkach. Maja kamerki i mikrofony . Jak mówicie cos o pani dyrektor na stolowce to tylko dobrze.

Młody
@O

Zauważyliśmy już dawno jesteśmy ostrozni ale dzięki za info. Nie zdziwiłbym się jakby była kamerka w ekspresie do kawy .hahaha

Rafał

czyli nic od poprzedniego roku się nie zmieniło a zapomniał bym o zdemaskowanym romansie mocnego pracownika ,pensie bez weekendów na poziomie najniższych krajowych czyli 17brutto

Abdul
@Rafał

Mocny to on w gębie xd teraz chodzi potulny jak baranek xd

Lena
@Rafał

Tak, zdemaskowany romans mocnego pracownika ma ogromny wpływ na jakość produkcji. Rozumiem twoją frustrację, żal ci że to nie ty? A co z pracownicą? Jeśli jego,zdemaskowano, ona pozostaje in cognito?

KM
@Abdul

Widać nie tylko w gębie:-)

Someone
@Rafał

Ponoć ona dobra w te klocki i to nie pierwsza jej zdobycz.

Pr
@Lena

Jakość produkcji tego pracownika zawsze była wątpliwa. Nawet jak była jego reklamacja ,to i tak zabierano premie nie jemu ,tylko komuś innemu. Boże miej nas teraz w swojej opiece.

Lena
@Pr

A do czego ci Bóg potrzebny w pracy, przepraszam? Do pomocy przy produkcji, czy zorganizowaniu sobie romansu, który nie zostanie zdemaskowany?

Dorota
@Lena

@Lena Trochę się zapędziliście, tematem forum nie są tematy o których wspominacie. Powiedz mi proszę, jak wygląda rekrutacja w Emerson? Dziękuję.

Kelner
@Someone

Nie narzekałem :)

Edzia
@Kelner

Ej gdzie jest mój komentarz :(

Jaka atmosfera jest między działami w Emerson Polska?

Pr

Lepiej by było jakbyś swoją energię skierowała na poszerzenie swoich kompetencji a nie na zadawanie (usunięte przez administratora) pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska