Opinie o Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim w Piotrków Trybunalski

Mnie tez ciekawi czemu Pewna Pani tak krótko nie polecała Banku, ale to było od strony klienta? a co z Doradcami? Nie mogę odszukać jakiejś aktualnej oferty. czy zespół będzie planowo powiększany? Chyba ze należy czekać na rotacje? Kiedy ostatnio kogoś szukano?

@Xo

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że rotacja cały czas występuje? Jaki jest jej poziom? Zastanawiam się nad liczba ogłoszeń co do wszystkich zatrudnionych? Jak przy takim przeliczniku to wypada?

Czy w banku są możliwe nadgodziny? Gdy przeglądałem wcześniej oferty dla doradców to było w nich napisane, że praca odbywa się od 7:30 do 15:30 przy czym zastanawiam się czy nie zdarza się, że ktoś musi jednak zostać na dłużej. jak to wtedy jest regulowane?

Co jaki czas w Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim można ubiegać się o podwyżkę?

Ooo Nowy wpis

Serio w Banku najniższa krajowa?? Przeciętni doradcy w Bankach mają 5000 zł. Czyli jednak omijać.

Qrz Nowy wpis

Podobno na rok 2024 Bank nie przewiduje dla swoich pracowników podwyżek, pomimo BARDZO wysokiego wyniku finansowego jaki osiągnął za 2023r.

Marzena Nowy wpis

I co się z większością z nich stało? Dalej czekali na jakieś podwyżki? teraz też widzę informacje o tym, że podobno nie ma przewidywanych podwyżek na ten rok, jak to możliwe? i skąd ta informacja? Kiedy bank ogłasza te oficjalne?

Czy ostatnia odpowiedź względem podwyżek ma oznaczać, że nie ma co się starać za bardzo o jakieś niesamowite efekty, bo to i tak nie wpłynie na zarobki? czy tutaj tak w ogóle z takiego doradcy można awansować? jest na kogo?

Xo

Rotacja to jest cały czas, co nie najlepiej świadczy o tym miejscu

@Xo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim.
Zośka

Dobrze widziałam, że zmienili nazwę na naturoBank? Opinie bywały tu różne, a może wraz z inną nazwą są też lepsze warunki pracy? W każdym razie chciałabym aplikować do nich jako analityk kredytowy, już jakieś doświadczenie trzeba mieć z tego co czytam, to chyba płacą więcej niż ta minimalna stawka? No i trzeba znać dobrze excela, są teraz zadania rekrutacyjne z tego zakresu?

Mogę prosić o rozwinięcie, czemu nie polecasz? chodzi o kwestie finansowe, bank nie dotrzymał warunków umowy jakichś? czy tu było wszystko ok, a chodzi bardziej o atmosferę i podejście do pracownika? Mam zamiar w przyszłości tu aplikować, więc byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

@naturoBank

Pani Barbaro, jest nam niezmiernie przykro z powodu Pani opinii. Jeśli ją Pani rozwinie, będziemy mogli się do niej odnieść.

Od razu zaznaczę, jestem byłym już pracownikiem, ale na temat pracy w tej firmie nie mogę powiedzieć nic innego, niż że jest ok. Jeżeli ktoś oczywiście chce pracować. Są regularne premie za wykonanie planu, są dodatkowe premie, są prowizje od sprzedaży chociażby ubezpieczeń oraz inne benefity. Złośliwe komentarze, jakie tutaj czytam to nic innego jak hejterskie wylewanie jadu przez byłych (a może obecnych...) sfrustrowanych pracowników, którym zwyczajnie nie chce się pracować, na zasadzie "dej bo się należy...". Sorry, nie te czasy. Każdy, kto choć raz zetknął się z pracą w komercji, wie, że w porównaniu do tego co tam się dzieje, tutaj jest naprawdę ok. Pensja może faktycznie niezbyt wysoka, bo to przecież Piotrków (nie Warszawa), bo to przecież bank spółdzielczy (nie Credit Agricole, tudzież inny wspaniały bank komercyjny w którym tak cie wyszkolą że nawet do swoich dzieci mówisz już nie inaczej niż językiem efektywnego sprzedawcy, o ile masz czas żeby w ogóle z nimi rozmawiać bo oczywiście jesteś zajęty realizacją planów sprzedażowych) I jeszcze jedno ludzie, zarobki w tym kraju NIE mogą być poniżej krajowej, zastanówcie się co piszecie, bo to świadczy tylko o waszym nieuctwie i spycha wasze komentarze do rangi NIEWIARYGODNE.

Gosc

Wreszcie jakas wiarygodna informacja. Na goWork to same wylewanie jadu

Subiektywny
@Gosc

Kto umiesza hejterskie opinie na temat pracodawcy na tym portalu? Otóż są to najczęściej byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni, nie sprostali wymaganiom lub praca nie spełniała ich oczekiwań z powodu np. zbyt niskiego wynagrodzenia i braku wymarzonego awansu. Starają się oni zdyskredytować pracodawcę, wyładować swoje frustracje na forum, a zarazem zniechęcić innych do nawiązania współpracy z konkretną firmą. Nie stronią od obelg oraz wulgaryzmów i rzekomo wiedzą wszystko o życiu prywatnym swoich przełożonych oraz innych pracowników. Także tego typu opinii w ogóle nie brał bym pod uwagę

Skąd w człowieku tyle zawiści.... Zapomnieć o premii, nie trzeba- wystarczy zrobić plan, ja ze swojej premii jestem bardzo zadowolona a w Zarządzie nie jestem Dojazd do pracy: nikt nie każe Ci przecież tu pracować (o ile jeszcze pracujesz). Każdy gdzieś dojeżdża bliżej bądź dalej :-) Przeszłam bez znajomości rekrutację więc myślę że temat układów wyssany z palca (nie z tym Prezesem) Zasady udzielania kredytów jak w komercji. Skończyły się czasy że w BS pracowało się jak w budżetówce więc domyślam się że 'natłok' obowiązków co niektórych przytłoczył :-)

bszp

Chciałbym zapytać tego pracownika odnośnie rekrutacji skoro jest normalna z tym prezesem to z którym nie była normalna. Jesli ma ktoś kompetencje to dostanie prace. A jesli chodzi o premie to nigdy nie bylo takiej i nie bedzie ktora zadowoli pracownikow. Jesli chodzi o wyrabianie planow to chyba kazdy pracownik stara sie go wykonac jak najlepiej. Ale jesli Zarządowi sie cos nie spodoba to premii i tak nie ma. A jesli chodzi o Centrale to podobno co kwartał jest premia. Bo otrzymują ją razem z kazdym oddzialem ktory wyrobi plan. Nie jestem pewien czy pracownicy otrzymujacy wynagrodzenie praktycznie nizsze od najnizszej krajowej bo tak moze byc od stycznia chca pracowac w takim natłoku obowiazkow . Trzeba chyba jakos podnosic morale pracownikow podwyzkami lub duzymi premiami. . Ktos napisał w poscie ze zasady udzielania kredytow jak w komercji. Tylko ze w komercji za kazdy udzielony kredyt pracownik dostaje procent . A w Spółdzielczym procent jest zapisywany jako przychod własny lub tez rozdzielony procentowo jako premia dla zarządu.

Raj
@bszp

I od razu widać, że kompletnie nie znasz realiów banków komercyjnych. Za sprzedaż kredytów nie masz płacone prowizyjnie, a presja tam jest ogromna. Tutaj presji nie dostrzegam, decyzję sam podejmujesz odnośnie wykonania nałożonego planu. Poza tym muszę cię rozczarować, centrala nie otrzymuje premii kwartalnych. Czytaj rozporządzenia i wewnętrzne przepisy Banku, a będziesz na bieżąco:) Wszystkiego dobrego.

bszp
@Raj

Napewno sam podejmujesz decyzje odnosnie nalożonego planu gdzie takie głupoty czytasz Raju. Proponuje zasiegnac informacjii na temat bankow komercyjnych od pracownikow moze jakichs znasz powiedza CI wtedy jak sie u nich pracuje i przede wszystkich za ile . Bo napewno nie za taka wyplate jaka jest w tej firmie. Niedlugo te wyplaty przebije najnizsza krajowa. Ale coż chciec jak osoba z Zarządu mowi ze jak sie komus nie podoba to moze szukac inne pracy. Widac uprzejmosc do pracownika.

Persona non grata

W centrali premii brak i to od dłuższego czasu. Ja nie dojeżdżam ani nie dojeżdżałam. Widać ze o komercji nie masz pojęcia i jesteś jednym z tych wiernych żołnierzy. Wierzysz ze jak będziesz usługiwać to Ci się odwdzięcza. Skoro z pensji i premii jesteś zadowolona to być może jesteś w tej grupce wybrańców bo o dysproporcji pensji tez wiadomo. Jeden (usunięte przez administratora) za najniższa drugi za 2,5 raza tyle. Bez komentarza …

Xyz

W większości firm nie płaci się za dojazdy, to nie te czasy. Rozumiem że jesteś długoletnim pracownikiem i stąd to rozgoryczenie. Ja pracuję za czasów obecnego prezesa i nie mogę złego słowa powiedzieć. Oczywiście nie wszystko jest tak jakbym chciała, ale to nie przesłania racjonalnej oceny pracy w tej firmie. Myślę że grono zasiedziałych i niezadowolonych pracowników powinno zrobić sobie rachunek sumienia.

Likwidatorka
@Xyz

To pochwal sie gwiazdo ile zarabiasz , bo ja po 8 latach na kasie zarabiam 2500 + 250 dodatku.

Ehhh
@Likwidatorka

"Gwiazda" z kasy... Faktycznie nie najlepiej to świadczy o pracodawcy, skoro zatrudnione są jeszcze takie "przypadki"... Może czas zmienić stanowisko na bardziej "adekwatne"?

Jolanta

No ale w sumie o jakich prawach mówisz? Pracuje się żeby dostawać pieniądze - w tej kwestii wszystko jest okej? Wypłata na czas i zgodna z ustaleniami?

Aplikant

Witam, czy oprócz stałej pensji jest dodatkowo fundusz socjalny/ benefity, np wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne? I czy pensje ( które są oferowane na dość niskim poziomie) można sobie "podbudować" wyrobieniem planu sprzedażowego? I czy plany są realne do wyrobienia?

Sylwia
@Aplikant

ciekawe pytanie, mi się wydaje że benefity to już coś normalnego i przynajmniej prywatna opieka medyczna albo grupowe ubezpieczenie to już taki standard. no a na święta to wiadomo że każdy chciałby coś dostać... :)

Firma Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim poszukiwała osób na stanowisko Asystentka. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Uważam że BSZP jest bankiem stabilnym, w którym można poczuć się jak w domu. Dodatkowo w Piotrkowie Trybunalskim jest Centrala gdzie szybko można w razie potrzeby otrzymać potrzebne zaświadczenie, informacje itp. pracuje tu coraz więcej młodych osób ( dużo osób odeszło na emeryturę) stąd większe zaangażowanie i otwartość, co doceniają klienci.

Ktos

Nie chciałabym takiego domu… zarząd siedź jak zeus na olimpie..zero kontaktu niedostępni.a jeśli chodzi o pracowników No cóż zero dysktrecji padają na głos nazwiska klientów kwoty salda kont. Przez telefon możesz dowiedzieć się o saldo. Szok. Żadnej weryfikacji.

Xyz

Kompetencje pani kierownik kadr żenujące . Wynagrodzenie kpina w stosunku do obowiązków, brak profesjonalnego przeszkolenia pracownika. Nikt nie ośmiela się kwestionować decyzji Prezesa które podejmuje, choćby były błędne. Kto się specjalnie nie wychyla i nie jest przywiązany do swych pomysłów, może czuć się w miarę bezpiecznie . Nadmierny chaos to droga donikąd . Ludzie są efektywni tylko wtedy, gdy identyfikują się z firmą i swoją pracą oraz gdy czują się doceniani przez szefów.

Mam pytanie odnośnie zastraszania. Czym staszą i kto straszy?

Wanda

Hej, jak wygląda grafik pracy w Banku? Czy można dogadać się z pracodawcą w kwestii jakichś wolnych dni? Nie ma problemu by dostosować trochę grafik pod siebie gdy zachodzi taka potrzeba?

@Wanda

Można się dogadać. Wszystko kwestia organizacji :)

Jak szefostwo w Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim traktuje ludzi?

Zuzanna

Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej prowadzi rekrutację aż na 5 różnych stanowisk: https://bszp.pl/kariera/ Kto z Was tam pracuje i chętnie napisze coś na temat warunków i atmosfery pracy? Takie informacje od pracowników na pewno zachęcą kandydatów do udziału w rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim?

Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim

Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej W Piotrkowie Trybunalskim