Waliszczak Nieruchomości Piotr Waliszczak

Opinie o Waliszczak Nieruchomości Piotr Waliszczak

awokado

nawet @anakonda67? chyba zwłaszcza po studiach masz na to szansę :P

Joanna

Sprzedawałam mieszkanie i współpracowałam z Waliszczak Nieruchomości. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bez stresów. Opinie o biurach nieruchomości są podzielone, ale temu pośrednikowi można zaufać!

Zostaw opinię o Waliszczak Nieruchomości Piotr Waliszczak - Piotrków Trybunalski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waliszczak Nieruchomości Piotr Waliszczak