Haftina Michalscy Sp.j.

Piotrków trybunalski

Opinie o Haftina Michalscy Sp.j.

Joanna1234567

Dodam że informują czy zostajesz w tej pracy lub nie smsem nawet nie podają przyczyny zaco Cię zwalniają.......

Joanna1234567

Nie polecam pracy ,przyjęcia są non stop ...chcą zatrudnić hafciarza a pracujesz potem na magazynie, jesli dostają się nowe osoby to ciebie albo dają na inne stanowisko albo zwalniają, a przyjęcia są cały czas.

Meszcze
@Joanna1234567 12.04.2017 16:08

Zgadzam sie

haft

Ja też nie polecam. Jestem niezadowolony z produktów

Nie polecam

Tomik

Nie będę się rozpisywać, napisze krótko - ŻENADA . Wykonali sztandar nie zgodnie z projektem i gdy chcieliśmy zerwać umowę bo nie wywiązali się z terminu to panowie właściciele zaczęli nas straszyć sądem. Omijać, omijać, omijać i to szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!

mateuszm

Szczerze, fakt, praca w Haftinie jest czasami ciezka, czasami nie, zaleznie od stanowiska. Wciaz jest malo i zwalniają, nie patrząc na to, czy zrobilismy malo bo sie opierdalalismy czy nie dalismy juz rady wiecej... i fizycznie i psychicznie. Lecz nie zgadzam sie z wyzyskiem niepelnosprawnych. A wszyscy pracownicy jak i dyrekcja to osoby nastawione pozytywnie ( wiadomo, zapierdziel i stres robi swoje ). Normy, czasem są ustalane na podstawie najleszego wyniku zamiast sredniej wszystkich pracownikow. Lecz Dodam, ze dlugo tam nie pracuje, ale w zadnej firmie dotychczas a objechalem ich mase w Piotrkowie, nie ma tak sympatycznych ludzi, wsparcia, wspolpracy i zaangazowania. I nie zdarzylo mi sie nigdy złapac nikogo na oszustwie badz probie łamania prawa. Zalecam zglaszac sie do Firmy, jesli szukacie pracy na stałe oraz zalecam wspolprace/handel z tą firmą.

Quasimodo

Zarobki są beznadziejne.. wymagania jak w chińskiej fabryce za miseczkę ryżu, ciągle mało i słabo się pracuje...bałagan, organizacja pracy woła o pomstę do nieba, nie polecam, po miesiącu ma się dość!

żenada brak poszanowania ludzi i siebie samych zarobki katastrofa (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Haftina Michalscy Sp.j. - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Haftina Michalscy Sp.j.