Piotr Symonowicz Polskie Centrum Doręczeniowe Peterox

NIP: 7712520389 REGON: 592306312

Piotr Symonowicz Polskie Centrum Doręczeniowe Peterox

Opinie o Piotr Symonowicz Polskie Centrum Doręczeniowe Peterox

zniesmaczona

Polskie Centrum Doręczeniowe Oddział Bełchatów- pani obsługująca przy okienku bardzo niemiła, nie udziela informacji, trzeba się naczekać, zanim raczy podejść. Kurier nie jest uprzejmy nawet wjechać windą na piętro. Wrzuca awizo do skrzynki. Nie polecam.

Zostaw opinię o Piotr Symonowicz Polskie Centrum Doręczeniowe Peterox - Piotrków Trybunalski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Symonowicz Polskie Centrum Doręczeniowe Peterox