Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Koń

czy ty człeku masz z garem? Poczytaj komunikaty. Kurna piszesz bzdety jakby serio coś było tuszowane... u ciebie chyba tuszowanie nie wyszło i korona się zbyt rozwinęła...

Weź stary nie się fermentu bo jak zamkną zakład to się osrasz, ok na modenie kolega jeden ma, i trzymam kciuki aby jak najszy6sie pozbył badziewia. Pretensje do włodarzy miasta , bo w takim wypadku powinno być dezynfekowane całe miasto , a oni w (usunięte przez administratora) mają. I nie warcz jak nie wiesz o ci chodzi, bo takich szczekaczy na zakładzie na pęczki

Michal

Korona jest na Modenie tez... jakie decyzje zostały podjęte ?

Szczery

DOBRE To

Arbuz

Covid ma zakaz wstępu do mojego laboratorium.

Andrzej Szprycha

Byście powiedzieli z jakiego działu jest ten zarażony bo skąd mamy wiedzieć kto miał z nim kontakt ????

Marcin87
@Andrzej Szprycha

Z tego co wiem to z dzialu CNC

Qnta qinte
@Andrzej Szprycha

Czy to ważne? Zobacz ile wypłaty dostałeś na konto to się zdziwisz, i niby sprzedaż 160%

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ksienciunio

Polecam wszystkim o zachowanie spokoju i zastosowanie się do zaleceń pamietajmy kto maski nie nosi Ten DONOSI

Jako przedstawiciel pracownikow firmy ktorzy mogli miec do czynienia z zakarzonym, domagamy sie zamkniecia firmy na 14 dni i wyslac wszystkich na testy. Wszedzie tak zrobili , w Krotoszynie, w Kepnie tylko u nas takie (usunięte przez administratora) nie pracodawcy.

Patrycja

Nie wytrzyma, nie. Pan Andrzej to pieniądze kasie zostawił. My zarządzali i było dobrze. Przyszli nowi, pozmieniali i nie mam nic do powiedzenia. A kasy jak nie było tak nie ma. Na dostawców, magazyny sie wylewają tyle tego jest, reklamacja za reklamacja. I nikt konsekwencji nie ponosi.

Na serio
@Tomek

To róznie bywa.O tym decyduje sanepid.Duzo firm zamknęła się na 2 tyg.Wrocila do pracy .Potem zamknął ją sanepid na następne 2 tyg.Potem były zwolnienia itp.Co do pracowników to trochę czasy się zmieniły. Jakiś czas temu pracownicy na białych montazach zarabiali 2 razy więcej niż administracyjno . Eldorado. Czy było tyle pracy czy nie.Nadgodziny były, soboty itp.

czytelnik
@Tomek

I co zrobisz po dwóch tygodniach? Wrócisz, kolega przywiezie wirusa z urlopu i jeszcze raz zamkniesz firmę na 2 tygodnie? Później jeszcze raz na 2 tygodnie? Umyj ręce, dbaj o zdrowie, pracuj i pilnuj, żebyś miał gdzie pracować. Dzięki temu wirusowi, może nauczysz się zachować higienę. Nikt nie chce żeby go to dotknęło, ale tu nie ma zasady. Myślisz, że w innych firmach jest lepiej? Jak ci źle, to idź i przestań siać propagandę.

Współczuję koledze i rodzinie, MAM NADZIEJĘ ZE SZYBKO WYZDROWIEJECIE, trzymam kciuki za Was

emerytka

dla tych co zamiast boga mają szatana a ich matki płaczą w niebie Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe w a rawagu jest wielu

Zarobki w rawagu nie są złe mamy wszystko odprowadzane od każdej godziny , ludzie się nauczyli do nadgodzin i dzięki temu zarabiali więcej teraz nie ma nadgodzin i tez wszyscy żyją przychodzą nowi wiec nie jest tak złe na poczatek 2700 to mi się wydaje ok i do tego nikt sobie rak nie powyrywa ... Zawsze można iść na kasę do biedronki za 2200 jak komus nie pasuje ...

Rysiek

Wypłata jest na czas , nikt nikogo nie terroryzuje , na moje nie jest zle nikt się nie zwalnia ...

Pracownicy którzy robią od dwóch lat mają ledwo 2300zl wypłaty A młodzi 2700 ?

tak

tak piszą tylko ci z biura albo kappo

w rawagu da się żyć pracownicy mili jedynie niektórzy mistrzowie to (usunięte przez administratora)i jeszcze się w tym kierunku rozwijają wymieniać chyba nie trzeba każdy wie o kogo chodzi może gdyby mistrzowie byli bardziej rozwinięci to produkcja była by inna i premia by była w wrocławiu na volwo pomywacz szyb szkoła średnia a w rawagu mistrz szkoła zawodowa

Opinia
@ja

Niektórzy mistrzowie ogarniaja spoko.Duza cześć to katastrofa.Stanowiska po znajomość albo za podpierdalanie.MALO tego nikt ich nie ciśnie by było lepiej.Tylko uśmieszki itp.I tylko stałe to samo.No i brak odpowiedzialności.

emerytka

załoga cierpi tylko przez nieudolność pracowników odpowiedzialnych za prowadzenie firmy jak to sie ma za palenie pracownik traci premię a za milionowe reklamacje nikt nie odpowiada czy ktoś się zastanawia gdzie są te wszystkie produkty z reklamacji

prezes

o miejscowe kable już się odzywają uwielbiam to

Ucho z siłki
@prezes

Ale ja nadal jestem na pierwszym miejscu ?

Prawda to ,że będą badania w firmie na COVID 19? Bo na urlopie jestem.

Turkuś

Czy was już wali... ku...wa co za ludzie ... Ja (usunięte przez administratora) byle komuś doj...ac kogoś podj...bac płoty rozsiewac ... kur...wa współczuję temu RAWAG.... zwolnijcie się jak wam nie odpowiada! Ulżycie se po co (usunięte przez administratora)

Prezes
@Turkuś

Wszystkie plotki pochodzą z „domku”. Bujający sie na boki durektorek musi mieć ofiarę przecież. Coś trzeba donieść do władzy. Dzień bez donosu dniem straconym.

Dodatek

Ktoś tu napisał o dodatku wakacyjnym ... Ja się pytam czy ktoś z dyrekcji czy tez prezes umie się wypowiedzieć co zamierza dalej Z tym dodatkiem ??? Czy prezes może ma cos do powiedzenia zamiast cicho siedzieć ? Wszyscy nadal liczą ze w końcu dostaną to co się im zależy ? Czy ma ktoś odwagę się odezwać ? Czy ma ktoś odwagę z wyzej postawionych być sprawiedliwym ?

Infor

Kolego coś ci się pomyliło piszesz o Dubickim a on nie jeździ laguna

Ulany
@Infor

Co do tego mistrza to porażka jedna wielka ... Nasz Pan Szef produkcji obiecał ze to się zmieni , ze to będzie pierwsza z jego zmian na tym zakładzie I co się zmieniło nic on się nadal buja , chamsko odnosi się do ludzi Chowa się po katach , nic nie robi i zeruje na innych ...

Etc
@Ulany

Idź na klejenie tam jest gość taki trochę z nieprzyjemna twarzą, jak byłem na popołudnie to koło cnc tak pompowal swojego mistrza , że aż mi się żal chłopa zrobiło.

Andre

Nie dziwi was ze wszedzie maja podejrzenia koronawirusa tylko w Rawagu nie?

Panp

Najgorsze jest chyba okradanie ludzi a tak pan prezes który rządzi ta firma robi. Ludzi przyjmują, ale dodatek wstrzymany. Jeden miesiąc sprzedaż ledwie 30% a drugi już prawie że 160% to jak? Czy któryś pracownik jeden miesiąc robi na pół gwizdka a następnie (usunięte przez administratora) za dwóch?(usunięte przez administratora) Należało by się zastanowić co ma pracownik produkcyjny do sprzedaży bo chyba nic. Robi to co mu każe jego mistrz a nie sprzedaje towar.

Pieter
@Panp

Premia jest za EBIT (sprzedaż – koszty operacyjne [nadgodziny, koszty materiałów, media itd.]), a nie za sprzedaż.

Panp
@Pieter

Ale co to ludzi na produkcji dotyczy? Ktoś a firma rządzi to niech robi tak żeby była sprzedaż. Każdy robi swoje a nie raz ma 300 zł mniej do wypłaty a raz Plus 30. To jest uczciwe? Są ludzie za to odpowiedzialni i oni powinni mieć premie za sprzedaż a nie pracownicy produkcyjni

Pieter
@Panp

Sprzedaż jest zawsze, nie zawsze jest EBIT :) @Panp w pełni się z tobą zgadzam, dlaczego wszyscy mają być stratni przez kilka zespołów, niech wprowadzą premię od wydajności, tak jak było to za dawnych czasów, gdy brygadziści rozpisywali godziny technologiczne na każdego pracownika, wtedy wyjdzie czarno na białym, kto się (usunięte przez administratora) a kto (usunięte przez administratora) w pracy.... W chwili obecnej czy się stoi czy się leży wszyscy traktowani są tak samo... i nie jest to do końca sprawiedliwe....

Obserwator
@Pieter

widziałeś czasy technologiczne to kpina wyssane z palca czasów nie podniosą na takie jakie powinny być bo musieli by cenę podnieść bo zaraz wyjdzie że to nie opłacalne i tak to jest w tej firmie niektórych procesów nie ma nawet w technologii bo ci panowie w technologii nie mają pojęcia od czego w ogóle są w rawagu

Piotrek
@Panp

To chodzi o to ze nie ma zysku z tym EBIT. Tak sprzedaje tanio marketing ze sie narobimy a nie ma zysku. Oni doztana premie bo nabrali duzo taniego i same śmieci z rynku a dla nas nie ma nic. Za to dyrektory podwyżki dostały No bo przecież w trudnych czasach im przyszło zarządzać. Kiedy przyszedł jakiś nowy duży klient ? Nie widze żeby jeździli i zdobywali. Siedzą w biurach na stołkach. 15 punkt i do domu ale dychę trza zarobić.

Lol
@Piotrek

Spokojnie jeszcze dużo mogą nam zabrać obniżyć nawet stawki ...

Zmieńcie reklamę w radiu bo okłamujecie przyszłych pracowników , nie ma żadnego pakietu socjalnego zabraliście dodatek wakacyjny , kradzież się zdarzyła i zachowujecie się jakby nigdy nic ... oddajcie ludzia pieniądze chcemy to co nasze , odetnijcie sobie od koryta , miejcie choć trochę godności jeszcze nie jest za pozno ...

Dobry

Oddajcie wakacyjny dodatek !!!

wolny

coś trzeba robić

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz