Rawag

Rawicz

Opinie o Rawag

ze kto to

Przebywali obecnie na zwolnieniu lekarskim po operacji na staw kolanowy. Plotki glosza ze podobno nieciekawie sie zaczelo dziać? Prawda to? Ze zwolnienia... Ale z jakiej przyczyny? Zakład sie rozpada?

sss

Ze strony pracownika biurowego mogę dodać tylko tyle, że rozglądam się za czymś lepszym, brak podwyżek od ok 1,5 roku mimo że co 3-4 miesiące można usłyszeć informację, że "za 3 miesiące w planach są podwyżki" . Firma ogólnie dobra, ale tylko na start, jeżeli jako inżynier chcesz zarabiać na tyle ile się cenisz naprawdę, to zapomnij. Ludzie zaczynają od MINIMUM jako inżynierowie.

gandi

Teraz na swojej stronie mają oferte na konstruktora, wymagania to wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z praktyką na stanowisku konstruktora, znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, czy dobra znajomość oprogramowania do projektowania 3D, znajomość oprogramowania Inventor będzie dodatkowym atutem.

Xxx

Atmosfera ? Straszna od kiedy zmienilo sie kierownictwo ludzie traktowani sa jak smiecie . ciagle karaja ludzi strasza Zwolnieniami itp .

HUGO

Niestety "nowy" ale jeżeli nie masz znajomego majstra to mimo odpowiednich kwalifikacji nie masz szans się tam dostać.Przykre ale to niestety typowe w naszym mieście.

nowy

Witam. Chciałbym się zatrudnić w tej firmie jako spawacza, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat sytuacji jaka panuje w tym zakładzie, jak wygląda praca i jaka jest atmosfera między pracownikami...?

Zostaw opinię o Rawag - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rawag