Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Czy to prawda że na dziale CNC dostali teraz angaże z nowymi stawkami? Ktoś coś wie na ten temat?

Miszczu
@Anonim

Jak sie kumplujesz z kolegom wodza to dostaniesz

Bieda

A ten dodatek dostaniemy kiedyś tam czy już raczej przepadł?

Najlepszy jest Bajerek z EIBLA i kulawy co robi na taśmie na EIBLU codziennie rano (usunięte przez administratora) przed pracą i trochę w trakcie później maską na twarz bo myślę że jak mają maskę to nic nie czuć. (usunięte przez administratora)

Jo

Lepszy ten który pije i pracuje a niż ten którego wyj...i z firmy i podpierała nadal

Koles

Zabrali dodatek wakacyjny i premie, tylko po to zeby kierownicy mieli swoja kwartalna dawke siana. Co do mistrza Montazu Okien - (usunięte przez administratora). weź sie Pan za prace i zarzadzanie Pana produkcja bo Wiecznie Pan nic nie wie albo nie umie sie okreslic. Do Pana obowiazkow nalezy informowanie pracownikow o nadgodzinach platnych, czy o braku premii a zamiast stawac w obronie Pana Podwladnych, Pan woli sie na nich wyzywac. Wspolczuje Pana Brygadzie. Mam nadzieje ze wezmie sobie Pan do serca. Ciągle spotkania i konsultacje z technologami ktorzy nie umieja stwierdzic kto zawinil i na jakim etapie nic nie daja. Tu trzeba sie zainteresowac i przy biurku przestudiowac Rysunki Techniczne.

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Nikt

Jak macie jakiś poważny problem z przełożonym to napiszcie do inspekcji w Poznaniu , bo tu tak jest tak zwana (usunięte przez administratora) jeden drugiego kryję i tyle a nie jak dzieci

Pracownicy

Zabieramy premie dodatek wakacyjny = bierzcie się do pracy zachęcamy was ! Dalej więcej . Czy to nadal jest kryzys gospodarczy ? Czy może nieumiejętne zarządzanie ?

Domagajcie się żeby członek rady nadzorczej poruszył sprawy jakie mają się na zakładzie a osoby odpowiedzialne za stosunki między ludzkie nie reagują .Niech przedstawi sprawę na na zebraniu ogólnym wlascicieli

W rawgu pracę ustalają sobie pracownicy bo nawet kierownicy nie wiedzą co produkujemy a o innych nie ma nawet co mówić

Emeryt

Na spawalni mistrz musi gonić pracowników tylko pozornie bo wyrobienie normy to 4/5godzin a reszta to laba a jak chcesz pracować w soboty to musisz ograniczać produkcję

Panp

Śmiać mi się chce jak przechodzę przez spawalnie i widzę jak ten ich mistrzunio ich pogania żeby robili szybciej. Premie mamy zabierane przecież równo na montażu i oni tam tyle że nas nikt tak nie pogania jak ich tam.

Podejmijwyzwanie

Dorzuciłbym może jeszcze nasz Szanowny Zarząd oraz ex aequo gołębie z balkonu mojej babci????

Czy to prawda że dodatek wakacyjny wstrzymali? Ciekawe kiedy łaskawie ktoś oficjalnie o tym poinformuje. Roboty robione na szybko a potem że płacą kary i kasy nie ma.

Yes

Tak to prawda niestety , w firmie nie ma pieniędzy na nic pomału , wiele osób sobie nie zdaje z tego sprawy w jakiej sytuacji jest firma , pomyślcie dwa razy za nim się zdecydujecie tu przyjść bo zarobicie 2600 o ile wam premi nie zabiorą i jeszcze was będą traktować jak (usunięte przez administratora) , rawag może kiedyś był dobra firma dziś nie ma żadnych atutów już plus to ze social przesuwają ...

Odp.

teraz od państwa dostaniesz 1000zł.

Alfons

Czy przyjmują przez agencję?

Ktoś.
@Alfons

Tak niestety tak.

Montero

Z baranami co mają na plecach mistrz to robi się krótko i właśnie ze spawalni tylko argumenty i odwagi

Spawacz

Czy teraz ktoś widzi że na spawalni jest coś nie tak ??? Piekarz by dostał w czambo od mistrza i nadal jest bezkarny i drze się na nas jakoś nikt tego nie widzi

Todoś
@Spawacz

Słyszałem że piekarz się postawił skubany ma krzyk ze Grzesia przekrzyczał co nie zmienia ze nie powinien machać renkami Grzesiu

Haha
@Spawacz

Witamy w starej codzienności u nas całe szczęście u nas na dachach wszyscy są normalni

Okno
@Spawacz

Serio musi dojść do rękoczynów z mistrzami żeby ktoś zobaczył problem z nimi tylko się drom i hamstwo pokazujom potem ze ludzie nie chcom tu pracować .

Hahaha
@Haha

Nie bądź śmieszny. Na dachach gorzej ninja zakładzie. Klepiecie się po plecach i kapujecie na siebie

Polatany
@Spawacz

Z pozdrowieniam ???????????? tak było i będzie ucichnie i znów się pojawi czy to na spawalni czy innym dziale taki jest RAWAG ????????

Jaka jest atmosfera w pracy na dziale CNC ?

Odp.
@Nowy

Nie pracuje na tym dziale ale często szukają łudzi i chętnych nie ma jedynie stawki są większe niż na innych działach ale bez przesady ( większe trochę )

Haha
@Odp.

Stawki są większe? Nie sądzę w całym zakładzie dają tyle samo nowym więc nie gadajcie głupot że tam się więcej zarabia bo to nie prawda...

Od okien
@Nowy

Ja pracuję 3 lata na oknach i mam 18.60 a na dziale CNC na pewno po 3 latach mają więcej

info-rawicz24

Tomasz Cieślak, prezes RAWAGu - Zauważamy nieznaczny na ten moment spadek zamówień na kolejne miesiące, co przekłada się na konieczność dostosowania naszej pracy do wymogów rynku. Nie planujemy na ten moment przestojów w produkcji, ale będziemy korzystać z możliwości przesuwania pracowników pomiędzy wydziałami, szczególnie z obszarów, gdzie spadek zapotrzebowania na nasze produkty będzie najbardziej widoczny.

Jak to jest możliwe ze są lepsi i gorsi pracownicy w firmie , miało nie być kumulacji ludzi podzielili zakład na dwie zmiany od 6 do 14 i od 15 do 23 ,a ty nagle koniec miesiąca i sprzedaż się liczy i druga zmiana może sobie przyjść od 8 do 16 bo znów się liczy sprzedaż , ale oczywiście od poniedziałku wszystko znów normalnie można ostatnio żygać tym zakładem tym co się tu dzieje ...

niewolnik

jesteśmy po to żeby robić i cicho siedzieć

Hyhy
@niewolnik

I tak ma być

prawda

Ej. Niektórzy piszą tu (usunięte przez administratora) to prawda, że nowi przychodzą na te same stanowiska i mają więcej niż starsi pracownicy ( wiem sam po sobie ) . Ale nie słyszałem o nikim takim co by tak zrobił , więc ryzyko jest tym bardziej teraz w czasach wirusa .

hmm

@Seba dużo osób taki trik tutaj zastosowało? I serio to działa?

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz