Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Zorro

Dziś nie ma koronawirusa wszyscy się mieszają bo firma wszystkich przysłała na popołudnie ale w poniedziałek już będzie i znów będą dwie zmiany skończcie ten cyrk !!! Nie róbcie z ludzi...

Aaa
@Zorro

+ odwiedzający nas Niemcy i nie noszący maseczek ... na zakładzie

Przyjdzie czas

Spokojnie na wszystko przyjdzie czas lepiej o nic się nie martwić do przodu te testy nie maja sprawdzalności 100 procentowej ... wiec lepiej ich nie chcij i módlcie się żeby nie przyszło wam siedzieć w upalne dni na kwarantannie ... wiec nie marudzić lepiej rawag nie ma nas w (usunięte przez administratora) na wszystko przyjdzie czas nie spieszcie się lepiej ...

Patologia gleboka

Nie ma to jak robić nas w bambuko na każdym kroku będą zrobiono druga zmianę bo jest koronawirus a wpuszczają i oprowadzają Niemców bez maseczek ale dwie zmiany musza być by zmniejszac ryzyko to się nazywa robić z ludzi (usunięte przez administratora) ...

XY

Firma ma się bardzo dobrze. Mamy dużo pracy. Zamówień jeśli komuś nie podoba się Rawag to dlaczego się nie zwolni?? Wszyscy stękają na tą firmę w internecie... Zwolnijcie się i idźcie do Pieprzyka, Kaczmarka, tyle pracy jest w okolicy. Pozdrawiam

Nickowaty
@XY

skoro firma ma się tak dobrze to czemu prezes wziął Nasz dodatek socjalny żeby się zabezpieczyć żeby nie było zwolnień , skoro firma ma się tak dobrze To czemu nie ma sprzedaży jest zabierana premia ? skoro firma ma się dobrze to dlaczego nie ma podwyżek ? nie są doceniani pracownicy ? Jakby firma miała się dobrze to nikt by się nie zwalniał a uciekają dobrzy fachowcy i są w ich miejsce młodzi ludzie którzy świeżo skończyli szkole i nie wiele potrafią , wstyd się pomału przyznać ze się pracuje w rawagu , tak jak kiedyś śmiali się z pieprzyka na mieście tak się dziś śmieją z rawagu i chcąc czy nie chcąc ludzie będą odchodzić i jest to kwestia czasu ... Nikt tu nie będzie za 2500 siedział bez możliwości zarobienia więcej wszystko ma swoje granice zaniedlugo będzie wynosić tyle najniższa krajowa ... a ty jeśli tak kochasz tak ta firmę to napisz ile zarabiasz i ile Ci dają za podp.... pozdrawiam

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
emerytka

od kiedy to niemcy są właścicielami skoro nie mają pełnego pakietu

wolny

no na moim dziale też coś takiego słyszałem że nie wolno mówić o sobotach

takich to mamy mistrzów a potem że nie ma premii ani wykształcenia ani pojęcia o pracy

Co tu ostatnio tak cicho ? Nic się w firmie nie dzieje ? ????

Jam
@Anonim

Pracujemy i nie mamy czasu .

Może ktoś wie kiedy zaczniemy chodzić nim w normalne godziny do pracy?

W lipcu

Do lipca jest ten kosmos ... ale spokojnie w tym tygodniu nie ma koronawirusa nie musimy się izolować liczy się jak zwykle sprzedaż , zamiast zakończyć ten cyrk z dwoma zmianami to zrobić normalne godziny jak co miesiąc jest sprzedaż to nie ma koronawirusa możemy się mieszać Działami , są lepsi i gorsi brawo dla szefa produkcji ... A i jeszcze większe brawa dla rządzących kolejna reklamacja z solarisa na cieknące okna a nadal brak konsekwencji Mistrz się buja i się śmieje z tego Wszystkiego a o kontroli nie wspomnę No cóż w tej firmie nie ma konsekwencji i osób odpowiedzialnych ...

Tato

Zależy od kaprysu Pana i władcy naszego najwyższego naczelnego Więc czekajmy

Wypłata super po dwóch latach zarabiać 2600 wstydzili byście się ... żal tak chcecie motywować ludzi do pracy to dobre podejście macie oby tak dalej to będziecie sami się wziąć w końcu za robotę ... dziękuje gorze nie wiem jak ukryć swoje zadowolenie ...

naiwny

Ja po dwóch latach dostałem 2400 i to jest porażka

emerytka

dzieje się w tej firmie korupcja ,romanse,okradanie firmy ,mobbing a za wszystko płaci robotnik i zabiera mu się premie bo ktoś musi za to zapłacić

Monter
@emerytka

Jak wszędzie.....

wolny

również znam jednego mistrza który kiedyś pracował na produkcji ten to wyjmował części od elektronarzędzi trzeba go było wtedy zakapować ale sumienie nie pozwalało

(usunięte przez administratora)firmy przez mistrzów to chyba normalność jeden z mistrzów to co wiem odkupuje od pracowników rzeczy potrzebne do produkcji

Norma
@ja

Nie ma co się dziwic każdy sobie radzi jak może , firma za chwile obniży nasze pensje do 80 procent a później będą zwolnienia ... taki jest plan działania wiec się dziwicie ze ludzie kradną , pamiętajcie ze czym wyzej tym większa kradzież jest ... a jak ktoś chce pod... niech to zrobi na legalu a nie wypisuje tutaj , kapusi się nie lubi ..

Dyszel
@ja

Który to ? Albo co kupuje ?

ta firma odmieniła moje życie stałem sie lepszym człowikem

nie wiecie przypadkiem czy otwiera sie filia firmy w myszkowie bo jestem z myszkowa i zauwarzyłem ogłoszenia do pracy

oto kolejny przykład jakich to mamy fachowców mistrzów miało być zrobione zlecenie pilne ale okazało się że jeden z profili jest za długi i wtedy zaangażował się mistrz i po dopasowaniu przez mistrza profili okazało się że dwa są za krótkie i zlecenie już nie jest pilne bo brak materiału

Ok.

Wygląda na to że w firmie nie jest tak źle bo przyjmuje nowe osoby do pracy na produkcji

Mmmm to nie jedzie

Już tutaj

oj tam , oj tam

(usunięte przez administratora) ludzie lepiej sobie książki poczytajcie , w jakieś fajne gry pograjcie , albo dobre filmy pooglądaijcie , wypisywanie tutaj i tak nic nie zmieni ... bo w RAWAGU jest jak jest , szkoda czasu (usunięte przez administratora)

Zawsze możecie sobie dorobić w wolnej chwili robić szaliki na drutach tak jak w partnerskiej formie

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz