Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Peron

No teraz na siłowni koledzy nie będą musieli nosić maseczek wienc mogo se li.ć D na wzajem I tak nasza firma cienko przędzie ale drom się i niezarządzają za nasze pieniądze

Termo

Prawda że będzie podwyżka Roczna 50gr albo wcale ?

Prezio
@Termo

Prawda. Wcale

Robol
@Prezio

Uf całe szczęście bo już nie wiedziałem co bym z takom kasomzrobił

zakapior
@Termo

Musisz na kogoś donieść to zaraz będziesz miał ze 2 zł albo 3 zł i etacik spoko

Jażąbek

łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu niech żyje nam

Pytający

Ma ktoś na chwali pożyczyć OPUŹNIACZ PRZYŚPIESZACZA PRZYCZŁAPY DO BULBULATORA ?

Frytek
@Pytający

Uu tu trzeba wniosek napisać .

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Miłośnik rawagu

Kocham tę firmę nie obrażajcie jej

Woko
@Miłośnik rawagu

Nie bo ja bardziej kocham tę firmę !!! Nawet mam śpiwór i śpię pod baramom żeby się nie spóźnić i odbijam kartę po 8 godzinach ale zostaje dłużej dla firmy . I co nie wstyd ci że ja kocham bardziej .

kazik

i on tam tyn tego bo on i tyn i tego no

Stasek
@kazik

Niee wszystko pomylołeś bo to tamten tego ten z tym i tamtym noo

Rampał

Chciał bym naszemu zakładowi życzyć wszystkiego najlepszego dużo mądrych decyzji i rozwoju . Tym czasem 50 lat zakładu przepracowane w tym zakładzie prawie 25 , Teraz emerytura a wspomnienia piękne .

Życzliwy
@Rampał

Gratuluję wytrwałości wśród tych ludzi na stanowiskach co nie rozumują tego że bez nas ludzi z produkcji oni nie mają pracy - gdyby nie My to cała elita biura która myśli że są niewiadomo jacy zarąbiści a nie potrafią rozwiązać ciągle cieknących okien, zaopatrzenie bo ciągle coś nie zamówione , technologia której nie ma - dział całkowicie niepotzrobny przynajmniej 70%jej pracowników - jak ktoś nie wie czemu okno cieknie i jak to rozwiązać powinien chyba już nie pracować - bo na premie nas nie stać ale na jego pensję tak ... Dużo by tu pisać ... Proponuje przyjrzeć się pracy w biurach co i kto i za co z pozoru jest odpowiedzialny, to znajdą się oszczędności i to nie małe -No ale sowich się nie rusza Lepiej na zebraniach straszyć zwolnieniami produkcję ale to my ciągniemy tą firmę !!! Życzę powodzenia na emeryturze !!!

Brutal
@Życzliwy

Gościu ładnie dziękuję za współpracę A ten mu wjeżdża że swoimi żalami BRAWO!!!

Zenon
@Życzliwy

Zara nie bedzie kasy na nic. Sami płacom sobie grube premie a dla ludu na wakacje brak. Warzywa w wysokiej grupie wcionz pomysły majom głupie. Problemy z konstrukcjom nie rozwiązane bo dyr Kryska nie umie. Najlepszy jest w kradzeniu innym pomysłów bo sam nie ma żadnych. Tych co mu zagrazajom to sie pozbywa i podkłada im świnie. Kiedy to sie skończy. ? Jak był Pan Andrzej to takich rzeczy nie było. Pilnował wszystkiego a teraz sie dyrektory rozpasaly i nie pilnuje ich nik.

Ronin

Temat tego bujającego gościa i jego ludzi palących pod domkiem przezcały czas jeżdżę wuzkiem tam to byle kiedy palą przed wejściem a nam walą karę za palenie . Taka równość . A o tym że sobie wyjeżdżają po żarcie w trakcie pracy tez nikt nie mówi . Technolodzy poukrywani a jak problem z pakowaniem to cię oleją . Taka prawda . Tod tym Panem jesteś bezpieczny

Gyfdjaok
@Zenon

Bo tym tam tego on zaro i tamten rawag

Jak przez 4 lata można doprowadzić zakład do ruiny .

Nyga

Szybko

Emeryt

Po odejściu dyrektora(usunięte przez administratora) były jeszcze pieniądze które zostawił i zakład funkcjonował a teraz zostali experci i nie mają nawet na stopery do uszu

Coooo

Serio takie cuda ? My też napiszmy listę zacznijmy wymieniać skargi na Jocusia .

Gwint
@Coooo

Jo cuś tego nie wiem

Pracownik super firmy

Co to za podejście ze odbiera się nam dodatek wakacyjny Ze nie ma sprzedaży bo są zaległości do spłacenia , zarabiamy po 2600 po trzech latach zero możliwości podwyżek , jak chcecie Zmotywować ludzi do większej wydajności ? Zabierając im wszystko obniżając zarobki i strasząc zwolnieniami super podejście do pracownika , czasy komuny się skończyły , starzy pracownicy może się będą bali mając po 28 zł na godzinę ale za 18.60 nikt nie będzie zapierniczał I wyrywał sobie rękawów gdy się pracownika ma za nic , jeśli ktoś myśli by przyjść do tej firmy niech się zastanowi dwa razy bo później może żałować i będzie myślał o ewakuacji stad jak ja po trzech latach pracy o ewakuacji ...

praca
@Pracownik super firmy

W tej chwili jak wiara zacznie się zwalniać to nawet będzie firmie na rękę , więc będę kroić pensje roboli

Bybły
@praca

Ta tylko wesz brak nas roboli = brak reszty

praca
@Bybły

tak ale ci którzy mają około 25zł. za godzinę zostaną a jak teraz w kryzysie ucieknie 30% pracowników to machną na to ręką

Eh tam

Ogólnie Firmy nie polecam , ze względów finansowych między innymi . Polecam rozmowę kwalifikacyjną .

ok

Jeszcze będzie normalnie jeszcze będzie wspaniale

Masz rację kolego,niech zatrudnia jeszcze więcej tych co tylko chodzą,czas się ewakuowac

Tak
@Nowy

No to mamy pierwszego z 40 jeszcze 39 i dodatek wakacyjny nasz .

Hahaha

My na montażu w 8 godzin robimy 4/5 I potem chodzimy w soboty a tam ich mistrz goni jak psy i żadnych nadgodzin nie mają. Mistrzami w tym są z prostowania i szlifierni. Później sami mówią że trzeba przyjść w sobotę

@Hahaha

A ty baranie z montażu o jakich sobotach piszesz?

Czy to prawda że na dziale CNC dostali teraz angaże z nowymi stawkami? Ktoś coś wie na ten temat?

Miszczu
@Anonim

Jak sie kumplujesz z kolegom wodza to dostaniesz

Bieda

A ten dodatek dostaniemy kiedyś tam czy już raczej przepadł?

Najlepszy jest Bajerek z EIBLA i kulawy co robi na taśmie na EIBLU codziennie rano (usunięte przez administratora) przed pracą i trochę w trakcie później maską na twarz bo myślę że jak mają maskę to nic nie czuć. (usunięte przez administratora)

Jo

Lepszy ten który pije i pracuje a niż ten którego wyj...i z firmy i podpierała nadal

Koles

Zabrali dodatek wakacyjny i premie, tylko po to zeby kierownicy mieli swoja kwartalna dawke siana. Co do mistrza Montazu Okien - (usunięte przez administratora). weź sie Pan za prace i zarzadzanie Pana produkcja bo Wiecznie Pan nic nie wie albo nie umie sie okreslic. Do Pana obowiazkow nalezy informowanie pracownikow o nadgodzinach platnych, czy o braku premii a zamiast stawac w obronie Pana Podwladnych, Pan woli sie na nich wyzywac. Wspolczuje Pana Brygadzie. Mam nadzieje ze wezmie sobie Pan do serca. Ciągle spotkania i konsultacje z technologami ktorzy nie umieja stwierdzic kto zawinil i na jakim etapie nic nie daja. Tu trzeba sie zainteresowac i przy biurku przestudiowac Rysunki Techniczne.

Nikt

Jak macie jakiś poważny problem z przełożonym to napiszcie do inspekcji w Poznaniu , bo tu tak jest tak zwana (usunięte przez administratora) jeden drugiego kryję i tyle a nie jak dzieci

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz