Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

MINIU

POWIEM TYLKO TAK GDZIE KOŃCZY SIĘ ZDROWY ROZSĄDEK ZACZYNA SIĘ RAWAG

Albert

To prawda ze na Malarni jest koronaworus? Co firma powie na to ? Jakies oswiadczenie?

Zenada
@Albert

znów się zaczynaja drugie zmiany przejścia bo koronawirus znów jest , a jak przyjdzie koniec miesiąca to poszczególne działy znów będą chodzić tak hak chcą bo będzie najważniejsza sprzedaż a nie zdrowie pracownika jak cos chcemy robić to dokładnie . Pani drektor zajmuje się kradzieżą batonika z maszyny zamiast zrobić cos by pracownika było lepiej zadbać o ich umowy to najważniejszy jest batonik , bo od dawna w rawagu kradną to jest wiadomo , przekre ze pensje stanęły w miejscu ze nikt nie myśli o tym by dać cokolwiek by docenić pracownika , w tej firmie nie ma możliwości rozwoju ...

@Zenada

No jak nie doceniają?

Związkowcy podpisali kolejny babol który sprawi że zabiorą nam premie obojętnie kiedy. Jak mają wszystko podpisywać to lepiej te związki rozwiązać. Zamiast zarabiać więcej to będziemy zarabiać coraz mniej a podwyżki to już nie ma od dwóch lat

emerytka

jak chcesz zarabiać więcej to musisz na kogoś kapować i zająć jego miejsce a jak to się robi to spytaj mistrza na spawalni on też tak pozbył się mistrza i zajął jego miejsce

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

Leszno
Antek

W Rawiczu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę zakładu RAWAGu. Nie wypisujcie więc bzdur , że firma pada

Pasikonik
@Antek

Rozwija się kosztem pracowników. Skoro jest tak dobrze że stać ich na rozbudowę zakładu to dlaczego nie ma dla pracowników na podwyżki... Wypłaty coraz mniejsze, a zakład coraz większy, szkoda że jak zawsze wszystko kosztem pracowników.

Fajnie jest

W tym roku rawag ma zamiar zainwestować 50 milionów w rozbudowę... A ja po trzech latach pracy mam 18.50 zeta to teraz wiem skąd biorą taką kasę.

Panp
@Fajnie jest

Ale skoro uważasz że masz za mało i jesteś niezadowolony to czemu jeszcze pracujesz w Rawag?

Fajnie jest
@Panp

to prawda sam nie wiem czemu tu jeszcze robię ... może dlatego że na rozmowie o pracę mówiono mi o podwyżkach... po prostu słodko pierdzieli . A ja uwierzyłem i zrezygnowałem z innej pracy tam chociaż miałem 2tys. na konto i 1.5tys. na rękę

tak
@Fajnie jest

To prawda na rozmowie o pracę ( Słodko pierdzą ) dla tych bezrobotnych to spoko niech przyjdą do pracy i niech spróbują , ci co chcą zrezygnować z innej pracy niech się dobrze Zastanowią .

Jurek
@tak

Widzę że kolega tak samo zmarnował czas jak i Ja na rozmowie o pracę ,

Patryk

Czy to żart z parkingiem? Czy ktoś miał problem by wyjechać dziś o 14 z pracy? Ważne że nowy parking został otwarty przed godziną 7

Romek

Kiedy 50 zakładu ?

Lala
@Romek

Za następne 50 lat

Siwek

Witam. Mam pytanie do Pana Remigiusza z Kontroli Jakosci... Masz pan toalete przeznaczona dla kontroli jakosci ? Co to za wchodzenie do toalety o godzinie 11.00 a wychodzenie o 12.00 ? Juz pomijam to ze zesra sie pan i nawet szczotki nie uzyje... troche lultury osobistej. (usunięte przez administratora)

Lala

Ale tu cisza chyba zaczęło się układać w firmie

Trzesiawka
@Lala

Niemcy byli poukładali , imprezka pod namiotem dla elity Była , pobawili się posciskali koronowirusa sobie podali , W tej firmie nic się nie zmienia na lepsze podwyżek nie ma jak nie było , absurd goni absurd to co tu pisać wielkiego ..

@Trzesiawka

A ja dalej 18.70 za godzinę, a tu wszystko wstrzymane , znaczy się pensję bo zakład kwitnie Ciekawe jak to jest , że chajsu na podwyżki niema . Zapierniczam tu czwarty rok za 18.70 brutto A inni mają ponad 23 zeta i śmiech, a jak się idzie do szefa produkcji po podwyżkę to jak bazyliszek wzrokiem zabija.

Wesoły
@Lala

Jak zawsze to samo . Szkoda pisać . Więcej się zwalnia niż zatrudnia . Mistrzowie to nadal te same problemy ,

Robol

Lepszy motyw na wypłaty nie ma a auta się rozdaje

Inzynier

Witam, mam pytanie czy firma rekrutuje na stanowiska inżynieryjno-techniczne np. Technolog ? Pozdrawiam

Koń
@Inzynier

Na tej stronie to tylko żale, (usunięte przez administratora) donosy, zabobony i zaklęcia, narzekania i płacze... a i gusła bagienne. lepiej zadzwoń to ci powiedzą... a z tego co wiem to kogoś szukają (czasami za halą czasami do pracy ale szukaja)

Prawda

Rojek

Teraz czas pootwierać kubły i szafki na Eiblu . Tam to so %%%

Ok
@Rojek

A z skąd ty to wiesz cwaniaczku z malarni ? Już zdjęcia porobiłeś ???

Zumi

Bo ci co nie donoszą wylatują

Duel Master

Ciekawe ilu z was hipokryci zapisało się na darmowe testy skoro tak wam w D żle ??? Hmmm ?? Myśle, że żaden bo psioczyć to łatwo .

Koń

czy ty człeku masz z garem? Poczytaj komunikaty. Kurna piszesz bzdety jakby serio coś było tuszowane... u ciebie chyba tuszowanie nie wyszło i korona się zbyt rozwinęła...

Weź stary nie się fermentu bo jak zamkną zakład to się osrasz, ok na modenie kolega jeden ma, i trzymam kciuki aby jak najszy6sie pozbył badziewia. Pretensje do włodarzy miasta , bo w takim wypadku powinno być dezynfekowane całe miasto , a oni w (usunięte przez administratora) mają. I nie warcz jak nie wiesz o ci chodzi, bo takich szczekaczy na zakładzie na pęczki

Michal

Korona jest na Modenie tez... jakie decyzje zostały podjęte ?

Szczery

DOBRE To

Arbuz

Covid ma zakaz wstępu do mojego laboratorium.

Andrzej Szprycha

Byście powiedzieli z jakiego działu jest ten zarażony bo skąd mamy wiedzieć kto miał z nim kontakt ????

Marcin87
@Andrzej Szprycha

Z tego co wiem to z dzialu CNC

@Andrzej Szprycha

Czy to ważne? Zobacz ile wypłaty dostałeś na konto to się zdziwisz, i niby sprzedaż 160%

Ksienciunio

Polecam wszystkim o zachowanie spokoju i zastosowanie się do zaleceń pamietajmy kto maski nie nosi Ten DONOSI

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 154, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz