Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Seba

Nie ma to jak się zwolnić i przyjąć spowrotem i mieć większa stawkę od chłopaków co(usunięte przez administratora) cały czas ????????????

Covid19

"Jeśli dziś ktoś czuje się bezpieczniej nosząc maseczkę, to oczywiście powinien ją nosić" To , że maseczki nic nie dają to już inna historia. Po diabła szukać problemów. Firma rozdała , więc i dobrze. Noś lub nie ... Twoja sprawa, ale nie wypisuj farmazonów.

bhp

W piątek rozdawano maski.... no fajnie. Ale jak zobaczyłem, w jaki sposób to mi się odechciało je nosić — przynieśli worek z maskami. Zaraz pełno wszystkich przy nich było zaczęli na nie sapać itp....

@bhp

Nie umiesz sobie wyprać ze tu się zalisz? I tak je trzeba codziennie prać. Prędzej tego niektórzy imbecyle mogą nie robić

Tom
@Problem

Ej problem.Sam na pewno rozdawałeś te maski

Otoco

Nooo fest widzę że zarządzanie biurowymi nie istnieje zwalniają się . Wchodzę do pracy mijam znajomego i muwi że odchodzi z tond zwalniają się po koleji , a ten się buja u nas po CNC i pokazuje jakom maszynę haaa popsuta brawo ty

Lenon
@Otoco

Do kogo ten zwrot kierowany ?

Zenada

Jaka płacą taka praca to po 1 a jeżeli Wy wyceniacie swoje zdrowie/życie na 2800 to się zgłoście żeby na was robili testy przynajmniej większy pożytek z tego będzie :) gdzie są jakieś środki bezpieczeństwa w tym zakładzie? Temperaturę chociażby komuś sprawdzano? Ogarnijcie się ludzie i nie dajcie się zastraszać za te marne pieniądze narażając zdrowie bo koniec końców i tak premie wezmą albo i was z roboty (usunięte przez administratora) i nikt się wami nie przejmie... Dużo można by napisać jaka jest sytuacja w zakładzie ale po co? Co to da? Zupełnie nic podsumowując jest źle a będzie jeszcze gorzej

@Zenada

Jak Ci źle to się zwolnij i tyle w temacie A nie siejesz ferment.

...

Może trochę bardziej elokwentnie? No ale cóż się spodziewać od prymitywa. Jaki ferment jesteś kolejnym (usunięte przez administratora) co wyznaje tezę dla roboty wszystko(usunięte przez administratora) zdrowie nic mi nie będzie? Ty (usunięte przez administratora)tanio się cenisz

Bomba

Wszystko w temacie.

@...

Nawet nie chcę mi się pisać do Ciebie prostaku

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

Leszno
rawiczok

to co wy jeszcze pracujecie ... teraz ???!!! ... Matko Boska - Bomba zegarowa

Monia
@rawiczok

bo tą firmą rządzą skończone imbecyle

A może w końcu jak w innych zakładach np. U Woźniaka itp jakieś odkazania miejsc pracy (W końcu pracują trzy zmiany) zawiesić żele w pojemnikach na stałe bo kradną buraki, sprzątaczki wziasc za (usunięte przez administratora) aby sprzataly a nie palily fajki, mierzyć temperatura na wejściu itp? Przychodzę do pracy czy na 6.00 czy na 14.00 czy na 22.00 to mijam się z ludźmi, sprzęt nie umyta itp, nie ma czasu na dezynfekcji stanowiska, wogole powinna to robić osoba przeszkolona, między zmianami powinna być godzinna przerwa na dezynfekcje. Nie stosuje się tutaj takich metod , oby nie do czasu. Jak ma iść produkcją zadbajcie o ludzi, a nie nowe ręczniki i mydło. Żel antybakteryjny NIE JEST NA WIRUSY to jest niepotrzebna prewencja, są inne płyny na to. Kolejna sprawa rękawic w automacie, raz są A raz no wiadomo

Pracownica działu czystości

"Inteligentny pracowniku" Sprzątaczki były do lat 90'. Obecnie są to panie sprzątające lub pracownice działu czystości. To tak do wiadomości Pracownika. Dokładamy wszelkich starań aby utrzymać porządek w zakładzie pracy. To po Was pracownikach sprzątamy. Dostałyśmy do dezynfekcji płyny którymi odkażamy klamki, poręcze, baterie w toaletach/prysznicach itp. Nikt się nie martwi czy mamy maseczki i odpowiedni zasób rękawiczek. Pracowniku, o swoje miejsce pracy każdy powinien zadbać sam (często się zastanawiamy czy w domach też pozostawiacie po sobie taki (usunięte przez administratora) PS My też chętnie pozostałybyśmy w domach a codziennie przychodzimy do pracy z myślą "może się zarażę, może nie". Z wyrazami szacunku Pracownica działu czystości

@Pracownica działu czystości

Chyba Pani źle zinterpretowala, nie Panie mają sprzątać miejsca pracy, być może Pani osoba przykłada się do powierzonych obowiązków (jedna na dziesięć) co do ubioru ochronnego Pan to chyba wasz pracodawca powinien zadbać o to . Dziękuję Pani za odpowiedź, mój wpis ma na celu na zwrócenie uwagi na niedociągnięcia A nie ma ublizac . Sama Pani przyzna że nie bardzo niektóre z Pani koleżanek przykladaja się do pracy, ale to już nie nasze zmartwienie. Bardzo przepraszam jak urazilem. Portal ten ma na celu przekazanie informacji które zgłasza się nadzorujacym A które i tak są bagatelizowane.

Jasny

Mamy precierz dwóch wielkich wojskowych dać im op1 i niech odkażają za coś im płaci państwo .

Atak- Atak

Dla tej firmy ludzie się nie liczą interesują ich tylko sprzedaż i nic więcej. A premie dają tylko na koniec kwartału bo wszyscy ci niby " ważni" mają premię kwartalną. A pracownik dostaje ochłapy a to oni (usunięte przez administratora) cały miesiąc na nich. Taka jest prawda i tylko słychać od kierownika Atak Atak musi jechać! Jego to nic nie interesuje ma być i tyle. Podejście do pracownika "0"

Panie mistrzu życzę panu aby pana syn został tak potraktowany jak pan potraktował pracownika który się zwalnia z pana powodu

Marcin87

Wiadomo kiedy zamkną ten przybytek biedy ? Wirus coraz blizej a w firmie nic nie slychac o przestoju. Chyba ze kierowniczek czeka na pierwsza osobe lub ofiare COVIDa ..Ludzie zaczynaja sie bac tej calej sytuacji..

Jacek
@Marcin87

To prawda ze ktoś jest na kwarantannej?

Malarnia
@Jacek

Prawda, miał kontakt z zarazona osoba

Jaro
@Marcin87

Polecam udać się do BHP lub kierownika swojego działu . Proszę o zachowanie spokoju i nie sianie paniki !

Jaro
@Jacek

No i co że jest na kwarantannie ale ma negatywne wyniki . Bez paniki !

Matcin87
@Jaro

Pewnie... najlepiej jest siedziec cicho na (usunięte przez administratora) bo tak jest najlepiej dla biura i kierownika ;) Gdyby zamkneli zaklad na 14 dni to kierownik mial by pusta kieszen prawda?;)

Jaxek
@Jaro

Szybciej wyniki niż szpital

Bieda
@Marcin87

Bieda to nas czeka nawet niewiesz jaka jak przybytek zamknom wienc lepiej żebyśmy byli zdrowi i dbali o siebie nawzajem .

Jaka jest atmosfera i zapotrzebowanie na półkach

Spacerowicz

Co jest z tym Nowym Szefem już go przerobili - skrzydła mu opadły .... już go sobie ustawili, a tyle chciał zmieniać Co z jego nową liną Drzwi Solarisa - właśnie przechodziłem i tam na tablicy mają ładnie rozpisane ile robią - patrzę a tam 3 dni 0 produkcji co oni robili 3 dni tyle osób, jak nic nie robili ? i tego nikt nie widzi ?? A co jest z tymi do dziś poszli do domu z względu złego stanu zdrowia - wie ktoś ???

nuri

w rawagu jedni umieja chodzic tylko i wylacznie...drudzy czytac chodzenie niezbyt ...a z mysleniem macie wszyscy problem skoro nie myslisz to ci pasuje a zdrugiej strony ten co nar\zeka droga otwarta po co sie meczyc ....kazdy moze przyjsc odejsc wie po co tp wszystko rawag jaki byl tak lepiej nie bedzie jak sa ludzi do zarzadzania jacy sa wiec wasz wybor

kowal
@Spacerowicz

Jak niema zamówień na ty dziale : solaris drzwi to niech zlikwidują dział i po sprawie Ale znając życie to na innych działach jest podobnie

Chciałbym się zatrudnić jestem po szkole chemicznej czy jest tam taki dział jaka jest możliwa stawka jaka atmosfera i ludzie lub coś związane z tym tematem

Chemia
@Adam

Tak jest takie stanowisko . Polecam przyjść sprawdzić stawkę stanowisko a nie czytać tego chłamu który w większości tu piszą .

Mam pytanie co do działu drzwi jaka panuje atmosfera? Mam zamiar się przyjąć na ten dział...

A z jakiego działu chcesz się przenieść ? Bo ja też chcę zmieniać dział bo tego prostowania mam dosyć

Wirus

Jest tandemia a ludzie chodzą do pracy zamiast zmniejszyć ryzyko zarażonych to ich wciąż interesują tylko sprzedaż sprzedaż sprzedaż, pracownik dla nich się nie liczy. Nie ten to inny. Byle słupki się zgadzały i wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Etc

Stary to nie PRL, związki to abyście nazywają związkami, bo jak osoba na stanowisku kierowniczym (mistrz) jest przewodniczącym związków zawodowych w zakładzie, jak kto nie wie to jest wbrew przepisom, to jak prezes i inne dyrektor mają nie korzystać z tego. Gadamy i tyle naszego, a nic z tym nie robimy premie biorą i będą brać, towar leży nie skończony bo jakiś czub nie zamówił uszczelek A na zebraniu....Tak szefie wszystko jest tylko produkcją nie wyrabia. Produkcją nie wyrabia bo nie ma z czego i CZYM. Można dużo mówić o osobach od których produkcją jest zależna , np chemik czy inni. Po proostu smiech na sali. Dlaczego np prezes nie zrobi zebrania z ludźmi, wszystko byśmy powiedzieli prostu i z mostu A nie tutaj na forum . Druga sprawa jak ma być dobrze jak niektórzy mistrzowie nie mają posluchu wśród ludzi? Niektórzy sami siebie są winni sytuacji jaką jest ,bo skoro jest plan do wykonania to trzeba to wykonać i odwrotnie. Zaraz będą komentarze typu weź się nie napinaj itp. Ronpisza tylko takie małe sarenki które sesja w rawagu po kontach i sieja ferment (usunięte przez administratora)do dyrektorki i wyżej a na hali piersi drą papy i podpuszczaja innych , i później atmosfera jest jaką jest. Potrzebne jest zebranie z kadrami otwarcie trzeba powiedzieć o co biega

Ziomek

Z ta premia jaja sobie robią widza ze coraz więcej ludzi nie chce już tutaj pracować a oni wymyślają masakra. Zaraz ludzie zaczną strajkować to się oczy otworzą . Z kim nie rozmawiasz to roboty szuka zaraz zaczną się kolejki z wypowiedzeniami

Ona

Sklepy, bary, kościoły zamknięte a rawag gdzie tyle ludzi pracuje jak by nigdy nic wszyscy chodzą do pracy

ha ha ha
@Ona

markety już płacą pracownikom dodatki do wypłaty za obecność i pracę w obecnym czasie , a ,,rawag" zabiera.

Agniecha
@Ona

Trza dbać o miejsca pracy i uważać. Kryzys sie skończy to gdzie będziesz robić ? Myśl !

Ktosik

Żeby ta cała afera z wirusem nie przycmila tego że prezes wyszedł z propozycją do związków żeby zabierać pracownikom jeszcze więcej premii niż teraz a co niektórzy się zastanawiają czy to podpisać...bo takie ploty gadają u nas na montażu. Ciekawe czy ktoś z marketingu poszedł bez premii jak tyle razy już "niby" nie było sprzedaży. Panowie związkowcy puknijcie się w głowę żeby wam nie przyszło tego podpisywać.

Przechodzień

No panie kierunku dałeś pokaz z tym czytaniem

Ona

Bo się boja ze nie będzie komu robić Sprawdza temperaturę będzie ktoś miał i będę musieli wyslac na kwarantannę domowa i już pracownika mniej

Koza z nosa

W innych zakładach nik nie ma wstępu dopuki nie ma sprawdzonej temperatury a u nas .... Płynów do dezynfekcji rak nie ma tylko kartkę wywiesili Przed wyjściem umyj ręce Masakra jakaś

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz