Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Tępy dzik

Jak to jest Prezes daje zalecenia odnośnie epidemii, a oni co ? Wczoraj Niemiec lazi sobie po zakładzie , jeden dyrektor z nim w Niemczech w zeszłym tygodniu i pewnie jakiś kieras, ale my musimy zgłaszać wyjazdy. I jeszcze Helmut jape drze że nie tak to stoi, to nie tak i 50 chłopa zarazone. Od jutra szkoły zamknięte i połowa załogi powinna wziąść opiekę i tylne.

Hmm1

Bo robić im się nie chce. Z tym językiem niech wracają do szkoły, a nie do pracy.

Pprr
@Hmm1

Na pewno tym co mają 18 brutto to się nie chce robić i nie ma co się dziwić

Dawid Bieredzki

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem CV na operatora CNC . Obecnie pracuje pod Rawiczem lecz zastanawia mnie zmiana na Rawag . Czy to dobra decyzja ???

@Dawid Bieredzki

Nie Polecam ... Ludzie się stąd zwalniają Na cnc jest duży przemiał ludzi za te pieniądze nikt nie chce robić !

Dawid Bieredzki

Ale na 3800 mogę liczyć ? Chociaż z 400 zł więcej niź w Miejskiej G

@Dawid Bieredzki

3800 brutto to napewno na początek na CNC dadzą ... Ale lepiej sam przejdź się i spytaj na rozmowie powiedzą ile ..... bo każdemu mówią

Byly
@Dawid Bieredzki

18 brutto + 16 % premi która i tak biorą... Więc sobie policz do tego aktualnie atmosfera nie do zniesienia

Qnta qinte
@Odp.

Sk ad Ty taka kasę masz w rawagu?

Leonidas
@Dawid Bieredzki

Odradzam niskie zarobki i nie ciekawie tyle w skrócie

Leonidas

Dzisiaj masz 400 jutro nie ma

Prawdziwy

W tej firmie nie ma już zasady dbaj o pracownika on zadba o klienta . Teraz dba się o własny portfel i własny nos !

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

Leszno

kolejny pracownik sie zwalnia na spawalni to juz 5 a pani dyrektor nadal nie widzi mobingu moze nie wie co to jest

Jaro
@pracownik

Ludzie stamtond spieprzajom ile wlezie. Na projektach nikogo już nie ma bo po ludziach jezdzom. Wielkie kłocenie sie non stop i oszukiwanie w ostatnim tygodniu. Nie ma planu coby robić ani piniendzy na materiały. Dyrektory żałujom na wszysko

były
@pracownik

Mobbing i zastraszanie to prawdziwa nazwa tej firmy już od paru lat. Tu się tylko udaje ,że nie wiadomo o co chodzi.

Szary pracownik

W zakladzie atmosfera tragedia jeden na drugim by sie chcial wyladowac. Zarobki szalu nie ma premie od czasu do czasu zabieraja nam pracownikom tylko czemu my nie pracujemy w marketingu tylko na produkcji a obcinaja nam pensje , tylko po to żeby koszty ciąć. Zaklad oszczedza juz na wszystkim i podwyżek pewnie nie zobaczymy. Na koniec miesiaca kierownicy lataja jak ze sr*aczką zeby jak najwiecej wyslac a czasem bywa tak ze przez tydzien nie ma co robic brak materiałów. Organizacyjnie ta firma kuleje.

Kusy

Parking to (usunięte przez administratora) kiedy coś będzie zrobione w tym kierunku?

Lol
@Kusy

Ważne że jest parking wyznaczony dla osób " wyższych" a ty rób robalu auto bo ciężko wysypać jakiś tłuczeń

Kamil

Pracuje tu 2 miesionce i dobrze jest zero presji wypłata na konto . Polecam

@Kamil

Na jakim dziale jesteś ?

Zabrali premię (200zł. * 300 roboli =60tys. ) żeby dać premię kwartalną kierownictwu

Ktos
@pracownik

Albo potajemne podwyżki !

Ziom
@Ktos

To jak wiesz komu dali "potajemnie "podwyżkę to miej kacja i powiedz wprost, chociaż na jakim dziale. Bo narazie to wszyscy pier.......e A konkretów nie ma.

Kierownictwo otrzymało medale i nagrody, to może by tak też nagrodzić tych co na ten "sukces" codziennie robią po 12 godzin? Czy my tylko okruchy z ziemi i bat na plecy?

Malarnia

Tu nie jest źle. Większość pracy wykonuje za nas kooperacja.Cisnienie niższe itp.Denerwuje trochę liczba osób w akwarium.Wszedzie trzeba pracować.

Nowy mistrz

TO się zgadza.Jestem żywym dowodem ,że ciężką pracą można tu osiągnąć wiele.

Kontrola jakości

Tutaj jest super .Zarobki spoko. Są nadgodziny .Na szczęście nie ma wielkiej odpowiedzialności. Praca na luzie

Pracownicy nie liczcie na spotkanie z dyrektorem bo on nie rozmawia z pracownikami

Szary dumny pracownik

Pracuje w firmie 9 lat , bywało różnie , dziś może i jest wprowadzany niemiecki porządek czy standard jak to mówią . Osobiście uważam że warto pracować w RAWGU bo kto nie przekona się sam ten nie będzie wiedział nic , specyfika jak wszędzie każdy zakład ma inną . Czasem mistrzowie są nie do zniesienia czasem jest dobrze i nikt się nie czepia . Przychodzą nowi Kierownicy nowi dyrektorzy wdrażają się ale nikt po nikim nie jeździ psychicznie . Tak też uważam iż Pan Prezes powinien do nas wyjść pogadać tak jak robił to Były Prezes , Lecz nie ma się co dziwić , że unika tego bo po tym co tu czytam też by mi się nie chciało , ale jaki jest nasz język w stosunku do Firmy = nas samych ? Moim zdaniem zakład jest dobry płaca na czas , praca od 6- 14 lub 14-22 . Tak brakuje jeszcze poukładania tak żeby niczego nie brakowało na dziale . Możecie mnie hejtować wyrażać swoją opinie ja mam taką i nic tego nie zmieni . Każdy dokłada cegiełkę do tego zakładu i czy go boli czy nie to tworzymy ją wszyscy mówiąc jak pacyfista ale tak jest i tego nikt nie może mi zarzucić ze jest to nie prawada . Osobiście życzę wszystkim by byli lub starali się być mili dla siebie a jesteśmy widać to rano w szatni czy na korytarzu każdy każdemu podaje dłoń wita się a problem z zarządzaniem nie jest jakiś duży . Co do zatrudniania przez Lespin XXI wiek jest to normalne wiele firm tak robi nie my pierwsi . Narzekaliśmy na Filipińczyków dziś pracujemy z nimi i nie ma problemu . Ja trzymam kciuki Za Prezesa oraz Dyrekcje i życzę dużo cierpliwości oraz wytrwałości .

Pracownikkkk

Najlepsi są Ci którzy to wszystko codziennie czytają i się tym podniecają, a sami nie mają odwagi cokolwiek napisać, bo są dupowłazami i kapusiami , bojącymi się że ktoś ich namierzy....(usunięte przez administratora) Prawda jest taka że firma, która zawsze była uważana za najlepszą w naszym mieście, zaczyna przypominać (usunięte przez administratora)..nie szanuje się pracowników, lepiej pozwolić odejść komuś kto już coś potrafi i ma jakieś pojęcie (bo upominał się o podwyżkę) ,i przyjąć byle kogo z ulicy,,, którego trzeba ubrać.. któremu trzeba wszystko pokazywać..poświęcać mu czas na naukę..przez co produkcja zwalnia,,, do tego Niemcom wiecznie się coś nie podoba i zamiast robić swoje, to ciągle się coś przestawia, zmienia. .traci czas na (usunięte przez administratora) i malowanie trawy na zielono,, żeby im się podobało, a Ci do góry dostają szału bo niema sprzedaży..i w nagrodę pozbywają Wszystkich premii..!!! Oczywiście za to jest również odp system organizacji pracy..zakupów itd...!!! Ale ktoś chyba nie chce tego dostrzec, i lepiej patrzeć jak firma z tradycjami już 50 letnimi...pomału zaczyna umierać śmiercią naturalną...!!! A na koniec pozdrawiam Pana Prezesa,,,, mógłby być bardziej przyjazny pracownikom i częściej się uśmiechać...etc..etc...!!!

Junek
@Pracownikkkk

Eeee p....isz jak byś szlamu się nażarł ...

Pracownikkk

Sam się pie...ol buraku...kolejna szumowina i pierdoła ????????????

Witam co do jakości. (usunięte przez administratora) język na poziomie no właśnie jakim ,,,,przepychanki ktoś się rozpiszę bo ma trochę inteligencji i doświadczenia pojawiają się Trolle które zabijają ,,,żenada coś w Ten deseń Rawag to firma s firma to jedność jak to u Krzyżaków każdy ma Swoją Tarcze wiem jedno powodzenia

Pfii tam
@Paweł

inteligencji to się rozpisze . Ha ha ha . Uwaga mało inteligentni piszą krótko . Paweł dla czego komentujesz swoje wypowiedzi ( Kkkpracownik) No Harvard koło szpitala ukończony wzorowo

paweł
@Pfii tam

Witam.Ponownie . Jezeli pozwoliłeś Sobie na komentarz skrócony do miniumum to potwierdzils swoje ....Nie zmienia to faktu ze sie mylisz a dla potwierdzenia tego ,,,ucinam krotko nie kometuje kkkpracownik....Zrobiła sie tuta mała burza czy mózgów zalezy jak na to patrzec ....nie kazdy skonczyl harvard koło szpitala.Rawag jak kazdy pracodawca ma swoje plusy i minusy kto zyje era dawnych lat.....niech zyje czasy sie zmieniły ...albo chcesz miec blisko do pracy ...prosze bardzo ...nie masz kwalifikacji ...jeszcze lepiej...chcesz sie czegos nauczyc....nauczymy....Czas na pytania 1. czy rawag daje bezpieczna praca 2 czy wplaty na to co robicie sa zadawalajace 3 czy atmosfera sprzyja zatrudnieniu i rozwojowi w tej firmie 4 czy kadra robi wszystko co moze aby poukladac wszystkie procesy techniczne 5 czy pracownik ma komu powiedziec ze cos by usprawnil bo ma pomysl i cyz ktos to docenia...teraz sie wykazcie czytaniem ze zrozumieniem ...powodzenia

XXX

Pan Piotr ,kierownik produkcji próbuję wmówić wszystkim ,że chce coś zmienić (już chyba Sam nie wie co),nie robiąc nic poza spotkaniami z których niewiele wynika. Zajmuje Się rzeczami mało istotnymi ,nie robiąc nic aby poprawić sytuację firmy .Im dłużej będzie na stanowisku, tym gorzej.

Kiełbasa
@XXX

Witaj XXX . Miło mi , że wypowiadasz się bez podpisywania swojego imienia i nazwiska ! Twoja wiadomość napewno dotarła do odpowiednich oczu a teraz ... co dalej będziesz siedział na swym hejtersko- tłustym D...sku i obserwował co dalej . Hmm nic bo to nie od nas zależy ocena kogoś i raczej sądzę , że zweryfikuje to życie tak jak i twój adres sieciowy pracodawca ... A może zróbcie sobie imprezę i na niej wręczcie imienne nagrody hejterów ( polecam bonus do nagrody ...DYSCYPLINARKA)

Kiełbasa 1
@Kiełbasa

A Ty się podpisujesz? Proponuję poczytać słownik ortograficzny.

Yyyy
@XXX

Piotr tańczy jak mu zagrają (usunięte przez administratora) tylko jakieś testują bo nie mają co robić

Prawnik
@Kiełbasa

KIELBASA mam propozycje mysle że po swoim NiCu masz szanse na kierownika ale w miesnym albo masarni moze tam sprawdza Twoje IP

Kiełbasa 2
@Kiełbasa 1

Nie wiem jak way ale próbowałem się podpisać Hmm teraz mam ekranik do wymiany .

Xxxxx
@Yyyy

Byle grali Zenka Martyniuka , bo piosenki dość fajne pod nóżkę .

Pracownik produkcji

Nadal nic się nie zmienia pod względem stosunków pracownik a przełożony (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych to normalność piszą o nas że jesteśmy chejterami a jak oni się nazywają brygadzista ,mistrz kierownik , dyrektor

No niestety doszło już do tego że pracownik stawia warunki albo nadgodziny albo się zwalniam i dostał nadgodziny

Mieczysław

Znasz dobrze firmę od środka, możesz mi więc powiedzieć więcej na temat zarobków w Rawag? Jakiej pensji można tu oczekiwać pracując na pełen etat? Daj znać!

Prawde pisze
@Mieczysław

Około 18zł brutto na początek plus 16% premi w zależności od działu i nie liczy na zbytnio duże podwyżki rocznie 60groszy (usunięte przez administratora)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rawag?

W zależności od działu

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz