Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Emeryt

Ale mistrz nie stracić stanowiska bo wykazuje nadmiar pracy a nie brak organizacji

Pracownicy słabo pracują żeby tylko wyciągnąć nadgodziny .szefie nie daj się naciągnąć . przenieś mistrzów skoro nie umieją organizować pracy

Też Pracownik

Prawda jest taka że nieraz nie da się pracować bo organizacji nie ma wcale chociaż mistrzów i kierowników co raz więcej . Zawszę szefostwo może zwolnić z 50 osób dla przykładu ale nie wydaje mi się że to coś zmieni

Emeryt

Sami pracownicy mówią jaką przyczyną są nadgodziny w zakładzie nie jest to dużo pracy lecz zła organizacja i słabe zarobki

Aga

Strona powstała do wyrażania opinii o pracy a nie o to kto z kim więc proszę się powstrzymać od takich komentarzy.

Stefan
@Aga

Jak to internet taki po kablu lub wifaj ma to do Siebie że ludzie nadużywaja wiedzy na temat innych,,, nie zmienia to faktu że jest to mieszanka prawdy,,, Każdy może wyrazić się na Swój sposób odpowiedni do Jego odczucia zabraniają tylko Ci co starają się mobbing uprawiać Tak myślę,,,

kiełbasa
@Stefan

Mmm , naprawdę pan tak myśli ? Szkoda , jeśli ma pan takie odczucia jak mobbing to polecam rozmawiać z działem prawnym waszej Firmy ponieważ od tego jest taki dział a pisanie tu takich rzeczy .? Nic nie da a problemy się będą się nawarstwiać w Pana głowie .

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Przechodzień

Panie kiełbas niech pan czyta dokładnie nie podałem żadnego imiona tylko przypadek a hejt a prawda to dwie różne sprawy

W pracy powinno się prać

Junior

Czy jeżeli pracownika tata jest mistrzem to ten pracownik ma jakieś specjalne względy ? Żeby chodzić na śniadanie 5 minut przed czasem zanim się przerwa zacznie , chodzić na fajki po katach i się kapać za 10 przed fajrantem ? Albo przychodzić po 6 , mało robić dużo gadać i łazić . Ojciec pójdzie na emeryturę to się oczka otworzą ???? W rawagu już lepiej nie będzie to jest coraz bardziej pewne ...

@Junior

Widzę iż panu przeszkadza tata lub ta osoba , w związku z powyższym polecam usiąść w domu otworzyć piwo i zastanowić się czy Pańskie wypociny na ten temat mają sens w sieci .... hmmm nie sądzę . Tak samo nie sądzę , iż ta wypowiedź okazuje jakikolwiek szacunek dla kogokolwiek .

Ostatnio odwiedził nas na montażu półek nowy szef produkcji nie wiem co on sobie myśli, ale ja za 18,50 zł. brutto na pewno nie będę biegał co najwyżej mogę poudawać, że mi zależy.

Hahaha
@pracownik

Zwolnij się i napisz uj z taka robota , napewno nikt za tobą nie zapłacze skoro masz taka stawkę i tak cię doceniają ...

Też Pracownik
@Hahaha

Dużo osób w tej firmie ma podobne stawki i tu nie chodzi o docenianie ludzi to poprostu tak zwana .: Polityka firmy. dawać minimum żeby ludzie coś robili

@pracownik

Jeśli ma Pan problem z szefem produkcji i nie umie pan powiedzieć tego w prost przełożonemu w oczy to co panu da wypowiedź tutaj ???

Przechodzień

No mamy romans w zakładzie na wyższym stanowisku jak wszędzie w zakładach

@Przechodzień

Bardzo przepraszam Panie przechodniu , ale jest to strona tylko i wyłącznie do pisania merytorycznych ( jak byś czytał nagłówek ) OPINI O PRACODAWCY . A nie bzdetów na temat romansów po to by nakręcać koło hejtu . Ps. Pamiętaj, że możesz wyrządzić krzywdę komuś . 190a § 1 kk.

Gosc

Może z tym romansem chodzi o panią inżynier że spawalni z tym spawaczem że spawalni co mu na kolanach siedział na leciu firmy? Ale to już stary romans by był i wtedy to wszyscy widzieli to żadna nowość

X
@Gosc

Raczej pomyliłeś osoby

@Gosc

Analfabeta ;D brawo , brawo no i jeszcze jedno brawo ze spawalni nie ( że spawalni ) co mu na kolanach ( odmiana końcówek ) siedział czyli : spawacz spawaczowi ??? Wypowiedź nie ma sensu . Kolejny etap tej jak, że trudnej do okiełznania wypowiedzi , jeśli Tobie usiądzie dziecko na kolanach to pedofil ? A jeśli koleżanka to masz romans ? Przepraszam czytających za kuriozalność lecz próby zniszczenia komuś prywatnego życia ma odpowiednik prawny i na to jest paragraf 190a §1kk.

Pierdziulenie , tyle lat już pracuję Gdzie ja więcej zarobię nic nie robiąc Wystarczy tylko donosić i kiwać głową , ewentualnie podpisywać Kasa jest super Nic tylko do RAWAGU

GawaR

Niech zagadnę stawka około 30 zeta.Pogratulawać. :) :) :)

Brak nadgodzin, brak pracujących sobót które poprawiały wypłatę ogólnie lipa Sprzedaż to chyba długo nie będzie wykonanej z tym szefem produkcji ..... Tak prezes obiecywał zebrania i rozmowy z pracownikami i co z tego wyszło jedno wielkie kłamstwo - tak się boi pracowników i niewygodnych pytań ??? Ciekawe co powiedzą Niemcy jak nie będzie sprzedaży - kto pierwszy poleci prezes czy szef produkcji !!!! Firma zbliża się do upadku !!!

Monter

Brak nadgodzin brak normalnych wypłat , w zeszłym miesiącu za 8 godzin bez nadgodzin miałem 2700 niecałe teraz jak zabiorą premie za sprzedaż to będzie 2500 zł jeśli dobrze pójdzie na rękę żal i tyle jeśli ktoś chce przyjść do tej firmy to niech się dwa razy zastanowi bo nie dość ze atmosfera ujowa to jeszcze kasa (usunięte przez administratora) , jak tak dalej pójdzie to będzie ewakuacja , góra nie widzi tego a szkoda ☹️

10in1

Premia za 100% obecności w 2019 skutkuje nagrodą w wys. 400 zł. minus podatek. Za miesiąc bez L4 wychodzi 25 zł. Śmiech na sali. Jak brakuje do sprzedaży to ja chętnie oddam. Wynik EBIT osiągnięty.

@10in1

Dla tego nie ma co na nich patrzeć i męczyć się horym lub iść na urlop zamiast na L4 bo te ochłapy nie są tego warte 400 brutto - odejmą podatek którego nie płacą bo przeleją pieniądze na tą "Kartę " ....

orr
@10in1

średnia płaca na grudzień 2020 w rawagu 5600 zł brutto ha ha ha

@orr

Produkcja minimalną a cała reszta kierowników i inaczej tytułowanych tylko dla lepsze pensji po 7tyś i wyjdzie średnia do tego zarząd itd ...

Leonidas

A może by tak zrobić strajk zamiast dużo mówić może biórokrokraci dostrzegli że są niskie zarobki

orr
@Leonidas

Jaki strajk? Najpierw to by musiały związki zawodowe istnieć. Wystarczyłoby ustawić minimalną stawkę godzinową na 21 zeta to by było rozsądne i uczciwe , to by był lek na wszystkie bolączki. Szkoda tylko ,że w rawagu nie znajdziesz niczego z tych rzeczy.

Były
@orr

Zobaczcie, co robią biurowi w godzinach pracy. Załatwiają swoje prywatne sprawy w mieście. Szczególnie "PANOWIE" z domku. Nazwisk nie wymienię. Pozdrawiam.

ziomal

Podobno to był ząb mądrości

To ja

Na mistrza z malarnii brak słów młodych pracowników nie traktuje poważnie, a starsi pracownicy tylko donoszą by zaimponować mistrzowi cała firma jest śmiechu warta

@To ja

Bzdury piszesz , ja właśnie jestem po dywaniku. Odbyła się konkretna rozmowa , jestem właśnie na etapie pisania wypowiedzenia ,no ale tak bywa.

GawaR

Jakim dywaniku i dlaczego piszesz wypowiedzenie Firma jest konkretna zarobki piękne (usunięte przez administratora) płaczą proszę się zabrać za prace a nie non stop na chorobowym a potem płacz i nie pisać bzdur ze mało zarabiacie jak się nie podoba praca to proszę odejść tzn ze nie chce wam się pracować (usunięte przez administratora)inne zakłady czekają (usunięte przez administratora) pozdrawiam i życzę Wszystiego najlepszego

robol
@GawaR

Konkretna to ta firma była lata temu, a teraz jest jak jest. Pracować to już za chwilę nie będzie komu , a właściwie to już za bardzo nie ma.

dzender
@GawaR

Słuchaj pisze raz Mistrzu od robienia l,,,a za takie teksty to zapraszamy fece ty fece jak takis madry za garda internetu to znajdziemy wiec do meritum za chwile uwazaj zebys nie musial pakowac walizek byl jeden taki albo dwoch lub wiecej tylko Oni mieli honor a ty zwykla(usunięte przez administratora) jestes

Ktos

@GawaR mie rozwalaj mnie, masz tu prosty przyklad ile jest negatywnych opinii dot. Przykladowo zarobków, ze sa lipne jeżeli na 300 wpisów 250 osób pisze, ze malo płacą w stosunku do wykonywanych obowiazkow to cos w tym jest a widac ze pewnie jestes jakims mistrzem działu a po stylu pisania wiadomo juz kto ty jestes

Ktoś

Hahaha wyplata za grudzien 2300zl netto żal

Produkcja
@Ktoś

Rawag już dawno nie jest firmą która płaci ... stawki w Rawagu ma cały zastęp kierowników szefów zastępców itd jest ich mnóstwo. Produkcja ma prawie najniższą - nie ma nadgodzin nie ma sobót ... po 8h ta firma nie zrobi założonej sprzedaży a my będziemy szukać pracy bo kto chce zarabiać 2300 .. a wymogi mają co do pracy coraz większe Ktoś kto się zastanawia żeby się przyjąć - Nie polecam -nie ma po co ....

Lakiernik

Ale to nie tylko u nas na produkcji bo patrzmy na biurowych tez się zwalniają całymi działami bo kilka os na raz . Coś jest nie tak ?!

biuro
@Produkcja

teraz przyjdzie kolej na zastraszanie ... i coś trzeba zrobić żeby 2300 tyrali czyli dać przykłady własnego (usunięte przez administratora) , a potem zmiana tego pajaca szefa na starego ... a potem tak jak od 3 lat ... ha ha ha

były nowy
@Produkcja

ja się też zawiodłem na tym rawagu ale już zmieniam firmę atmosfera tragedia płace masakra (usunięte przez administratora)

Ktos

Juz lepiej isc do posredniaka i na kuroniu byc niz w tej firmie pracować. Nie polecam ja szukam nowej roboty tak jak inni z produkcji niech sobie prezesik i jego kierownicy wejdą na maszyne

Emeryt

Cz ktoś coś wie że pracownik skierował sprawę do sądu . Gratulacje dla związków

przyszły emeryt
@Emeryt

nie pierwszy i nie ostatni , a o związkach to szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz