Opinie o Rawag w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rawag. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rawag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawag w Rawicz

Ktos

Juz lepiej isc do posredniaka i na kuroniu byc niz w tej firmie pracować. Nie polecam ja szukam nowej roboty tak jak inni z produkcji niech sobie prezesik i jego kierownicy wejdą na maszyne

Emeryt

Cz ktoś coś wie że pracownik skierował sprawę do sądu . Gratulacje dla związków

przyszły emeryt
@Emeryt

nie pierwszy i nie ostatni , a o związkach to szkoda gadać

Pan on

Coś wiadomo czy związki zawodowe w tym zakładzie działają? Ponoć miały załatwić żeby premia była uzależniona na każdy dział osobno a nie ogólnie że Ci którzy uczciwie pracują tracą premie przez sciemniaczy. No i co z tą premia za brak chorobowego? Że też żadna inspekcja tego nie przejrzała czy to w ogóle legalne. Bo ludzie biorą urlopy żeby nie iść na L4 bo zabiorą premie

Obserwator

W firmie dzieje się coraz gorzej !!!!!! Nie ma co trzeba szukać innej pracy - "Lew" że go jeszcze trzymają -- po co ??? - Prezes obiecywał zebrania z pracownikami i rozmowy - i co ?? - Ta karta to jeden duży przekręt - dali coś żeby nie było że nic nie dali ( 350 bez podatku na którym zaoszczędzili - i wyciągnąć idzie 340 bo 10 to prowizja dla tej firmy - a wystarczyło ludziom przelać normalnie te pieniądze !!!) najłatwiej zaoszczędzić na produkcji, bo biura to kawki ciasteczka między czasie przejdą po produkcji dla rozrywki - dla nich jest wszystko a produkcja ma zap... dosłownie na nich ( ilu przypada biurowych na 1 osobę pracującą na produkcji ) - Nowy szef produkcji widzi tylko drzwi i kurz !!! Tylko czekać na nową fale zwolnień Na filipińczykach firma nie ujedzie - bo oni tylko nabijają godziny - ich z pracy nikt nie rozlicza jak Polaka ... Oni są po to żeby nabić godziny nie zrobić robotę Sprzedaż robią bez nadgodzin powodzenia

praca
@Obserwator

jak wyciągasz gotówkę pobiera prowizje 2,9% czyli jakieś 10zł z 350zł

Kurczak
@Obserwator

350 dała firma, a na stronie banku piszę -65 zł w prezencie dla Twojego Pracownika. Ile więc dała nam naprawdę firma

Inżynier Jakości

Nieprzygotowani do rozmowy kwalifikacyjnej. Brak szefa jakości, który się umawiał na rozmowę. Za to przyszedł podobno zastępca. Ludzie bez pomysłu i podejścia do rozmowy. Praca dla świeżego jakościowca nie dla kogoś z konkretną widzą i doświadczeniem. Myślę że około 5000 zł netto można dostać bez premii i czegokolwiek.

Pytania bez ładu i składu, ciągle drążyli metodologię 8d jakby to rozwiązywało wszystko.

Przesada

To żałosne z tymi kartami .... jakby nie mogli dać te 350zł na konto bankowe tylko jakieś karty podarunkowe, żeby znowu jakiś bogaty szef firmy Edenred nabił sobie kasy, bo przecież nic za darmo się nie robi.

Nowy szef produkcji to istna tragedia... Człowiek bez pojęcia nie wie co się dzieje widzi jeden dział .. drzwi oczko w głowie i sprzedaż bez nadgodzin. Jak ludzie mają wyrobić ponad 20 mln bez nadgodzin .? Były szef produkcji (usunięte przez administratora)Jest jaki jest święty nie był wywierał presję ale ludzie robili byli zadowoleni nadgodziny i soboty były. Sprzedaż również. Jeśli pójdziemy w tym kierunku źle to się skonczy...

Nie polecam tego zakładu atmosfera tragedia, wszedzie kable podpieprzają za kostke masła by cię sprzedali. Jeden na drugiego gada. A MISTRZ wypasiony lew łazi jak pan a zachowuje sie jak(usunięte przez administratora) więcej takich mistrzów to zakład będzie lepszy powodzenia.

OMG
@Adam

Może mistrz wypasiony lew wozi się , ale inni chcieliby mieć takiego mistrza z takim podejściem do pracowników , jest dla ludzi i ogarnia dużo tematów po roku daje sobie radę , tak więcej mistrzów którzy umieją rozmawiać z ludźmi to zakład będzie lepszy ...

@OMG

Wielka ściema .... totalna - Sam sobie ten komentarz napisał !!!

Stary pracownik

Od kiedy w tym zakładzie jest nowy szef produkcji, będzie coraz gorzej ludzi traktuje małostkowo, ludzi wyputuje o wszystko bo nic nie wie, gratulacje dla zarządu za dobry wybór. Kolejny do brania pieniądzy a nic na lepsze dla zakładu nie jest.

A może ktoś z was był na rozmowie w nowej firmie w Rawiczu Filtronie ... jakie płace na produkcji

Rambo
@pracownik

Pracuje w Filtronie na 2 zmiany. Na start mam 19.80 brutto wiec zle nie jest. Od stycznia mam dostac podwyzke do 25 brutto :)

Bajki
@Rambo

Jasne już Ci tak nawala w filtronie ???????? byłem na rozmowie wiec wiem jak jest ????

Rambo
@Bajki

@bajki skoro sie nisko cenisz to nisko zarabiasz .

Błażej

Ludzie to fałszerze dupo władzy a ludzie kiedy zostają kimś wyżej to dopiero odpierdala szef produkcji to człowiek który widzi własne ego obłęd i masakra.

500 na swieta i 150 zginęło ???? ciekawe gdzie się podzialo

@Marcin

Dołączam się do pytania. 500 brutto według umowy o pracę wynosi 431 netto

Okradziony

Coś wiadomo ile zakład da na święta? Mogli by się poczuć i oddać to co premie wzięli (usunięte przez administratora)

Przekręt

Szykują karty z dodatkiem świątecznym 500 brutto - ktoś dostał od tej firmy ze będą takie karty - dodatkowa możliwość prania pieniędzy i znowu biurowi się nachapią - bo kto sprawdzi ile on dostał takiej premii i jak często Produkcja dostanie ochłapy I jeszcze szukają jelenia co by robił nadgodziny lub sobotę - za dzień wolny w tygodniu Firma padnie szybciej niż myślimy

Zdzisek

A gdzie jest dyrektorka fiona ?

Zamarznięty
@Zdzisek

W KFC

Jaka atmosfera jest między działami w Rawag?

Pan Miodek

A Ty, za słownik poprawnej polszczyzny. Jak mniemam, pewnie pracujesz w biurze w tej firmie, bo tam właśnie takich przyjmują - po kolegach, bez szkoły.

@Pan Miodek

O kim mówisz imiona nazwiska

Ubaw z ciebie.
@Pan Miodek

Mówisz osobie? Nie muszę pracować w biurze żeby Ci prawde powiedzieć, że ty szkoły nie masz ukończonej to już twój problem i nie jesteśmy kolegami tacy jak ty działają na szkodę w pracy, nie podoba się zwolnij się i będziesz mógł płakać w innej firmie nie pozdrawiam.

Zwolnienie L4

Mam pytanie odnośnie zwolenia lekarskiego. Czy firma może zabrać premie za absencje aż za 2 miesiące? To znaczy, za miesiąc w którym jestem chory, oraz w kolejnym który pracowałem cały miesiąc. Jestem chory i to dość poważnie ale nie pójdę na chorobowe, bo firma zabiera premie.

@Zwolnienie L4

Witam. Byłem na chorobowym w czerwcu 9 dni, premie za absencje wzięli mi dopiero w sierpniu za lipiec, za czerwiec premie dostałem normalnie.

W firmie robi się dziwna sytuacja jest praca w nadgodzinach dla Ukraińców Filipińczyków a brak pracy dla stałych pracowników Ciekawe gdzie płacą podatki Ciekawe czy to polityka dyrekcji czy kolejna głupota niedorozwiniętych mistrzów i chora mania wyższości Proszę o odpowiedź

Mieczysław

Z tego co zrozumiałem nie każdy może wziąć nadgodziny i dodatkowo zarobić. Możesz napisać od czego to zależy?

@Mieczysław

Zależy to od mistrza i nie ma nic wspólnego z dobrem zakładu Niektórzy mistrzowie działają na szkodę spółki i nikt na to nie reaguje

Agnieszka

Odpowiedz Sobie zadaj pytanie odpowiada ,,słucha pracuje ,,,

nierób

W tym (usunięte przez administratora)przybytku łamie się wszystkie prawa pracownika i człowieka , a o zarabianiu pieniędzy to możecie sobie pomarzyć , od zarabiania to są miejscowe nieroby i podpierdalacze . Pracowałem w tym czymś 3 lata ... zmarnowałem 3 lata.

Pro

Lespin też musi zarabiać na obcokrajowcach

Przechodzień

Dlaczego mistrz na spawalni GF może krzyczeć na pracownika i nikt z jego przełożonych nie reaguje więc jak ktoś kiedyś nie wytrzyma i da mu w mordę w ramach moralności to jego przełożeni też nie zareagują

Od 5 lat do firmy nie przyszedł żaden pracownik na stanowisku kierowniczym który znał by się na produkcji jaką wykonujemy Dlatego jest jak jest osoby na stanowiskach funkcyjnych 80%to porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Rawag - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawag?

Zobacz opinie na temat firmy Rawag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawag?

Kandydaci do pracy w Rawag napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawag
2.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Tysiąclecia 5
    63-900 Rawicz