Opinie o Grupa Beta w Opole Górczewska 53

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Beta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Beta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Beta w Opole Górczewska 53

Ja jestem zadowolony pracuje 4 miesiac mam stawke 8,50 i mam umowe zlecenie :)

ochroniarz

Dlaczego w firmie część pracowników pracuje na umowy "śmieciowe" choć mają II grupę niepełnosprawności, a wybrańcy mają umowy o pracę i dodatkowo umowy zlecone(na nad godziny)??????????? Czyżby kumoterstwo i łapówkarstwo było wizytówką tej firmy???????????????????

m

Przyjmują i raczej dobrze płacą

lala

Chyba nie wiesz o czym piszesz, zero pojęcia, firma oszustów i wyzyskiwaczy.Zobacz na jakich warunkach, umowach pracują pracownicy!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Beta? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
mm

panie w biurze w Opolu generalnie maja wszystko gdzieś a zwlaszcza pracownikow . Ich arogancja jest przerazajaca!!! Ale ta arogancja zarazily sie od pana B.Ludzie omijajcie ta firme wielkim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ool

Całkowita racja!!(usunięte przez administratora)i bezczelność do granic możliwości. Całkowicie polska???? No chyba nie!!Kompromitacja nie firma!!!!!!!!!!!!!!!

momo

Są lepsi ALE w wyzyskiwaniu Pracowników. Zero profesjonalizmu !!!

Zaczne od tego ze P.Krzystof jest jednym z nielicznych konkretnych ludzi... np [usunięte przez admina]j to dupowlaz zero pojecia o pracy! Po co go trzymac ? Z wyplatami jest roznie ale czesciej cos sie nie nie zgadza niz zgadza! Panie w biurze w opolu sa faktycznie do du py zero pomocy i starania aby cos zrobic! Wisza mi za 200h sprawa trafi do sadu

ochroniarz

Scierwo, nie warto czasu, nie placa, umowe zlecie podrzucaja, wmawiaja ludzia rozne sytuacje, koordynator ma cos glowa, nie odpowiedni czlowiek na nieodpowiednim stanowisku, wisza z wyplatami po 2miesiace i uwazaja sie za pionierow a wcale tak nie jest szukaja mlodych naiwniakow lub osob starszych ktorym brakuje do emerytury, paranoja i porazka z nimi, PANIE KRZYSZTOFIE radze sobie poczytac prawo i poczytac to forum a pozniej sie kłocic i pouczac jak on sie zna na prawie gdzie wcale niezna sie i nie am racji, lalus

@ochroniarz

Do Ochroniarz: Wiele ludzi jest pierwszych do krytykowania jak i oceniania kogoś pracy. Tu akurat nie zgodzę się z pańską opinią prawdopodobnie to wasza pierwsza praca w życiu P.Krzysztof naprawdę wiele robi dla swoich ludzi. Pracowałem w kilku firmach ochroniarskich I naprawdę z własnego doświadczenia wiem ze praca w Beta Security System pieniądze mam na czas wiem że firma bardzo dobrze płaci mam obecnie 8,00zł netto . Według mnie oczerniają firmę jak i osoby w niej pracujące tylko i wyłącznie ludzie którzy nieróbstwem chcieli by mieć minimum 2000zł Muszę dodać ze pracuję w firmie do dzis dnia i daje jej 9/10 z czystym sumieniem.

kamil

Pracowałem 2 miesiące Naprawdę NIE POLECAM omijać ta firme kasy za nad godziny nie dostałem

olo

ja osobiscie pracowałem w 4 firmach ochrony i wszędzie jest ten sam (usunięte przez administratora), po prostu nie ma gdzie pracować. Ani za co.Można robić na śmieciówce za grosze i to w każdej z takich firm. Wszedzie jest po kilka umów, po kilka firm z jednej się rozliczają a inne są do czystej wypłaty. O pracę umów to już chyba jest 1 procent w skali kraju.Na nic lepszego się nie zapowiada w tuskolandzie.

Prezes B

;Naszą największą wartością są ludzie którzy tworzą firmę, to zgrany i oddany zespół jednych z najlepszych w tej branży specjalistów; To jest cytat ze strony bety,natomiast pracowników traktują jak zwykłych DZIADÓW którzy pracują po 300 i więcej godzin.

obecny pracownik
@Prezes B

Pewnie ci się pomyliły firmy. Mnie nie pozwalają na więcej niż 184 godziny w miesiącu. A w którym oddziale pracowałeś?

M

Bez przesady, prawie każda Firma ochroniarska daje Umowy Zlecenia lub Dzieło, ale wynika to z bardzo dużych kosztów osobowych a nie ze złych intencji pracodawcy. Jak ktoś chce pracować to zarobi gorzej z tymi co dużo mówią a mało robią, a takich leserów prawie cała Polska (wielkie bezrobocie).

MM
@M

Zgadza się każda firma daje zlecenia lub dzieła(ponad godziny normatywne) ale oprócz tego mają umowę o prace nawet jeśli jest od najniższej krajowej.A co do kosztów osobowych to są najniższe w całej uni europejskiej,tylko najlepiej płakać że są duże.Ciekawy jestem jak Ty byś pracował przez ileś lat na zlecenie(pierwszy płatnik 30 zeta) co za parę latek będziesz z tego miał,lub gorzej jak coś ci się stanie w pracy co dostaniesz,o tym już właściciele nie myślą.

Darek nie nie proponuje ci pracy w tej (usunięte przez administratora)firmie teraz umowy doją takie: umowa zlecenie pierwszy płatnik 30 zeta brutto a reszta wszystko na dzieło jakieś 6 zeta na godzinę netto.

Adaś

Witam,widzę że w końcu ktoś napisał prawdę,dodam od siebie że od trzech lub czterech miesięcy wypłaty za śmieszną firmę KUK przychodzą z jakiś dziwnych spółek które są powiązane z firmą beta a powinniśmy otrzymywać z firmy KUK.Umowy są nie zmienione,to nie wiem czy my pracujemy na czarno czy jak?Jak dzwonimy do firmy to wszyscy nabierają wody w usta,nikt nic nie wie. (usunięte przez administratora)

Maniek

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracy,dość że ludzie pracują na śmieszną umowę na 1/8 etatu to jeszcze zatrudnieni są przez agencję pracy KUK która to zrobiła wielki przekręt na pracodawcach którzy chcieli zaoszczędzić kasę oczywiście kosztem pracownika.Poczytajcie na forum o firmie KUK....to zobaczycie jak nabrali tysiące ludzi w tym oczywiście bete.

Bittner

Dokładnie- nie dostaniesz wyplaty,jak Cie za coś wywalą,albo sie zwolnisz sam.Żądają sobie na umowie śmieciowej 2 tyg wypowiedzenia! Nikomu nie polecam,omijac z daleka.

LOKO

Firma w 100% wypłacalna porządna wporządku bez żadnych za strzeżeń Stawki jedne z największych jeśli chodzi o prace na ochronie. daje 9/10

ona

Nie uczciwa firma, która nie wypłaca pieniędzy jak się człowiek zwalnia! Ludzie omijajcie z daleka !

?

Nie warto!!! Firma beznadziejna nie płci a panie w kadrach są bardzo aroganckie i potrafią tylko odkładać słuchawkę. Omijajcie z daleka!!!!

War-Maz

Witam, Osoby, które źle piszą o beta security mam wrażenie , że nie pracowały w innych agencjach ochrony i nie wiedzą jak naprawdę jest źle!.Ja osobiście pracowałem w tej firmie około czterech miesięcy i oczywiście sam zrezygnowałem lecz nie z powodu firmy tylko z problemów osobistych.Firma Beta wypłaciła mi kasę w 100% , a cały Szef A.to normalny i uczciwy człowiek.

ja1111

Nie warto!!! Jesteś zatrudniony pod szyldem tej firmy, ale dodatkowo podpisujesz umowę jeszcze z inną firmą, która jak cię zwolni (praktycznie może to zrobić z byle powodu) to nawet nie ci zapłaci za przepracowane godziny pracy. Można dzwonić do głównej siedziby firmy, pisać maile, wysyłać listy, domagając się od nich pieniędzy, ale nawet nie raczą dać odpowiedzi, na zadane pytanie/prośbę. Omijać z daleka jak tylko się da, totalna porażka, wykorzystywanie i nic więcej.

szerszeń
@ja1111

Oczywiście umowa jest również przez Agencję Pracy ale wszystkie wynagrodzenia są płatne terminowo i bez problemów. Nie znam sytuacji o jakich piszesz więc uważam to za bzdury. Stawki w porównaniu do innych firm też są niezłe u mnie 9,50 netto.

@szerszeń

Jak zwykle Panowie B nic nie wiedzą zresztą nigdy nic nie wiedzieli,a co do tej stawki 9,50 to jakieś bzdury. Niech napiszą jakie dają umowy i gdzie jest to 9,50 ???

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Beta - Opole

• Jak się pracuje w Grupa Beta?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Beta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Beta?

Grupa Beta
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.

Grupa Beta