Opinie o Grupa Beta w Opole Górczewska 53

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Beta. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Beta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Beta w Opole Górczewska 53

Karol

Polecam pracuje 5 miesiąc wypłata na czas więcej na @ Karol.198712@wp.pl

Ana

W moich oczach ta firma zbyt wiele nie ma do zaoferowania. Reka reke myje... i wszystko w bialych rekawiczkach. Male perspektywy i wielka sztuka nieporozumienia ... ciagle cos nie gra, tak jak powinno... nie chcac nikomu ujmowac,ale taka prawda wszystko wymyka im sie spod kontroli... ich ulubione motto to "jakos to bedzie" nie polecam pracy w tej firmie... to tak jak walka z wiatrakami. Dla ludzi ktorzy sa ambitni i uczciwi odradzam, szanujcie sie!!!bo tam nikt Was szanowal nie bedzie,i nikt niczego nie doceni! Wiecej chetnie opowiem na priv amelia.ami@interia.pl

Ana

I grupa

Złodzieje, przekręty , gówno warta ta posrana firma.Krótko i na temat.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Beta? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Kate

A ja pracuje kilka miesięcy i zawsze wszystko jest ok. Wypłata o czasie. Z kierownikiem zawsze jest kontakt nawet jak nie odbiera w danej chwili, oddzwania. Możliwe dorobienie kilku więcej godzin do wypłaty. Grafik można pod siebie praktycznie ułożyć.

oszukany

Nie, pieniedzy nie dostalem 28.12.2015. Jednorazowy czy nie pieniedzy niema, na dodatrek 26.09 2015 rozwiazali umowe za porozumieniem stron jak zaczalem domagac sie wynagrodzenia za sierpien. (29,30, 08) za 31,08 wypłacili. Ciekawe?

Andzej

Wszystko ok pracuje 4 miesiac wyplata na czas

oszukany

Ta firma to porażka! od 25 wrzesnia czekam za wypłata z sierpnia ( dwa dni robocze).Pomoc w wyjasnieniu ze strony kierownika, czy kadr "0". telefony maile "zero" wyjasnienia , tylko zbywanie- poźniej. Dla mnie sprawa prosta ktos inny zgarnął kase, i niema winnych.( 18 godzin za free!) Dla mnie 153,00 PLN jest kwotą znaczacą. Wymagają udowodnienia że pracowałem-liste obecnosci podpisywałem, a kserowac czy wynosic dokumentów nie wolno!Moje zapiski-brak odzewu.

Pol

Ta firma to pomyłka gnoją ludzi za byle co NIE POLECAM no chyba że ktoś lubi robić za niewolnika

czarny

Nie polecam! zero profesjonalizmu... za wypłatą aktualnie czekam już dwa tygonie po terminie na który uzgadniałem się z pracodawcą. Umowa na zlecenie i niby szansa na podwyżkę w którą wątpię.

Pendo

Kompletna ignorancja pracownika.

ona

Tą firmą powinny się zainteresować jakieś służby typu CBŚ lub prokuratura,ta firma upadła na DNO.Przekręt goni przekręt a za tą Wielką Brytanią to jest nie zły przekręt!!!

Pan prezes notorycznie wpisuje sam sobe opinie o samym sobie a krytyke skutecznie usuwa! a szczury wieja do Anglii i nadal kombinuja! Ludzie wiejcie póki czas!!!!!

ALI G

Szkoda, że administrator w celu polepszenia wizerunku Bety sam sobie dodaje pozytywne komentarze... Śmiechu warte!

Włodek

Jak najbardziej polecam, dla tych którzy nie kombinują ale uczciwie pracują to właściwa firma. Ja pracowałem w dwóch firmach a Beta to moja trzecia firma. Jestem tu od około 3 lat. Na dyspozytorni i na obiektach poznałem ludzi którzy pracują w Becie już ponad 10 lat. Gdyby było źle to by tak długo nie pracowali. Ja mam stawkę ruchomą 7,50 do max 8,50zł netto za godzinę. Nie narzekam bo wszystko mam na czas. A jak miałem problem finansowy i pogadałem z kierownikiem a on z właścicielem to mi pomogli finansowo i bez odsetek mogłem im zwrócić pożyczkę w sześć miesięcy.

jw
@Włodek

Nadal na śmieciowej umowie pracujesz?

ON
@Włodek

Ja pracowałem a innej firmie na kauflandach w całej polsce i mieliśmy po 400 godzin i nie życze nikomu tyle pracować

J.W.

nie polecam. Jak napisano wyżej - zero profesjonalizmu.

tajemnica

Polecam szkoda ze mam tylko 30 godzin tygodniowo :(

XXX

Jest ok, idzie spokojnie pracować w porównaniu z innymi Agencjami Ochrony.

ona

Pracuje w tej firmie od ok. roku, mam umowe zlecenie bo to normalne w tej branży mam stawke 8zł netto i jestem zadowolona. Raz robie wiecej godzin raz robie mniej, zalezy od tego ile chce. Nawet byl taki czas ze nie mogłam pracowac ze wzgledu na sytuacje rodzinna i nie robili problemu. Nadal byłam zatrudniona, a z ekipa umówiłam się co do grafiku. Można sie dogadac co do grafiku i godzin. Wypłata zawsze na czas, nie ma nawet problemu jesli chodzi o zaliczke. A ten kto narzeka to osoba której po prostu sie nie chce mamy takie czasy a nie inne. Praca sama do domu nie przyjdzie. Pozdrawiam

xyz

Dziś jesteś, jutro może Cię nie być..tak jest w tej firmie. Musisz się prosić o swoje pieniądze jak debil, koordynator nigdy nic nie wie, w niczym nie potrafi się odnaleźć. To chyba jakaś wielka pomyłka, że zajmuje takie stanowisko. A panie w kadrach to jakaś porażka.Tak samo zorientowane jak pan koordyantor... Cała to firma to dno, wykorzystują ludzi, wielkie obietnice pracy na normalną umowę i podwyższkę. Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie, bo potem tylko wydzwaniane i proszenie się o swoje zarobione pieniądze i stres czy w ogóle zostaną one wypłacone.

Adrian
@xyz

Pracuje ponad rok mam stawke 9,50

valdi
@xyz

Niektórzy tu piszą straszne bzdury nt.BETY bo moim zdaniem to firma która bardzo dobrze traktuje pracowników.Sorty mundurowe wszystkie nowe,wypłata zawsze ok i terminowo.Jakieś zaświadczenie potrzebne to piszesz maila do Opola i po trzech dniach przychodzi na twój adres.Kierownika mam też ok pozdrawiam krzyska:P.Co jeszcze trzeba? Nie podoba sie to na budowę "na czarnucha" tyrać bo tam to jest dopiero wyzysk (pracowałem to wiem)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Beta - Opole

• Jak się pracuje w Grupa Beta?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Beta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Beta?

Grupa Beta
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.

Grupa Beta