FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA

Opinie o FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA

Darek

Zgadzam się z Jarkiem. Jak ktoś jest w miarę inteligentny, ogarnięty i do pracy przychodzi pracować, a nie na pogaduchy, papierocha i aby 8 godzin się poobijać, rączki w kieszeń i w palanta pograć, to zarobi. Leserzy będą narzekać zawsze, wszędzie i na wszystkich

Jarek

Jeśli nie chce Ci się pracować i liczysz na bezproduktywne przesiedzenie 8 godzin to nie znajdziesz tam wsparcia i dobrego wynagrodzenia. Jeżeli jednak masz chęci i potrafisz współpracować z otwartym i życzliwymi osobami to Polecam to miejsce. Można awansować wykazując się przy codziennych projektach. Ludzie są mili i nie rzucają kłód pod nogi jak to w wielu firmach bywa... .

Kate

Niestety nic się tam nie zmieniło. To był koszmar. Szkoda nerwów.

Volume

Jak wyżej. Wypłaty w kopercie, bez szans na przelew. Najniższa stawka na umowie. Jednym słowem (usuniete przez moderatora) aby bogaty mógł żyć. Brak wsparcia pracodawcy w razie jakichkolwiek problemów. Ja miałem problem z uzyskaniem wypłaty z % od sprzedaży (chodziło o sporo $). Żenada nie polecam.

żal-plex

rowniez mam niemile doswiadczenie z ta firma.wynagdodzenie kiepskie.na umowie najnizsza krajowa reszta jako bonus.wyplaty do reki , o przelewie mozna zapomniec.w moim przypadku wiecznie zwlekano z umowa przez co pracowalem na czarno.brak profesjonalizmu u przelozonych, ktorzy nie potrafia przedstawic zakresu obowiazkow i okreslic zasad panujacych w firmie.nie polecam tej firmy

Ta firma to absolutna kpina. Zatrudniony na jednym stanowisku bedzie robil wszystko inne. zarobek do 2000 netto. Łamanie podstawowych praw pracownika od początku.

Zostaw opinię o FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA