counter
2 336 1088 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Council Finance?

Pytanie Nowy wpis

Czy dyżury międzyświąteczne w Council Finance obstawiają najmłodszymi stażem?

gnida z concil Nowy wpis
@Pytanie

a ty czytasz ze zrozumieniem to co tu jest napiasane na tym forum?

z Councila byłego oddziału

Witam jak to nie zmuszał pistolet do głowy każdy podpisywał umowę pośrednictwa xD żart oczywiście że nikt nikogo nie zmuszał teraz na poważnie ludzie nie mogli się doczekać aż podpiszą umowę czekali w kolejce siedzieli na krzesłach każdy tylko czekał na gotówkę pytali kiedy przelew ludzie nie pytali ile to kosztuje aby kasa była szybko taka prawda tak było w oddziale

Tak9Nie
@z Councila byłego oddziału

Na żarcik ci się zebrało pajacu albo krytynko?Ciekawe czy przed prokuratorem pozwolisz sobie na takie dowcipkowanie.

Tak5Nie

Heniu

Tylko pracowałeś?Jesteś żeałosny.Jeśli pracą nazywasz wyciskanie kotów nic nie świadomym emerytom w postaci kredytów nie do spłacenia no to gratulacje, a od mojej rodziny to się odp...ol,lepiej poinformuj swoją,że niedługo będą musieli ci paczki do pie..la przysyłać pajacu.

Tak5Nie1
Heniu

Poziom to ty osiągnąłeś ale totalnego zeszmacenia żeby w czymś takim pracować,jeśli chodzi o policję to myślę że napewno dojdą do tego co ty naprawdę robiłeś w tej organizacji przestępczej,jeśli sprzątałeś ubikacje to nie masz się czego bać,fakt.A tak na marginesie popracuj trochę nad stylistyką,bo czytając twój bełkot ma się wrażenie,że chyba skończyłeś tylko podstawówke i to w trybie eksternistycznym.

Heniu

Ty musisz być nie dość,że zwykłą sz. .tą to jeszcze totalnym przygłupem,ty nie skończyĺeś podstawówki eksternistycznie,ty nawet nie skończyłeś jej warunkowo mimo że była to szkoła specjalna,nawet nie umiesz poprawnie zdania sklecić.Nie ma się co dziwić że tylko takie (usunięte przez administratora)..jak Council cie zatrudniło,nikt poważny by nawet twojego cv nie przeczytał do końca o ile byś je umiał napisać pajacu.

Tak właśnie było

Oszukana Iwona
@z Councila byłego oddziału

Pewnie że tak siedzieli bo liczyli na pomoc na godnych warunkach jakie były proponowane a w rzeczywistości tak nie było ja jak siedziałam tam i informowałam starszych ludzi żeby nie brali kredytu bo to (usunięte przez administratora) oczywiście kiedy już sama byłam poszkodowana to kierownik zagroził mi abym tak nie robiła gdyż mogę mieć problemy śmiał mi się w twarz ,a Pan Pani pewnie tam pracuję lub pracowała i prowizje brała od biednych ludzi którzy zaufali ludziom którzy oferowali pomoc ale ja mam nadzieję że kiedyś to wróci do tych co skrzywdzili i życzę wam tego z dwojoną siłą

o
@Heniu

czepiasz się stylistyki, a słyszałeś o spacji po znakach interpunkcyjnych? :)

o
@z Councila byłego oddziału

tak to jest, jak się nie czyta tego co się podpisuje :) a później żale do całego świata :)

ja Nowy wpis
@Heniu

A trzeba było brać kredycik i nie czytać co się podpisuje???

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Czy w Council Finance są szkolenia zewnętrzne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bartosz

Bardzo niepokojące są te informacje, trudno przewidzieć jak to sie zakończy.

Legalis76

Chcących odzyskać prowizje uregulowane na rzecz spółki proculus we Wrocławiu z racji uzyskanych kredytów, proszę o kontakt 737576553 - jeśli nie odbieram proszę o sms.Wygrywam sprawy w sądzie.

Nie zapłaciłem prowizji.
@Legalis76

A co z wekslami ,jak je odzyskać?

Jon
@Nie zapłaciłem prowizji.

No właśnie

Dorota
@Legalis76

Co z tego ,że wygrasz w sądzie.Ja wygrałam a komornik nie może odzyskać pieniędzy bo konta oszukańczej grupy zablokowane przez prokuraturę.

Dami
@Dorota

Jakie pieniadze i konta firmy nie ma juz jest nietykalna ;)

Legalis
@Dorota

Ano to ze jak juz zostaną zwolnione to będzie Pani stała w kolejce a nie dopiero się do niej dołączyła na miekscu 23456....

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 385 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Council Finance?

Grażyna

W 2012r poszłam do Council Finanse we Wrocławiu ze swoją niepełnosprawną od urodzenia siostrą, Która posiada wysoką rentę po Ojcu i tam podsunięto Jej papierek do podpisania i zapewniono,że po 4 miesiącach dług przejdzie na mnie . W Plus Banku zamieniono Jej kredyt z Meritum Banku na kredyt w Plus Banku. Oczywiście wyższa prowizja i wypłacone Jej 500 zł musiała wpłacić Firmie Proculus za analizę kredytu, wożono nas taksówkami, nawet 40 km do domu po zaświadczenie o otrzymanej rencie, gdzie jasno jest napisane,że jest osobą niepełnosprawną. Pozostałe pieniądze Firma Proculus rozłożyła na raty, które przestałam spłacać , gdy dowiedziałam się,że to (usunięte przez administratora) już się nie odezwali, ale do dzisiaj ja spłacam kredyt W Pius Banku, dwa razy był na naszą prośbę restruktyryzowany, , ale ja spłacam ponad 1000 zł miesięcznie, bo siostra nawet nie jest świadoma twgo,że ma tak wysoki kredyt, ta analiza to było jednak 10 tys.

Lidia

@Oszukana, mogłabyś napisać skąd taka zła opinia? Zarówno ja, jak również osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Council Finance, będziemy wdzięczni za więcej szczegółów. Bowiem każda informacja jest na wagę złota, szczególnie ta, która wpływa na podjęcie decyzji o aplikowaniu do tej firmy. Przypomnę tak na wszelki wypadek o regulaminie, który obowiązuje na forum. Nie wolno obrażać ludzi i używać słów ogólnie przyjętych, jako wulgarne i obraźliwe. Należy zachować kulturę wypowiedzi.

@Lidia

Witam to jest firmą która oszukuje ludzi wciska ciemnotę że pomogą załatwić osobą potrzebującym kredyt na dogodnych warunkach oczywiście że pomagają tylko z kwot 20tys powiedzmy robi się 100tys przychodzą do nich ludzie którzy potrzebują pomocy a wychodzą z jeszcze większymi proszę mi uwierzyć chciałam 30 mam 150tys oni zatrudniają młodych i co chwilę się zmieniają ja mam sprawę zgłoszoną w prokuraturze głośno o nich było w telewizji już niektórzy nawet siedzą tymczasowo w więzieniu jak ktoś nie ma serca to z przyjemnością zatrudni się u nich powodzenia

Tak10Nie1

@Lidia

Jestem Oszukana przez tą firmę i tu i teraz proszę Ciebie Lidio i wszystkich którzy kiedykolwiek pomyślą o pracy w takiej firmie idżcie na bezrobocie bo to uczciwe pieniądze a nie zarobione na cudzej krzywdzie. Mam nadzieje że koniec mojej sprawy już blisko i wszyscy którzy skrzywdzili mnie i moją córkę odpowiedzą że swoje kłamstwa. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych . Trzymajcie się prawda i dobro zawsze zwycięża.

@Oszukana

Mam nadzieje ze prawda sama sie obroni ale ile trzeba mieć zdrowia i stalowych nerwów oby nie popaść w chorobe.Przez pomoc drugiej osobie uwikłałam się w kłopoty o jakich nie sniłam. Teraz moje życie to koszmar każdego dnia!!!!!Cała ta firma Consil Finanse z Zielonej Gory na Kasprowicza powinna znaleźć sie za kratami na długie lata.

@Oszukana

Witam serdecznie,ja też zostałam wykorzystana w ten sposób prze firmę doradczą Council,ja cały czas walczę o sprawiedliwość, a jak w pani przypadku, czy pani coś z tym robi,prosże odpisać pozdrawiam

@anonymous

Witam Panią oddałam sprawe prokuraturze w Wrocławiu otrzymałam status pokrzywdzonej ślectwo nadal trwa sprawa się toczy.Bank Alior wypowiedział dawno umowe żąda spłaty mam do spłacenia 95 tys.za nie mój kredyt .Nie mam pojēcia co dalej komornik zajął mi juz konto nie mam takich pieniędzy do spłacenia a i teraz nawet za co żyć.Mam nadzieje ze kiedys ten koszmar się zkończy ale puki co sprawa jest otwarta.Jeśli Pani chce o tym porozmawiac prosze napisac podam email

as
@Lidia

Szanowny goworku, jeśli już próbujesz moderować dyskuję rób to umiejętnie.

Dami
@as

Ludzie jestescie idiotami a teraz wylewacie zale . Po co bylo brac? Nikt was nie zmuszal znaliscie kwoty? Podpisaliscie? Wiec w czym problem

Patrycja11
@Oszukana

Takie pytanie czy pani nada płaci raty? Mojego dziadka tez oszukali a on nie ma z czego płacić

Bartek
@Lusi

Witam i jak sprawa w banku bo ja też zostałem (usunięte przez administratora) ale w Poznaniu. Gdzie i jak mam się zgłosić?

Iszukana
@Lusi

Proszę podać meil albo numer telefonu ja również zostałam oszukana i walczę już bardzo długo ale sądzę że z tym nic już nie da się zrobić

@Bartek

Napisałam email prosze napisać porozmawiamy .pozdrawiam Bartku

607237782 to mój numer proio kontakt

KARO

Oszukali tak mojego schorowanego ojca. Miał być pomocnikiem kredytowym, a wyszło na to, że nieświadomie podpisując plik dokumentów został kredytobiorcą. Mało tego do podpisania umowy doszło w Głogowie, a na umowie widnieje miasto Kostomłoty... Rzekomo, tam była podpisana. Podpis mojej mamy na umowie - podrobiony. Mało tego kolega ojca zwykły oszust bez zdolności kredytowej zaprowadził ojca do banku w którym założone było na ojca konto do którego pełnomocnikiem został pan kolega. Kredyt został przelany w wysokości 27 tys. zł, z czego pan kolega zrobił przelew na kwotę ponad 7 tys. zł na pseudo kancelarię prawną proculus, a 19 500 zł wybrał z tego konta o czym również powiadomiłam bank. Bank odpisywał, że nie współpracuje ze spółką Council. To na jakiej podstawie zawarta została umowa??? Ojciec dzwoniąc na infolinię banku musiał podawać nazwisko panieńskie mojej mamy, bo inaczej weryfikacja przebiegała niepoprawnie. Śledztwo w prokuraturze umorzone, pomimo badań grafologicznych stwierdzających , iż podpis współmałżonka nie należał do mojej mamy. Kpina! Meritum Bank został przejęty przez Alior Bank podobno "WYŻSZA KULTURA BANKOWOŚĆI". Rodzice spłacili 10 rat dopóki nie trafiłam do adwokata, który kategorycznie nie kazał dalej płacić i założył sprawę. Na nic zdały się pisma do Alior Banku i powiadomienia ich o toczącym się śledztwie oraz prośbie by zaprzestał działań windykacyjnych do czasu wyjaśnienia sprawy. Alior bank odpisywał, że to na mojego ojca stoi umowa i kredyt trzeba spłacać. Bank wypowiedział umowę kredytową a co jakiś czas do ojca przychodzą pisma z kolejnych firm windykacyjnych o konieczności spłaty kredytu przez mojego ojca. Alior Bank teraz już "WYŻSZA KULTURA BANK NOWOŚCI". Dobrze, że prokuratura we Wrocławiu nie zamiotła tego pod dywan i dopatrzyła się nieprawidłowości. A wy drodzy pracownicy kłamiący bezradnym często schorowanym osobom, mam nadzieję, że was sprawiedliwość dopadnie i odpowiecie za wszelkie krzywdy i wprowadzanie ludzi w błąd.

Tak34Nie
Capricorn
@KARO

Witam, jak długo trwała procedura od momentu wejścia sprawy na wokandę w prokuraturze jak to wygląda, Mój adwokat już napisał pisma do banków,cóż ja narazie spłacam jeszcze raty, ale czas i pieniądze się kończą czy możemy porozmawiać na priv? jago396@o2.pl Pozdrawiam

Kolejna poszkodowana
@KARO

Witam dokładnie sprawa taka jak moja tyle ze w Zielonej Gorze na kasprowicza w Consil Finase a Alior Bank oczywiscie egzekfuje pieniadze nadal ,nawet oddali sprawe do sadu gdzie sad bez mojego udziału i zbadania sprawy wydał wyrok spłaty .Nadal wydzwaniają firmy windykacyjne i za nic mają ze sprawa toczy sie w prokuraturze więc pytanie jakie jest nasze prawo ze chroni przestępców a nie ofiary!!!!

Tak5Nie

@Kolejna poszkodowana

Tak to swięta prawda ja też tam zostałam wmanipulowana w kolosalny kredyt . Sąd wydał wyrok bez mojego udziału a teraz komornik robi swoje ,to jakieś nieporozumienie gdzie jest sprawiedliwośc w tym kraju gdzie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dalej krzywdzą ludzi a sądy skazują człowieka na podwujną kare nie dosyc ze raz zostajesz okradziony to teraz płać podwujnie!!!za nie swuj kredyt masakra totalna..

W
@KARO

Czytam te wypowiedzi i nie wierzę. Najlepiej podpisać wszystko jak leci a poźniej pretensje do całego świata, tylko nie do samych siebie. Umowa kredytu jest na Twojego ojca czy matkę, że autentyczność jej podpisu miałby być kluczowy dla ważności tej umowy? I czy w treści umowy było napisane że jest osobą pomagająca? Umowa jak zakladam zawarta z bankiem a nie z ta spolka, dam sobie rece urwać że Twoj ojciec jest wyszczegolniony w komparycji umowy na pierwszej stronie (co by nie trzeba było czytać wszystkiego) jako kredytobiorca.. A w zwiazku z pomowieniami ktore Pani podniosła ma Pani jakis dowód że banki formalnie były powiązane z działaniami tej spółki? Jeśli tak to proszę to oficjalnie podnieść a nie takie wyplucie żalów. Ja nie jestem pracownikiem ani tej spółki ani banku zadnego, ale nóż mi się otwiera. Wam się nie chciało czytać dokumentów przed podpisaniem, zapłaci cały naród z podatków. Fajnie, będę pracować żeby ktoś inny mógł brać hajs za darmo.

TakNie2
Maciej

Ciekawe kiedy czas na generalne przyjdzie ?...

Karma

Witam,pamiętam to do dziś jak pani która mnie obsługiwala w tym biurze zapewniała mnie że nie jestem kredytobiorca tylko taką osobą wspierająca,że kredyt nie jest na mnie i nie będzie tylko będzie na mojego szmate kolege!tak moim błędem bylo to że jej uwierzylem na słowo i teraz ponosze tego konsekwencję,nie doczytalem umów i sam jestem sobie winnien!jeśli chodzi o was pracowników tych biur wiecie dobrze że oszukiwaliscie ludzi,ok przykładowo ktoś miał duże długi i tylko u was mógł zaciągnąć kredyt na większej prowizji itd itd tylko pytam was pracownicy dlaczego ludzie tacy jak ja ktorzy mieli czysta historie i zdolnosc kredytowa w ciagu kilku dni stawali sie kredytobiorcami,wiecie dobrze ze nie ma prawnie takiego czegos ze kredyt zostanie przepisany po uplywie np 3 miesiecy!!!osobiscie miałem jedna szansę wyrwac wam te weksle i dokumenty kiedy na drugi dzien po przeczytaniu na forach o waszej firmie przyszedlem do waszego biura i pracownik dal mi te dokumenty do ręki i to byl ten moment kiedy moglem je zabeac i wyjsc,znow moj wielki blad ze tego nie zrobilem!hmm cały czas mam przed oczami wyraz twarzy tej pracownicy która dziwnie sie spojrzala z takim stresem kiedy je zostawilem i wychodzilem z biura,nastepna dziwna reakcja byla kiedy ta pracownica zobaczyla mnie w sklepie i zaczela uciekać,zdziwila mnie ta reakcja kiedy ktos szybko wybiega ze sklepu i wtedy zorientowalem sie ze to ta osoba z biura!wiec nie piszcie na forum ze jestescie uczciwa firma,jestescie ludzkim szambem!w 2015 roku bylem u prokuratury i juz tylko w moim miescie bylo 500 osob pokrzywdzonych,prowizje byly nawet dawane do reki pracownikom bez zadnego pokwitowania,uwazacie ze to tez uczciwie robiliscie?!

Tak10Nie

@Karma

Że mną było zupełnie tak samo ,miałam być tylko osobą wspierającą, żeby koleżanka dostała kredyt tak mnie wykręcili ze mam do spłacenia 85tyś

@anonymous

Witam widzę ze nie tylko ja taka serdeczna i naiwna byłam .Całe życie mi wpajano pomagaj a będzie Ci wynagrodzone ...Tak mi z tej wdzięczności wynagrodziła owa koleżanka co miała krzywde i biede dzieci nie miały co jeść a teraz ja mam do spłacenia 95tysięcy tylko nie mam koleżanki.Więc wszyscy dobroduszni przyjaciele mamy to na co zasłurzyliśmy ufamy nie tym co nalerzy!!pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

@Lusi

Dobry wieczór Mi również wpajano, pomagaj innym ,bądź dobra,nie krzywdz drugiej osoby,pomogłam mojej przyjaciółce, mam teraz do spłacenia 85tyś,a przyjaciółki juz nie mam ,przyjaźń się zakończyła

chciałam pomóc

czytam czytam i szlak mnie trafia... Byłam osobą wspomagającą... Chodziło o sumę ok 20 tyś... Miało być na 3 miesiące ... Z 20 tyś zrobiło się ok 100 z czego prawie 40 poszło na prowizje... Czyszczenie bików znajomej trwało nie 3 a pół roku...po czym nagle wszystkie biura pozamykane i znajoma nie może mnie "odciążyć' To tak w skrócie...mam pecha?

dede
@chciałam pomóc

I co,BIK wyczyszczony?

@chciałam pomóc

Jednym słowem dałaś się oszukać.Powiem Ci tylko jedno kredyt jest Twój nigdy Cię koleżanka nie odciąży i nie ma czegoś takiego jak czyszczenie Biku to jest ściema firmy pośredniczącej a Ciebie zrobili kozłem ofiarnym moja droga więc oddaj sprawe prokuraturze we wrocławiu oni szukają poszkodowanych osób pozdrawiam oszukana.

Kasia

Jak klient czekał na przelew z banku to trzydzieści razy dzwonił z zapytaniem kiedy będzie a jak trzeba spłacać to już nagle został oszukany.

Tak8Nie
@Kasia

Wiadomo ze trzeba zobowiązania spłacać ,ale swoje a nie czyjeś .Jak się człowiek zwraca do porządnych instytucji to powinno być to na prawie.Tym czasem oszukujecie ludzi nie mówicie jak naprawde jest .Nie ma czegoś takiego osoba wspierająca !!!!!!Nigdzie nie znajdziecie w umowie osoba pomocna w kredycie ludzie nie dajcie się oszukać!!!!! Pozdrawiam oszukana

Zainteresowany

Zastanawiająca jest ta cisza!!

@Zainteresowany

Cisza bo wątpię żeby dało się coś zrobić

Nan

Czy ta firma jeszcze działa?

Tomasz

Czy wyjaśniła się sytuacja w firmie?

Ulka

Czy sytuacja w firmie wyjaśniła się?

@Ulka

Nie sądzę to jest zbyt skomplikowane banda oszustów i nie jest prosto z tego wyjść jedyne wyjście to upadłość konsumencka

Lisa

Jakie trzeba mieć parcie na kasę i zwichrowany kręgosłup moralny ,aby myśleć o zatrudnieniu się w tej lichwiarskiej firmie. Po tylu złych komentarzach,każdy porządny człowiek nie podjął by się takiej roboty za żadne pieniądze. Oszukano w perfidny sposób tysiące ludzi,śledztwo trwa i pewnie nie skończy się szybko ,bo to jest afera na wielką skalę.Lidio, aplikuj sobie do tego ZŁOdziejowa,a będziesz tam na wagę złota,bo takich jak Ty naprawdę jest mało.

Tak9Nie

anonymous

Bardzo dzękuję za informację z poważaniem

Tak21Nie

@anonymous

Banda złodzieji i oszustów żeby zgnili w więzieniu za oszukiwanie biednych ludzi

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Council Finance
2/5 Na podstawie 336 ocen.